A. Huxley:"Až lidé jednou zjistí pravdu, zešílí z ní..." - to není nutné, ale čistit se a zvyšovat vibrace a lásku ano. Začněte s vědomým tvořením své reality, nejlépe HNED!

Máte taky na střeše vysílač?

14. února 2010 v 0:58 | Orgonet |  Elektrosmog


Máte na střeše něco podobného? Jste rádi, že má za to váš panelák nějaký příjem? Myslíte si, že jde o neškodný vysílač mobilního operátora? Ano, to je jedna z funkcí. Ale proč mobilní operátoři potřebují stavět pořád další střešní instalace a věže na všech kopcích, když signál byl už před lety dobrý?
To proto, že tyto vysílače mají i další úkol: vysílají zhoubné mikrovlnné (zřejmě i jiné, technologie se vyvíjejí) záření určené k ovlivnění myslí a oslabení zdraví lidí. Dali byste si hlavu do mikrovlnné trouby? No vidíte, a někteří lidé jsou vystaveni tomuto záření ve svém bytě nepřetržitě. I děti ve školách, lidé v nemocnicích.... Vlastně je snaha, abychom všichni byli ozařováni nepřetržitě, cítili se unaveni, měli sníženou imunitu, slabou paměť, nezájem o okolní dění. Taktak dojít do práce, vyspat se, na víc síly nestačí.... V současné době je ve světě i u nás - v tomhle nezaostáváme - v průměru jedna taková instalace asi na 2000 obyvatel. Kam se hneme, tam nás to peče.
Co s tím můžeme dělat? Ať bydlíte v bezprostřední blízkosti takového vysílače či kousek dál, obložte si byt orgonitovými prostředky. Dají se snadno udělat i koupit na internetu, návod k výrobě najdete např. zde v odkazech.
Dejte si nejméně jeden do každého rohu bytu, čím více tím lépe. Pohlcuje to i elektromagnetické záření z televizorů, počítačů, wifi, kterým jsme taky zcela prostoupeni... Zahrabte mělce do země kousek orgonitu v blízkosti budovy s vysílačem. Jeden malý kousek orgonitu, tzv. TB, přemění zhoubnou energii průměrného vysílače asi o 12 prvcích (ploché panely, bubínky, tyče) v léčivou životní sílu, orgon. Každá instalace se tak změní na vysílač pozitivní energie.
Obložte orgonitem svůj dům, své okolí, své pracoviště. Uvidíte a ucítíte tu změnu. Příliv nové energie, příjemná svěží atmosféra. Zachráníte své rodiny a sousedy od nemocí, i těch nejtěžších.
Negativní energie z těchto vysílačů je také používána pro výrobu počasí. Chemtrails vytvářejí síť, na kterou meteorologické zbraně zavěšují mraky podle svého záměru, a tyto mraky vytvořené na základě negativní energie potřebují její podporu i odstpoda. Když meteovýrobna naplánuje např. ničivou bouři s průtrží mračen, v dané oblasti se zapojí všechny vysílače, aby dodávaly negativní energii. Ale když jsou ty vysílače obložené orgonitem, stane se opak, jejich pozitivní energie rozpouští umělé mraky a z velké bouře je mírná či žádná.
 


Aktuální články

Reklama