close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více
A. Huxley:"Až lidé jednou zjistí pravdu, zešílí z ní..." - to není nutné, ale čistit se a zvyšovat vibrace a lásku ano. Začněte s vědomým tvořením své reality, nejlépe HNED!

Březen 2010

Použití kapslí pro MMS

21. března 2010 v 15:09 | Jim Humble |  Co je MMS
1
kapsle_1
2
kapsle_2
3
kapsle_3
4
kapsle_4
5
kapsle_5
6
kapsle_6
7
kapsle_7
 1. Tobolky
 2. Přípravte si aktivované MMS (5 kapek MMS+25 kapek aktivátoru, promíchejte a počkejte 3 minuty)
 3. Natáhněte aktivované MMS do stříkačky 2 ml
 4. Naplňte tobolky aktivovaným MMS
 5. Uzavřete tobolky s aktivovaným MMS
 6. Zatlačte uzávěr tobolky s aktivovaným MMS
 7. Vše je připraveno pro použití
Jim V. Humble

MMS a děti, nálev, choroby, rakoviny

21. března 2010 v 15:07 | Jim Humble |  Co je MMS

Postupy při chorobách ohrožujících život

V případě ohrožení života je cílem dostat MMS do krevního oběhu co nejrychleji, ale pokoušet se přitom udržet pod hranicí nevolnosti.
Jedním ze způsobů jak toho dosáhnout je přidávat do aktivovaného MMS DMSO, které pak může působit jako nosič, dopravující MMS přímo do pleti a svaloviny.
V tomto případě jsem vlastními zkouškami zjistil, že DMSO musí být přidáno do směsi ihned po tříminutové aktivaci MMS. Jinak MMS přijde o větší část účinnosti. Mezi smícháním aktivovaného MMS s DMSO a vlastním použitím by proto nemělo uběhnout více než 15 sekund. Připravenou směs okamžitě rozetřete po velké ploše těla, jako například stehnech nebo pažích a ramenech. Takto můžete dostat až pětinásobné množství MMS pletí přímo do krevního oběhu. A samozřejmě, čím větší plochu těla použijete, tím více MMS do těla prostoupí.
Níže popsané použití MMS představuje zrychlený způsob, kterým lze, jak kromě běžného orálního užívání, dostat dodatečnou dávku MMS do krevní plazmy pletí.

Držte se přesně následujícího postupu:

 1. Namíchejte si dávku aktivací 10 kapek MMS 50 kapkami citrónové šťávy nebo 10% kyseliny citrónové. Několik sekund protřásejte sklenici a vyčkejte 3 minuty.
 2. Přidejte jednu čajovou lžičku DMSO a promíchejte pohybováním sklenicí, ale ne déle, než asi 15 sekund.
 3. Roztok okamžitě rozetřete po stehnech pažích nebo po břiše. Při ošetření jiné osoby můžete použít igelitovou rukavici nebo při aplikaci na vlastní tělo holé ruce. Jestliže pocítíte pálení, můžete příště přidat asi 1 čajovou lžičku vody nebo pleť po aplikaci ošetřit směsí olivového oleje a šťávy z aloe vera. K aplikaci použijte pokaždé jinou oblast těla.
 4. Takto postupujte každou druhou hodinu prvního dne a druhý a třetí den každou hodinu. Pak 4 dny vynechejte a příští týden začněte stejně. Přitom ovšem nikdy nepřestávejte brát pravidelné, snášené orální dávky MMS.
DMSO je známým nosičem různých substancí, který má široké použití v medicíně už od roku 1955, kde slouží jako prostředník při vnášení léčiv do pokožky. Ve většině zemí bývá k dispozici v lékárnách a lze jej objednat i přes internet. Zadejte do vyhledávače DMSO.
Když se zmiňuji o kapkách MMS, vždy jde o správně aktivovanou směs. Nikdy neužívejte MMS bez aktivace.

Střevní nálev s MMS

Klystýr s MMS může být stejně účinný jako intravenózní infuze, protože oba způsoby dodávají MMS jak do plazmy, tak i k červeným krvinkám. Toto je názor několika biologů a vědců, kteří metodu střevního nálevu studovali. Požívání MMS ústy obecně doručuje chlordioxid (pouze) k červeným krvinkám ze žaludku a střev. Plazma ovšem může dopravit chlordioxid i do oblastí kam se červené krvinky nemohou dostat.

Postup:

 • Nejprve musíte střevo vyčistit aplikací čisté teplé vody (přibližně 1000 ml). Můžete do ní přidat polévkovou lžíci soli či 1 dl šťávy aloe vera nebo jiné doplňky doporučované odborníky na výživu, ale nepoužívejte kávu. Postup opakujte dva nebo i třikrát. Použijte uvedenou dávku vody a snažte se ji udržet co nejdéle, masírujte si břicho, a pak to pusťte ven.
 • Nejlepší je použít katetr, ale není to nezbytné. Katetr je velmi ohebná, až 45 cm dlouhá hadička s oblým zakončením. Velmi opatrně se zavede do tlustého střeva tak, aby pak kapalina vytékala asi 30 cm hluboko uvnitř.
 • V každém případě proveďte toto pročištění dvakrát nebo třikrát po sobě, pak přidejte MMS do něco málo přes 1 dl vody. Použijte stejnou dávku připravenou stejným způsobem, jako při přípravě nápoje. I zde pokaždé přidávejte jen 1 nebo 2 kapky aktivovaného MMS. Provádějte až 2 klystýry denně a pokoušejte se udržovat MMS na místě tak dlouho, aby se tekutina mohla úplně vstřebat stěnami tlustého střeva. Při dávkování postupujte stejně, jako když MMS pijete. Bude to mnohem efektivnější. V případě, že se dostaví průjem nebo nevolnost, snižte dávku. Hodně štěstí.
Když se zmiňuji o kapkách MMS, vždy jde o správně aktivovanou směs. Nikdy neužívejte MMS bez aktivace.

Použití MMS u dětí

Od roku 2000, kdy byl MMS vynalezen, bylo jeho pomocí ošetřeno mnoho gravidních žen a dětí. Nejvíce po roce 2004. Některé ženy v nemocnicích trpěly malárií, ale bylo ošetřeno i hodně dalších onemocnění a zdravotních potíží, z nichž většina byla úspěšně zdolána pomocí MMS, užívaného v rámci různých metod a ověřených procedur.
Případ jednoho dítěte, u jehož ošetření jsem roku 2004 byl, je na You Tube. Záznam najdete pod [ http://www.youtube.com/watch?v=80G-Jtb6OsA ] - pod názvem "Malaria Baby". Ve stejném roce jsem ošetřil stovky lidí i jejich dětí. Dítě ve filmu mělo 40 °C horečku, která pak během dvou hodin poklesla na 38,3 °C. Tehdy bylo ošetřeno i mnoho gravidních žen. Lékaři postupovali podle mých doporučení.
Na několika webových stránkách se můžete dočíst, že byste neměli riskovat a nepodávat MMS gravidním ženám či dětem. Na jedné z nich stojí: "… berte to velmi vážně." Zní to skoro tak, jakoby to dětem mohlo nějak ublížit. Všechno, čeho provozovatel této stránky hodlá dosáhnout, je zjevně způsobit zbytečnou smrt mnoha dětí a gravidních žen.
MMS dosud zachránil životy mnoha dětí. Když si ale lidé přečtou na internetu takové věci a dostanou strach léčit nemocné dítě, jemuž může zachránit život jen MMS, nemohou to děcko zachránit. Tihle lidé se prostě z nějakého neznámého důvodu rozhodli, že vědí všechno lépe. Neobtěžovali se mne zeptat, ani přezkoumat jasné důkazy. Jen cosi nazdařbůh hlásají do světa. Kdyby ovšem skutečně věděli něco o tom, o čem mluví, něco, co nevím, bylo by všechno v pořádku.
Velice dobře si uvědomuji, že nevím všechno, a že nepatřím k největším vědcům na světě. Vůbec se nepovažuji za vědce. Nicméně, jsem vynálezce a vynálezci jsou za důležité změny na této zemi zodpovědnější více než kdokoli jiný. Jsou to oni, kdo asi přináší většinu opravdu zásadních objevů, které pak převezmou vědci, aby je dále zdokonalili. Proto doufám, že se brzy zapojí mnoho vědců a vylepší i metodiku léčby pomocí MMS.
Co dnes ovšem vůbec nepotřebujeme, jsou lidé, kteří se bez hlubších znalostí problematiky rozhodnou, že jsou ti nejlepší z neznalých a odmítají ověřovat jakákoli fakta. Jedna dívka postrádající jakékoli znalosti mi řekla, že bych neměl radit lidem, aby ho brali déle než asi týden, protože MMS prý vyhubí veškerou břišní flóru. Starostlivé, jenže to vůbec není pravda.
MMS je slabé okysličovadlo, které v těle nedokáže okysličit normální tělesné buňky či prospěšné bakterie, ani v zažívacím ústrojí ani kdekoli jinde. Použil jsem je na vyrážky a hodně ošklivé věci na dětské pokožce. A dosud nikdy se neprojevila žádná škodlivá reakce. Použil jsem silné roztoky, 3 krát silnější, než je nejsilnější doporučená dávka k vypití a postřikoval jimi každodenně několikrát více než rok pokožku v nejcitlivějších oblastech vlastního těla. Po roce testování nebyl na pokožce rozeznatelný absolutně žádný rozdíl mezi postřikovanými a nepostřikovanými místy.
Gravidní ženy by měly brát přinejmenším udržovací dávku 6 kapek denně. Udržuje to imunitní systém ve špičkovém stavu, a to je to, co všechny těhotné ženy tak potřebují.
O MMS jsou už na internetu tisíce stránek. Několik z nich nabízí špatné údaje. Nemohu kontrolovat všechny; nemám prostě čas pročíst tolik stránek a hovořit s jejich provozovateli. Ale toto je vážná věc. V sázce jsou lidské životy. Řeč není o nejlepším novém DVD či skvělém filmu, jde o lidské životy.
Je proto nesmírně nezodpovědné, když někdo prostě jen sepíše a hlásá své názory, aniž by je konfrontoval s danými fakty. Mých doporučení se až dosud držely statisíce lidí a nebyla hlášena žádná situace ohrožující život, natož aby někdo zemřel. Mnoho věcí dokáže úspěšně potlačit jenom MMS. A proto, pokud jednou z těchto nemocí nebo stavů trpí dítě, prosím, pomozte mu tím. (Viz seznam "metodik". Každé dítě obvykle snese jednu kapku, aktivovanou 5 kapkami citrónové šťávy nebo 10% roztokem kyseliny citrónové, přidanou do džusu v kojenecké láhvi.)
Současně je mi jasné, že se tito lidé pokoušejí zajistit, aby děti a gravidní ženy nebyly vystaveny ničemu, co by jim mohlo uškodit. Vím, že se pokoušejí a snaží dělat něco, o čem si myslí, že je to pro ně nejlepší.

Metody pro prevenci a úpravu rakovinových stavů

Tato procedura byla použita u případů rakovin dostatečně často, abychom se mohli přesvědčit, že jde o až dosud nejúspěšnější postup proti život ohrožujícím onemocněním. Při ošetření běžné chřipky a nachlazení samozřejmě nemusíte postupovat tak intenzivně, jak je dále popsáno.
Ověřená metoda užívá dvou odlišných postupů, jak dostat chlordioxid do těla. Prvním z nich se vyvinula z té, jíž jsme zprvu říkali "Klářin předpis 6 a 6". Nemocný dostal 6 kapek aktivovaného MMS a po hodině dalších šest kapek. Přitom se děla spousta ohromujících věcí. Z této metody se pak vyvinul postup užívající 6 a 6 třikrát denně - ráno, v poledne a večer před spaním.
Když jsem pak navrhl použití obou technik společně, byly výsledky v mnoha případech prostě úžasné. Rakoviny vysychaly, tumory se jednoduše začaly rozpadat a mizely i jiné zdravotní problémy.
Jistě víte, že nemáme k dispozici milióny, ba dokonce ani tisíce dolarů na výzkum, ale volá spousta lidí, jimž navrhuji, co by mohli udělat. Mnozí pak volají zpátky a vyprávějí, jak postupovali. Mé závěry se tedy opírají o konkrétní zkušenosti lidí, kteří se pak znovu ozvali nebo se u mne zastavili v Mexiku.
Nemůžete ovšem začít s postupem 6 a 6 u velmi nemocných lidí. Ti musí vždy začínat velmi opatrně. U nových a velmi nemocných rakovinových pacientů obvykle začínáme s 1 kapkou. Užíváme tedy postupu 1 a 1. To znamená, že napoprvé namícháme dávku z jediné kapky, hodinu vyčkáme, a pak podáme druhou dávku z jedné kapky. Takto postupujeme ráno, v poledne a navečer. Celkem to pro velmi nemocného člověka dělá 6 kapek denně. Někteří lidé mohou při následném dodržení stejného postupu začít s 2 a 2, čili celkem 12 kapkami denně.
Počet kapek užívaných v počátečních dávkách je třeba určit podle toho, jak je kdo nemocný. Člověk, který může normálně chodit, může začínat na dávce 6 a 6 kapek.
Nicméně, bez ohledu na to s kolika kapkami někdo začíná, jestliže nepocítí žádnou nevolnost, měl by příští den zvýšit počet kapek, ale vždy jen o jednu. Když někdo začne na 6 a 6 pak tedy nazítří půjde na 7 a 7 třikrát v průběhu dne, a další den to bude 3x 8 a 8.
Když se dostaví pocit nevolnosti, musíte vždy na jeden den brát o jednu nebo dvě kapky méně, a pak opět začít zvyšovat. Toto je rozšířený způsob využití Klářina předpisu 6 a 6 s odstupem jedné hodiny. Musí se navyšovat pozvolna, opatrně, o jednu kapku více v každé denní dávce dokud se nedospěje na 15 a 15. Může to chvíli trvat, než se dostanete tak daleko, ale do té doby by rakovina měla být téměř poražena. Nemocnému nezřídka bývá nevolno a často bude muset snížit dávku.
ZÁKLADNÍM PRINCIPEM U VŠECH ŽIVOT OHROŽUJÍCÍCH CHOROB JE VŽDY BRÁT TOLIK MMS KOLIK TĚLO SNESE A UDRŽOVAT TAK JEHO HLADINU V TĚLE CO NEJVÝŠE, ANIŽ BY TO VYVOLALO ZVRACENÍ NEBO DÉLETRVAJÍCÍ PRŮJEM.
BĚHEM DNE TEDY NEBERE JEDINOU VELKOU, ALE S ODSTUPY MNOHO MENŠÍCH DÁVEK PODLE SHORA UVEDENÉHO POSTUPU. KDYŽ SE BUDETE DRŽET ZVYŠOVÁNÍ DÁVEK TAK, ABY TO BYLO NA HRANICI SNESITELNOSTI, DOSTAVÍ SE ÚSPĚCH. VŽDY KDYŽ SE PROJEVÍ NEVOLNOST, O NĚKOLIK KAPEK USTUPTE.
JE TO VZÁCNÉ, ALE OBČAS SE STÁVÁ, ŽE NĚKDO DOSÁHNE BODU, KDY JEHO TĚLO REAGUJE TĚŽKÝMI PRŮJMY NEBO NEVOLNOSTÍ. V TAKOVÉM PŘÍPADĚ OKAMŽITĚ PŘESTAŇTE S DALŠÍMI DÁVKAMI A VYČKÁVEJTE, DOKUD TENTO STAV NEPOMINE. PAK ZAČNĚTE ZNOVU, S MÉNĚ KAPKAMI NA DÁVKU; RADĚJI S MÉNĚ NEŽ POLOVINOU MNOŽSTVÍ, U NĚJŽ JSTE PŘESTALI. VŠECHNY DENNÍ DÁVKY BY MĚLY BÝT STEJNÉ, TAKŽE, POKUD SNÍŽÍTE NAPŘÍKLAD NA 9 KAPEK AKTIVOVANÉHO MMS, BUDOU VŠECHNY DENNÍ DÁVKY PO 9 KAPKÁCH MMS S ODSTUPY PO 1 HODINĚ, OPAKOVANĚ TŘIKRÁT DENNĚ. (TO ZNAMENÁ CELKEM 6 DÁVEK PO DEVÍTI KAPKÁCH). PAMATUJTE, BERTE NEBO PODÁVEJTE VŽDY JEN TOLIK, KOLIK ČLOVĚK SNESE, ANIŽ BY MU POTOM BYLO ŠPATNĚ NEBO DOSTAL PRŮJEM.

