A. Huxley:"Až lidé jednou zjistí pravdu, zešílí z ní..." - to není nutné, ale čistit se a zvyšovat vibrace a lásku ano. Začněte s vědomým tvořením své reality, nejlépe HNED!

Očkování a dětská obrna, příušnice, zarděnky

24. února 2010 v 11:44 | Dr. Med. Bernard Buchwald |  Epidemie a očkování
Očkování a dětská obrna

Dr. Med. Bernard Buchwald, autor knihy Očkování - obchod se strachem

Virus pro očkovací látku byl pěstován v kuřecích vejcích a pasírován přes krysí mozky.
Potom byla vytvořena mrtvá vakcína, která se pěstovala na opičích ledvinách. Trvalo dlouho než se zjistilo, jaký zvířecí druh je vhodný na pěstování poliovirů. Stálo to mnoho životů pokusných zvířat jako jsou myši, morčata, králíci, kočky, psi atd., než se zjistilo, že polioviry rostou na opičích ledvinách. Pěstování poliovirů se podařilo americkým vědcům kteří za to dostali Nobelovu cenu. Kvůli tomu se v Indii pochytalo množství opic rheus, které byly odváženy do centra primátů v Americe. Odhaduje se, že 10% opic zahynulo během transportu. Do klecí byly zavírány jednotlivě, což pro opice zvyklé žít v rodinných společenstvích znamená nepředstavitelný stres. Není známo, zda se opicím odebírala pouze jedna ledvina (se zbývající by mohly žít déle) nebo obě a byly následně usmrceny. Když jsem po těch informacích pídil, nepodařilo se mi to zjistit.

Očkování a příušnice

Živé očkovací viry schopné rozmnožování se pěstovaly na buňkách králičích ledvin, později na kuřecích fibroplastech a nově na lidských diploidních buňkách (HDC, tzn. Rakovinné buňky). Po zavedení se nejen častěji vyskytují příušnice, ale i meningoencefalitidy a meningitidy. V září 1992 byly staženy z trhu dvě očkovací látky. Vyšlo najevo, že mohou 20x častěji vyvolat dráždění mozkové kůry, než se předpokládalo. Spolkový zdravotní ústav upozornil, že "není důvod k žádným obavám". Když další vědci popsali celkem 19 případů diabetu po očkování proti příušnicím, bylo řečeno, "že se jedná pouze o čistě náhodnou shodu okolností". První popis nebo poznatky většinou způsobí jen nepatrnou pozornost a každé protichůdné tvrzení utlumí bohužel pozornost a poznatky upadnou v zapomnění. To se zdá být žádoucím! Důležité již nejsou naše děti, ale zachování "očkovací morálky" - neboť jenom tím vydělávají výrobci očkovacích látek. Jestliže je procento výskytu onemocnění u očkovaných skoro stejně vysoké jako u neočkovaných, dokazuje to neúčinnost tohoto očkování. Jestliže však příušnice dostali i dvakrát očkovaní, je to důkazem toho, že očkování vyvolává onemocnění ve zvýšené míře.

Očkování a zarděnky

Více než polovina očkovaných dětí onemocněla, nehledě na očkování, zarděnkami. Očkování proti zarděnkám nevylučuje v žádném případě nebezpečí opětovného onemocnění během těhotenství a tím také poškození plodu podmíněné zarděnkami Zarděnky jsou vysoce infekční. Stalo se více případů, kdy očkované matky přivedly na svět dítě s obávanou embryopatií, např. lékařský časopis Medical tribune uvádí: Dítě narozené v termínu bylo při porodu malé s nepoměrně drobnýma rukama a očima. Špatně pilo a muselo být uměle dokrmováno, ve 3 měsících byl zjištěn zákal očních čoček, dítě zemřelo ve věku necelých 4 let. Druhá zpráva uvádí ženu z Mnichova které bylo řečeno při očkování, že je díky očkování chráněna před zarděnkami. Její druhé dítě se o pět let později narodilo se zarděnkovou embryopatií.
Prof. Thomson, ředitel Hygienického institutu v Göttingenu: "Proč masové očkování když víme, že 90% žádnou "očkovací ochranu" nepotřebuje, protože zarděnky ve viditelné nebo skryté formě překonaly?" Také upozorňoval na riziko očkování očkovací látkou pěstovanou na králičích ledvinách infikovaných virem zarděnek.
 

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama