A. Huxley:"Až lidé jednou zjistí pravdu, zešílí z ní..." - to není nutné, ale čistit se a zvyšovat vibrace a lásku ano. Začněte s vědomým tvořením své reality, nejlépe HNED!

Rauni Kilde svědčí o kontrole vědomí

9. února 2010 v 23:34 | Dr. Rauni-Leena Luukanen-Kilde |  Chemtrails a Haarp

Rauni Kilde 1/13 - o životě, smrti, očkování, mikročipech, energii, strachu atd.

Dr. Rauni Kilde mě zaujala, má opravdu systém a je vzdělaná a statečná a duchovní a vůbec skvělá ... třeba by mohla oslovit některé z těch, co v "konspiraci" zatím nevěří ... a už je opravdu nejvyšší čas, aby lidé pochopili. Ani snad nemusíme nic zvláštního dělat, abychom jim překazili plány na likvidaci 2/3 lidstva a zachránili své děti a vnoučata ... možná stačí jen VĚDĚT, a nebudou to moci udělat ... jak říká Rauni.
Tak se pouštím do překladu série videí na youtube (13 dílů, v každém něco zajímavého, co ještě nevím). Titulky by možná byly lepší, ale jsou pracnější, takže dělám přepis ...
http://www.youtube.com/watch?v=1wgJTds1QUI&feature=related
(Video bylo zveřejněno 5. 7. 2009)
Video s českými titulky zde: http://www.overstream.net/view.php?oid=ijstigtusds3

...V celém západním světě teď experimentují s elektromagnetickými zbraněmi a způsobují lidem nemoce a smrt. S psychologickými zbraněmi od vašich sousedů nebo od jinud. Je to paranoia? Ne, není. To vše je podle zákona. Zákonné postupy. A pak jsou chemické zbraně. A to se dělá chemtrails, které jsou hrozné. Ukazuje se, že už v 50. letech letadla v San francisku i jinde rozšiřovala viry a bakterie, aby způsobili lidem nemoci a smrt. Už v 50. letech … teď to vychází najevo. Každý ty chemické stopy letadel může vidět, dělají takové kříže na nebi, které se rozpínají po nebi.
Když chtějí, mohou do nich přidat bakterie a viry, je v nich aluminium, titanium a barium a magnézium, a mikročipy. Když to vdechnete, můžete dostat astma nebo zánět průdušek, ale hlavně máte uvnitř mikročipy, kov ve svém těle. I amalgám v zubech je kov, obsahuje aspoň 50% rtuti. Takže mohou na vás mnohem snadněji zaměřit elektromagnetické zbraně. Proto chtějí, abyste měli amalgám a kovové věci ve svém těle. Lidé o tom vůbec nevědí. A pak řeknou, že to je paranoia, amalgám …
Moje armáda, moje policie je tady, aby mě bránila. Tak to bylo možná před sto lety … ale dnes oni experimentují. A ty experimenty jsou smrtelné. Při ostatních zbraních není vystaveno experimenům 100% obyvatel, ale s chemtrails jsou vystaveni všichni, kdo jsou v oblasti, kde je letadla rozšiřují. Nejen vojenská, ale i civilní. Každý je zasažen. Na ulici je každý zasažen elektromagnetickými zbraněmi, pouští na ně radiaci z lamp. To jsou elektronické zbraně. A na lékařských fakultách učí, že když někdo řekne, že na něj míří nějaké paprsky, tak je schizofrenik…Lékařské fakulty neučí studenty, co se skutečně děje. Oni sami na to musí přijít později, ve svém vlastním životě a styku s pacienty.

(Resumé: Radiace se posílá na cílové osoby skrze televizi, počítač, lampy. Lidské tělo je přijímač. Důvodem změn v klimatu je elektrosmog, nikoliv CO2. Detektor mikrovlnného záření. Vlády jsou poslíčci tajné vlády. Škodí záměrně svým občanům. Vysoké limity zářeny byly stanoveny kvůli armádnímu použití.)