Rakovinový test

Je tady jedna možnost, o níž vám váš lékař pravděpodobně nikdy neřekne. Už více než 25 let existuje z 99% úspěšný test na rakovinu. Je efektivnější, bezpečnější a levnější, než všechny ostatní rakovinové testy. Nazývá se AMAS test.
Přitom nemusíte "chodit po doktorech"; je to test, který se dá objednat přes internet. Stojí 165 dolarů. Odběrová sada přijde zdarma. Uděláte jen šmouhu vlastní krví, zásilku odešlete a zaplatíte dobírkou, až když přijdou výsledky. Tento test zkoumá přítomnost specifických rakovinových protilátek. Podívejte se na www.oncolabinc.com. V této souvislosti bych rád řekl, že tam nemám žádné finanční zájmy. Převezměte odpovědnost sami za sebe a v případě sebemenších pochyb si tento test nechte udělat.
Představu o tom, zda se MMS ujal vašeho rakovinového problému, si můžete udělat vyhodnocením pocitů nevolnosti. Vezmete si, povězme jednu kapku MMS nebo dokonce jen 1/2 a nebude vám nevolno. Pak začněte počet kapek dvakrát denně zvyšovat o jednu ráno a jednu večer. Jestliže vám po 1/2 kapce ráno nebude nevolno, večer nebo později odpoledne zkuste jednu celou. Příští ráno už dvě a večer 3 kapky.
Dříve nebo později po určitém počtu kapek pocítíte slabou nevolnost. Napříště tedy jednou nebo dvakrát po sobě vezmete o jednu nebo dvě kapky méně, a pak zase začnete zvyšovat. Pořád hledejte bod, při němž začnete pociťovat nevolnost, pak uberte a pokuste se opět zvyšovat.
Brzy tak z vlastní zkušenosti, podle toho, zda můžete překročit bod, při němž vám předtím bylo nevolno a pokračovat se stále větším množstvím kapek, rozpoznáte,jestli vám to pomáhá. Návaly nevolnosti znamenají, že část nádoru byla zničena a odumřelá hmota je pak jed, který tělo musí mít čas uklidit. Stav, při němž se musí odstranit tyto trosky, je součástí léčení. Tělo to dokáže, ale v náběhu tohoto procesu vám může být třeba špatně od žaludku, můžete dostat průjem nebo se to projeví i zvracením. Není to na škodu věci.
S tím jak rakovina zaniká, tělo prostě musí dostat čas odstraňovat jedy. S ustupující zhoubou pak tělo snáší stále víc a více kapek. A toho lze využít jako indikátoru. Jakmile totiž zjistíte, že můžete postupně navyšovat kapky, aniž by se dostavovala nevolnost, je to znamení, že tělo dělá, co má.
V případě rakoviny na tom musíte pracovat hodně trpělivě. Začněte pomalu, ale navyšujte rychle. Zpočátku byste možná měli brát kapky jen dvakrát denně, ale jakmile zjistíte, že to půjde bez nevolnosti dvakrát denně, zvyšte na třikrát, a pak čtyřikrát či dokonce pětkrát denně. K překonání nevolnosti jezte nastrouhaná jablka. Kdyby vám po určitém počtu kapek MMS začalo být nevolno, zkuste napřed sníst nejméně dvě nastrouhaná jablka, buď hned poté, co vezmete MMS, anebo předtím, než vám začne být nevolno. Vždy zkuste nejdříve jablka, můžete až 4, ale pokud se vám potom neuleví a je-li to nepřekonatelné, vypijte až dvě zarovnané čajové lžičky jedlé sody rozpuštěné ve vodě.
Pokud vám ovšem bude nevolno po každé dávce, bez ohledu na množství a zdá se, že tělo není schopno přijmout zvýšení dávky bez nevolnosti, je to signál, že se neuzdravujete. Ale nevzdávejte to a pracujte na tom. Můžete to ale stále ještě zvládnout. Pokud můžete bez nevolnosti brát, povězme dvě kapky najednou, a začne vám být špatně až po třech, budete se muset pokusit nevolnost načas snášet, ale jestliže vám bude po třech kapkách špatně vždy naznačuje to, že rakovinový růst nedoháníte.
To se může stát, jestliže se rakovinové buňky množí rychleji, než je MMS stačí zabíjet. Avšak je tady pořád naděje. Jeden způsob spočívá v tom, že namísto abyste zvyšovali počet kapek, zvýšíte počet jejich podání během dne. Čtěte níže. Jsou zde i další postupy, které mohou pomoci. Ale nikdy, v žádném případě, nepřestávejte užívat MMS.
Kdyby se ukázaly náznaky, že se stav nezlepšuje, obvykle navrhuji následující postup: opatřete si indiánské byliny od Kathleen z Texasu. Lahvička extraktu stojí 60 dolarů, a je toho v ní dost. Telefon je 806 647-1741. Kathleen má tisíce dopisů od lidí, jimž to pomohlo. Společně s otcem prodávají tuto indiánskou bylinnou směs už více než 60 let. Nejlepších výsledků dosáhnete, když budete tento bylinný extrakt užívat společně s MMS. Pokyny jsou přibaleny.
Shora uvedený rakovinový test AMAS poskytuje další úžasnou výhodu. Můžete si ho nechat udělat, pak užívat několik týdnů nebo měsíců MMS, a nato provést další test. Pak bude zřejmé, zda a do jaké míry se váš stav zlepšuje."


www.emms.cz
Rady pro koupele s MMS

21. března 2010 v 15:06 | Jim Humble |  Co je MMS


Mimo orálních dávek je možné absorbovat MMS pokožkou přímo do svaloviny. Zatímco orální dávky dodávají Cl02 v první řadě červeným krvinkám, MMS pronikající pletí zásobuje tímto plynem přímo krevní plazmu. V těle pak cirkuluje více Cl02 a lze tedy očekávat rychlejší a mocnější účinky. Pokud jste se dosud neseznámili se zprávami o úspěších při užívání aktivovaného MMS, přečtěte si článek: "Úvod do MMS" na [ http://mms-articles.com/] a můžete si vytisknout i návody k přípravě a aktivaci na [ http://jimhumble.biz/biz-mmsintro.htm ]. Během následně popsaných lázeňských procedur bude vaše pleť v kontaktu s Cl02 po 20 až 30 minut.
U některých lidí tento postup znamenal definitivní průlom. Po 20 minutách ve vaně s vodou oživenou aktivovaným MMS dokonce i lidé, kteří se předtím nemohli dostat přes 7 kapek braných orálně, dokázali navýšit zásobu Cl02 v krevním oběhu bez známek nevolnosti. Jak je to možné? MMS vyhubí bakterie a patogeny na nebo pod povrchem pleti, a ty jsou pak vyloučeny z těla. Většina odpadu přitom zůstane venku a nezatěžuje krevní oběh. Ale i když berete koupele, nezanedbávejte pravidelné orální dávky. Berte přinejmenším dávky po šesti kapkách, vždy předtím, než půjdete do vany. Nedělejte si starosti s tím, jestli jste předtím jedli nebo ne. Jakékoli ztráty Cl02 způsobené potravou v žaludku jsou podružné a relativně bezvýznamné.
Patogeny zahubené vnitřním užitím MMS (po vypití) mohou tělo opustit jen po průchodu játry a vyloučením. Funguje to dobře do té doby, než se projeví (přechodná) hranice, při níž vám začne být nevolno. To signalizuje, že MMS hubí více patogenů než je systém schopen neprodleně vylučovat, což vede k dočasné, ale mnohdy i akutní nevolnosti.
Koupání ve vodě s MMS umožňuje vyčistění od patogenů na povrchu nebo těsně pod povrchem pleti. Zdá se, že očista těchto vnějších vrstev brání přetěžování interního vylučovacího systému. Patogeny zahubené těsně pod povrchem pleti jsou většinou vytlačeny na povrch a odplaveny.

Postup

 1. DOBŘE VYČISTĚTE VANU. Jinak ClO2 plyn uvolňovaný z MMS začne ve vodě likvidovat mýdlovou pěnu a nečistoty na stěnách vany, a to sníží nebo i neutralizuje množství Cl02 dostupného pro tělo. Při další koupeli už vana bude zásluhou předchozího působení MMS čistá. Nepřidávejte si do vody žádné pěnové koupele ani jiné chemikálie. Připouštění vody množství CL02 vytvářeného ve vodě nesníží. Někteří lidé si do koupele přidávají ještě 1/2 dl DMSO (není to nutné, ale může to napomáhat k hlubšímu průniku Cl02).
 2. AKTIVOVUJTE MMS V HRNKU NEBO SKLENICI před přidáním do lázně. Dejte do nádobky 30 kapek MMS a přidejte k nim 2,5 čajové lžičky citrónové šťávy nebo kyseliny citrónové (150 kapek). Koupel by měla trvat 20 až 30 minut. Pokud někde na pleti máte otevřené boláky nebo větší poranění, můžete snížit dávku na 20 kapek MMS, smíšených se 100 kapkami kyseliny citrónové nebo citrónové šťávy (1 1/2 čajové lžičky) abyste se vyhnuli pocitům pálení. Otevřené boláky se zásluhou desinfekčního účinku MMS obvykle rychle zhojí. Platí běžný předpis 1 kapka MMS ku 5 kapkám aktivátoru (10% roztoku kyseliny citronové).
 3. SMÍCHEJTE MMS S KYSELINOU V HRNÍČKU a vyčkejte obvyklé 3 minuty. Mezitím si napusťte horkou vodu do vany. Nedávejte do ní žádnou pěnu parfém šampón ani dětské hračky. Množství vody ve vaně nehraje roli. Je také dobré vypít dávku z 6 nebo 8 kapek.
 4. PŘIDEJTE AKTIVOVANÝ ROZTOK MMS do vody a promíchejte. Veškeré bakterie ve vodě budou téměř okamžitě zahubeny. Některé společnosti nabízejí systémy pro plavecké bazény, které používají úplně stejný postup (k aktivaci v bazénech se používá HCl). Voda množství vytvořeného plynného ClO2 neredukuje. Je jedno, zda vanu naplníte jen napůl nebo úplně, protože se z aktivovaného MMS bude vyvíjet stále stejné množství plynu.
 5. LEHNĚTE SI DO VANY. Smáčejte celé tělo - ruce, hrdlo, vlasy i tvář. Kdyby se vám dostala voda do očí prostě ji setřete hřbetem ruky nebo osuškou. MMS, na rozdíl od některých šampónů, očím nijak neublíží. Polévejte si hlavu hrnkem.
 6. PŘIPOUŠTĚJTE SI HORKOU VODU. Teplo otevírá póry a MMS tak může proniknout až do svaloviny. Masírujte namáčenou pokožku hlavy. Po třetí koupeli se mohou začít rozpadat drobné vřídky na pokožce pod vlasy, které jsou zdrojem lupů.
 7. PO KOUPELI VANU DŮKLADNĚ VYMYJTE A VYPLÁCHNĚTE.
Když se zmiňuji o kapkách MMS vždy jde o správně aktivovanou směs. Nikdy neužívejte MMS bez aktivace.

www.emms.cz
K použití MMS

21. března 2010 v 15:04 | Jim Humble |  Co je MMS

Jim V. Humble

"První a nejdůležitější zásada"

Opakované malé dávky jsou efektivnější než velké ranní a večerní.

