A. Huxley:"Až lidé jednou zjistí pravdu, zešílí z ní..." - to není nutné, ale čistit se a zvyšovat vibrace a lásku ano. Začněte s vědomým tvořením své reality, nejlépe HNED!

Opožděně ke smrti Michaela Jacksona

9. února 2010 v 22:13 | Sorcha Faal, Orgonet |  Chemtrails a Haarp
Ke smrti Michaela Jacksona toho bylo napsáno mnoho, ale na tomto blogu dosud nic, jelikož v tu dobu zrovna probíhala moje dovolená a po ní už bylo všechno na toto téma napsáno. Ale když ho teď připomínám tím filmem, tak se hodí něco si zopakovat. Díky čtenáři za odkaz na článek, z něhož překládám začátek. (Určitě je vyvěšen i na jiných webech.)


26. června 2009
Ruská FSB oznamuje, že popová ikona Michael Jackson byl zavražděn CIA
Sorcha Faal
Zdroje FSB dnes oznamují prezidentu Medvěděvovi, že americká popová ikona Michael Jackson byl "s nejvyšší pravděpodobností" zavražděn americkou centrální výzvědnou službou CIA. Údaje byly získány po prozkoumání dat přenášených ruským vojenským satelitem Kosmos 2450. Ta ukazují "nezvratně", že bezprostředně před smrtí hudební hvězdy v Los Angeles byl použit elektromagnetický puls shodný s modelem elektromagnetických radiačních (EMR) zbraní ukradených z bývalého Sovětského Svazu "přesně na souřadnice" domu rockové hvězdy.

Tento typ technologie byl zdokonalen americkým vojensko-průmyslovým komplexem byl založen na výzkumech v bývalém Sovětském Svazu, a užíval se při vraždách, o nichž můžeme číst ve zprávě Cheryl Welshové, předsedkyně organizace Občané proti zneužívání lidských práv, která se nazývá "Zbraně s elektromagnetickým zářením (EMR): Tak účinné jako atomová bomba", a v níž se praví:

"Nově odtajněná zpráva americké zpravodajské služby říká - extenzívní sovětský výkum v oblasti mikrovln by mohl vést k metodám způsobujícím desorientované chování lidí, nervové choroby nebo dokonce srdeční záchvaty... Kopie studie byla poskytnuta zpravodajskou agenturou organizaci Associated Press jako odpověď na žádost ve jménu zákona o svobodě informací. Pentagonská agentura odmítla vydat některé části zprávy, s tím, že zbytek zůstává tajný z důvodu národní bezpečnosti."

Ještě intenzívněji, podle zprávy paní Welshové z roku 2001, pokračovaly USA ve zdokonalování této zákeřné technologie, kterou nazvaly Active Denial System (aktivní popírací systém, ADA), a jak můžeme číst ve zprávě z New Scientist z r. 2005 nazvané "Americká armáda hledá neletální zbraň; prototyp phaseru?", říká se tam:

"Americká armáda financuje vývoj zbraně, která způsobí záchvat kruté bolesti až na dvoukilometrovou vzdálenost. Je určena pro užití proti výtržníkům, a má zanechat oběti nezraněné. Ale výzkumníci v oblasti bolesti se zlobí, že práce zaměřená na ovládání bolesti byla užita k vývoji ve zbraň. Obávají se, že tato technologie bude užita pro mučení."

K "likvidačnímu" užití těchto zbraní můžeme také číst:

"V lednu 2007 řekl Theodore Barna, asistent zástupce tajemníka obrany pro moderní systémy a koncepty agentuře Reuters, že "Očekáváme, že k tomuto souboru nástrojů budou přidány další služby. A to by mohlo být už v roce 2010."

Zřejmě si je armáda ještě po všech testech zbraněmi ASD nejistá. Tajemník leteckých sil Michael Wynne nepomohl tuto otázku vyjasnit, když navrhl, že armáda by měla použít "bolestivý paprsek" na davy lidí ve Spojených Státech, dříve, než budou umístěny v Iráku. Bylo by těžké si představit, že Američanům by připadalo dobré zkoušet takové zbraně na sobě samých, i když by uvěřili, že nejsou smrtelné.

Wagner navrhl pro zbraň novou přezdívku, "smrtící paprsek", protože je známo, že když jsou savci vystaveni mikrovlnám, způsobí to jejich explozi. Rozeslal po celých USA email, v němž pro důkaz své teorie užil živého příkladu."

Za důvodem, proč CIA potřebovala zavraždit Michaela Jacksona, jak pokračují tyto zprávy, byla neprávní dohoda mezi popovou ikonou a synem bahrainského krále jménem Sheikh Abdullah bin Hamad al-Khalifa, podepsaná loni v listopadu v Londýně, v níž se v jedné části praví, že výměnou za milióny dolarů půjčené Sheikhem Michaelu Jacksonovi pan Jackson umožní na svých vyprodaných koncertech v UK, aby byly použity jako platforma pro varování světa před masovou genocidou, ke které má brzy dojít.

Jak Michael Jackson, tak Sheikh Abdullah jsou dlouhodobými podporovateli neohrožené rakouské novinářky Jane Burgermeister, která varuje svět před největším zločinem na lidstvu, který právě probíhá.

(konec citátu z článku)


Michael Jackson: Uzdravte svět

Do kina moc nechodím, protože nebývá jaksi na co. Nový film This Is It o Michaelu Jacksonovi si mě včera sám přitáhl. Jdu náhodou zcela nevědomě kolem kina, řeknu si, proč se nekouknout, co dávají - aha, film o Jacksonovi, to bude asi nějaký cajdák o jeho smrti, ale budou tam aspoň písničky, ty jsou pěkný ... a už si kupuju lístek. Pak teprve zjišťuju, že je to film ze zkoušek na jeho připravované turné.

Obrovské překvapení a doslova duchovní zážitek. Michael je prostě génius. Díváte se na Mistra svého oboru, který ve svých 50 dává své práci všechno. Je úžasný, nesmírně kreativní zpěvák i tanečník. Doprovází ho tým speciálně vybraných mladých tanečníků a tanečnic nabitých energií - ale málo platné, Jacksona stejně nejlíp tancuje Jackson. V každém okamžiku je patrné, že jeho umění má inspiraci v oné hluboké, božské dimenzi, tak jako každé velké umění.

Michael vůbec nevypadá jako člověk, kterému by chybělo zdraví, naopak jeho kondice je obdivuhodná. Chová se s velkou úctou a respektem ke členům svého týmu a motivuje je k práci, jak sám říká, na "velkém dobrodružství".

Známá píseň Heal the World - Uzdravte svět - měla být poselstvím jeho turné. Jak říká Michael ve filmu, máme na to pouhé čtyři roky - pak už zničení bude nezvratné. A každý z nás má začít u sebe... Další úžasná píseň, kterou inscenoval pro turné, je Earth Song (píseň země), tu sem musím taky dát.

Díky tomuto filmu nám mohl sdělit aspoň toto. Škoda, že ho nenechali říct více... Ale jak si tak teď hledám jeho písničky na youtube, vidím, že totéž dělá spousta dalších - lidi ty věci znovuobjevují nebo nově objevují, a nadšeně komentují... Možná se Michaelovi přece jenom podaří lidstvo probudit... Díky Bohu za něj.
 


Aktuální články

Reklama