A. Huxley:"Až lidé jednou zjistí pravdu, zešílí z ní..." - to není nutné, ale čistit se a zvyšovat vibrace a lásku ano. Začněte s vědomým tvořením své reality, nejlépe HNED!

Nemoc z ozáření v místech tsunami

14. února 2010 v 1:03 | Orgonet, Georg |  Chemtrails a Haarp


Překlad článku:
21. září 2006
Nemoc z ozáření v místech zasažených tsunami vyvolává podezření

Na severozápadním pobřeží Afriky a na Arabském poloostrově se náhle začala projevovat u tisíců lidí nemoc z ozáření. Program životního prostředí Spojených národů (UNEP) říká, že tato nemoc byla přinesena tsunami.
Muži, ženy a děti všeho věku prožívají hrozné utrpení z důsledků nukleárního ozáření, jako náhlé krvácení z uší, nosu a úst, vnitřní krvácení a další symptomy nemoci z ozáření, jak praví zpráva UNEP nazvaná "Po tsunami: následky pro životní prostředí", vydaná v březnu. Stovky vesnic a měst v africkém Rohu jsou závislé na studniční vodě, ale nyní jsou bez zdroje pitné vody následkem kontaminace způsobené radioaktivním materiálem na povrchu podzemní vody. Milióny lidí v oblasti jsou ohroženy rakovinou. Jsou zprávy i o radioaktivních mracích táhnoucích na západ.
Zahraniční zdroje zpráv včetně několika hlavních zpravodajských agentur již informovaly o probíhajícím vyšetřování. Současně byl bývalý prezident USA Bill Clinton ve Speciálním konvoji pro odstranění následků tsunami. Americké ministerstvo vnitra poskytlo pouze brífing o možném nukleárním viníku pákistánským novinám v ledni tohoto roku (2006).
V USA nebyla zpráva o nemoci z ozáření v oblasti tsunami vůbec médii podána.
USA mají důvod, aby bránily domácímu uvedení informací o radioaktivním spadu právě nyní, když mezinárodní společenství začalo tuto světovou velmoc podezírat z falešné hry. Zejména poté, když byla odhalena vojenská tajemství USA a Velké Británie. Odtajněné zprávy od r. 2000 poskytují detailní chronologii amerického a britského testování "tsunami bomby", prováděného na pobřeží Nového Zélandu.
Pět dní po tsunami Jan Egeland, zástupce generálního tajemníka Spojených národů pro humanitární záležitosti a koordinátor humanitární pomoci, důrazně prohlásil, že si přeje, aby "byl učiněn konec řečem", že podzemní zemětřesení u Sumatry bylo způsobeno nukleárními "testy" v Indickém oceánu, praktikovanými již po mnoho let od 2, světové války nukleárními mocnostmi.
9. ledna posytlo americké ministerstvo vnitra své hledisko k tomuto tématu prostřednictvím Todda Leventhala, svého šéfa pro odstraňování dezinformací na brífingu pro Daily Times v Pákistánu. Řekl, že jejich nukleární testy nikdy nezpůsobily žádnou "významnou" tsunami v oblasti, a citoval z údajů poskytnutých NOAA 6. ledna. V témže dokumentu NOAA připouští, že "vlny tsunami mohou být rovněž generovány rozáhlými jadernými výbuchy."
Ministrstvo vnitra tedy začalo snižovat význam otřesů a citovalo změnu v seismickém hodnocení zemětřesení z 5. ledna, jak napsaly Daily Times.
Leventhal zopakoval, že zemětřesení pocházelo z přirozených procesů "jak je tomu již milióny let".
V brífingu neposkytl vědecké dementi, obracel vše v žert, namísto co by bránil svou vládu, a nepřipustil podezření, že USA a Británie testovaly "ttsunami bomby" v oblasti, jak je citováno v britském vojenském dokumentu. Jeho komentáře spočívaly v hře slov a popírání vědeckých dat.
Navíc je evidentní, že vědci z PTWC (Pacific Tsunami Warning Center - centrum varováni před tsunami) na Havaji byli pod zřejmým nátlakem amerického ministerstva obrany, když snížili kalkulaci síly podmořského zemětřesení ze stupně 9 na 8; tato revize se poté obrátila. Stupeň 8 je jenom z jedné desetiny tak těžký jako stupeň 9, podle Geologického přehledu USA. Americké ministerstvo pro dezinformace od té doby nepodalo další vysvětlení.
V únoru vědci přehodnotili sílu asijského zemětřesení na 9,1 - 9,3, pokud ne ještě těžší.
V květnu také prohlásili, že bylo nejdelším zaznamenaným, jak oznámila televize CNN, trvalo 10 minut. Zemětřesení, jak je známo, trvají běžně v průměru několik sekund.
Mnozí, kteří byli nejprve skeptičtí, pokud jde o jaderný původ, začali navrhovat, aby oceán a zasažená území byla podrobena testům pro ověření jaderného výbuchu, protože důkazy o atomovém výbuchu se těžko utají a radioaktivní spad nepochybně vyjde na povrch.
Radioaktivní spad již vyšel na povrch i v nezasažených oblastech a přichází do kontaktu s lidmi prostřednictvím vodních studní a radioaktivních mraků. V Jemenu nejmenované vládní prameny původně obvinily tajný jaderný odpad v Rudém moři "po tsunami 26. prosince 2004", že je odpovědný za přítomnost radioaktivity objevující se na nepravděpodobných místech.
Nyní se víří hněv, protože americká média odmítají publikovat zprávy o nemoci z ozáření, která se rozšířila a je vážnou hrozbou pro zbytek regionu, navzdory tomu, že to může mít vážné následky pro již tak křehkou globální ekologii. Mnozí ekologové hovoří o spadu jako o "Africkém Černobylu".
Může být pouze jeden důvod, proč jsou tak důležité zprávy potlačovány.

Asijská tsunami 2004 byla nukleární


Překlad článku z 30. ledna 2006.
V září 2005 jsem cestoval po Rakousku, Německu a Švýcarsku. Hovořil jsem s přítelem, který byl na poloostrově Aceh jako dobrovolný záchranářr s "Technisches Hilfswerk", německou agenturou technické pomoci, která poslala i mnoho pracovníků do New Orleansu poté, co tam umělý hurikán způsobil záplavy.
Tento přítel, kterému budu pro jeho ochranu říkat X, si povšiml, že plovoucí těla se nerozkládají a nežerou je žraloci. Ti byli kolem po prvních pár dní a pak zmizeli společně s veškerým živým tvorstvem v moři.

Přiteli X a jeho kolegům z týmu se to zdálo velmi podivné a začali nabírat vzorky vody.

Byly silně radioaktivní. (Tyto týmy mají ve standartním vybavení Geigerův měřič a jiné ještě dokonalejší přístroje).
Když tito muži začali klást otázky, náhle byli odvoláni z mise. Dlouho před plánovaným odjezdem.
Po příletu na letiště do Frankfurtu byli pozváni stranou do speciální mistnosti a vyslýcháni jakýmisi odpornými typy z tajné služby. Všechny jejich vzorky, poznámky a notebooky byly zabaveny. Museli podepsat prohlášení o mlčení.
Všichni víme, že provincie Aceh byla obsazena speciálním kontingentem 2000 US námořníků, kteří byli jakoby náhodou připravení na lodích v blízkosti a byli těžce ozbrojeni (bez "humanitárního nákladu"), aby této provincii bohaté na naftu usnadnili přechod k částečné autonomii od Indonésie. Ptáte se, kdo vyvolal "hnutí odporu", které tito námořníci přišli podpořit? Ptáte se, kdo získal kontrakty na naftu?
Je rovněž podivné, že Joe Vialls, který byl vždy dobře informován a rád informoval i ostatní, náhle zemřel u svého stolu krátce poté, když tyto zprávy byly zveřejněny a poté, co informoval, že byl v pohotovosti námořní kontingent, který využil zmatku z této "přírodní katastrofy".

Georg
 


Aktuální články

Reklama