A. Huxley:"Až lidé jednou zjistí pravdu, zešílí z ní..." - to není nutné, ale čistit se a zvyšovat vibrace a lásku ano. Začněte s vědomým tvořením své reality, nejlépe HNED!

Kde koupit křišťály

14. února 2010 v 0:29 | Orgonet |  Orgonity a GIFTING
K dotazu, kde koupit levně křišťál:

http://www.minasgerais.cz/surove-kameny-sleva.php

Na tomhle odkazu mají: křišťál surový úlomky za 399,- 2kg, a růženín surový za 299,-2kg. (Cena jde zřejmě nahoru s poklesem koruny, ale pořád je to spousta materiálu.) Tyto krystaly jsou vhodné pro TB. Růženín zejména, pokud hodláte vyrábět pro osobní použití, domácnost a pracoviště, prostě mezi lidi (má jemné příznivé vibrace, zklidňuje). Tyto úlomky ještě můžete rozbít kladivem (na betoně, na kameni: úlomek se položi na látku, přikryje látkou, kladivem přes látku se opatrně rozbije. Vzniknou menší úlomky a křišťálový prach, ten se také nasype do TB.).

Křišťály s hrotem jsou dražší a pro TB a malé kousky orgonitu je nepotřebujete, ty se používají pro výrobu tzv. HHG, to jsou asi 3x - 4x větší objemy, většinou ve formě kužele, odlévají se do kuželovitých skleniček nebo papírových forem a obsahují třeba 5 jednohrotových křišťálů.

Druhá firma, kde se můžete zeptat, není klasický internetový obchod, všechno nemají vystavené na netu, ale můžete se dotázat třeba mailem, zda a za kolik mají křišťál surový malé úlomky, info@mineral-blaha.com, jsou velmi ochotní...
 


Aktuální články

Reklama