Rauni: 9000 dětí v Japonsku dostalo epileptický záchvat, když se dívaly na Pokemony - vysílají frekvenci epileptických záchvatů. Mohou poslat frekvenci skrze pohotovostní režim televize, mohou vás televizí zabít. To není paranoia. Lidé se samozřejmě ptají: Jak to dokážete? Já říkám: a jaký máte důkaz, že zde procházejí televizní a radiové vlny, nejsou vidět - nemůžete je dokázat. Musíte mít přijímač. A lidské tělo je přijímač. A výborný přijímač. Další věc je počítač. Počítačem můžete posílat různé frekvence, pro kontrolu mysli nebo fyzickou kontrolu vašeho těla. Mnoha lidem je špatně, když pracují ve dne v noci s počítačem. Měli by se zamyslet, proč. Je pro to důvod. A myslím, že dnes je elektrosmog nejhorším důvodem pro změnu klimatu. Není to CO2, to je hloupost, ale samozřejmě ta hloupost mohla vynést Nobelovu cenu, protože lidé věří tomu, co říkají média. Média lžou a brání své lži. V Anglii děti ve školách nesmějí už používat Al Gorův film, protože je to sice pěkný film, ale poselství ne. Poselství je chybné. A nezmiňuje se ani slovem o elektromagnetických polích. Takže to není najednou CO2, který je důvodem, ale ... jedna otázka: kdo na tom vydělá? Protože je to všechno o penězích. Kdo je dostane? Tahle země má kvótu tolik a tolik miliónů, jiná má kvótu tolik miliónů, tak komu jdou peníze?

Julius: Když se přestane mluvit o terorismu, mluví se o globálním oteplování, a NWO a mikročipech. Je to tak absurdní. Vy tedy říkáte, že elektromagnetická radiace způsobuje část globálního oteplování? Mně je někdy horko do hlavy, a když si představím všechny ty frekvence, co na mě míří, tak mi musí být horko. Ohřívá to vodu?

Rauni: Ano, můžou vlastně uvařit váš mozek. Třeba v noci na vás namíří elektromagnetické pole a mikrovlny, a když se ráno probudíte, máte úplně červený nebo hnědý oblíčej, jako ze slunce. Mám detektor na únik mikrovln, a viděla jsem, jak v noci, hlavně z lamp nebo někdy ze satelitu nebo někdy od sousedů, protože sousedé jsou vždycky najímáni, aby prováděli rušení nějakého cíle, kterého se elita chce zbavit a chce, aby onemocněl. Takže ten detektror mikrovln ukazoval červeně, to znamená, že člověk v tom poli nesmí dlouho být. A já jsem v tom byla celé noci a pořád ještě jsem. Jednou jsem přijela z Finska domů a necítila jsem se dobře. Zase na mě mířili z lamp nebo od sousedů nebo ze satelitu. Tak jsem si vzala ten měřič, ale nic neukazoval, i když jsem cítila, že na mě jde záření. Jsem naprosto netechnický typ, ale nějak jsem ten měřič rozšroubovala, sundala víko a viděla, že někdo, asi tajná služba, nakapala lepidlo do všech obvodů. Takže přístroj nepracoval.

Julius: Není to moc paranoidní?

Rauni: To není paranoidní, s tím detektorem můžete dokázat, že je tam radiace, že na vás někdo míří. A pak taky můžete ukázat, že je tam lepidlo, někdo ho tam dal, aby ten přístroj zničil. To není paranoia, to jsou dva fyzické důkazy.

Julius: Byla jste ve Spojených státech?

Rauni: Byla, měla jsem v Kalifornii pár hodin času na přestup, tak jsem šla do kina, na film "Nepřítel státu". A myslím, že je to velmi dobrý film, ukazuje, co vlády dělají svým vlastním lidem. Jak se je snaží zničit. Je to neuvěřitelné. To si myslím, že je paranoia, když vlády chtějí zničit vlastní občany. To pro mě bylo nejtěžší strávit. Ale přece je to pravda. Myslím, že největšími teroristy jsou vlády. Ale vlády jsou řízeny tajnou vládou a ta je nejhorší. První ministři a ministři jsou poslíčci a nemůžou nic dělat. V Norsku si musí objednat letadla z USA, i když ze Švédska by měli mnohem lepší a levnější letadla. Teď o tom parlament
bude znovu diskutovat, ale myslím, že nemají šanci. Příkazy seshora říkají, jak máte hlasovat. A když tak nehlasujete, můžete dostat infarkt.
Julius: Když se podíváte na slovo government (vláda), tak vidíte, že se skládá ze slov vládnout a mysl. Takže to vlastně znamená kontrola mysli. Gobbels říkal, že úkolem vlády je potlačovat pravdu a udržovat lid v nevědomosti o vojenských, politických a ekonomických záležitostech. A to je přesně to, co dělají. Dr. Robert Becker přišel o peníze na výzkum, když řekl, že vysoké limity stanovené pro elektromagnetické záření jsou stanoveny pro vojenské účely, aby mohli používat tyto zbraně proti populaci.

