A. Huxley:"Až lidé jednou zjistí pravdu, zešílí z ní..." - to není nutné, ale čistit se a zvyšovat vibrace a lásku ano. Začněte s vědomým tvořením své reality, nejlépe HNED!

Spirály na obloze - selhání testů raket?

9. února 2010 v 2:01 | Orgonet |  Chemtrails a Haarp

Spirála na obloze: nic nového






Enigma 2/2010:

Co vyvolalo 10. prosince 2009 paniku v Norsku?

Obloha nad Norskem je temná, do svítání zbývá ještě pár desítek minut. Náhle se na nebi objevuje podivný úkaz - gigantická světelná spirála. Po chvíli se promění v zářící prstenec a zmizí... Celé to trvalo 2 - 3 minuty.
Meteorologové: "Vyloučili jsme kulový blesk i dosud neznámou formu polární záře. Odpověď v tuto chvíli neznáme..."
Ruské ministerstvo obrany: zpočátku o nepodařeném testu popírá ale později incident potvrdí.
Ruská armáda v Bílém moři u severozápadního pobřeží Ruska zkouší typ rakety Bulava ICBM s doletem 8000 km má nést až 10 nukleárních zbraní zaměřených na různé cíle. Raketa vystřelená z ponorky Dmitry Donskoi však selhala podobně jako devět předchozích v celkem třinácti testech. Toto selhání pravděpodobně způsobilo pozorovaný podivný světelný efekt...


Norské UFO?



9. 12. 09 bylo pozorováno nad severním Norskem tohle zvláštní světlo. Co to asi je? UFO? Nepodařená zkouška ruské rakety Bulava? Tomu by se dalo věřit, když jsme jako děti odpalovali různé domácí raketky, tak se ty nepovedené taky motaly...


Pár očitých svědectví z Norska (různé zdroje).

"Jev začal tak, že se objevilo modré světlo, které jakoby vycházelo zpoza hory. Zastavilo se uprostřed oblohy a pak se začalo točit. Během několika sekund pokryla obří spirála celou oblohu. Potom vyšel z jejího středu zelenomodrý paprsek - trvalo 10 - 12 minut, než jev úplně zmizel".

Totto Eriksen z Tromsø: "Vedl jsem právě dceru do školy. Viděli jsme to nad přístavem v Tromsø. Točilo se to a explodovalo na nebi. Vypadalo to jako raketa, která se točila dokola a pak letěla diagonálně dolů."
Letecká kontrola v Tromsø soudí, že nešlo o astronomický jev.

Geofyzikální observatoř v Tromsø tvrdí, že se jednalo o vypuštění rakety.

Norská armáda neví, o co šlo, ale připouští, že nad tímto územím Rusko testuje své rakety. Rusko to popírá.
Hle, zdá se to celé jaksi spjato s Tromsø, o kterém zde víme, že je tam vojenské (vědecké?) zařízení EISCAT na ohřívání ionosféry, podobné americkému HAARPu. Co když si zkoušeli nějakou "projekci"? Jaké by bylo lepší místo pro "mimozemskou" světelnou show?

Video, zřejmě z větší dálky: http://www.youtube.com/watch?v=nHZyxsVHz4E
 


Aktuální články

Reklama