A. Huxley:"Až lidé jednou zjistí pravdu, zešílí z ní..." - to není nutné, ale čistit se a zvyšovat vibrace a lásku ano. Začněte s vědomým tvořením své reality, nejlépe HNED!

Hledá se vstup do středu Země - expedice v létě r. 2007

6. února 2010 v 21:31 |  Dutá Země
Časopis Medium v srpnu 2007 uvedl ze zahraničního tisku (zkráceno):


Na konec června tohoto roku byla naplánována téměř měsíční výzkumná expedice k severnímu pólu za účelem pátráni po tzv. Sannikově ostrovu a po případném otvoru, který by vedl do nitra naší Země.


Jak uvádí server www.voyagehollowearth.com, jedním z prvních výzkumníků, který spatřil neznámou pevninu v Severním ledovém oceánu, byl baron Eduard Vasiljevič Tolla. Ten se v roce 1886 vypravil na průzkum kolem Novosibiřských ostrovů. Když pobýval na ostrově Kotelnyj, spatřil ve vzdálenosti asi 150 km na sever jasné obrysy čtyř stolových hor…

Název Sannikova země byl ostrovu dán podle sibiřského průmyslníka Jakova Sannikova, který neznámou pevninu na sever od ostrova Kotelnyj sám pozoroval a informoval o tom petrohradského badatele Hedenstroma. Ten pevninu vyznačil a nazval ji podle Sannikova.

V roce 1902 se pěšky baron Tolle ještě s dalšími členy expedice vypravil po zamrzlém moři směrem na sever k místu výskytu tajemné země. Z této cesty se už nikdo nevrátil. O rok později byl nalezen Tollův zápisník s posledním záznamem z listopadu 1902. Uvádí v něm, že je neustále pronásledují husté mlhy, ale že jsou všichni zdrávi.

Badatelé zmizeli stejně, jako země Sannikova, kterou pak už nikdo další nespatřil.
Letošní výpravu vede Američan Steve Czurry se stočlenným týmem, na ruském ledoborci.
Kromě záhadné pevniny chtějí prozkoumat také potenciální otvor do Země, jenž se má podle admirála R.E.Byrda a badatele Arktidy Olafa Jansena nacházet rovněž v této oblasti. Mohla by se tak potvrdit hypotéza duté zeměkoule.


Zajímavé odkazy:

Web o expedicích na Severní pól a duté Zemi: www.voyagehollowearth.com
Web o "největším světovém tajemství" - duté Zemi: www.ourhollowearth.com
Zvláštní expedice na Severní pól: www.phoenixsciencefoundation.org/APEX.htm

Stránka o otvoru v Zemi a také o teorii Centrálního Slunce:
www.ourhollowearth.com/ExpeditionUpdate.htm - Ukázka z této stránky:

Již v roce 1692 britský astronom Edmund Halley teoretizoval o dutém otvoru na Severním pólu a Centrálním Slunci uvnitř Země, aby tím vysvětlil zvláštnosti chování zemského elektromagnetického pole.


Edmund Halley a dutá Země, 1692
Pokud by někdo kvalitně přeložil z angličtiny detailní informace, rádi bychom
je sem přidali, protože toto téma zajímá hodně lidí...
Ukázka z uvedených anglických stránek: 


Aktuální články

Reklama