A. Huxley:"Až lidé jednou zjistí pravdu, zešílí z ní..." - to není nutné, ale čistit se a zvyšovat vibrace a lásku ano. Začněte s vědomým tvořením své reality, nejlépe HNED!

TEKTONICKÉ A KLIMATICKÉ ZBRANĚ

14. února 2010 v 1:12 | forum.zvedavec.org |  Chemtrails a Haarp
V souvislosti s ovlivňováním počasí a vyvoláváním zemětřesení se hovoří o ohřívání ionosféry (http://cs.wikipedia.org/wiki/Ionosf%C3%A9ra) pomocí silných vysílačů, jako je např. HAARP (http://www.haarp.alaska.edu/) na Aljašce nebo plánovaný radar v Brdech. Pokusím se nastínit, o co se tady jedná: V ionosféře jsou molekuly vzduchu rozštěpené tvrdým UV zářením na kationty a elektrony. Elektrony jsou cca. 2000-krát lehčí než kationty, takže se pohybují mnohem rychleji a zdržují se ve větších výškách ( spodní vrstva ionosféry je nabita kladně, horní záporně ). Pokud silný ( ~ desítky MW ) vysílač zahřívá ionosféru, elementární částice se urychlují, přičemž elekrony akcelerují mnohem rychleji. Ze zahřátého místa ionosféry tak vyletují elektrony a přebytečné kationty se deponují do mraků a pokud nejsou mraky, tak na povrch země. Pokud dochází k nabíjení mraků, vzniká klimatická zbraň, pokud dochází k nabíjení povrchu země, vzniká tektonická zbraň. Získaná energie může být větší než vložená, protože nejhorší práci (rozbití molekul vzduchu na kationty a elektrony ) dělá tvrdé UV záření ze slunce.

Klimatické zbraně: Pokud je mrak silně elektricky nabitý, kapičky vody se odpuzují a nesrážejí se - mrak roste, ale neprší z něj. Může tak vznikat sucho. Pokud se tato struktura zhroutí ( např. při nárazu do pohoří ), vznikají naopak ničivé záplavy. Nad vysušenou oblastí se následně může vytvořit stabilní tlaková výše.

Tektonické zbraně: Kationty se deponují na povrch země a pronikají do spodní vody. V půdě kationty migrují velmi pomalu, protože je obklopuje hydratační obal (http://encyklopedie.seznam.cz/heslo/410080-hydratace-iontu) - zdržují se na místě a nerozprchnou se rychle po světě. V geologickém zlomu nebo přívodním kanálu sopky tak může dojít k silnému elektrickému výboji ( ~ výbuchu atomové bomby ) do zemského pláště. Podmínkou pro provedení tohoto útoku je čistá obloha, aby mraky neodnášely náboj pryč. Tektonické zbrani tak může předcházet klimatická zbraň.

Plně souhlasím s názorem prezidenta ČR prof. Václava Klause, že vliv globálního oteplování se značně přehání. Vodní pára je stejně dobrý skleníkový plyn jako oxid uhličitý. CO2 je ve vzduchu 0,03%, zatímco vodní páry až 2,5 % ( tropy ). V tropech a subtropech je vliv CO2 zanedbatelný. Američani chcou ovlivňovat počasí ve svůj prospěch ( údajně mají až 2 miliardy lidí zemřít hladem ) a svádět to na globální oteplování.

Rusové pochopitelně nechtějí zůstávat pozadu. Už kvůli tomu, aby se OSN začalo klimatickými a tektonickými zbraněmi vážně zabývat a podobné prasárny přestaly Američanům procházet. Rusové nedávno zprovoznili dvě nová ohřívátka ionosféry v Evropě (http://www.atmonline.cz/radar/200807a.htm) - každé o výkonu 50 MW. Rusům nezbývá nic jiného, než Američanům ukázat, že to umí taky.
Jako pokusného králíka si vybrali největšího poseru, lezprdela a podrazáka v Evropě - Českou republiku. Povodně v roce 2002 byly údajně jejich práce a s novými mikrovlnkami můžou čarovat daleko víc. Po podepsání smlouvy o radaru se v ČR zbláznilo počasí. Předpověď počasí absolutně přestala vycházet a docházelo k obrovským výkyvům teploty ( jeden den 35°C, druhý den 15°C ). Současně je v ČR čím dál větší sucho - Rusové chtějí mít čistou oblohu pro případný úder tektonickou zbraní. K použítí tektonické zbraně v ČR nejspíš dojde po schválení smlouvy o radaru parlamentem.
 


Aktuální články

Reklama