Rauni: To je pravda. A těla, americká nebo norská nebo finská, jsou stejná. Jsou nějaké rozdíly v barvě kůže, ale jinak žádné. Ale limity stanovené v letech 85-86 jsou v různých zemích naprosto odlišné. V Sovětském svazu a východních zemích to bylo 10 jednotek na cm2, v Austrálii 400 jednotek, v USA a UK 10 000 jednotek. Vidíte ten rozdíl? Už 10 jednotek je hrozné pro lidi. A lidská těla reagují všechna stejně ... Takže to bylo uděláno schválně, jak říkáte, kvůli armádě.


Rauni Kilde 5/13

Dr. Rauni-Leena Luukanen-Kilde 5/13


(Resumé: původ nemocí je psychický, o převzetí odpovědnosti, jak šířit informace, prasečí chřipka a varování před očkováním, WHO experimentuje na lidech, experimentů přibývá, elektromagnetický smog a kontrola mysli, agresivita dětí, televizní agresivita.)

Julius: Mluvíme o frekvencích a vibracích, které tvoří svět. Když se podíváme na spektrum frekvencí, vidíme, že snížení životní frekvence, třeba elektromagnetickou radiací, směřuje ke smrti. Záleží na tom, jak jste spojeni se svou duší, když jste spojeni, nemůžete onemocnět. Resonance například může způsobit, že když vás bolí hlava, vezmete pilulku léku a přiložíte si ji na meridián malíčku, ten přijme frekvenci a bolest hlavy přejde. Celá rodina se tak může vyléčit jednou pilulkou a nemusí ji ani sníst. To vysvětluje, co jsou frekvence ...

Rauni: O tomhle jsem ještě nikdy neslyšela. Ale pokud jde o nemoci, ať dostanete jakoukoli nemoc, nebo je to třeba nehoda, je pro to psychologický důvod. Když je to nehoda, znamená to "vzpouru proti autoritám". Já jsem rozbila devět aut... takže to na něco ukazuje - ale už neřídím... Ale když máte nějakou nemoc, nádor nebo cokoli v nějakém orgánu, ten orgán ukazuje, kde je problém. Když je to v prsu, protože hodně žen má rakovinu prsu, původ je vždy výživový nebo sexuální. Ukazuje vám to, kde je váš problém, a na ten se musíte soustředit. Není jen fyzický, ale v medicíně se obvykle zabýváme jen tím, co je fyzické. A to nepomůže. Pomůže to jen jako první pomoc, samozřejmě, ale dlouhodobě se musíte zabývat psychologickým problémem, proč jste si například na lyžích zlomili nohu. Noha představuje vaši schopnost jít vpřed, do budoucnosti. A vy se bojíte budoucnosti. Vždycky je vysvětlení. Ale to se na lékařských fakultách neučí, to je metafyzika. Máme mnoho nemocí, které nejdou vyléčit, dokud se lékař a pacient nezačnou ptát, proč ji dostal. Kde je problém? Ve vztazích v rodině, mezi přáteli, kdekoliv. A pak se uzdravíte velmi rychle.

Julius: Je to o odpovědnosti. Když lidé převezmou odpovědnost, jejich strach odejde. Lidé se mě někdy ptají, kde beru tolik energie, že se nesesypu. A já říkám, prostě jsem převzal odpovědnost. Stačí začít malým krůčkem a ostatní už pak následuje ...

Rauni: Ano, to je pravda.

Julius: Mluvíme o uvědomění lidí. Co můžeme pro to udělat?

