A. Huxley:"Až lidé jednou zjistí pravdu, zešílí z ní..." - to není nutné, ale čistit se a zvyšovat vibrace a lásku ano. Začněte s vědomým tvořením své reality, nejlépe HNED!

"Rybí kosti" aneb Haarp zase tvořil

9. února 2010 v 22:31 | Orgonet |  Chemtrails a Haarp

Ale mohli bychom zkusili jiné heslo, které se jmenuje přímo Wave clouds. http://en.wikipedia.org/wiki/Wave_cloud. (Ono je podobných hesel jenom na wikipedii více, jsou vzájemně propojená, a stejné jevy mohou mít různá označení.) Tak co nám ukážou za příklady?
Tohle nalevo, tomu říkají na wikipedii "Extenzívní vlnění v Austrálii." Konečně něco důvěrně známého, to mi připomíná něco, co máme nad hlavou často. To vlnění napravo je nad budějovickým náměstím. A zajímavé, vlny jsou tam dokonce do různých směrů ...
Na této fotce jsou "Neobvyklé vlny nad Aralským jezerem" z wikipedie. (Tipuju, že vznikly buď při nějakém šíleném pokusu, anebo zcela prostě dostal "ovládač" do ruky nějaký začátečník či neumětel, a vyrobil tuhle hrůzu. Jinak se totiž ti výrobci vln spíš snaží, aby to nebylo moc nápadné, ale někdy jim to přece ulítne ...)

Takže ani toto heslo wikipedie nepovažuje za nutné zdokumentovat ten nejběžnější příklad vlnění, každodenně se objevující nad různými částmi světa? Proč?
Jestli mé dosavadní řeči vyzněly tak, že zpochybňuju, že orografická oblačnost je přirozený jev, tak pravím, že to nikterak nezpochybňuju. Orografická oblačnost je přírodním jevem.

Ale stále si myslím, že současné denně pozorovatelné vlnění (viz dnešní satelitní snímek ČR výše, i pozemský snímek budějovického náměstí) nad různými oblastmi světa nelze za přirozený jev považovat. A za orografický těžko, protože jak vidno, hor k němu není vůbec potřeba.

Na otázku, proč a jak by někdo tak zuřivě a nákladně manipuloval atmosférou, bohužel neumím odpovědět. Podobně jako na otázku, proč lidé vyrábějí umělé viry a choroby a rozšiřují mezi lidstvo. Proč vyrábějí superzbraně superhromadného ničení. Proč vynakládají tak nesmírné finanční prostředky na co nejdokonalejší způsoby likvidace jiných lidí. Snad kvůli moci - a cílem moci není nic jiného než pouze moc. (To řekl někdo mnohem chytřejší než já, bohužel nevím kdo.) To my s normálními mozky nemůžeme chápat. Ale pokud si připustíme, že s námi někdo manipuluje, i když nevíme proč, budeme s tím třeba moci něco udělat.


(Snímek: "Orografické vlnění" za ostrovem Amsterdam.)
Wikipedie taky přináší snímek kuriózních, údajně "orografických vln", které se vytvořily za ostrovem Amsterdam. To je malý vulkanický ostrůvek v Indickém oceánu, asi 60 km2, 3 000 km od kteréhokoli kontinentu (stejně vzdálený od Afriky, Austrálie a Antarktidy), patřící Francii. Tyhle vlny už se trochu podobají tomu, co máme nad Českem, až na ten tvar do špičky .... Něco podobného taky vznikne, pokud proudí voda kolem kamene v řece... Čili možné by to bylo.

Ale pokud jde o tuto fotku, tak vím, že před časem obešla Internet jako kuriozita, a zobrazený jev byl většinou označován jako "gravitační vlna z vesmíru", ale nikdo nevěděl, co to vlastně představuje. A na wikipedii to najednou vědí - že maličký ostrůvek vytvořil tyto "orografické vlny" v délce několika set kilometrů. Je to možné? Cože je to za šikovný ostrůvek?

V Internetu se najde všechno, i ostrůvek Amsterdam. Třeba tady: http://www.discoverfrance.net/Colonies/St-Paul_Amsterdam.shtml , kde mimo jiné píší: "Ostrov Amsterdam poskytuje ideální místo pro studie globálních vlivů atmosférických kontaminantů, jako např. radioaktivity z Černobylu, studii růstu koncentrace C02, radonu, síry atd, k měření skleníkového efektu. Navíc zde vědci monitorují globální elektromagnetickou energii, seismické události a účinky ekologie na reprodukci zvířat a migraci ptáků." No tak to už máme celkem jasno, že v těch vlnách bude zřejmě mít prsty vědecká základna na ostrově.

A ještě něco z českého webu: http://ukazy.astro.cz/clanky9.php
Orografické oblačné vlny
5. 2. 2008, Martin Setvák
(Snímek: Orografické vlny za Krušnými horami).
"Při silném severozápadním proudění v neděli 27. 1. 2008 se v závětří Krušných hor vytvořily výrazné závětrné vlny, jejichž vzhled, rozsah a poloha se během dne téměř neměnily. Tmavé pásy mezi vlnami jsou bezoblačné oblasti, kde je oblačnost rozpuštěna sestupnými pohyby vln. Oblačné pásy naopak odpovídají vrcholům vln, doprovázených vzestupnými pohyby. Dynamika jevu vynikne zejména na animacích snímků z geostacionární družice MSG."
 


Aktuální články

Reklama