A. Huxley:"Až lidé jednou zjistí pravdu, zešílí z ní..." - to není nutné, ale čistit se a zvyšovat vibrace a lásku ano. Začněte s vědomým tvořením své reality, nejlépe HNED!

Mikročipové implantáty ve vakcínách?

9. února 2010 v 22:37 | Jane Burgermeister |  Epidemie a očkování
Mikročipové implantáty jsou připraveny pro použití
s vakcínou proti prasečí chřipce

"Mezi prvními návštěvníky mého blogu birdflu666 byl rakouský výrobce RFID čipů, což silně naznačuje, že existuje záměr použít mikročipy při každé masové očkovací kampani, a proto ten silný zájem rakouského výrobce čipů o mou kriminální žalobu proti společnosti Baxter.
V USA pracuje na "pandemických" mikročipových implantátech další výrobce na Floridě." - Jane Burgermeister. http://theflucase.com/index.php?opt...lang=de#josc724


Akcie VeriChipu skokem stouply po získání licenčního patentu na H1N1


Reuters: Akcie VeriChipu ztrojnásobily svou hodnotu poté, když společnost řekla, že jí byla udělena exkluzívní licence na dva patenty, které jí pomohou vyvinout implantační systém na detekci virů v lidech.

Patenty, které patří partneru VeriChipu, Receptors LLC, se týkají biosensorů, které mohou detekovat H1N1 a jiné viry a biologická ohrožení, jako např. stafylokokus aureus odolný proti methicilinu, jak řekla společnost VeriChip.

Technologie bude kombinovat implantovatelné prostředky pro radiofrekvenční identifikaci, aby mohly být vyvinuty systémy třídění a detekce virů.

Systém třídění bude poskytovat mnoho úrovní identifikace - první budou identifikovat činitele jako virus nebo ne-virus, druhá úroveň bude klasifikovat virus a upozorní uživatele na přítomnost virů pandemického ohrožení, třetí úroveň bude identifikovat přesný patogen, jak řekl VeriChip v přednášce publikované 7. května 2009.

Akcie VeriChipu stouply o 186% na 3,28 USD v pondělí navečer na burze Nasdaq. Dosáhly již dříve ročního maxima 3,43USD.

(Reportáž od Mansi Dutta v Bangalore, editace Mike Miller a Anil D´Silva).

Zdroj: http://www.ethericwarriors.com/ip/viewtopic.php?p=5688#p5688
 


Aktuální články

Reklama