Na více než 1000 případech se ukázalo, že často podávané malé dávky, až jednou za hodinu, jsou mnohem efektivnější (a přijatelnější), než velké dávky jednou nebo dvakrát denně.
Nyní už víme, že vygenerovaný chlordioxid nezůstane v těle déle, než jednu nebo nanejvýš dvě hodiny. Vzhledem k době, po kterou zůstává v těle aktivní, se nezdá, že velikost dávky činí nějaký rozdíl. V podstatě to znamená, že nezáleží na množství, protože se v každém případě za hodinu či dvě rozloží na kuchyňskou sůl.
Mějte tedy na mysli, že je mnohem účelnější brát MMS každou hodinu nebo dvě při menších dávkách, což se nakonec vyrovná, nebo možná bude i více než dvě velké dávky.
Jestliže jste navyklí brát větší dávky jen ráno a večer, jak bylo doporučováno dosud, MMS samozřejmě bude i nadále čistit tělo od mikrobů a patogenů. Nový výzkum však zřetelně ukázal, že menší ale kontinuální cirkulace ClO2 předchází přeskupování a rozmnožování patogenů zejména v situacích, kdy bojujete se specifickým zdravotním problémem - ať už je to nachlazení, opar nebo hepatitida.
Druhá zásada
Dostaňte do těla tolik MMS kolik můžete, aniž by vám to působilo nevolnost nebo průjem. Vždy začněte jedinou kapkou a pak přidávejte po kapkách vždy, když cítite, že můžete. Samozřejmě stále hovoříme o kapkách aktivovaných po tři minuty 5 kapkami kyseliny citronové na každou kapku MMS, následně zalitých vodou nebo džusem.
Druhou dávku pak můžete navýšit na dvě kapky, pokud se vám po první neudělá nevolno (ve většině případů se to nestane). Zpravidla by to mělo být dvě hodiny po té první. Pak postupně každou hodinu nebo dvě zvyšujte až do doby, než pocítite, že jste dosáhli maxima nebo si nepovšimnete mírné nevolnosti. Obyčejně vystačíte se dvěma, třemi nebo čtyřmi kapkami pro dávku.
Můžete ovšem jít až na 10 kapek za hodinu, jestliže máte dojem, že potřebujete více a nepocítíte žádnou nevolnost. 10 kapek by ale měl být horní limit a za normálních okolností byste nikdy neměli potřebovat jít tak vysoko, jestliže budete brát 5 kapek 10x denně.
Přestanete až se začnete cítit zdrávi. Pokud se chcete jen pročistit, můžete zkusit standardní postup až do 15 kapek třikrát denně. Jestliže budete moci brát 15 kapek třikrát denně po celý týden, aniž by vám bylo nevolno nebo se ukázal průjem či jiné negativní účinky, pak je s největší pravděpodobností odstraněna většina infekcí, patogenů a parazitů.
Po pročištění platí obvyklá udržovací dávka 6 kapek aktivovaného MMS denně pro starší lidi (po šedesátce) a 6 kapek dvakrát týdně pro mladší.
Třetí zásada
Pokud se dostaví průjem nebo zvedání žaludku snižte počet kapek podle potřeby, ale nepřestávejte je brát. Nevolnost a průjem jsou dobré indikátory signalizující, že MMS opravdu zabírá. Diarea trvající hodinu nebo dvě je velmi prospěšná, ale udržovat tento stav několik dnů může přinést více škod než užitku. Proto vždy, když narazíte na tyto dočasné zábrany, prostě jen snižte dávku - jsou ve většině případů jen krátkodobé.
Čtvrtá zásada
Vyvarujte se dvě hodiny před a dvě hodiny po použití MMS užití všech syntetických forem vitamínu C. Toto je dočasná potřeba, nezbytná v průběhu podstatných týdnů, v nichž se prodíráte až k počtu kapek, kdy už se můžete považovat za "vyčištěné". Jestliže berete kapsle nebo tablety vitamínu C s postupným uvolňováním, budete je muset přestat užívat a brát jen takové kapsle nebo tabletky, které mají přímý účinek, a to jen na noc a nejdříve dvě hodiny po poslední denní dávce MMS.
Pátá zásada
Pozorně dodržujte program přiměřené výživy k podpoře imunitního systému. MMS z vašeho těla sice velmi efektivně odstraňuje nežádoucí patogeny a parazity, ale neposkytuje žádné minerály nebo vitamíny nezbytné k jeho výživě. Dodávejte tělu pravidelná množství spojeneckých mikroorganizmů (acidofilus a další flóru). Samotný MMS prospěšné střevní mikroorganizmy nehubí, jejich počty ovšem někdy může snížit vydatný průjem. Postarejte se rovněž o pravidelný příjem minerálů - zejména vápníku a hořčíku.
Správná výživa je pro imunitní systém kritická. Denní vystavování pokožky slunci bude udržovat hladinu vitamínu D. Jestliže se ale dostanete na sluníčko jen málokdy, musíte udržovat hladinu vitamínu D doplňky - je pro udržování imunitního systému neodmyslitelný. "
I když je MMS nejmocnější prostředek k hubení patogenů na Zemi, léčit a udržovat vaše zdraví může jen váš vlastní imunitní systém. Knihu pojednávající zevrubně o tomto tématu si můžete opatřit přes http://www.emms.cz
Převzato z http://JimHumble.biz/biz-normal.htm www.emms.cz


Prasečí (mexická) chřipka

21. března 2010 v 15:03 | Jim Humble |  Co je MMS


MMS A CHŘIPKA

Jim V. Humble

"Poslední dobou šíří média zprávy o NOVĚ VARIANTĚ CHŘIPKY a WHO už vyhlásilo 6. stupeň, což znamená "globální pandemii". Není třeba se děsit, i když se slovem pandemie je historicky spjatá vzpomínka na fatální "španělskou chřipku", která si vyžádala více obětí než první světová válka. Pandemie prostě znamená rozšíření nějaké nakažlivé choroby na velké ploše, třeba více kontinentech, i když se přitom jedná o malý počet dobře léčitelných případů, ve skutečnosti je jich ve srovnání s výskytem běžné chřipky naprosto zanedbatelné množství. Nelze to ovšem brát na lehkou váhu, jelikož nové chřipkové kmeny se mohou rychle rozšířit ze země do země. Před pěti lety způsobil mnohá úmrtí chřipkový kmen SARS, zejména v Číně a v roce 2007 byly sledovány různé varianty ptačí chřipky.
13. dubna 2009 byly rozpoznány případy "prasečí chřipky" v Mexiku a později v USA a Anglii. Pomiňme teď zájmy známých společností usilujících o prodej svých produktů, či využití nahromaděných zásob léčiv po planém poplachu s "ptačí chřipkou". Chřipka je mnohdy opomíjené (a přechozené) onemocnění, které může vážné poškodit lidské zdraví a u slabých a jinak nemocných jedinců i úmrtí.
MMS (zázračný minerální roztok) je mocný dezinfikátor, schopný napadnout a vyhubit vyvíjející se chřipkové viry. Účinkuje zcela bez ohledu na jejich druh nebo varianty (mutace), které se časem mohou vyvinout. Toto přesvědčení je založeno na chemii a chování aktivovaného MMS, pokud jej budete používat podle níže uvedených pokynů.
Na rozdíl od antibiotik nebo očkovacích látek, chlordioxid z aktivovaného MMS hubí veškeré patogeny, a tedy i chřipkové viry, bez ohledu na kmeny nebo vyvíjející se varianty - což je ostatně známo už od roku 1950. Správným způsobem použitý aktivovaný MMS tedy představuje univerzální přípravek na všechny varianty onemocnění, kterému říkáme chřipka.
Některá fakta, která v případě chřipky musíme brát v úvahu:
O nedávno zjištěném kmeni prasečí chřipky se například tvrdí, že jde o nový virus, který je jiný než všechny předchozí. Na rozdíl od ptačí chřipky nebo SARS, napadá prasata, jimž způsobuje zahlcení plic (zavodněním), které někdy (ale ne vždy) má za následek smrt. Tento virus se začal neočekávaně přenášet na lidi, kteří s prasaty pracují, a následně bylo pozorováno, že se dokonce může šířit vzduchem z osoby na osobu. Počínaje 13. dubnem 2009 bylo v Mexiku během následujících čtrnácti dnů hospitalizováno s nálezem prasečí chřipky přes 1000 lidí a oznámeno na 60 úmrtí. Pak se virus rychle dostal i do USA a Anglie. Nyní jsou případy onemocnění podchyceny prakticky po celém světě, což vedlo WHO k vyhlášení šestého stupně ohrožení, čili "pandemie".
Nutno podotknout, že na "běžnou chřipku" jen v USA umírá na 50 000 lidí… Počet úmrtí a lidí v nemocničním ošetření lze denně sledovat na internetu. Center for Disease Control má také stránku se statistikami o hlášených případech této chřipky.
Viz: http://www.cdc.gov/swineflu/investigation.htm
Uvedené skutečnosti nijak nezabránily tomu, že US Úřad pro vnitřní bezpečnost v dubnu deklaroval prasečí chřipku jako "stav nouze". Janet Napolitano ihned uvolnila 25% federální zásoby (zastaralé…) protichřipkové vakcíny (50 miliónů dávek) "k použití federálními orgány pro případ potřeby". No dobře. Pojďme raději dál.
"Prasečí chřipku" nemůžete dostat z vepřového masa či jiných produktů. Šíří se v první řadě vzduchem, kapénkami od nakažených lidí. Červený kříž a další organizace proto rozdávají návštěvníkům nemocnic a lidem pracujícím tam, kde by mohli být vystaveni riziku nákazy, ochranné masky.
MMS je nejen širokospektrální dezinfekční prostředek, ale způsob jimž hubí viry a bakterie je naprosto odlišný od fungování antivirotik a antibiotik. Pokud někoho zajímají baktericidní vlastnosti MMS, můžete si přečíst sekci "Vysvětlení účinnosti MMS".
MMS je použitelný jak k prevenci, tak i jako prostředek k zdolání "prasečí" i jiné chřipky. K tomu je potřebné brát MMS v hodinovém cyklu.
Doporučený postup použití MMS jako účinného prostředku proti chřipce.
1. Smíchejte v hrnku nebo sklenici 1 kapku MMS s 5 kapkami kyseliny citrónové nebo čerstvé citrónové šťávy. Protřeste a vyčkejte tři minuty do ukončení aktivace.
2. Doplňte asi 2 dl vody nebo džusu, který v sobě nemá přidanou kyselinu l-askorbovou - E300 čili vitamín C (vitamín C omezuje účinnost roztoku). Pak celý obsah vypijte tak rychle, jak je to možné.
3. Pokud během první hodiny nepocítíte vůbec žádnou změnu, pokračujte druhou hodinu se 2 kapkami. (Každou kapku MMS samozřejmě vždy aktivujte 5 kapkami kyseliny citrónové nebo citrónové šťávy a čekejte tři minuty) Pokud nemáte pocit nevolnosti ani po dvou kapkách, jděte ve třetí hodině na 3 kapky. Případný projev nevolnosti neznamená nic špatného. Pouze signalizuje, že MMS zabíjí patogeny. Ale nezpůsobte si zbytečně špatně od žaludku tím, že pak budete brát více. Postupně navyšujte na maximálně 6 kapek MMS s 30 kapkami kyseliny. Vážíte-li přes 90 kg, pak by vaše maximum mohlo být až 10 kapek.
Mějte na mysli, že se většina lidí nedostane přes 3 nebo 4 kapky za hodinu, aniž by začali pociťovat rostoucí nevolnost. Při jakémkoliv pocitu zvedání žaludku musíte počet kapek snížit, přinejmenším o jednu. Nevolnost se projeví vždy, když MMS hubí bakterie a viry rychleji než vylučovací systém zvládá odstranit jejich pozůstatky. Snášet tuto nevolnost nepřináší žádné výhody. Vždy hledejte bez potíží snesitelnou hranici.
4. Pokračujte s dávkami MMS každou hodinu po celých 12 hodin (tzn. 12 dávek). Chřipka by v tomto rozmezí měla zmizet; nicméně, rozhodně nepřestávejte brát MMS dokud si nejste úplně jisti zotavením. Kdybyste pociťovali příznaky chřipky ještě další den, určitě pokračujte při stejných hodinových dávkách. Stejný léčebný postup lze použít i u dětí, ale tady buďte zvlášť opatrní abyste předešli zvracení nebo jiným nezdravým pocitům. Použijte menší dávky a zvyšujte jen po 1/2 kapce. Nikdy nepřekračujte 3 kapky za hodinu.
5. Následující týden nebo 14 dní pokračujte se šesti kapkami dvakrát denně.
6. K zajištění prevence proti chřipce a udržování bezvadného stavu imunitního systému by dospělí v chřipkových obdobích měli brát 6 kapek MMS denně. Denní množství pro děti by mělo být dávkováno podle věku či váhy. Užívejte max. 1 kapku na každých 11 kg tělesné váhy a 1 kapku pro nemluvňata."


www.emms.cz
Zásady pro používání MMS

21. března 2010 v 15:02 | Jim Humble |  Co je MMS


Jim Humble ve své knize uvádí následující:

Každou kapku MMS musíte smíchat s pěti kapkami aktivátoru (10% rztoku kyseliny citronové) např. - 1 kapka MMS + 5 kapek aktivátoru, 5 kapek MMS + 25 kapek aktivátoru, 15 kapek MMS+75 kapek aktivátoru.

Nakapejte MMS do suché sklenice, přidejte odpovídající počet kapek aktivátoru. Promíchejte obě složky kroužením sklenicí. Odměřte tři minuty. Dolijte pitnou vodu nebo čerstvě vylisovanou jablečnou nebo ananasovou šťávu a do jedné hodiny vypijte. Pokud použijete kupovanou šťávu, použijte nejlépe BIO jablečný mošt bez přidaného vitamínu C (E300).
Je možné použít také želatinové kapsle.

Vždy zvyšujte svou dávku po jedné kapce MMS, a to i když jste již na více než deseti kapkách MMS (pokud toto pravidlo nedodržíte, bude vám velmi špatně nebo dostanete průjem).
Pokud s MMS začínáte, použijte vždy jen 1 nebo 2 kapky MMS a 5 (10) kapek aktivátoru.
Začněte s braním MMS vždy na noc.

Zvyšujte počet kapek MMS vždy na noc.

Nikdy si neberte svou dávku na lačný žaludek, nejlépe je brát MMS hodinu po jídle.
Ve své nové knize popisuji zdokonalený postup pro braní MMS. Je mnohem účinnější brát menší dávky (1-5 kapek) MMS několikrát denně - nejlépe jedenkrát za hodinu po dobu 8 hodin za sebou.

Při tomto postupu bude vaše tělo ve skvělé kondici a vyhnete se téměř všem infekčním a jiným nemocem.
Pokud berete MMS k udolání nějaké vážné nemoci, čtěte mou knihu s návody na jednotlivá onemocnění. S MMS máte opravdu velkou možnost na rychlé odstranění nemocí, které jste si "střádali" léta. Neexistuje v současné době nemoc, na kterou by MMS nebyl účinný.MMS návod k použití

21. března 2010 v 14:59 | Jim V. Humble |  Co je MMS

MMS je zázračným přípravkem pro Vaše zdraví.

