A. Huxley:"Až lidé jednou zjistí pravdu, zešílí z ní..." - to není nutné, ale čistit se a zvyšovat vibrace a lásku ano. Začněte s vědomým tvořením své reality, nejlépe HNED!

Udělejte si orgonitový knoflík k mobilu

14. února 2010 v 0:18 | Orgonet |  Orgonity a GIFTING
Nedávné studie ukázaly, že asi po 2000 hodinách telefonování může mikrovlnné záření z mobilního telefonu vyvolat mozkový nádor na té straně hlavy, kde si pravidelně přikládáme přístroj. Obzvláště nebezpečné je používání mobilu pro děti, protože prakticky celá jejich hlava je prozářena nebezpečnými vlnami. (Viz video organizace Next-Up: ukazuje hloubku penetrace záření do dětské hlavy. http://videos.next-up.org/MicrowavesPenetration/IrradiationChildrenBrain/25042008.html

Nebezpečí rakoviny mozku můžete do velké míry odstranit přeměnou negativních energií na pozitivní orgon, který bude mít léčivý účinek na váš mozek. Vyrobte si orgonitový knoflík na mobil, který vás bude chránit.
Pokud jste už dělali orgonit, tak postup i přísady jsou úplně stejné, jenom je vše v menším měřítku.

Jak na to:
Když už se s tím budete piplat, rozhodně stojí za to udělat jich co nejvíce najednou a rozdat do okolí. Takže si najděte vhodné formičky (z tvrdého plastu nebo ze skla, třeba platíčka z lékového balení či od bonbonů, víčka, apod. - cokoli přiměřené velikosti, co se vejde na mobil).
Potřebujete drobné kovové špony (jakýkoli kov), které můžete získat např. ze směsi běžné velikosti prosíváním přes dětské sítko na písek apod., nebo si je nechte speciálně nastrouhat u řemeslníka...
Smíchejte je s malými kousíčky rozdrceného křišťálu či křišťálového prachu.
Nasypte směs do formiček vystříkaných silikonovým olejem a zalijte pryskyřicí smíchanou s tužidlem. Promíchejte, nechte dobře prosáknout. Nalijte dostatek pryskyřice, aby se vytvořila nahoře rovná plocha.
Nechte ztvrdnout a vyjměte z formiček. Podle potřeby ostré hrany uhlaďte smirkovým papírem.
Nalepte na oboustrannou lepicí pásku a připevněte na mobil.
A to je vše, je to velmí snadné, pokud máte doma materiál.

Pokud ho nemáte a nechcete se s tím nechcete piplat, můžete si
hotové knoflíky objednat - viz další články zde.
 


Aktuální články

Reklama