Rauni: Na osobní úrovní se snažím o tom přednášet, píšu články a knihy, myslím, že nemůžu dělat víc. Minulý týden jsem byla ve Švýcarsku a mou přednášku o kontrole myslí si přišlo poslechnout 2000 lidí. Byli tam i 3 přednášející z Německa a 1 ze Švýcarska. Téma bylo něco jako Illumináti, a taky prasečí chřipka, o které říká WHO, že je to pandemie, ale to je směšné. Ale musíte se vždy ptát, co je účelem, a to je, že Big Pharma potřebuje rozšířit všude vakcínu. Vakcínu neuděláte za pár měsíců, to je k smíchu, na to se nedá ani pomyslet. Ale oni vyrobí cokoliv, a když budou nutit lidi, aby se nechali očkovat, to bude velmi a velmi špatné. Slyšela jsem ve zprávách, že v Norsku nebudou lidi nutit. Nechají očkovat dobrovolně jen děti a staré lidi. Podle mého názoru to znamená, že se chtějí zbavit dětí a starých lidí... to patří k jejich plánu zlikvidovat dvě třetiny populace. A normální lidé o tom nic nevědí. Měli by to vědět. Takže je chci varovat, aby si nebrali vakcínu proti prasečí chřipce. Vedla jsem dříve zdravotní úřad v Laplandu ve Finsku a zrovna se tam rozbíhala epidemie asijské chřipky. Takže národní ministerstvo zdravotnictví nám přikázalo, abychom dávali lidem vakcínu. Ne násilím, dobrovolně. A ukázalo se, že vakcína, kterou jsme dávali, vůbec nebyla proti onomu specifickému viru, ale proti úplně jinému viru. To znamená, že WHO dělala experiment na finské populaci. My Finové jsme blízko Ruska, a proto často sloužíme k experimentům s vakcinací. Jen si to představte: byli jsme očkování proti viru jiným virem. Samozřejmě to nemělo žádný efekt a myslím, že je to velmi neetické. A takhle to dnes bohužel funguje.

Julius: WHO také odstranili princip opatrnosti ze zákonů o elektromagnetické radiaci. a dali tam něco o potravinových doplňcích a tak. Je možné, že tyhle pokusy se dějí hlavně v posledních deseti letech, se změnou v americkém presidentství, anebo se experimentuje už déle?

Rauni: Ano, byli jsme a stále jsme součástí velkého experimentu. Trvá už nejméně dvě generace, alespoň 50 let. Protože když mluvíme o čipování celé populace, již v roce 92 byl v USA project CIA, Monstruck, kdy se implantovaly čipy do zubů a mozků lidí, aby je sledovali a ovládali. Takže jsme zcela podrobeni experimentům, ale v posledních letech se to urychluje. V posledních 10 - 20 letech se to stále zhoršuje, a podle mého to má co činit s elektromagnetickým smogem, který je v celém světě, hlavně v západních zemích a ve velkých městech. A to se dělá také vědomě. Jen se podívejte na lampy v parcích, obytných čtvrtích, hlavních ulicích, školkách a školách, domech pro seniory - jsou jiné než byly před deseti lety. Když se na ně pořádně podíváte, divíte se, proč jsou takové. Mohou být totiž dálkově ovládány, aby vydávaly různé frekvence, takové, které postihnou celou oblast, takže například celá oblast se může stát agresívní. Jako v bitkách v Los Angeles. To byl experiment. Oficiálně nebylo nikdy odhaleno, že to byl experiment, ale jsou filmy, kde se ukazuje, jak provádějí kontrolu mysli. Když si uvědomíte, že to působí ve školkách a ve školách, je to velmi hrozivé pro příští generaci. Jiný důvod, proč máme tolik agresivity, je televize. Máme hodně agresívních filmů, ale to je jen část problému, protože televize vás může také filmovat, a to není paranoia. Používají kontrolu mysli také v některých filmech, jako Pokemoni.


Rauni Kilde 3/13, 4/13


(Resumé: hlad v Africe, umělé zavedení AIDS a prasečí chřipky, neetičtí lékaři provádějící likvidaci postižených dětí a starých lidí, zákon karmy a reinkarnace, všichni jsme stejné podstaty).

