A. Huxley:"Až lidé jednou zjistí pravdu, zešílí z ní..." - to není nutné, ale čistit se a zvyšovat vibrace a lásku ano. Začněte s vědomým tvořením své reality, nejlépe HNED!

Generátory počasí v USA a v Rusku

14. února 2010 v 1:28 | Orgonet, ecoEnquirer |  Chemtrails a Haarp


Následující příspěvek je překladem z webu ecoEnquirer:

Ne že by tento článek plně vyjadřoval názory autora tohoto blogu, např. pasáž o mimozemšťanovi bere s rezervou... ale jako drb je to zajímavé... není šprochu...
Čtenář zde nalezne pár indicií, které naznačují, že meteorologické války jsou reálnou záležitostí.

Meteorologické války a Oblast 51

(2006)V našem exluzívním rozhvoru s jedním z elektroinženýrů Oblasti 51(cs.wikipedia.org/wiki/Area_51) je odhalena pozoruhodná válka "generátorů počasů" mezi USA a Ruskem. Ruský hurikánový útok na USA v r. 2005 a letošní americký odvetný útok zimní vlnou chladu na Rusko, oba představují první ze široké škály úspěchů v tajné meteorologické válce, o níž se veřejnost má domnívat, že jde o prosté "globální oteplování".

1. část:
(Kdesi v poušti Jihozápadu) exkluzívně: "Kdokoli ovládá světové počasí, ovládá svět", zašeptal inženýr, nyní neustále cestující a obávající se o svůj život. Tento příběh vyprávěl našemu webu ecoEnquirer unavený, nervózní muž něco málo přes čtyřicet, a jeho historka je jedinečná. I když jeho příběh nemůže být potvrzen, je příliš důležitý, než aby prošel bez povšimnutí, a tak ho zde předkládáme vám čtenářům, abyste sami rozhodli o jeho pravdivosti.

Tak jako stovky dalších elektroinženýrů zaměstnaných v Oblasti 51, dr. Bobby Hendricks (nejde o jeho pravé jméno) měl jen minimální tajné informace, které patřily k tomu, co "potřeboval vědět". Pracoval na pouze malé části elektrického zařízení neznámé funkce, ale Bobby věděl, že ať je to cokoliv, spotřebovává to ohromné množství energie. Inženýři jsou zvědavá cháska, a po mnoha měsících jak on, tak mnozí jeho spolupracovníci si začali dávat dvě a dvě dohromady. Minulou zimu jím navržené komponenty začaly dosluhovat a potřebovaly náhradu, a tehdy Bobby a další inženýři odhalili pravý účel toho, co bylo nazýváno "vlnově řízený rezonanční generátor počasí" ("waveguide resonance weather generator").

"Celá záležitost s globálním oteplováním je klam", vysvětloval dr. Hendricks, zapaloval si další cigaretu, ještě než dokouřil první, a sem tam se podíval přes rameno, jako by ho někdo měl sledovat. "Rychlé globální oteplování v posledních třiceti letech je, jak se domníváme, přímým důsledkem těchto obrovských zařízení na manipulaci počasí, které testují USA i Rusko."


Bobby rozvíjel dále příběh tak neuvěřitelný, a přece tak odpovídající historickým událostem, že jsme debatovali po dva týdny, zda ho máme zveřejnit. Pokud je pravdivý, odhalení detailů může uvést do nebezpečí celý tým webu ecoEnquirer.

"Jak USA, tak Rusko si uvědomují, že dnešní globální ekonomika činí naše země stále více zranitelnými vzhledem k politickým nestabilitám v jiných oblastech. Ruský program aktivního výzkumu s generátorem počasí byl, jak se domníváme, strategickým útočným nástrojem k destabilizaci americké ekonomiky. Americká práce na našem vlastním generátoru byla spíše obrannou odpovědí na ruský program", vysvětlil Bobby.

"Loňské hurikány představovaly první úspěch Ruska v širokém měřítku", pokračoval. "Přemýšlejte o tom. Počet tropických bouří v r. 2005 byl nejen absolutním rekordem, ale k tak mnohým velkým hurikánům došlo proto, aby postihly naši produkci ropy a rafinérská zařízení. Obávám se, že to byl pouze počátek stupňující se meteorologické války."

