A. Huxley:"Až lidé jednou zjistí pravdu, zešílí z ní..." - to není nutné, ale čistit se a zvyšovat vibrace a lásku ano. Začněte s vědomým tvořením své reality, nejlépe HNED!

Očkování a tuberkulóza

24. února 2010 v 11:37 | Dr. Med. Bernard Buchwald |  Epidemie a očkování


Dr. Med. Bernard Buchwald, autor knihy Očkování - obchod se strachem

Tvrzení, že v Německu neexistuje žádné povinné očkování, je polopravda. Před několika lety byly zavedeny "preventivní prohlídky" všech dětí, které jsou hrazeny nemocenskými pojišťovnami. Všechny matky je využívají. Co však nevědí je to, že dětští lékaři byli organizací poučeni, aby při každé návštěvě dítěte a jeho matky v ordinaci napřed požadovali očkovací průkaz a aby okamžitě očkovali, jestliže v očkovacím průkazu chybí záznam některého z "doporučených" očkování. "Preventivní prohlídky" jsou pouze záminkou k tomu, aby děti přišly k dětskému lékaři.

V průběhu mé práce jsem se ve velkých léčebnách plicních onemocnění setkával s pacienty, kteří onemocněli tuberkulózou nehledě na to, že podstoupili očkování proti TBC. To pro nás bylo překvapivé protože jsme se v rámci universitního studia učili, že očkování chrání před onemocněním, proti kterému je namířeno. Obzvlášť překvapivé pro nás bylo, že formy onemocnění se u očkovaných pacientů nijak nelišily od neočkovaných. Postupně se pak přiznávalo, že BCG není ochranou před infekcí. To, že se v letech 1950 až 1980 již téměř nevyskytoval tuberkulózní zánět mozkových blan nebo miliární tuberkulóza, není důsledkem tehdy opětovně zvýšené aplikace BCG, ale důsledkem všeobecného ústupu TBC.

Očkovací látka obsahuje bacily hovězí tuberkulózy, to znamená uměle oslabené živé zárodky. Slovo BCG znamená "Bacillus Calmette - Guérin". Během a po druhé světové válce vzrostl počet onemocnění TBC, což vedlo k znovuzavedení aplikace BCG. Když už se nedalo utajit, že i ti, kdo byli očkováni pomocí BCG, onemocněli tuberkulózou, byl dosud užívaný kmen pro přípravu očkovací látky "Goteborg" roku 1977 nahrazen účinnějším kmenem "Kopenhagen". Zvlášť intenzivně probíhalo očkování touto novou očkovací látkou v Berlíně a Wüttenbergu. Když se objevily zprávy o hlubokých hnisavých vředech v místě aplikace, byla očkovací látka napřed stažena a zastaveno očkování kojenců. Ti se do té doby totiž očkovali ihned v prvních dnech po narození pomocí BCG bez toho, že by se někdo ptal jejich rodičů. Toto očkování - o tom nelze pochybovat - nechrání před infekcí pravé tuberkulózy. Jak ukazují křivky, nemělo masové očkování žádný vliv na počet úmrtí.

Nepochopitelné: Nehledě na to že Stálá Očkovací komise) očkování proti TBC (BCG) vyňala ze seznamu veřejně doporučeného očkování, je v Německu zvykem dále aplikovat toto očkování první den po narození, i proti vyslovenému přání rodičů.
 

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama