A. Huxley:"Až lidé jednou zjistí pravdu, zešílí z ní..." - to není nutné, ale čistit se a zvyšovat vibrace a lásku ano. Začněte s vědomým tvořením své reality, nejlépe HNED!

Francie: Je střešní vysílač příčinou 14 případů rakoviny?

11. února 2010 v 1:26 | Orgonet |  Elektrosmog


(Obrázek: 9patrová budova č. 13 Univerzity v Rennes, která byla v březnu uzavřena. Na střeše jsou umístěny kamuflované zastřešené velmi výkonné mikrovlnné vysílače.)


14 případů rakoviny na univerzitě Rennes 1 (Bretaň, Francie): budova preventivně uzavřena
Zpráva AFP 20. 3. 2009 (zkráceno podle zprávy AFP)


Na univerzitě v Rennes byla preventivně uzavřena jedna z budov proto, že v posledních 7 letech se zde objevilo 14 případů rakoviny prsu a 1 případ lymfomu u zde pracujícího ženského personálu, jak oznámilo vedení univerzity.
Tiskový mluvčí prohlásil, že se jedná o budovu č.13 campusu v Beaulieu, kde byla umístěna zejména výzkumná jednotka buněčné a molekulární biologie i jiná pracoviště. Uzavření potrvá do doby, než budou řádně prošetřeny okolnosti. Výzkumná pracoviště (asi 200 osob) byla dočasně umístěna v jiných budovách univerzity.
Již v březnu 2008 byly na situaci upozorněny odpovědné orgány.

(Na střeše budovy je umístěn kamuflovaný (zastřešený) velmi výkonný vysílač mikrovlnného záření - což zpráva AFP neříká.)
Graf záření ze střešní mobilní instalace
Organizace Bioinitiative Next-Up provedla měření intenzity vystavení lidského organismu mikrovlnnému záření z jednoho panelu mobilního telefonu umístěného na střeše budovy. Záření je měřeno v úrovni chodců, v úrovni pater domů je podstatně vyšší. Měřený panel má sklon dolů k ulici. Zelená čára označuje přípustnou hladinu záření 0,6 V/m, za jejíž uzákonění organizace bojuje. Měření bylo provedeno v Lyonu, v rámci kampaně za odstranění mobilních instalací na střechách z důvodu ozáření a rakoviny u školních dětí v základní škole Victora Huga. http://www.next-up.org/Newsoftheworld/EcoleVictorHugoLyon.php#1

Kolik takových panelů máte ve své blízkosti?
 


Aktuální články

Reklama