Jim V. Humble doporučuje tuto přípravu MMS:

Jeho příprava je neuvěřitelně jednoduchá a rychlá.
Platí zásada, že je nutné používat přesně koncentrovaný profesionálně připravený roztok MMS a Aktivátor - 10% roztok kyseliny citronové (na každou jednu kapku MMS připadne pět kapek aktivátoru).
MMS - je dodáváno v již připravené koncentraci v hnědých, plastových 100 ml. lahvičkách (č.1)
Aktivátor - příprava : smícháte 1 díl krystalické kyseliny citronové s 9 díly destilované nebo čištěné vody. Tak vznikne 10% roztok kyseliny citronové (např. 1 zarovnaná polévková lžíce krystalků kyseliny citronové a 9 lžic vody).
Promíchejte vzniklý roztok až do té doby, kdy budou krystalky zcela rozpuštěny. Tím je aktivátor připraven k použití. Nalijte vzniklý roztok do lahvičky označené jako Aktivátor (č.2)

Příprava MMS:

Platí zásada - na jednu kapku MMS vždy přidat 5 kapek Aktivátoru.
 1. Kápněte jednu kapku MMS do suché sklenice.
 2. Přidejte do stejné sklenice 5 kapek Aktivátoru
 3. Promíchejte a nechte 3 minuty reagovat.
 4. Po uplynutí 3 minut dolijte sklenici pitnou vodou nebo čerstvě vylisovanou jablečnou šťávou a vypijte
postup
Při zvyšování počtu kapek MMS je nutné vždy na každou kapku MMS přidat 5 kapek Aktivátoru
Příklad: 6 kapek MMS + 30 kapek Aktivátoru, dobře promíchat, počkat 3 minuty, dolít vodou a vypít.
Upozorňujeme, že chuť MMS s aktivátorem a vodou je mírně řečeno nedobrá. Místo vody na dolití se dá použít čerstvě vylisovaná jablečná nebo ananasová šťáva. Pokud použijete kupovanou, doporučujeme BIO jablečný mošt bez přidaného vitamínu C (E 300).

Více na www.emms.czMMS a mechanismus účinku

21. března 2010 v 14:58 | Jim V. Humble |  Co je MMS


MMS

Jim V. Humble vysvětluje MMS takto:

MMS je zkratka pro Miracle Mineral Solution (Zázračný Minerální Roztok)
mmsJedná se o přesnou koncentraci Chloritanu Sodného (MMS), který je před použitím aktivován přesným množstvím 10% roztokem kyseliny citronové (Aktivátor)
Tento preparát byl během let výzkumu zdokonalen až do dnešní podoby. Představuje zatím nejsilnější a nejúčinnější zbraň proti všem známým nemocem, dostupnou široké veřejnosti. Během dvou let, kdy je MMS distribuováno z několika míst po celém světě, užilo či užívá tento zázračný minerální doplňěk stovky tisíc lidí se skvělými výsledky. Zařaďte se mezi ně. Poznáte sami, že ve své knize píši mnoho pravdivých a důležitých informací a že MMS je jedním z nejůžasnějším objevů, které kdy byly lidem představeny. Až zjistíte, že MMS je opravdu účinný, řekněte o tomto preparátu všem blízkým lidem a svým známým. Pomůžete tím rozšířit povědomí lidí o MMS.MMS 2 - úvodem a použití

21. března 2010 v 14:52 | Jim Humble |  Co je MMS
MMS2
Jim V.Humble:
"Tímto chci uvést zcela nový zázračný minerální doplněk. Měly by zaznít slavnostní fanfáry, protože je to jeden z nejdůležitějších léčivých přípravků, který kdy byl lidstvu představen. Bohužel, my objevitelé, v protikladu k mnohamiliardovým výzkumným organizacím, na fanfáry nikdy nemáme peníze. Jsme šťastní, už když dáme dohromady peníze na koupi obálek a poštovného, abychom mohli nové objevy a koncepce poslat poštou za účelem základní patentové ochrany. Takže tady to je - oznámení nového zázračného minerálu - ale skoro bez fanfár.
Kyselina chlorná je látka, kterou lidský imunitní systém používá k hubení patogenů všeho druhu a mnoha dalších věcí, které občas musí být zlikvidovány v těle.Když například zestárnou zabijácké buňky a začnou se obracet proti našemu tělu; rozpozná imunitní systém tento problém a přejde k vyhlazení opotřebovaných buněk právě kyselinou chlornou.
Tato kyselina je pravděpodobně tou nejdůležitější, kterou si tělo vytváří k udržování zdraví. Myslím, že tím ji lze kvalifikovat jako přirozenou. Je to přirozeným způsobem produkovaná kyselina, protože si ji vytváří tělesný imunitní systém. Nevyrábí se v žádné chemické továrně. Skutečností je, že kyselina chlorná umí zabít většinu patogenů v těle - dokonce i odolné parazity, ale jen v případě, pokud jí tělo má k dispozici dostatek.
Avšak matka příroda z nějakého důvodu nevybavila lidské tělo možností vytvořit si tolik kyseliny chlorné, aby mohlo likvidovat všechny choroby, které by do něj mohly vstoupit. Možná, že tvorba této kyseliny je pouze příliš komplexní, aby jí bylo možné vytvářet velká množství, nezbytná k poražení "nevyléčitelných" onemocnění, která se dnes objevují na této planetě. V dokonalejším světě by této kyseliny nebylo takové velké množství potřebné.
Představte si, že byste byli výzkumníky před 80 lety a zajímali jste se o přemáhání chorob v lidském těle, a byli jste si dobře vědomi toho, že kyselina chlorná zabíjí patogeny. Ano, skutečností je, že se to už před 80 lety vědělo. Nemyslíte, že byste si, alespoň na chvíli, nepohrávali s myšlenkou jak zásobit tělo o trochu větším množstvím kyseliny chlorné? Vždyť lidské tělo tuto kyselinu používá k likvidaci nákazy bakteriemi a viry už milion let.
Není pak logická představa - že by se výzkumníci měli pokusit nalézt léčby různých chorob, nebo se přinejmenším pokusit dodat tělu o malinko více kyseliny chlorné, když je ohroženo bakteriemi nebo viry? Kdyby se výzkumníci, namísto vymýšlení nákladných drog, které lidi jen udržují naživu, pokoušeli objevit skutečné "léčení", objevili by zázračnou léčbu kyselinou chlornou a mnoho dalších podobných způsobů léčby už dávno.
V každém případě, mým dnešním záměrem je popsat Zázračný Minerál číslo dva. Je před jakýkoliv známým léčivem tak dalece vpředu, že tady prostě není nic k porovnání. Nelze ho vůbec srovnávat s farmaceuty vyráběnými léky. MMS2 zabíjí patogeny a současně napomáhá léčení. Co to je? Co se týče antibiotických vlastností, zabíjí patogeny okamžitě - proražením otvoru do jejich buněčné membrány. Není jako známá antibiotika, jimž může trvat hodiny až týdny, než proniknou patogenům pod kůži, a pak pomalu likvidují jejich jádro nebo něco uvnitř - pokud se ovšem patogen mezitím proti nim nestal rezistentním. Při použití MMS2 však patogeny, provázející onemocnění všeho druhu, vůči kyselině chlorné nemohou vyvinout žádnou obranu. Tělo volilo dobře, když si vyvinulo schopnost vytvářet tuto kyselinu, vůči níž žádný patogen po celá staletí nikdy nezískal a nezíská rezistenci.
A možná, jen možná, že matka příroda dobře vybrala, když vytvořila různé smrtící patogeny, protože přestože některé jsou anaerobní a jiné aerobní, žádný z nich nemá odolnost vůči MMS1 či MMS2 či jejich kombinaci. Není to překvapující? Pochopitelně nemáme finance na detailní výzkum v této oblasti, ale volaly nebo napsaly mi už tisíce lidí, popisující stovky různých onemocnění, která zvládli pomocí obou zázračných minerálů.
Co se to tedy mění na kyselinu chlornou, kterou pak tělo může využít? Ve skutečnosti se na tuto kyselinu mění prostá chemikálie. Tělo ji pak může převzít a použít. Já osobně ji používám už 4 roky. Má klinika a tým v Mexiku ji používá už více než rok u tisíců lidí. Napřed jsem ji posílal především lidem s rakovinou prostaty, ale pak jsme to začali používat na téměř všechny nemoci, včetně HIV.
Kombinace MMS a MMS2 je pro všechny nemoci nesmírně účinná. Když zde zmiňuji "všechny nemoci" myslím tím všechny nemoci způsobené bakteriemi a viry - tedy drtivou většinu všech nemocí včetně rakoviny.
Vzhledem k tomu, že se nyní nacházím v Africe, soustředím se především na malárii a HIV/AIDS.
Nedávno jsme zjistili, že MMS (nyní nazývané MMS1) podávaný lidem s HIV sice generelně odstraní všechny jejich zdravotní problémy, ale v některých případech tělo samotného HIV nezbaví. Je to hodnotnější, než všechna ostatní léčiva proti HIV, ale nevyhubí HIV viry vždy, jen někdy.
Přistupme tedy k MMS2. Pokud je brán společně s MMS1, ukázala se krevní zkouška už u hezkých pár případů HIV negativní (v podstatě to znamená vyléčení). Ve skutečnosti byly jako negativní zjištěny všechny případy přijímající MMS1 a 2 (beze stop po HIV). Prozatím ještě nemáme k dispozici tisíce případů; nezbytné případové studie hodláme vytvořit poté, až získáme financování pro Foundation and Institute for Advanced MMS Studies. Ale abyste měli představu, postup pro HIV vypadá takto: tři aktivované kapky MMS1 každou hodinu nejméně 8x v průběhu dne, plus jedna kapsle velikosti nula MMS2, braná každé dvě hodiny po osm hodin denně - to všechno nepřetržitě po tři týdny, a pak pošleme krev k laboratornímu přezkoušení. Abych nezapomněl důležitou podmínku - před spolknutím kapsle s MMS2 je potřebné vypít 2 sklenice vody a po něm vždy ještě jednu.
Nikdy si během kúry nepřivoďte nezdravé pocity, příjem MMS1 i 2 pokaždé snižte, pokud si povšimnete, že vás to dělá nemocnějšími, než už jste. Při používání MMS a MMS2 máme úžasné výsledky v případech rakoviny. Ale také co se týče nové vlny chřipky, stačí použít stejný postup, samozřejmě to nebudete brát tři týdny, ale jen tak dlouho, až vám bude dobře. Někdo se uzdraví už po 8 hodinách, ale u někoho to může trvat i jeden nebo dva týdny. Buďte velmi opatrní, a kdyby se vám zdálo, že u vás MMS vyvolává pocit zhoršení, redukujte dávky až do nuly. Ale pak velmi brzy začněte znovu.
Jestliže se cítíte hůře, je to způsobeno tím, že nákaza je potlačována tak rychle, že se v těle příliš rychle vytváří přespříliš toxického odpadu. Zpomalte. Kdybyste neměli MMS1, klidně užívejte jen MMS2. Viděl jsem už dost lidí vyléčených z dostatečného množství různých chorob, abych věřil, že kdybyste brali jen MMS2, vystačíte i s tím. Užívejte jednu kapsli každou hodinu. Zvyšte si dávku, pokud můžete, a snižujte ji, když se budete cítit hůře. Můžete to užívat s libovolnými léky. Léky MMS2 nijak neovlivní a MMS2 neovlivňuje léky.
Vidíte? Kdyby naše zdravotnictví řídili lidé s etikou, jimž by záleželo na léčení lidí a ne na vydělávání peněz, měli bychom teď tak úžasný zdravotní systém, že bychom tu dnes už neměli žádné choroby a jen velmi málo nezdravých lidí.
MMS1 a MMS2 jsou ale jen kapkami v moři. Jakkoli věřím, že MMS1 společně s MMS2 vyléčí drtivou většinu nemocí lidstva, věřím také v to, že budou nalezeny ještě stovky zázračných minerálů, které změní postupy v lékařství. V budoucnu už se nebudou vyrábět žádné drogy z jedovatých substancí, z nichž sestávají všechny současné léky. MMS1 a MMS2 se vůči tělu nechovají jako jedy a nijak ho nepoškozují.
Takže co je MMS2? Co se v těle chemicky mění na kyselinu chlornou? Podržte si klobouky. Je to minerální látka používaná k očistě vody v bazénech - ne chlor - ale zvláštní složka používaná k "šokové ošetření" bazénu zvaná CHLORNAN VÁPENATÝ.
Když se tato chemikálie dostane do styku s vodou v bazénu, okamžitě se změní na kyselinu chlornou. Není to totéž, jako chlór ve vodě. Vůbec ne. Jiné chemikálie vyvíjejí ve vodě chlór, ne tak chlornan vápenatý. Ten se mění na HOCl (chemický vzorec kyseliny chlorné). Je to sloučenina vodíku, kyslíku a chlóru. Stejně tak kuchyňská sůl, která rovněž obsahuje chlór, ale reaguje úplně jinak než chlór. MMS1 a MMS2 se vyrábějí ze dvou nejlevnějších minerálních substancí, které tu máme. MMS1 umí během asi 10 hodin vyléčit malárii, nejhorší chorobu lidstva, za méně než 5 centů. MMS2 je na tom cenově stejně, ne-li levnější.
Můj přítel Bill Boynton, jenž mi pomohl s chemií u MMS1, mi už v roce 2003 rovněž navrhoval chlór pro bazény. Zajímalo mne, čím by takový přípravek mohl být prospěšný. Oba jsme to předtím používali, aniž bychom věděli co to je. A pak trocha prostého pátrání vynesla na světlo skutečnost, že to je kyselina chlorná. Všichni lékaři se o kyselině chlorné učili už na lékařské fakultě, protože jde o kritický komponent produkovaný a užívaný imunitním systémem.
Tak vidíte, nebylo to tím, že bych byl nějak moc chytrý; jen jsem pátral po možnostech nezatížen obavami, zda něco bude či nebude zapadat do vyjetých lékařských kolejí.
Podívejme se tedy na to, jak jsme to použili. Pamatujte ale, že ať už zde řeknu nebo navrhnu cokoli, nenutím vás ani nenabádám, abyste to po mně opakovali. Cokoli uděláte, je vyloženě vaše věc a děláte to na vlastní riziko. Nemohu vám dávat žádné lékařské rady. Popíšu jednoduše jen to, co sami děláme. Když říkám "my", nemíním tím svého předtím zmíněného přítele Billa. Nebudu uvádět žádná jména, kvůli ochraně nevinných lidí, a abych udržel své přátele v bezpečí. Později, snad až budu psát knihu pro příští generaci, vyjmenuji všechny ty, kteří mi pomohli a spolupracovali se mnou, zatím mám nicméně pocit, že bude nejlepší, když to neudělám.
Jeden přítel z Kanady se v e-mailu zmínil, že má známého s rakovinou prostaty. Ptal jsem se, proč nezkusí chlornan. Řekl, že se ho na to zeptá, a abychom to zkrátili, poslal jsem mu obálku s 50 gelovými kapslemi velikosti nula naplněnými chlornanem vápenatým z obchodu.
(Přípravky prodávané v těchto obchodech obsahují okolo 45 až 85% chlornanu vápenatého. Většinou je to okolo 75%. Použil jsem s úspěchem všechny koncentrace ; 45% , 55% , 65% , 75% až 80%. Přimíšeny jsou vždy i jiné chemikálie, ale nejsou toxické, protože všechny jsou navrženy pro použití v plaveckých bazénech a většina z nich se používá v potravinářství. Navíc berete vždy jen maličké množství bílého prášku v kapsli třídy nula, takže do sebe nikdy nedostanete více než doporučenou denní dávku kterékoli z doprovodných chemikálií.)
V každém případě, ten muž v Kanadě využíval všech 50 kapslí asi ve 4 dnech, a pak mi zavolal a říkal, že se už cítí mnohem lépe, ale potřeboval by toho více, protože ještě není zdráv. Poslal jsem mu tedy ještě 50 kapslí, a nakonec volal, že se mu rakovina prostaty úplně vytratila, že je zdráv.
Takto jsme to s Billem posílali různým lidem trpícím problémy s prostatou a rakovinou prostaty. Všichni, kteří se pak znovu ozvali, říkali, že se cítí mnohem lépe, nebo že jejich problém úplně vymizel. (Většina se znovu ozvala jen proto, že jsem je o to prosil. Spousta lidí se nám prostě už neozve, pokud nepotřebují více.) Zjistil jsem, že lidé, kteří se pak už cítí v pořádku, se už většinou nevracejí k lékaři, takže až příliš často musím vzít jejich slovo, že jsou zdraví.
Teď tady tedy máte MMS2. Je efektivní na mnoho věcí a velice účinný k hojení poranění a dalších problémů např. s pletí. Pomáhá MMS1 zlikvidovat většinu všech takzvaně nevyléčitelných chorob a může být stejně dobrý jako MMS1. Hubí patogeny a bakterie na poraněních, aniž by dále poškozoval narušenou tkáň. Stačí vyprázdnit kapsli do čtvrt sklenice vody a roztok použít na zranění. Alkohol, peroxid vodíku, jód a všechny další dezinfekční prostředky poranění do jisté míry poškodí, a to pak vyžaduje delší čas k hojení poškozených buněk. MMS2 však zahubí jen patogeny a nezapříčiní žádné poškození, takže hojení je mnohem rychlejší.
Je mi pochopitelně jasné, že zde je potřeba více výzkumu a měl jsem to už dávno udělat, ale jak víte, musím přiznat nedostatek miliónů dolarů na takový výzkum, dokud Nadace nezíská financování. Rozhodl jsem se, že tuto informaci musím vypustit do světa, protože její důležitost se v mé mysli stávala stále větší. Nemohu si dovolit mlčet; Země mi nemůže dovolit, abych s tím čekal ještě déle. I tak už jsem vyčkával 9 měsíců déle, než bych měl, než to umožnila spolehlivost získaných údajů. Předpokládám, že po zveřejnění těchto informací dojde (jako v případě MMS1) k mnoha vylepšením v orálním podávání chlornanu vápenatého.
Kdyby mne někdo včera odvezl do vězení nebo mne umlčel, byla by tu šance, že by se tyto informace nikdy nedostaly k lidem. Tak jsem je tedy dnes, k tomuto datu, uvolnil pro širokou veřejnost. Tyto informace už se nikdy nedokážou úplně zastavit. Vždy někde budou a nakonec vejdou ve známost. Nezastaví to nikdo ani tím, kdyby mne zastřelil. Mohl by to hodně zpomalit, ale už nikdy zastavit.
Tím, že jsem popsal svou metodu v knize o MMS, jsem hodlal zajistit, aby se tyto informace nestaly vlastnictvím žádného jednotlivce nebo skupiny. A jako v případě MMS1, jsou informace o MMS2 až příliš důležité. A i kdyby tyto informace vlastnila jakákoli skupina, vždy tu jsou a budou takoví, kteří vykročí z kruhu.
Pro toto pojednání platí přesně stejná autorská práva, jako pro mou knihu. Kvůli prostoru to tady nechci citovat celé, ale také tento článek se v případě mé smrti nebo uvěznění stává veřejným majetkem.
MMS2 je do jisté míry jako gravitace. Víte, že působí poté, když se o tom poučíte. Není potřebný žádný výzkum, aby se to prokázalo. Je to podobné, jako když působením gravitace spadne pomeranč. Jen povolíte prsty a pomeranč spadne na zem. Nepotřebuje další výzkum, abyste to prokázali. Můžete upustit pomeranč jednou nebo dvakrát, ale výsledek bude stejný. A s MMS2 je to v mnoha ohledech stejné. U tohoto produktu bude pro mnohé lidi o něco obtížnější rozšířit negativní informace, které vás mají odradit od toho, aby jste to vyzkoušeli a zjistili, že MMS spolu s MMS2 představují v současné době ten nejúčinnější preparát k návratu vašeho zdraví.
Žádný z autorů negativních blogů na internetu o MMS vůbec nemá představu, o čem to vlastně štěbetá. MMS2 bude pro každého, kdo se s tím odhodlá experimentovat mnohem dostupnější, a věřte nebo ne, je po ruce ve většině zemí Afriky, všech městech USA, Kanady, v Evropě a po celém světě. Je tak dosažitelný, že nebude možné to celosvětově udusit.
A je tady ještě jeden bod, k němuž bych rád něco podotkl. Hodně často mi vyčítali, že nejsem dostatečně specifický, co se týče mých údajů, čímž naznačili, že bych měl poskytovat podrobnosti a uvádět jména a čísla a výsledky krevních zkoušek těch, kteří se vyléčili. Bylo by krásné, kdybych to mohl udělat. Ale je mi líto, není to možné. Poskytl bych tím důkazy, které by mne přivedly do vězení. A úřady v mnoha zemích by se toho rády zhostily.
Nebylo by pěkné, kdybych jim tím řekl: Tak, tady máte důkazy a můžete mne zavřít? V posledních 100 letech bylo jen v samotných USA uvězněno více než 100 lidí a jejich knihy spáleny. Někteří zahynuli zvláštní smrtí - a po celém světě jich bylo mnohem víc.
Jestliže o tom máte pochybnosti, stačí zadat do Google "FDA suppression". Jen v posledních pár letech strávilo několik mých přátel čas ve vězení v USA, zatím co jejich živnosti, domy, auta, bankovní účty a veškerý majetek propadl konfiskaci a nikdy jim nic nevrátili. Myslíte, že přeháním? Tak dobře, zůstaňte na internetu a vyhledejte si "Civil Asset Forfeiture Reform Act of 2000 HR1658", a pak sledujte záznamy o tom, kolik majetku bylo zkonfiskováno například jen během roku 2006. Zabavili a v dražbách rozprodali majetek v hodnotě více než 6 miliard dolarů. Jako zisk z těchto dražeb byly za jediný rok do státních fondů převedeny více než 3 miliardy dolarů.
Hodně štěstí v používání MMS2. Nenechte se vyděsit výstrahami na obalu nádobky s chlornanem vápenatým, které by vás mohly odradit. Testoval jsem to několik let. Jestliže budete dobrovolně a soukromě připravovat MMS2 tak, jak je zde doporučeno (pouze v kapslích o velikosti nula či menších), je to bezpečné a prospěšné - je to chemikálie produkovaná a používaná naším tělem v omezených množstvích. Pokud s tímto objevem budete experimentovat, musíte pít dostatečné množství vody. Beru to sám hodně často jako podporu v rámci preventivní strategie.
Začínal jsem, a každému to také doporučuji, s čtvrtinově naplněnou tobolkou chlornanem vápenatým (velikost tobolky 0). Postupně jsem obsah chlornanu vápenátého v tobolkách zvyšoval, až do úpného naplnění plnící části tobolky.
Sami si zkuste rozpustit obsah tobolky v malém množství vody (5 ml) a kapku roztoku si kápněte na pokožku ruky. Uvidíte, že se na pokožce nic neobjeví, žádné poškození. Možná bude v budoucnu lepší používání právě již rozpuštěného chlornanu vápenatého. To je však věcí dalších zkoušek. Nyní Vám popisuji, co jsem sám již několik let používal a používám.
Toto oznámení má v první řadě dostat tuto informaci k tisícům lidí po celém světě. Nemohu ovšem doporučit, abyste mne následovali a prováděli, co jsem sám udělal. Je to cenná informace - klíč k redukci a obrácení průběhu onemocnění. Přemýšliví lidé budou experimentovat a uvědomí si, co vše je možné s tímto všeobecně dostupným Zázračným Minerálním Doplňkem číslo dva dokázat.
Dnes, ve věku 76 let, žiji v zemi se znečištěnou vodou, kde řádí malárie, spavá nemoc, TBC, herpes, 40% obyvatelstva má HIV, a jsem v kontaktu s každou představitelnou chorobou přenášenou neznámými lidmi, jenž klepou na mé dveře i v noci a hledají pomoc - a zůstávám jejich chorobami nedotčený a plně aktivní".

Psáno 15. srpna 2009.

Jim Humble, Afrika

www.emms.cz

Miracle Mineral Solution - zázračný minerální roztok

21. března 2010 v 14:47 | Jim V. Humble |  Co je MMS

MMS (Miracle Mineral Solution - zázračný minerální roztok)

kompletVeřejnosti tento preparát představil geniální člověk a velký humanista, pan Jim V. Humble ve své knize o MMS.

Klikněte na "Nové aplikace MMS". Jsou zde uvedeny nejnovější poznatky z výzkumů MMS.


Pan Jim V. Humble popisuje MMS následovně:
"Tento preparát je bez přehánění skvělý a nesmírně účinný na téměř všechna onemocnění. Nejedná se o žádnou "bioinformační" či jinou pochybnou věc, kterou musíte užívat dlouhou dobu a poté možná, někdy a snad dojde k ústupu Vašich potíží, jak slibuje většina výrobců.
MMS nic neléčí, nejde o lék. MMS ale dokáže stimulovat obrovským způsobem imunitní systém, který poté udolá mnoho nemocí během několika hodin.
MMS na rychlé infekce (chřipka, záněty atd..) účinkuje téměř okamžitě. Ústup dlouhodobých onemocnění je také velmi rychlý a k prvním zlepšením dochází již po několika dnech užívání MMS.
Pan Humble píše, že neexistuje na světě nemoc, na kterou by MMS nebyl účinný. Od počátku svého objevu udělal pan Humble obrovský kus práce a MMS bylo podáno stovkám tisíc lidí, mnohým z nich také intravenózně. "Pokud budete dodržovat doporučení zveřejněná v mé knize, nemusíte se obávat, že by Vám mohlo MMS jakkoliv ublížit."
MMS je nejsilnější a téměř univerzální zbraní proti všem chorobám.
Bakterie a viry (příčina 90% všech onemocnění..) si na MMS nemohou vyvinout odolnost. Účinná látka MMS je používána přes sedmdesát let ve zdravotnictví ke sterilizaci podlah, operačních stolů, atd. Tato látka se také používá v neaktivní formě k desinfekci pitné vody. MMS (lépe řečeno Chlordioxid, který vzniká smísením MMS a aktivačního roztoku) při styku s povrchem bakterie, viru či s buňkou, která je "nakažena" (nitrobuněčné infekce) okamžitě doplní svou elektronovou vazbu právě z povrchu bakterie, viru či nakažené buňky. Tím naruší významným způsobem povrch a pronikne dovnitř choroboplodného mikroorganismu, čímž dojde k jeho rychlé destrukci. Chlordioxid nereaguje se zdravými buňkami, tyto nechává zcela bez povšimnutí a bez jakékoliv reakce.
Jak píše MUDr. Hesselink na konci mé knihy o MMS:
Je dokázáno, že chlordioxid je už při pozoruhodně nízkých koncentracích in vitro smrtící pro všechny známé infekční organismy. Týká se to parazitů, plísní, bakterií i virů. Výše uvedené poznatky a zkušenosti naznačují, že tuto sloučeninu lze v účinných koncentracích přijímat orálně. Zdá se, že jsme na cestě k odhalení nejůčinnějšího širokospektrálního antibiotika a antivirotika všech dob. Pan Jim Humble si zaslouží mimořádné poděkování za ochotu sdílet tento svůj objev s celým světem.
MMS bakterie a viry v těle prostě zničí (viz. Vysvětlení účinnosti MMS) a tím uvolní imunitnímu systému spoustu energie na obnovení správné funkce téměř všech orgánů a tím obnovení správné funkce celého těla. Přesto však v žádném případě (pokud je dodržen můj postup ) MMS neničí a nijak nepoškozuje zdravé tkáně a buňky."
.....................................................................................................................................................................................
Pan Humble všechny případné nové výrobce MMS v zemích, kde není tento přípravek znám varuje:
"Očekávejte, že se po nějaké době rozproudí horlivé diskuse "odborníků" o tom, jak je MMS nezodpovědné používat, že je to "neověřené" a že je to riskantní a podobné věci, které jsou ve světě již běžné. Všem těmto diskutujícím lidem dejte tyto informace:
MMS použilo nebo používá do letošního roku (psáno v roce 2007) přes 450 000 lidí. Ne tedy nějaká statistika ale konkrétní lidé, kteří se k tomuto preparátu uchýlili ze dvou, zcela odlišných důvodů.
První důvod: MMS je velmi levný
Druhý důvod: MMS je fenomenálně účinný na všechny nemoci
 1. Na vedlejší nežádoucí účinky léků zemře ročně mnoho miliónů lidí - na používání MMS nezemřel do dnešních dnů NIKDO.
 2. Pokud budete striktně dodržovat moje návody a doporučení, které najdete v mé knize, nástup účinků MMS bude i pro Vás velice příjemným překvapením a v žádném případě nehrozí jakákoliv zdravotní újma.
 3. Účinky MMS jsou laboratorně prokázány, MMS aplikuje čím dál tím více lékařů, kterým jde o zdraví všech svých pacientů.
 4. MMS bylo jako první aplikováno v Africe při léčbě Malárie (MMS likviduje tuto nemoc běžně během 4 -8 (!) hodin). Nebyl zaznamenán jediný případ, kdy by MMS (připravené dle mého doporučení) neúčinkovalo.
 5. MMS zabírá VŽDY a na JAKÉKOLIV onemocnění."
...................................................................................................................................................................

Vybral jsme pro Vás několik úryvků z první knihy Jima Humbla. Cena přípravku MMS je velice vstřícná a tak Vám nic nebrání, tento zázračný preparát vyzkoušet a zjistit, že Jim Humble je génius, který mění zásadním způsobem pohled na zdraví a nemoci lidí.

Zázračný minerální doplněk pro 21. století, Jim V. Humble, 1. vydání v českém jazyce

O čem je tato kniha
knihaDoufám, že si nemyslíte, že se zde dočtete pouze cosi o dalším velmi zajímavém doplňku, který může pomoci některým lidem po několikaměsíčním užívání. Tak to není. Tento zázračný minerální doplněk zabírá už během několika málo hodin.
Z celosvětového pohledu je stále zabijákem lidstva číslo 1 dnes malárie, nemoc, kterou použitím tohoto doplňku ve většině případů obvykle udoláte během několika hodin. Prokázaly to odborné testy ve východoafrickém Malawi. Při hubení původce malárie v těle nedošlo k ani jedinému selhání. Zázračný minerální doplněk (MMS) užilo více než 75 000 obětí malárie, a všichni tito lidé nyní opět žijí produktivním životem.
Po aplikaci "zázračného minerálního doplňku" jsou pacienti s AIDS často zbaveni nemoci během tří dnů a i další, méně závažné choroby a špatné zdravotní stavy prostě zmizí. Pokud by pacienty v nejbližší nemocnici ošetřili tímto opravdu zázračným doplňkem, více než 50% z nich by bylo opět doma během jednoho týdne.
Kliniky a nemocnice více než 70 let používají aktivní složku tohoto doplňku k sterilizaci nemocničních podlah, stolů, zařízení a dalších věcí. Dnes můžeme stejného zabijáka patogenů spolupracujícího s imunitním systémem, použít k bezpečné likvidaci choroboplodných zárodků v lidském těle.
Nakolik to může být udivující, při správném použití může imunitní systém využít tohoto zabijáka k útoku pouze na ty bakterie a viry, které tělu škodí a přitom v těle nijak neovlivní přátelské bakterie a ani žádnou zdravou buňku. V této knize se podle svých nejlepších schopností snažím držet faktů a přesně sdělit, co se kolem zázračného minerálního doplňku událo.
Tato kniha vypráví příběh o objevu a dalším vývoji nejúžasnějšího posílení imunitního systému, které kdy bylo nalezeno.
Tím se stává nejvýznamnějším řešením všech doposud známých nemocí a onemocnění lidstva, i když nejde o lék. Věřím, že pokud budete sledovat mé snahy o rozšíření těchto poznatků, o jejich veřejnou přístupnost, pomůže vám tento příběh pochopit realitu a přesvědčí vás, abyste to sami zkusili. Pro tento účel zde poskytují veškeré informace o tom, jak si tento doplněk připravit doma v kuchyni a jaké přísady si za tímto účelem opatřit. Je docela možné, že pak zachráníte něčí život, nebo dokonce i svůj.
Protože zázračný minerální doplněk působí jako super nabíječka imunitního systému, není zamýšlen k léčbě nějaké konkrétní nemoci, ale spíš na posílení imunitního systému do té míry, že pak udolá mnoho nemocí často do 24 hodin.
Tuto knihu jsem napsal proto, že to, co chci sdělit, je příliš důležité, než aby nad tím získala kontrolu nějaká osoba či skupiny. Jde o informace, které by měl mít volně k dispozici celý svět. Po pěti letech, během nichž jsem s rostoucím rozladěním sledoval tým lidí, který mohl udělat obrovský kus práce, ale neudělal prakticky nic, jsem nakonec dospěl k rozhodnutí, že tyto poznatky musím rozšířit mezi co nejvíc lidí, protože jinak by tu vždy byl někdo, k němuž by se nedostaly informace, které by mu možná mohly zachránit život. Stalo se pravidlem, že obrovský počet důležitých zdravotnických informací, které by mohly zachránit mnohé životy, je před veřejností utajen. Mým záměrem je zabránit tomu, aby se tak stalo i v případě MMS.
Pan Humble ve své knize dál popisuje jak k tomuto prostředku přišel, jaké náhody zde hrály roli v jeho prvním cíleném použití ale také první, laboratorně ověřené potvrzení úžasné účinnosti tohoto přípravku:
Do Guyany jsem se vrátil o několik měsíců později, když si mne najala jiná společnost, abych jim zefektivnil těžbu zlata. Stále jsem se zabýval stabilizovaným kyslíkem. Jedné noci jsem si nedal pozor a poštípaly mne stovky komárů. Skutečně jsem to neplánoval, ale když už komáři začali, prostě jsem je nechal. O několik dní později se skutečně projevila malárie. Prvním příznakem je, že vám to prostě hůř tráví. Nic výrazného, jen pocit malé nevolnosti, která se asi po 15 minutách vrací. Až do dalšího dne opravdovou nevolnost necítíte. Když jsem onemocněl rozhodl jsem se, že bych měl okusit vlastní medicínu. Takže jsem se rozhodl počkat se začátkem jakékoli léčby, dokud nedostanu krevní testy z nemocnice v Georgetownu. Málem to byla fatální chyba. Autobus jezdící pralesem do Georgetownu nedorazil, a věděl jsem, že lidé, kteří s léčbou příliš otálejí většinou umírají. Na autobus jsem marně čekal ještě pár dní, ale nedorazil a já začal být vážně nemocný. Přesto jsem se však chtěl pomocí krevních testů ujistit, že mám opravdu malárii. Už brzy jsem měl odjet domů a v USA bych na provádění takových testů neměl šanci.
Že na sobě provádím testy, jsem neřekl nikomu. Ale když moji zaměstnavatelé viděli jak vážně jsem nemocen, cítili zodpovědnost dostat mne do města. Takže když jsem nabídl, že uhradím část nákladů za letadlo, okamžitě souhlasili. Měli tam rádio a poblíž přistávací plochu. Letadlo přiletělo hned druhý den (čtvrtého dne mé nemoci). Na přistávací plochu jsem dojel na kole. Tehdy jsem byl již velmi nemocný. Když jsem dorazil do Georgetown, strčili mě do taxíku a vzali rovnou do nemocnice.
V nemocnici jsem čekal několik hodin na krevní test. Evidentně jsem měl příznaky malárie. Doktor mi pak řekl, že můj test je pozitivní. Byl jsem ambulantní pacient, takže mi dal jen malou lahvičku s prášky na malárii, a to bylo vše. Samozřejmě, že jsem je nebral; namísto toho jsem vypil velkou dávku vlastní medicíny. Po několika hodinách jsem se cítil lépe. Patřil jsem tedy k těm, u nichž to účinkovalo. Abych to završil, vrátil jsem se do nemocnice a nechal si udělat další krevní testy, které se nyní ukázaly jako negativní. Byl jsem na sebe pyšný! Byl jsem prvním pacient, u nějž byl proveden krevní test před a po léčbě stabilizovaným kyslíkem. Teď už jsem věřil, že jsem objevil zcela novou metodu léčby nemocí.
Dále Jim Humble podrobně popisuje, co se dál s jeho objevem dělo. Dlouhé roky dalších výzkumů a pokusů dovedly tohoto skvělého člověka k přípravku, který si může pořídit OPRAVDU KAŽDÝ a který je maximálně účinný pro téměř všechna onemocnění, včetně těch nejtěžších. Pan Humble radí každému "laikovi" aby nedal na prohlášení a "varování" lidí a společností, kteří s MMS nepřišli nikdy do styku a vidí v něm jen velké nebezpečí pro svůj byznys, kterým léčení lidí bezpochyby je.
Základní příprava MMS je následovná: na každou 1 kapku MMS připadne 5 kapek aktivátoru (10% roztok kyseliny citronové), promíchá se a nechá se 3 min. aktivovat. Po této době dolijete pitnou vodu a jednoduše vypijete. Dávky MMS se samozřejmě zvyšují, přesně podle pokynů v knize.

Další výňatky z knihy:

Jistě si brzy povšimnete, že v knize se mnohokrát opakuje několik podstatných věcí. Je tomu tak proto, že si mnozí často přečtou jen konkrétní, dílčí návod, a pak to, co právě zjistili, chtějí ihned použít, aniž by četli až do konce. Doufám, že jsem zde to nejdůležitější zopakoval dosti často, aby vše bylo opravdu úplně jasné. Přesto prosím, abyste tuto knihu dočetli před prvním použitím MMS opravdu až do konce.
Ať už berete dvě kapky nebo libovolnou jinou dávku, musíte pro každou kapku MMS vždy použít 5 kapek citrónové šťávy nebo zředěné kyseliny citrónové, v nouzi i vinný ocet. V této kapitole se dozvíte více o použití kyseliny citrónové namísto citronu nebo octa, který jsem používal zpočátku. Jakou dávku může člověk použít záleží na okolnostech; čím zdravší člověk, s tím větší dávkou může začít. Někdo velmi churavý začne s dvěmi nebo dokonce s jednou kapkou MMS a hned v další dávce přidá další kapku, když mu po první dávce nebylo nevolno. Vyčkejte vždy pár hodin a zvyšte dávku o jednu kapku. Jestliže se projeví náznaky nevolnosti, na chvíli přerušte. Velmi nemocní lidé by přes den měli brát nějaké přiměřené dávky co čtyři hodiny, v některých případech i každou hodinu, ale dávky musí být velmi malé. Nemocný se pak téměř vždy začne cítit během 24 hodin mnohem lépe. Když imunitní systém použije MMS k uvolnění jedů člověk může pocítit slabou nevolnost. Ale nevzdávejte to. Přechodně snižte počet kapek na každou dávku na množství, při němž vám není nevolno. Postupně zvyšujte počet kapek v každé dávce tak dlouho, dokud nedosáhnete hranice, za níž už vám začíná být nevolno. Postupujte tímto způsobem až do dosažení 15 kapek bez projevů nevolnosti. Pak berte dvě dávky po 15 kapkách s odstupem dvou hodin. V průběhu dne to pak zopakujte ještě jednou. Stejně postupujte každý následující den tak dlouho, dokud nebudete zdraví. Za normálních okolností se tělo uzdraví už v průběhu postupného zvyšování dávky k 15 kapkám, ale pokud se tak nestane, držte se popsaného postupu.
Dávky nad 15 kapek: Jak už jsem říkal, pokud je snesitelná dávka 15 kapek, je dávka 45 kapek možná třikrát lepší. Za normálních okolností to nikdy nedělejte. V krajních případech byste možná mohli zkusit několik dávek po 25 kapkách s odstupem dvou hodin. Pravdou je, že už mám zprávy od lidí, kteří se poté, když se jim nepodařilo dosáhnout požadovaných výsledků, uchýlili k dvěma dávkám po 25 správně aktivovaných kapkách s odstupem 2 hodin. I v tomto případě z opatrnosti použili roztok namíchaný z kapek a 1,5 čajové lžičky citrónové šťávy nebo 10% kyseliny Citrónové.. Pak jako obvykle vyčkali tři minuty nebo o něco málo déle. Ale opravdu nikdy, nikdy s 25 kapkami nezačínejte! Více než 15 kapek použijte opravdu jen v krajních případech. Dvě takové dávky v rozmezí dvou hodin, to je opravdu hodně. Buďte opatrní.
Přes to všechno bych měl říct, že nám bylo ohlášeno několik případů vyléčení rakoviny prostaty při dávkách až 60 kapek. Nejméně jedna osoba brala 100 kapek denně více než týden.
Výjimka: V případě parazitů by člověk měl začít s velkou dávkou, například 15 kapek. Velká dávka MMS často pomůže i tehdy, pokud někdo požil nějaký jed nebo si přivodil otravu potravinami.
Po této africké zkušenosti MUDr.Hesselink jinému příteli trpícímu extrémní formou lymské artritidy navrhl, aby si namíchal MMS a použil ho tak, jako jeho kolega v Africe. Bylo to 12 kapek MMS a 60 kapek zředěné kyseliny Citrónové.. Udělal to, aby pak nemalému úžasu příští ráno zjistil, že příznaky artritidy zmizely, avšak ohlásil, že se znovu objevily po asi 6 týdnech, takže od té doby potřebuje každých pár týdnů opakovanou dávku.

Lymská nemoc:

Když je řeč o velice nesnadno léčitelných onemocněních, které ničí různé tělesné orgány a jsou neobyčejně oslabující, patří lymská nemoc (borrelióza) k nejhorším. V případě tohoto onemocnění imunitní systém MMS rozhodně potřebuje. Dosud nejlepších výsledků bylo dosaženo s MMS aktivovaným roztokem kyseliny citrónové, jak je popsáno v této kapitole. Prozatím nejlepší postup spočíval v šokování systému první dávkou 9 nebo 10 kapek, následované druhou dávkou s 12 kapkami. To zažene lymskou nemoc do remise až na 6 týdnů, ale pak je nutné použít další kapky. Každému je ale jistě jasné, že dočasné vymizení projevů nemoci není to, oč nemocnému jde, chce se přece úplně vyléčit. Zdá se to být možné, pokud člověk s MMS pokračuje. Mám zprávy od některých lidí, kterým udělalo opravdu velice dobře braní menších dávek 3, 4 až 5 krát denně.
Jestliže se váš stav nezlepšuje, je to ve většině případů tím, že pravděpodobně neberete dostatečné množství. Avšak než překonáte lymskou nemoc,může to trvat až rok. Zatím pro to nemáme v ruce laboratorně ověřené důkazy, nicméně, podle informací, které dostávám, všichni lidé s lymskou nemocí, kteří berou MMS zaznamenali výrazné zlepšení stavu.

