A. Huxley:"Až lidé jednou zjistí pravdu, zešílí z ní..." - to není nutné, ale čistit se a zvyšovat vibrace a lásku ano. Začněte s vědomým tvořením své reality, nejlépe HNED!

Život ve snovém světě

13. února 2010 v 10:28 |  Objevte MATRIX

Píše se rok 2002. Tisíciletí přišlo a odešlo, zanechalo po sobě hrozbu Y2K jako další z řady nevyplněných proroctví a konec civilizace se opět nekonal. A přesto se tolik věcí změnilo.

Zkáza newyorských Dvojčat (řízená a pečlivě připravená demolice) nenávratně zničila kolektivní iluzi, že některé věci přetrvají věčně a že civilizace, která se zakládá na genocidě, může uniknout odplatě za své činy.

Klonování lidí se stalo veřejnou záležitostí a zasadilo ránu pošetilé lidské domýšlivosti, že jsme jedineční a vyjímeční.

A v neposlední řadě implantování mikročipů lidským bytostem (počínaje dětmi a pacienty trpícími Alzheimerovou chorobou) nakonec přineslo dlouho očekávané naplnění Knihy Zjevení (Budete označeni…) Umělá inteligence úspěšně pronikla do lidského organismu… Mikročipové implantáty jsou údajně investicí do budoucnosti. Mnohde již nemůžete nakupovat bez čárového kódu nebo kreditní karty (vše pod kontrolou), a jako se nelze vrátit na diskotéku bez pásky či razítka na ruce, brzy nebude nikdo moci kupovat ani prodávat bez vlastního "znamení šelmy". A brzy možná ani pobýt v nemocnici, aniž by svá data o svém zdravotním stavu člověk neodevzdával systému všanc. Vítejte do nového tisíciletí…

Touha řídit a ovládat životní prostředí je ze všech živočichů vlastní pouze lidem. Je ve své podstatě schizofrenická, protože vychází z předpokladu, že jsme od životního prostředí nějak odděleni. Jelikož svět, který jsme si udělali, je v rozporu s životním prostředím, muselo si lidstvo vybrat, čemu se přikloní. Jak si vybralo, je dnes zřejmé. Má to ale háček: Svět, který jsme si vytvořili, nemá podobu v nás samých, nemá organickou podstatu ani jádro a jako takový nás nemůže fyzicky uživit. Čím déle zůstaneme s tímto světem propojeni, tím více do něj zabředneme a vzdalujeme se svému původnímu biologickému prostředí a biologické povaze do většího rozporu. To, čemu říkáme postmoderní konzumní společnost, je psychotický nový - snový svět, do nějž lidská duše i tělo samy sebe polapily. Stali jsme se otroky temného ničivého uspořádání tohoto světa. Přesně jako v Matrixu!

Hlavní chyba, podstata této vzpoury a jádro našeho zatracení spočívá ve zvláštní schopnosti lidí - promítat své touhy, naděje, obavy a přesvědčení ven, hledat smysl mimo sebe, a ne na jediném místě, kde logicky lze smysl nalézt - v nás.

Tím, že zanedbáváme a popíráme vnitřní procesy své duše a ducha a soustředíme se výlučně na vnější výkon mysli a těla, jsme ve skutečnosti vzali své existenci veškerý smysl, cíl, hodnotu, a především: skutečnost.

/ …"Přestaň psát ty nesmysly a skoč pro dvě kuřata, v Bille je maj teď v akci!"

Většina světa vytvořeného člověkem je dost ošklivá a nevzhledná. Humaton žije, ale neví proč. Nudí se (v matrixu je děsná nuda a vše je nastaveno tak aby vás všechno rychle omrzelo a konzumovali jste rychle další a další výrobky v iluzi naplnění a uspokojení), žije a neví vlastně proč a jaký to má smysl, nic jej nebaví a dostatečně nezabaví na dlouho, dlouhý film omrzí, natož kniha a nebo stejná partnerka? A humaton se trápí a hledá co by jej teda tak uspokojilo?! A nachází další iluzi uspokojení v tom, že z té obludné nepříjemné reality uniká - pomocí alkoholu.

Organickým prostředím šamanů a kouzelníků je realita (neboli interpretace) plná tajemství, síly a magie. Je to svět tvořený vědomě, jako akt lásky a vůle. Jako takový je zahradou pozemských (i nadpozemských) rozkoší a nabízí nekonečné množství slasti těm, kteří v něm žijí.

Mechanické prostředí konzumní společnosti, kterou vytvořili obyčejní lidé, je realitou, která je ve skutečnosti pastí, jež má izolovat své obyvatele od pravdivější, mnohem širší a bohatší interpretace, v níž spolu všechno souvisí a spolupracuje. Matrix - prostředí v němž žijeme a udržujeme každou myšlenku, (i když, jak dále uvidíme, tyto myšlenky nejsou naše vlastní) - je světem vytvořeným naslepo skrze strach a racionalitu; vězení prostoupené strádáním, nepřátelstvím, zmatky, odporem a naprostým zoufalstvím. Není to žádné dětské hřiště. A je - li to hra, pak jen málo koho z nás může bavit, možná proto, že nám nikdo nikdy neřekl ta správná pravidla.

Smyslem webu objevto.blog.cz je především: poskytnout KLÍČ.
A cestu k jeho nalezení, protože ten klíč si musí každý objevit individuálně a sám.
A sám jej správně používat.
Klíčem k té pravé realitě, štěstí a naplnění je:
Tvá mysl, srdce a pravá bezpodmínečná láska.
 


Aktuální články

Reklama