Rauni: Řekla bych, že kdybychom rozdělovali spravedlivě potravu, i v Africe by měli dostatek potravy, nemuseli by umírat hladem. I kdyby se přirozená selekce nemocemi postarala o určité množství lidí, svévolně tam zavádět nemoci je neetické. To se nesmí dělat. Byla jsem šokována, když jsem slyšela, že WHO, když očkovala před dvaceti lety v Africe proti neštovicím, ve vakcíně byl virus AIDS. Měli v ní virus, který způsobil AIDS. A dnes, když mluvíme o prasečí chřipce, nejprve si uvědomme, že je to prasečí, lidský a ptačí virus dohromady. Samozřejmě to bylo vynalezeno v americké vojenské laboratoři. A když ho budou rozšiřovat po celém světě, samozřejmě k němu přidají také mikročipy. To znamená, že budou ovládat celou světovou populaci. Budou z nás nejenom živé mrtvoly, budou nás moci zabít, kdy budou chtít. Protože je nás příliš mnoho. Pro mě je to příšerně neetické, protože zapomínají, co to znamená být lidská bytost... Slyšela jsem, že v některých evropských zemích, jakmile se narodí postižené dítě, zlikvidují je. Říkají, že by mělo špatný život. V jedné evropské zemi bylo zabito 10 tisíc starých lidí, protože byli příliš staří... Ti nemorální lékaři a sestry, kteří to dělají, si neuvědomují, že být lidskou bytostí znamená být nikoliv tělem, ale znamená to být vědomím, duší. A když se narodíte s postižením, vybral jste si to vy, to vaše duše si to zvolila, vaše vědomí, které je věčné, si zvolilo, aby se dostalo do takového těla, aby se učilo a učilo jiné. A oni je odstraňují. To je naprosto špatné. Nemáme žádné právo zasahovat do životů jiných lidí negativním způsobem. Máme jim jenom pomáhat, podporovat je, milovat je a učit se od nich.

Julius: Když mluvíme o světové elitě, neetických doktorech a tak, to se děje v Dánsku, tam byli staří lidé, kteří najednou dostali srdeční mrtvici a zemřeli. A stále se to zrychluje. Ale chtěl bych říci, že mnoho lidí není spojeno se svou duší. Kdyby byli spojeni se svou duší, byli by morální. Věděli by, že když udělají něco neetického, musí za to dříve nebo později odpovídat. Zdá se, že ten program probíhá na všech úrovních, ve všech vládách a zdravotnických systémech, které nejsou zdravotnickými systémy, ale jsou to pouze distributoři pro Big Pharma (velké farmaceutické koncerny). Když ten program běží, tak i politici a lékaři jsou živé mrtvoly?

Rauni: Myslím, že byli očipováni, aby se chovali tak, jak se chovají a že to dělají bez svého vědomí. Protože v principu studenti, když jdou na lékařské fakulty, jsou všichni idealisté a chtějí pomáhat. Když projdou studiem, stanou se cynickými. Mezitím se něco stane. A to je to učení, které vás zredukuje na A4, do systému, a v tom systému musíte zůstat, jinak vám různě nadávají. Stanete se outsiderem. Ten systém se musí změnit. A jak? Nejdůležitější je uvědomit si, co je to lidská bytost: že jste energií, jste vědomím, které nemůže nikdy zemřít. A je třeba si uvědomit, že musím být odpovědný: když teď dělám něco špatného, přesně totéž bude učiněno i mně, teď nebo později, i s úrokem. Takže pokud jste "sobecký", měl byste být ke každému velmi hodný, protože se vám to vrátí. Ti lidé, elita, která vládne, nevěří, že lidé mají vědomí a duši. Nevěří, že existuje reinkarnace, jak říkají východní náboženství, na ta se dívají svrchu. Východní náboženství obsahovala moudrost, kterou by se Západ od nich měl naučit. Ale protože západní technologie tak rychle vyletěly nahoru, díváme se svrchu na všechno duchovní. Nepřijímáme to, myslíme si, že je to nesmysl, všechny ty náboženské aspekty. Do té doby, než je každý z nás zastaven. Může to způsobit autonehoda, smrt manžela, dítěte, cokoliv, co zastaví vaši normální rutinu a vy začnete přemýšlet, proč. Zejména když zemře dítě. Jaký je smysl tohoto života? Proč to dítě zemřelo? Kdybyste nevěděli, že jeho vědomí si zvolilo zrodit se do tohoto těla, přijít na tuto planetu a do této země, byli byste naprosto zničeni. Ale když to víte, zastavíte se, něco se tím naučíte. Možná že udělalo v minulém životě něco naprosto nepřijatelného. Takže tady mělo odžít jen malou chvíli a pak pokračovat. Smrt neexistuje, ale samozřejmě to fyzické odchází. My jsme soustředěni na to fyzické: je to muž, žena, delfín, pes kočka... Ale je to duše. Oči vyjadřují duši. Dívejte se do očí. Když potkáte mimozemšťana, jen se mu podívejte do očí a uvidíte, že jsme jedno. Je v nás společná energie lásky. A proto je velmi a velmi důležité, aby lidé změnili své soustředění z fyzického těla na energii, protože jinak nerozumějí věcem, které se dnes dějí.