Matka příroda však umožňuje pouze určitý stupeň ovlivnění počasí, a tak nebylo možné odpovědět Rusku našimi umělými hurikány. "Na rozdíl od Spojených států není Rusko ohrožováno hurikány", vysvětlit Bobby. "Tyto generátory nemohou vytvořit zcela nové počasí ... to by spotřebovalo příliš mnoho energie ... mohou pouze intenzifikovat existující modely počasí. Jedna z nejvýznamnějších hrozeb počasí pro Rusko je zimní chlad, který příliš namáhá jejich křehký systém distribuce energie. Rekordní chladná vlna minulé zimy v západním Rusku a na Sibiři byla americkým prvním úspěchem s naším generátorem, a bylo to odvetné opatření na hurikánový útok v r. 2005".
2. část:

Když jsme se zeptali dr. Hendrickse na možnost účasti mimozemšťanů v Prostoru 51, usmál se. "No, to bylo mimo oblast našich zkušeností ... i když jsme o tom stále slyšeli zvěsti. Jediná zvěst, která přetrvala a je brána velmi vážně, se vztahuje k jistému mimozemšťanu, jehož schopnost měnit vzhled do lidské podoby byla kombinována s jeho zájmem o lidskou politiku."

"Ta pověst zní, že když tento jistý mimozemšťan vyšel na scénu, jeho vzezření bylo tak hrozivé, že dostal přezdívnku "Alien Gore" (slov. hříčka: Alien = mimozemšťan, Gore - rohatý, nabírající na rohy, či krvavá kaluž - pozn. překl.) Nakonec se stal tak dobře informovaným o mnoha projektech Oblasti 51, že vydíral své "opatrovníky", aby ho nechali zahájit kariéru v politice. To bylo před mnoha lety, a myslím, že si umíte představit, kterým politikem se stal", řekl Hendricks s jedovatým úsměvem.

"Takže i když pan Gore ví velmi dobře, že příčinou globálního oteplování je utajená meteorologická válka, založil svou kariéru na populární myšlence, že globální oteplování je způsobeno člověkem vyráběnými skleníkovými plyny", vysvětlil Hendricks. "Jde nyní o to, že možná není tak přátelský k lidstvu, jak se o něm myslelo, a že jeho působení na Zemi by mohla být součástí plánovaného pokusu mimozemšťanů se jí zmocnit. Když lidé dobrovolně dají moc tomuto "podivínovi", mohlo by to být efektivnější než invaze ve stylu "Den nezávislosti".

Jaká bude nadcházející hurikánová sezóna? Dr. Hendricks vysvětlil: "To zcela závisí na tom, zda bude opět hodně počínajících bouří. Pokud ano, pak budou mít Rusové hodně příležitostí, aby ovlivnili jejich intenzitu a cestu. Ale v mé mysli je větší otázka: co asi dělají naši chlapci za scénou, aby zničili ruský generátor počasí? A podobně, co dělají Rusové, aby zničili náš program?"

Nakonec se ecoEnquirer zeptal Bobbyho, odkud pochází všechna energie pohánějící tyto generátory počasí. "Před mnoha lety inženýři objevili způsob, jak získat zpět oněch 40% naší elektrické energie, která se ztrácí během přenosu na tisíce mil vedení vysokého napětí ve Spojených státech. To jim náhle umožnilo přístup k obrovskému množství elektrické energie potřebné pro tento projekt. Zařízení HAARP na Aljašce je užíváno, aby soustředilo energii k určité geografické lokalitě prostřednictvím manipulace zemské ionosféry."

Poté zazvonil již po páté během rozhovoru mobilní telefon dr. Hendrickse a on řekl, že musí odejít. "Dovolte mi ještě dát radu vašim čtenářům", řekl Hendricks, když otvíral dveře, "když se někde objeví film, televizní zpravodajství a články v tisku s tváří Aliena Gora, mějte se na pozoru!"
 


Aktuální články

Reklama