A. Huxley:"Až lidé jednou zjistí pravdu, zešílí z ní..." - to není nutné, ale čistit se a zvyšovat vibrace a lásku ano. Začněte s vědomým tvořením své reality, nejlépe HNED!

Chyby v matrix - letadlo, zrcátko

6. února 2010 v 20:14 | Alue, Mgeorg |  Objevte MATRIX
Poslední dobou se v matrix stává stále více chyb, které lidé pozorují a nechápou, co se to děje...

Mgeorg:

"Ahoj kamarade, tak jsem zazil krasnou chybu Matrixu... letadlo stojici na miste a to nad Oskorebem u Podebrad, coz je samo o sobe zvlastni misto, jel jsem po dalnici a zastavil jen na chvilku, abych se podival, ze letadlo skutecne stoji."


Alue:

"Všimli jste si poslední dobou, jak celý tento systém kolabuje? (viz různé zprávy a velice zajímavé články na Osud.cz) - Nedávno se mi stalo, že jsem seděla v autě a koukala do zpětného zrcátka... viděla jsem zadek našeho auta a za ním projížděl červený sporťák... koukala jsem jen tak a najednou vidím, že se obraz v zrcadle tzv. ,,sekl". - Prostě se v odrazu zrcadla přestaly chvět stromy ve větru a o auto, které zajíždělo za nás se seklo... potom ten obraz zničehonic naskočil a auto v odrazu najednou bylo o dobré 2-3 metry dál... prostě sek jako prase... vyvalila jsem bulvy a docela mi trvalo, než jsem to pobrala..."
 


Aktuální články

Reklama