Dr. Rauni-Leena Luukanen-Kilde 4/13

http://www.youtube.com/watch?v=bYRD6dh5ACo&feature=related

(Resumé: přirozená intuice národů dle jejich polohy, likvidace vědců, kteří nezastávají oficiální názor, potřeba změny od fyzického k duchovnímu, může k ní dojít katastrofou, i umělou prostřednictvím HAARP, EISCAT apod., zemětřesení, tsunami, likvidace lidí podávajících pravdivé informace, média jsou ovládána elitami, působení elektromagnetických vln na lidi, aby se z nich stali zombie).

Julius: Když mluvíte o našich technologiích, podíváte-li se na mayský kalendář, je tu linie z Říma přes Berlín a Kodaň do Norska, takže máme západní polokouli a východní polokouli. Vy jste Finka, a Finové jsou mnohem více intuitivní než Norové. Jsou přirozeně velmi intuitivní. Čím jsme více na východ, tím jsme více intuitivní. A my teď musíme odstranit tu linii mezi hemisférami, a to i v mozku, a to se děje nyní. Lidé by se měli velmi rychle probudit a zastavit materialistický přístup. Ale probíhají programy na vymývání mozku...

Rauni: Neřekla bych, že Finové jsou intuitivnější než Norové. Byla jsem v r. 84 na evropské konferenci o paranormálních jevech, o tom, jak lidé podávají zprávy o svých zkušenostech, a srovnávaly se různé země. Šlo o telepatii, jasnovidectví, kontakt s energií mrtvých. A všechny skandinávské země s výjimkou Islandu se umístily velmi nízko. Připouštím, že Norsko bylo jedním z posledních. Islanďané řekli, že 41% lidí mělo kontakt s energií mrtvých. V té době do r. 93 dělali Američané statistiku duševních nemocí, hlavně psychiatři, a hlasovalo se: hlasovali, co je duševní nemoc a co ne. To není příliš vědecké. Já mám tu informaci od psychologa, který v té komisi byl. Takže odhlasovali, že kontakt s mrtvými je příznakem schizofrenie. Telepatie je příznakem schizofrenie. V r. 94 se to změnilo, protože proti tomu bylo příliš opozice. A teď jsou náboženské a duchovní problémy. To je šílené. To nejsou žádné problémy, to je normální lidská zkušenost. A je zajímavé, že nejvyšší čísla v telepatii, jasnovidectví a kontaktech měli Američané. Proč? Američané jsou hodně otevření. A Skandinávci rozhodně nemají méně zkušeností, ale bojí se je zveřejnit, protože by se zesměšnili. A to zesměšňování se děje záměrně. Jsou organizace, zvláště tajné služby vedené často Američany, které absolutně napadají celou akademickou populaci, vědce, kteří se odváží přijít s jiným viděním světa. Jsou zesměšňováni, a často jsou jim odebírány peníze na výzkum, zejména v USA. Protože elita nechce, aby lidé věděli, kdo ve skutečnosti jsou. Elita nechce, aby lidé věděli, co mohou udělat. Kdyby se celá světová populace koncentrovala třeba jen minutu denně na myšlenku, že chce na této planetě mír, harmonii, lásku, svět by se naprosto změnil. Ale to oni nechtějí. Chtějí válku, protože v ní získávají peníze, moc a zneužívání moci. Peníze, moc a její zneužívání jsou dnes největší zločiny na této planetě a musí se to změnit. A změní se to. Myslím, že se to změní velkými katastrofami, i když budou uměle způsobeny lidmi, třeba HAARPem z Aljašky http://www.military.cz/usa/weapons/haarp/haarp.htm nebo EISCATem z Tromse v Norsku. http://en.wikipedia.org/wiki/EISCAT Je to velký systém antén, začíná ve finském Laponsku v Sodankyle, jde do Kiruny, kde je hlavní stan, do Tromse a dále. Je to jako HAARP. Na severní norské hranici s Ruskem je tzv. Globus 2, a ten dosahuje až do Říma. HAARP je první a největší, ale všechny tyto systémy antén mohou postihnout váš mozek. Mohou měnit vaše chování. Mohou měnit počasí. Podle mě způsobily tsunami v Thajsku na vánoce před pár lety, způsobily v květnu stejného roku velké zemětřesení v Číně, při němž zahynulo 70 000 lidí. A jak se mohlo stát, že zemětřesení postihlo právě to největší místo, kde Čína měla své zbraně, své nové zbraně? Bylo namířeno právě tam. A když si pomyslíte, že tato technologie existuje, i když je oficiálně popírána, a ti, kdo o ní mluví, jsou označováni za paranoidní...To je oficiální politika: musíte potlačovat informace, zesměšňovat lidi, kteří vědí příliš mnoho, nebo je musíte zabít. Takhle byla zabita moje přítelkyně. Byli zabiti moji rodiče jako pomsta za informace, které podávám. To je hrozné. Ale na druhé straně vím, že duše nemůže nikdy zemřít. Dokud nevypršel váš čas, ani nemůžete opustit tělo. Není se čeho bát. Ale strach ze smrti je nejhorší strach na celém světě. Když lidé pochopí, že nemohou zemřít, že jejich vědomí, pocity, láska nemohou zemřít, že láska trvá věčně, to bere sílu elitě, která není pozitivní vůči lidstvu.

