A. Huxley:"Až lidé jednou zjistí pravdu, zešílí z ní..." - to není nutné, ale čistit se a zvyšovat vibrace a lásku ano. Začněte s vědomým tvořením své reality, nejlépe HNED!

Vysílače: nebezpečí pro děti a těhotné ženy

11. února 2010 v 0:59 | Next-up |  Elektrosmog
Opět něco z webu Next-up (hnutí za snížení radiace z vysílačů na 0,6V/m.)
Francouzi se už velmi silně bouří proti všudyřítomnému záření. Již třikrát dosáhli občané toho, že soud nařídil odstranění mobilních vysílačů z blízkosti lidí.
V jednom městě starosta nechal odstranit ze škol vysílače WIFI, aby zabránil nepřetržitému ozáření dětí (u nás sníme o tom, že je zavedeme ... doufejme, že to finance školám nedovolí, než dojdeme k rozumu.)
Lidé se tam tedy už probouzejí. Koná se mnoho akcí a demonstrací, o čemž se u nás ovšem nedovíte...
Na naší škole ve středu města si mezitím nechali namontovat 3 panely O2, za roční nájem 80 000 Kč. Jsou celí šťastní, jaký je to dobrý kšeft a že mají peníze na kancelářské potřeby. V okolí jsou těch antén již lesy ...
Učitelé si stěžují, že zejména v posledních dvou letech jsou děti výrazně méně chápavé, podstatně méně si pamatují, těžko se soustředí, .... čím to asi může být?
Doufejme, že i u nás to lidem dojde dostatečně včas, než úplně zdegenerujeme... ale nevím nevím, vzhledem k tomu, že za západem obvykle zaostáváme tak o 20 let (kromě počtu antén). Tak zatím rozdávejme, jak můžeme...
Ze stránek Next-up vybírám:

Vliv záření z vysílače na nenarozené dítě

Měření umělého vysokofrekvenčního mikrovlnného záření v MHz a GHz bylo provedeno uprostřed dětského hřiště. Činí 31,6 V/m, bezpečná výše je 0,6 V/m!!!!

Vliv na těhotné ženy: Plodový vak (amnios) je naplněn plodovou vodou, v níž se uskutečňuje vývoj embrya a plodu. Je to evidentně vysoce absorpční prostředí pro umělé mikrovlnné záření!

Navíc, děvčátka již od narození mají ve svém těle 400 000 ovocytů (vajíček). Ty jsou uloženy ve vaječnících, v miniaturních váčcích naplněných tekutinou, zvaných folikuly.
Vývoj vajíček probíhá během vývoje plodu … A v jeho průběhu dojde k umělému ozáření tou nejhorší frekvencí zvanou "odpad" spektra mikrovlnných vysokých frekvencí!!!!
Umělé ozařování dětí musí být pokládáno za kriminální čin.
Ti, kteří jsou zodpovědni za tyto kriminální činy, by měli být souzeni.
 


Aktuální články

Reklama