Hepatitida A, B a C a všechny její další varianty

Pacienti by potřebovali 15 kapek dvakrát denně, ale jejich organizmus toto množství obyčejně netoleruje. Jejich imunitní systém bezprostředně po požití 15 kapek zaútočí na onemocnění příliš prudce. Začínejte s dvěma kapkami a jestli se vám neudělá nevolno, zkuste v příští dávce později v tentýž den tři. Kdyby vám po nich bylo nevolno, zkuste ještě ten samý den další dávku, ale o kapku nižší. Pokračuje s třeba jedinou kapkou tak dlouho, až ji nemocný může vzít aniž by mu bylo špatně. A potom dávku můžete navýšit na dvě. Většina lidí může začít se dvěma kapkami. Pak postupně navyšujte počet kapek tak dlouho až nemocný bude moci bez potíží vzít 15 kapek dvakrát denně. Buďte opatrní a vyhněte se vyvolání stavu nevolnosti, protože to často způsobí, že se lidé začnou braní MMS bát a nebudou ochotni začít znovu. Pamatujte, že MMS je pouze zdravotní nápoj obsahující minerální doplněk představující dávky munice pro imunitní systém. Člověk si na to musí zvyknout.

Herpes

Člověku, který ví, že herpes je snadno vyléčitelný když má imunitní systém správnou munici, se z televizních reklam může dělat zle. Při dávkách 15 kapek dvakrát denně je každý herpes často pryč už za týden. Musíte přirozeně začít na dvou kapkách a denně přidávat, až dokud nedosáhnete 15 a pak dávky 15 kapek užívat dvakrát denně asi týden. To znamená, že herpes byste měli zdolat během zhruba dvou týdnů. Ve velmi špatných případech to ovšem může trvat až dva měsíce, ale nakonec ho porazíte.

Rakovina, včetně leukémie

Teorie je stejná. Chlordioxid poskytne imunitnímu systému téměř perfektní munici k útoku na rakovinové buňky. Věříme, že se tato domněnka potvrdila, protože nám hodně lidí, kteří trpěli rakovinou sdělilo, že rakovina zmizela nebo podstatně ustoupila poté, co brali MMS. V této oblasti ovšem dosud neproběhl dostatečný výzkum. Přesto to je mnohem lepší, než standardní léčebné postupy. Lidé často říkají, a i sami jsme si povšimli, že rakovina pokožky obvykle vyschne a sloupne se během jednoho týdne poté, když nemocný bere 15 kapek MMS dvakrát denně.

Aktualizace pro 3. vydání

V případě, že máte co do činění s rakovinou a stav se nelepší, převažuje názor, že nepoužíváte dostatečné množství MMS. Začněte jako vždy s 2 kapkami ráno a přikročte ke 3 kapkám odpoledne. Pak 4 kapky příští ráno a poté je začněte brát každé 4, a pak každé 2 hodiny. Postupně zvyšujte dávkování i frekvenci dávek. Pokaždé, když zpozorujete, že se vám dělá nevolno, snižte počet kapek v jednotlivých dávkách. Pak pomalu opět navyšujte. Měli byste dosáhnout 10 kapek každé 2 hodiny, počínaje probuzením, až do večera. Nezapomeňte, že je musíte vždy aktivovat roztokem kyseliny citrónové a samozřejmě počkat 3 minuty před přidáním džusu nebo vody k vypití. Dnes už preferuji kyselinu citrónovou, vždy 5 kapek na 1 kapku MMS. Tajemství spočívá ve větším množství kapek a udržování hladiny MMS až do doby, než rakovina uhyne. Je potřebné nalézt vlastní cestu a zkoušet, co je pro vás nejlepší.
Pokud je to nezbytné, neváhejte jít až na alespoň 30 kapek MMS dvakrát, nebo 15 či více kapek čtyřikrát denně. Vezměte si méně jestliže pocítíte nevolnost, ale pak opět pokračujte v navyšování.
Když jsem psal tyto řádky, můj soused právě zvítězil nad malým melanomem na paži. Jak už jsem se zmínil, bral větší dávky po 25 kapkách. (Běžně tak vysoké dávky nedoporučuji, ale u něj to pomohlo). V každém případě měl lékařsky potvrzeno, že skutečně šlo o melanom. Po pouhém týdnu braní MMS okolí melanomu vybledlo, pak se začal zmenšovat až nakonec po asi dvou týdnech úplně zmizel a místo přestalo být bolestivé.
Na malý karcinomatózní bolák na hřbetu ruky, který se tam držel už více než rok, jsem dal jednu kapku MMS aktivovaného citrónovou šťávou a po třech minutách čekání do něj přidal 2 kapky DMSO. Po aplikaci jsem okamžitě pocítil jakoby mi na ruku přiložili žhavé železo. Bolelo to ale asi jen 3 minuty. Pak se objevila velká hnědá skvrna, mnohem větší než původní malý bolák. Dal jsem si na to vazelínu a obvázal. Po dvou dnech hnědá skvrna odpadla a zůstala po ní velká prohlubeň. Dal jsem si na to další vazelínu, opět převázal a po čtyřech dnech se to úplně zhojilo a nezanechalo ani jizvičku. (Poznámka: Z tohoto vydání jsem vyňal upozornění ohledně použití DMSO, protože se jeho použití nejeví nijak problematické.) Řekl bych, že v tomto případě DMSO vneslo MMS hluboko do boláku a zahubilo ho během tří minut. Když bolest ustala, už nežil. Tím samozřejmě nikoho nenabádám, aby to také vyzkoušel. Poznámka: Na konci této kapitoly jsou tři předpisy, jeden pro rakovinu, jeden standardní postup, a jeden je pro chřipku, nachlazení, zápal plic a další běžná onemocnění.

Astma

MMS často zastaví astmatický záchvat během 10 nebo méně minut, ale nefunguje to vždy. Proti astmatu nejlépe účinkuje v delší časové periodě. Jestli může nebo nedokáže zastavit astmatický záchvat okamžitě nebo za jak dlouho astma vyléčí, to závisí na stavu nemocného. MMS pomáhá vždy, ale pokud je člověk "neopravitelný", nezvládne to ani MMS. Astma se nicméně často vyléčí po dlouhodobém užívání.
Telefonovala mi jedna paní a tázala se, jestli jí MMS pomůže od astma. Řekl jsem jí, že myslím, že ano. Pak tedy začala brát MMS, ale její astma se zhoršilo. Volala mi znovu a já jí řekl: "Občas se stav může zhoršit předtím, než se začne zlepšovat, ale nepolevujte." Věřte nebo ne, ta paní pokračovala s MMS jeden a půl měsíce i za trvale zhoršeného stavu, ale nepolevila ve víře ve zlepšení. Prostě to odmítala vzdát. A pak se jí začalo dařit lépe. Stav se neustále zlepšoval a astmatické stavy nakonec úplně vymizely. Trvalo jí to celkem 2 měsíce… nevím, co k tomu dodat, ale bylo to funkční.
Z těchto úryvků z knihy pana Jima V. Humbla sami můžete usoudit, zda MMS používat či ne. Z našich vlastních zkušeností můžeme uvést, že MMS je opravdu neuvěřitelně účinný.

www.emms.cz

MMS na všechny chřipky

21. března 2010 v 14:45 | Jim V.Humble |  Co je MMS


MMS - univerzální a vysoce účinný přípravek na jakoukoliv "chřipku"

Denně nás ze všech stran informují sdělovací prostředky o dalších nových případech nakažení prasečí chřipku. Na Ukrajině je přes 500 000 lidí nakaženo chřipkou neznámého původu, počet mrtvých se stále zvyšuje. Stále se mluví a píše jen o očkovacích látkách, které jsou nevyzkoušené a ze světa je již hlášeno mnoho případů nebezpečných vedlejších účinků těchto vakcín.
Přitom je velice jednoduché a účinné řešení - MMS. Tento přípravek ničí okamžitě viry i bakterie, se kterými přijde do styku. Kdo užívá preventivně MMS či MMS2 či tyto přípravky při prvních příznacích nasadí, nemusí se o své zdraví bát.

S MMS se nemusíte bát žádné "chřipky".

Ne, opravdu nejde o využití vážné situace k propagaci MMS. Každý člověk, který MMS má k dispozici a ví, jak s ním pracovat, udolá každou chřipku do 2-3 dní. Stačí jen dodržovat postupy, které doporučuji a nyní již i mnoho znalých lidí a lékařů. MMS je univerzálním prostředkem pro jakoukoliv chřipku. MMS ničí chřipkové viry bez rozdílu jejich mutace. V sekci "Nové aplikace MMS" naleznete účinné postupy pro vnitřní užívání MMS při jakékoliv chřipce a níže si přečtěte návod pro potírání plicních infekcí - prasečí chřipka se přenáší z velké části vdechnutím a následným pomnožením virů v plicích.

Likvidace plicních infekcí:

Čtěte velmi pozorně - je zcela nutné dodržet přesný postup!

 1. aktivujte pouze 2 kapky MMS 10 kapkami aktivátoru (10% roztok kyseliny citronové) v porcelánovém hrnku.
 2. promíchejte a vyčkejte obvyklé tři minuty
 3. po uplynutí tří minut se nad hrnkem velmi pozvolna ale dlouze nadechněte a pomalu vydechněte
 4. opakujte třikrát nádech nad sklenicí a pomalý výdech, pokud se vám udělá špatně, nepokračujte dál a počkejte až se váš stav normalizuje.
 5. poté si zacpěte nos (pokud se tři nádechy nijak u vás negativně neprojevily) a nadechněte se nad hrnkem s otevřenou pusou - opět velmi pomalu a zadržte dech. Poté vydechněte.
 6. Opakujte nádech pusou a zadržení dechu ještě jednou .
Po této aplikaci dojde k okamžitému zničení drtivé většiny všech infekčních ložisek v plicích. V těchto dnech, kdy hrozí infekce ze všech stran, doporučuji provádět minimálně jednou denně - před spaním. Dodržujte však maximální počet kapek MMS - tedy pouze 2.
Jim V.Humble

www.emms.cz

Původní spirituální rodina - trocha historie

21. března 2010 v 13:15 | Diana Cooper |  Vzestup do 5D
Všichni máme svou původní spirituální rodinu. Jenže každý z nás chtěl zažít na planetě Zemi zkušenost, jestli uvidíme to božské v očích každého člověka. Pokaždé jsme si při příchodu na Zem vytvořili karmu, která nám pomohla zažít určitou zkušenost, a pokaždé jsme se inkarnovali s naší skupinou duší. Každý z nás se stal součástí několika skupin duší.

Na Zemi je k dispozici nová energie a vstup do vyšších vibrací. Energie k tomu, abychom mohli najít naši sílu a žít v ní. Už nemusíme následovat učitele a vůdce a můžeme následovat sami sebe. Učíme se odpovědně užívat svou sílu a nemusíme ji nikomu odevzdávat.

Jeden z kroků, jak se spojit se svou opravdovou sílou, je znovu se spojit se svou původní spirituální rodinou. Jsou to lidé, kteří si pamatují, kým opravdu jste. Když je potkáte, poznáte je. Znáte je už velmi dlouho. Můžete je potkat na semináři nebo v obchodě. Je jedno, kde je potkáte, ale okamžitě se spojíte. Tito lidé vám přijdou do života a velmi nám pomůžou si uvědomit, kým opravdy jste. Tito lidé se "dotknou vaší duše světlem z domova".

Každá kultura má svůj vlastní mýtus stvoření. Každý mýtus obsahuje část pravdy. Uvádím zde další příběh stvoření. Stvořitel je čistá láska a světlo, všemohoucí a moudrý(á). Ale čistá láska a světlo se nemůže s ničím poměřovat a nic testovat. Nemůžete procvičovat bezpodmínečnou lásku, pokud jste obklopeni lidmi, kteří vás bezpodmínečně milují. Je to příliš jednoduché. Není tu žádný test a nemůžete růst bez toho, abyste čelili problémům. Bez temnoty se světlo nemůže s ničím měřit. Proto Stvořitel rozšířil(a) své možnosti a zažívání zkušeností.

On/Ona vytvořil(a) 12 vesmírů a vyslal(a) miliardu jisker Jeho/Její vlastní energie, každou se speciálním posláním, aby nabíraly zkušenosti. Tyto původní jiskry se nazývají Monádou. Jsou to velmi průzračné a zářivé světla, překrásné vibrace lásky. Je v plánu, že až je jejich poslání dokončeno, tyto Monády se navrátí zpátky ke Stvořiteli, jako děti, které se vrací domů, aby se s rodinou podělily o nabitou moudrost a zkušenosti, a tak ji obohatily. Nicméně Monády potřebovaly růst, aby mohly vykonat své poslání, tak každá z nich vyslala 12 duší. Těmto duším říkáme naše duše nebo vyšší Já. Tyto duše se rozhodly rozvíjet a nabírat zkušenosti, a tak každá duše vyslala 12 odnoží, odstupujících vibrací, abychom mohli zažívat tu nejhustší hmotu. Vy jste jednou z těchto odnoží duše.

To znamená, že jeden aspekt vaší duše může být na Saturnu, další na Venuši a dva na Plejádách. Část vaší celkové energie může odpočívat ve vaší duši nebo může být v prostoru mezi inkarnacemi, ale všechny tyto odnože jsou spolu v kontaktu na úrovni duše. Některé duše se rozhodly poslat posly do vesmírné zóny svobodné vůle, aby zažily hustou fyzickou hmotu, kde se zapomíná na svůj původ - skutečně strašidelný a nebezpečný závazek s velkou sankcí za neúspěch a nádhernou odměnou za úspěch. To znamenalo poslat odnože neboli aspekty duše na Zem. Spousta jich sem přišlo a dostalo se hlouběji a hlouběji do hmoty. Někteří se tisíckrát znovu inkarnovali, aby se uvolnili od temnoty, do které se hluboce dostali.

V tuto dobu se inkarnuje více osvícených lidí, aby pomohli velkému probuzení. Některé duše a Monády tu posílají několik osobností, a proto v tuto dobu může být na Zemi více odnoží vaší duše nebo Monády. Diana Cooper potkala další lidi z odnože její duše, kteří si vybrali se narodit v tuto dobu, aby pomohli v období velké změny vědomí. Dále spolupracuje s Shaaron Hutton, která je z té samé Monády. Je její spirituální sestřenicí. Máte ve všech galaxiích11 duševních bratrů a sester, ke kterým máte velmi blízký vztah, a 144 bytostí z naší Monády. Dobrou zprávou je, že si můžete pomáhat a podporovat se. Špatnou zprávou je, že jeden nebo více z nich vám může ubírat energii.

