A. Huxley:"Až lidé jednou zjistí pravdu, zešílí z ní..." - to není nutné, ale čistit se a zvyšovat vibrace a lásku ano. Začněte s vědomým tvořením své reality, nejlépe HNED!

Orgonise Africa 1

14. února 2010 v 0:33 | Orgonet, Georg |  Orgonity a GIFTING


Georg Ritschl a jeho manželka Friederike (http://www.orgonise-africa.net/) působí v Africe od roku 2001 a od té doby dosáhli giftingem úžasných výsledků při záchraně tohoto kontinentu, který byl samozvanými světovládci a jejich "globálním oteplováním" odsouzen k úplné desertifikaci. Postupně tam přivedli hojný déšť a ve své práci dále pokračují. Část prostředků na gifting získávají prodejem osvědčených orgonitových prostředků, které už vlastní i někteří naši čtenáři. Přečtěte si krátkou a inspirující bilanci jejich expedic, zveřejněnou na webu ethericwarriors.com.
Čas od času, když jsem ve velkém stresu, je dobré podívat se zpátky na to, čeho už jsme dosáhli.
Takže jsem zašel do svého archívu a vytáhl tyto mapy, které ukazují, jak se malá pokrývka orgonitových darů pomalu rozšířila na stále vzdálenější části našeho milovaného kontinentu.
Naše gifterská kariéra začala někdy koncem roku 2001 naším prvním cloudbusterem, který přinesl úžasné výsledky.
Tehdy také Don a Carol přišli na to, že je nutné neutralizovat mikrovlnné věže, neboli "vysílače zhoubné energie", abych byl přesnější.
Ještě si pamatuji, jak jsem se bušícím srdcem doplížil ke své první věži a zahrabal pod skupinu stromů svůj HHG (towerbustery tehdy ještě nebyly vynalezeny).
Nejprve jsme samozřejmě obdarovali své okolí v Johannesburgu a potom začali s prvními malými výlety.
Charakteristické pro tu dobu bylo, že jsme vždy získali dosti dramatické výsledky, kdykoli jsme instalovali náš orgonitový cloudbuster.
Typické bylo, že se na modré obloze utvořil velmi pěkně formovaný kruh z kumulů, který obklopoval modrou díru. Kruh se později stáhl ke středu, dalo by se říci, že to byla imploze, a ve většině případů byla tato imploze následována silným deštěm.
Mapa: Naše skromné začátky - ogiftovaná území do února 2003
Ke konci roku 2003 tisk jednomyslně psal o nadcházejícím katastrofickém suchu, které má postihnout Jižní Afriku. Na prvních stránkách novin se objevovaly fotografie vyzáblých vesničanů, které byly doplňovány hrozivými předpověďmi o smrti 10 milionů lidí v Jižní Africe.
To už jsme se naučili chápat výraz "předpověď" ve významu "plán", což je jeden z malých triků, kterým může čtenář zjistit alespoň nějakou reálnou informaci z všudypřítomné "Sítě Správného Myšlení" ("What to Think Network", WTN).
Uvědomte si , prosím, že kdykoli řeknou, že něco předpovídají, ve skutečnosti už naplánovali, aby k tomu došlo.
To nás podnítilo ke skutečné akci, i když naše prostředky byly tehdy velmi omezené. Po cestě do Ugandy s Donem koncem roku 2003 jsme rozsáhle ogiftovali severovýchodní oblasti Jižní Afriky, zejména pás kolem Kruger Park, kde obrovská seskupení HAARPových věží (všechny věže mobilních operátorů pracují současně i jako povětrnostní zbraně i zbraně na ovládání mysli) blokovala déšť přicházející od moře (Mozambik), aby nemohl proniknout na pevninu.
To rozpoutalo vydatný a vytrvalý déšť nad provinciemi Mpumalanga a Limpopo v Jižní Africe a vzdálenějším vnitrozemí (viz http://www.orgoniseafrica.com/krugerbarrier1.html a další reportáže z dalších expedic).

Mapa: Kruger Park a pobřežní oblasti po obdarování - stav v březnu 2004

Následující busting pobřeží Indického oceánu - provincie Kwa Zulu Natal pomohl upevnit tento úspěch.

Velkého průlomu bylo dosaženo v září 2004 při naší expedici do Namibie, což byla naše první zahraniční expedice mimo Jižní Afriku.
Rozmístili jsme 5 orgonitových cloudbusterů a asi 1300 towerbusterů a neutralizovali víceméně kompletně síť vysílačů v Namibii, která je koncentrována podél hlavních silnic v této řídce osídlené pouštní zemi. To vyvolalo největší déště v zaznamenané historii. (Což jest od doby, kdy přišel bílý muž se svými ideami o meteorologii atd.) Byl to také velký průlom tím, že od nynějška byly Indický a Atlantický oceán spojeny sítí orgonizovaných cest. Také jsme poprvé použili novou taktiku, kdy jsme pokládali orgonit do všech vyschlých koryt řek, která jsme přejížděli, s předpokladem, že pod suchými koryty proudí zdroje podzemní vody a ty ponesou orgon do okolní krajiny. Myslím, že výsledky ukázaly, že to byla dobrá taktika. Také jsme poprvé provedli gifting ze vzduchu tak, že jsme si ve Walvis Bay pronajali 6sedadlovou Cessnu 210, abychom ogiftovali Namibskou poušť mezi W-Bay a Ludertiz, což je 400kilometrový pruh nepřístupného terénu. Cestou tam jsme giftovali po zemi a cestou zpět na moři. O této expedici si přečtete na http://www.orgoniseafrica.com/desertrain.html.
Dalším velmi úspěšným rozšířením naší orgonitové pokrývky byl výlet na Jižní Mys o velikonocích 2005, http://www.orgoniseafrica.com/obstaclerun.html, což mělo za následek vydatný déšť v kraji, který ukončil povážlivé sucho. Hlavní státní silnice N2 byla následkem toho odplavena, ale místní obyvatelé nám řekli, že se tak opět nastolily obvyklé dešťě, které znali z dětství.

Mapa: K osvobozeným krajům se přidala Namibie a Západní Mys - duben 2005
 


Aktuální články

Reklama