Julius: Pokud jde o strach a označování za paranoidního, pokud jste v souladu se svou duší,
víte, jak je to s energií a tělem, pak můžou říkat, co chtějí, nic to nezmění, protože víte, kdo jste a co děláte. Lidé mají strach, protože říkáme něco, co je mimo "skříňku", ale měli by se probudit teď, protože to nejsem já nebo vy, kdo je ohrožuje. Oni si nás tak označují. Ale my jsme jenom zrcadlem...

Rauni: To je pravda. Ale je to strach a také desinformace způsobené masmédii, která jsou vlastněna elitou. Novináři normálně nemohou psát, co chtějí. Pracují hlavně pro korporace. Musí psát to, co chtějí korporace. Volný tisk je mýtus, žádný volný tisk neexistuje. Mnohokrát jsem se pokusila dostat do tisku fakta. Ta neotisknou, ale desinformace otisknou. Vůbec nezáleží na tom, že jim dáváte skutečné zprávy, zkušenosti, výzkum, chcete ukázat jisté věci. Jsou nepřijatelné, protože publikum má být potlačováno a to má být učiněno právě elektromagnetickými poli, vlnami, které potlačují informace, vaše mozkové vlny klesají, Myslím, že je opravdu absurdní, že necháme lidi, aby nám tohle dělali. Víme, že se to dělá záměrně. A dokud se lidé nedozví, že se to dělá záměrně, budou pokračovat, takže příští generace budou už jen naprosté zombie, živé mrtvoly. A to není to, čím mají být lidské bytosti na této planetě.


Rauni Kilde 2/13

Dr. Rauni-Leena Luukanen Kilde - 2/13
(léčitelé a lékaři, mozkové frekvence, vojenské technologie ke čtení myšlenek, superpočítače ovládající mysl, experimenty na dětech - střelba ve školách, mobily jako zbraň, likvidace 2/3 populace, atd.)
Překlad: Orgonet

Rauni: Vůči léčení je mnoho opozice, zejména u lékařů, protože říkají, že to není prokázáno a podobně. Lékaři nechtějí připustit, že někdo, kdo nemá vzdělání, může být lepší léčitel než lékař.

Julius: Podle bible bychom to měli být schopni dělat všichni. Když jsme spojeni sami se sebou, můžeme být léčiteli. Když už mluvíme o strachu, i doktoři mají strach, že ztratí svou moc, peníze a tak. Ke strachu ze smrti: myslím, že je velmi důležité, abychom pomohli lidem pochopit, že je tady iluze, není tu jen jeden život, jak si myslí. Co je třeba dělat, abychom neměli stres a strach?

Rauni: Na lékařských fakultách je velmi nešťastné, že v žádné zemi se studenti nikdy neučí, co je to lidská bytost na této planetě. Učí je anatomii, fyziologii, psychologii, duševních nemocech, ale jaké jsou hranice vašeho vědomí? Co je vědomí? Kde je? Jakou má barvu? Jakou formu? Tyhle otázky vám na fakultě nezodpoví. A to je velmi špatné. Studenti potřebují správné odpovědi. Kdyby je dostali, zcela jinak by léčili své pacienty. Nejen tělo, ale léčili by energii. Lékaři většinou nevědí nic o frekvencích. Že různými frekvencemi zvnějšku můžete způsobit různé emoce. A dnešní vojenské technologie jsou ohromující. Je to jako science fiction, ale není to science fiction. Mohou číst vaše myšlenky, tedy myšlenkové signály. Každá mozková vlna je u různých lidí jiná. Je to jako otisky prstů - jsou všechny jedinečné. Naše mozkové vibrace jsou také jedinečné, a mohou být zachyceny počítači, zvláště superpočítači, pokud vím, poslední údaj byl 280 trilionů bitů za sekundu. To je číslo, které jsem slyšela, dřív to bylo mnohem méně, a samozřejmě ten utajený údaj bude ještě mnohem a mnohem vyšší. Naše mozkové vlny jsou jen 5000 bitů/s. Takže se s počítačem nemůžeme vůbec srovnávat. Mohou nás úplně ovládat. Naprosto. A jako důkaz, byl velmi smutný experiment se školními dětmi, střílení ve škole, kdy stříleli na své spolužáky a učitele, v mnoha zemích. A důvodem pro tyto experimenty je, že se snaží změnit zákony pro odebrání zbraní lidem. Takže jakmile skutečně začne vládní terorismus, nikdo se nebude moci sám bránit. Nebudeme mít zbraně. Mohou číst naše podvědomí. Mohou číst naše sny. Lidé samozřejmě řeknou, že to je šílené, že to není možné. Bohužel tito lidé naprosto nic nevědí o dnešních extrémních technologiích, které nejsou určeny k veřejnému poznání, protože to jsou vojenské technologie. Vojsko nikdy neřekne, jaké má zbraně hromadného ničení. A ovládání mysli bylo již v roce 2002 v Ženevě uznáno za zbraň hromadného ničení. Když OSN něco takového přijme, lidé by se měli probudit. Ale kdo čte dokumenty OSN? Nikdo.

Julius: I mobilní telefony prý byly vyvinuty jako vojenský systém, a přidali tam jenom vyzváněcí tóny a mikymause a tak, a pro lidi je to velmi přitažlivé jako hračka a zcela tomu propadnou. Když to byl původně vojenský systém, co to asi dělá s mým mozkem?

Rauni: Není to nic jiného než zbraň. Nejhorší je, že mnoho rodičů je dává svým dětem. Že prý musí vědět, co dělá dítě po škole... Před dvaceti lety jsme všichni žili, aniž jsme věděli, co dělá dítě po škole... Je to zbraň, která zabíjí. Například v Čečensku generál Dudajev, když mluvil do mobilního telefonu, jeho mozkové vlny byly prostě spáleny. Oni prostě zvětší dvacettisíckrát příkon a spálí vás. Americká organizace pro potraviny a léky má údaj, že jeden telefonní hovor zatíží váš mozek tak, že trvá týden, než se vzpamatuje. Nikdy byste neměli mluvit déle než dvě minuty, pak byste měli přendat mobil na druhou stranu, protože mozkové nádory, jejichž epidemie přijde do dvaceti let, jsou způsobeny mikrovlnami a jsou vždycky na té straně, kde telefonujete. Jestli milujete své děti, nikdy jim nedávejte mobil dříve než v osmnácti. Protože jejich mozek a nervový systém nejsou vyvinuté, dokud nejsou dospělé. Rodiče jsou naprosto nevědomí a říkají si: kdyby to bylo nebezpečné, nebylo by to po celém světě. A dokonce ani WHO nepřipouští fakta. Pokládám to za velmi pobuřující pro všechny zdravotníky.

Julius: Je to nebezpečné pro zdraví, ale zabíjí to i naše vědomí a hlubší vztahy mezi lidmi, a zdá se, že to perfektně funguje, lidé se už na nic ani neptají. Když jim řeknete, že to poškozuje jejich děti, lidé ještě brání průmysl. Takže lidé brání tu technologii, a ne svoje vlastní zdraví.

Rauni: Neřekla bych, že to zabilo vědomí, ale že ho to úplně potlačilo. Oni chtějí mít ve světě jenom samé zombie. Bohužel máme nemorální světovou elitu, která vše řídí. A naše vlády, ať je to americká nebo finská nebo jakákoli, do toho nemají co mluvit. Jsou jen loutkami tajné vlády, která řídí svět. Ta se chce zbavit dvou třetin světové populace, zejména střední třídy, protože ta umí číst a psát a mohou myslet, než se z nich stanou zombie. Oni chtějí pracující třídu otroků a sebe. Říkají, že je to proto, že na této planetě je příliš mnoho lidí a ta to nemůže unést.


 


Aktuální články

Reklama