Jedna žena byla dlouhou dobu velmi unavena a nevěděla proč. Bylo to kvůli tomu, že jiný aspekt její duše si bral její energii a, což by v jiném případě bylo nepřijatelné, v tomto případě k tomu dala na vyšší úrovni souhlas, a nabídla svou energii, aby pomohla svému duševnímu spřízněnci. Tato žena plně přijala toto vysvětlení a porozuměla, že její energie slouží někde jinde. Běžně není přijatelné, abychom někomu dovolili brát naši energii, protože tento způsob vytváří spoluzávislost.

Pokud máte podezření, že vám někdo bere energii, předtím, než usnete, řekněte jasně této osobě, že je máte rádi a že si jich vážíte, ale vaše energie patří vám, a že jim už nedáváte svolení, aby si ji brali. Jednou jsem toto udělala a cítila jsem se lépe. Poté, co se spojíte s vyšším Já, jste vedeni Monádou a pracujete na vyšší vibraci. Další krok je spojit se s Monádou. Monádě se někdy říká "Já Jsem" nebo "Otec v Nebi".

5D je o lásce, rovnosti a spolupráci. Vaše skupina duší vzestupuje společně, a nemůžete vzestoupit do té doby, než jsou všichni připraveni. Vzestup není o jednotlivcích, kteří se ženou vpřed. Je o rodinách duší (členech vaší Monády) a skupin duší (skupin podobně vibrujících lidí), kteří jdou společně vpřed. Nevíme, kdo patří do naší skupiny duší, proto osoba, kterou nemáme rádi, může být klíčem k našemu posunu vpřed. Přijímejte všechny lidi a pomáhejte bez omezení. Ve spoustě případů jeden ze členů s vyšší vibrací dobrovolně vede celou skupinu lidí nahoru po žebříčku vzestupu. Jméno hry zvané vzestup je spolupráce.

Některé poznatky t knihy od Diany Cooper A new light on Ascension.

Hlubší kontakt na úrovni duše

21. března 2010 v 13:06 | Lightworker.cz |  Vzestup do 5D
V současné době je otevřena možnost komunikovat s druhými lidmi na úrovni duše, což dříve nešlo. Jeden člověk může kontaktovat očním kontaktem duši druhého člověka tím, že se mu podívá hluboce do jeho očí a prohlédne clony osobních vlastností, které nám často překážejí v tom vidět, co nás s druhými spojuje a ne to, co nás odděluje.
S některými lidmi je to jednodušší, jde to samo, jen vydržte a neodvracejte se od delšího pohledu. Můžete si takto vytvořit vztahy bez toho, abyste si s tím člověkem povídali.

Pohledem do očí člověka, se kterým máte tento hlubší kontakt, poznáte jeho pravou podstatu. Každý ji má a takto ji můžete i zažít. Postupně se budete víc uvolňovat a přes něj si budete uvědomovat svou krásu a světlo, které uvidíte v jeho očích. Najděte si lidi, se kterými můžete být v kontaktu tímto způsobem.
Naučí nás to porozumět druhému člověku, důvěřovat si a zažívat bezpodmínečnou lásku každý den. Můžete s druhým člověkem splynout a paradoxně si připadáte volnější, nezávislejší, protože mezi vámi nejsou žádné zábrany, žádné hodnocení nebo strach z toho, co si o vás myslí ten druhý. Vše, co je třeba udělat, je nechat svítit svou krásu a vidět ji v očích toho druhého.

Jednoduchá cvičení, která vám pomohou uvědomit si lásku a spojení s ostatními

Když vyjdete na ulici a jste s druhými v kontaktu, dívejte se jim do očí. Co v nich vidíte? Ze začátku v nich můžete vidět smutek, ale dívejte se dál. Co tam vidíte?
Vyberte si jednoho člověka. Sedněte si naproti sobě a dívejte se navzájem do levého oka, tam nejlépe uvidíte do partnerovy (své) duše. Nechejte na sebe působit tuto energii.
Když jste s někým v kontaktu, představte si, jak se vaše srdce spojuje světelným paprskem se srdcem toho druhého. O co vám jde? Vnímejte.
Když jste ve skupině, nalaďte se na vědomí, že každý ze skupiny tu má své místo, a že každý přesně ví, kdy a co má říct. Dáváte druhým prostor? Berete si ten svůj? Vnímejte.

Jaký je váš cíl?

21. března 2010 v 12:57 | Diana Cooper |  Vzestup do 5D
Každý z nás má nějakou mimořádnou schopnost. Je to jeho dar. Díky této schopnosti je ve spojení se svým životním cílem. Díky této schopnosti je spojen se zdrojem, který mu poskytuje velné množství energie. Díky proudu této energie člověk zažívá příjemné pocity. Je to ta činnost, kterou by člověk dělal i zadarmo. Je to ta činnost, kdy se čas zastaví.

Životní cíl. Je to něco, co jste se rozhodli dělat na Zemi. Díky této činnosti jste ve spojení s proudem energie, která jde z vaší duše. Nevnímáte čas ani prostor, jste naprosto pohlceni touto činností. Tato činnost, sama o sobě, vám přináší naplnění. I příprava na ní, i malé uvědomění, které s tímto cílem souvisí, vás potěší, udělá radost.

Je to něco, co vás naplňuje a kam vás vede srdce. Kde jej přirozeně otevíráte. Kde dostáváte inspiraci. Kde jste v klidu a své síle. Kde jednáte v souladu se sebou.

Každý máme nějaký speciální schopnosti. Určité vědění, vhled, nebo talent pro nějakou činnost. Máme ho od narození a záleží na okolnostech, kdy se k tomuto daru dostaneme. Pokud ho užíváme, jsme ve své síle. Jsme spojení s proudem energie, která proudí z naší duše na Zem. Ostatní tuto činnost potřebují. Díky tomuto daru se v této činnosti zdokonalujeme. Rozvíjíme. Spojujeme se s ostatními, kteří mají podobný dar.
Není důležité dávat si jasné cíle. Ty vycházejí z mysli a při jejich splnění jsme často jen krátkodobě uspokojeni. Pak zase potřebujeme další cíl a stáváme se uštvanými lidmi. Je důležité se napojit na duši. Na tu jemnou energii, která nás dělá trvale spokojenými.
Pokud se napojíme na duši a budeme ji vnímat, sama nás povede. Esenci duše můžeme vnímat v místě uprostřed hrudi. Cítíte ji? Co vám chce říct? Co ve vás vyvolává? Může vás vést k vnímání určité potřeby. Může nás postavit čelem k záležitosti, kterou jsme dlouho nebrali na zřetel. Kde jsme řešení odkládali na později. Po čem doopravdy toužíme. Jaký je váš cíl?
Cíl může souviset s dalšími oblastmi života, jako jsou vztahy s partnerem, rodiči, dětmi. Penězi. Uznáním. Láskou. Převzetím odpovědnosti. Hranicemi v životě, jestli víme, kde končí naše království a kde začíná království toho druhého. Se zráním. Někdy místo toho, abychom byli spokojení se svým životem, jednáme tak, abychom získali výše zmíněné věci, což způsobuje, že musíme odpojit některé části naší duše, a tedy svou sílu a začínáme být závislí.
Většina z nás jsme se dostali díky poměrům v naší společnosti, rodinách nebo náboženství, do karmických začarovaných kruhů. Je k dispozici velké množství kurzů a technik, které nám pomáhají uvolnit nefunkční systémy. Máme velkou podporu. K tomu nám pomáhá kontakt s duší, který nám dává sílu a podporu uvolnit tyto systémy. Nevstupovat do dramat, kde se přeme, kdo má pravdu nebo kde hledáme ocenění nebo lásku někoho jiného, místo abychom si ji dali sami.
Jaký je váš životní cíl?
Kam vás dnes vede duše?
Které rozhodnutí vás blíže přivede k životnímu cíli?
Na druhé straně není důležitý cíl, ale cesta k cíli. Jít tímto směrem. Postupně budeme ve svém myšlení a jednání zanechávat všeho, co není v souladu s naší vnitřní pravdou a integritou, a každý z nás přinese na Zem kousek nebe.

Náš vyšší smysl, jinými slovy naše životní cesta, je to, co vám dává radost a naplnění. Pokud máte chuť do života a jste plni nápadů, jste na své cestě. Pokud děláte to, co vás naplňuje a nepřijmete nic menšího, naplňujete svůj plán.

Jsou tu ale i další vodítka pro vaše životní poslání. Méně vyvinutí jedinci mají hodně cest, které si mohou vybrat. Jinak řečeno, je tu více školek než příležitostí k doktorátu. Vyvinutí jedinci si své poslání vyberou a připraví velmi pečlivě, a také si počkají na správný čas a na správnou příležitost. Znamená to, že předtím, než se narodíte, si vyberete čas a místo narození a dále rodiče, kteří vám nabídnou ty nejlepší příležitosti pro vaši lekci.

Na spirituální úrovni víme, že přicházející duše telepaticky sdělí jméno své matce nebo otci, kterým chce být nazýváno. Každé písmeno daného jména má vibraci, a proto dané jméno má vlastní vibraci. Žijeme ve vesmíru vibrací, kde podobné přitahuje podobné, a proto zkušenosti a lekce jsou námi přitahovány pokaždé, když je naše jméno vyřčeno. Spousta lidí, kteří měli v dětství přezdívky, si až v dospělosti přitahují plnou vibraci jejich lekce. Pokud vás lidé v dětství oslovovali zkrácenou formou a pouze když vám chtěli ukázat nespokojenost a nesouhlas, oslovovali vás pravým jménem, mohli jste si to vysvětlit i tak, že vaše poslání je obtížné nebo dokonce nebezpečné.

Pokud se vám vaše jméno nelíbí, nemusí to znamenat, že vaši rodiče tyto zprávy neposlouchali. Spíše to znamená, že se vám nelíbí lekce, kterou jste si vybrali. Pokud se vám vaše jméno nelíbí, je důležité porozumět, proč je tomu tak. Pokud se vám jméno líbí, může to znamenat, že jste spokojení s tím, kým jste a se svým osudem. Obě dcery Diany Cooper se ve stejnou dobu rozhodly změnit křesné jméno. Její průvodce jí řekl, že starší dcera, která si své prostřední jméno změnila na "Úsvit", si tím přitahuje více jasnozřivých a spirituálních aspektů své cesty. Její mladší dcera si změnila jméno z Lorraine na Lauren, což jí přinese do života více jemnosti. Lidem, kteří změní své jméno, se změní jejich cesta. Pokud se žena vdá a změní si jméno, do jejího života vstoupí nová vibrace.

Děti jsou blíže energii své duše. Představy, které jsme měli v dětství, jsou často vodítkem k našemu poslání. Dítě, které chce být zdravotní sestrou, může vyjadřovat touhu sloužit nebo léčit. Ten, kdo chce být horolezcem, může vyjadřovat touhu být badatelem nebo může ukazovat touhu být průkopníkem nebo spirituálním učitelem. Malý chlapec, který chce řídit lokomotivu, může ukazovat touhu být něčemu ve vedení.

Naši rodiče jsou ti, kteří nás vysílají na misi na Zemi. Jsou veliteli, kteří nás posílají na naši cestu, i když nás opustí nebo jakkoliv zneužijí. Jsou naší volbou. Přišli jsme na Zem jako bytosti světla, abychom se poučili z cesty svých rodičů, překonali jejich stinné stránky a přijmuli jejich světlé stránky. Je to důležitá část vašeho životního úkolu.

Pokud je váš rodič slabý a nemůže vás podporovat, vaším úkolem je překonat svou slabost a posilovat sebe do té doby, než se stanete nezávislým. Velmi kritický rodič ukazuje na lekci cenit si sebe a ostatních. Rodič, který váš do věcí tlačí, vás učí najít v sobě rovnováhu. Tvrdohlavý a paličatý rodič vám umožňuje se naučit toleranci a rozvinout vytrvalost. Rodič, který vás zneužívá, vás učí bezpodmínečně milovat. Zneužití v dětství může být základem rozvinutí léčivých schopností a výzvu pro člověka, aby se rozhodl, jestli chce ve svém životě využívat sílu, ovládat ostatní a využívat je pro své cíle.

Některé odvážné duše prošli zneužíváním a nevšímavostí ze strany rodičů jako testem zasvěcení, což jim dá nezbytnou zkušenost pro to, aby pomohli takto postiženým lidem dostat se do světla. Pokud váš rodič nebyl často doma nebo se o vás nezajímal, navedl vás na cestu, abyste se naučili vést sami a nespoléhali se na vedení ostatních. Světlé stránky rodičů tu byly od toho, abyste je do sebe vstřebali a pozvedli je.

Štědří rodiče vám pomáhají mít otevřené srdce, odvážní rodiče vám pomohou být silní. Pokud jste si vybrali srdečné, milující a podporující rodiče, máte v sobě dobrý základ, abyste tvořili silné vazby, které vám budou oporou na životní cestě. Vaši rodiče vás velmi dobře vybavili pro vaše poslání. Co musíte překonat? Které kvality duše rozvíjíte?

Ty největší strachy, které máte, jsou jako draci na vaší cestě. Zabraňují vám, abyste se posouvali vpřed, a blokují vám myslet jasně. I když se jim vyhnete a vyberete si jinou cestu, i tak jim budete muset jednou čelit. Vzpomeňte si, že strach slouží lásce. Nalaďte se na své vedení a přemožte tyto draky. Všechny zkušenosti, kterými jste doposud prošli, jsou přípravou na cestu vpřed.
I když je dobré vědět, že jste sem přišli s posláním být zdravotní sestrou, léčitelem, vedoucím podniku nebo s misí upozorňovat na neutěšenou situaci delfínů, není nezbytné vědět, jaké je vaše životní poslání. Můžete začít tak, že každý den v meditaci požádáte o ukázání dalšího kroku a dveře se budou otevírat do té doby, než vaši cestu budete vidět jasně.

Některé poznatky od Diany Cooper - A new light on Ascension

Dnešní doba a dávné vědění

21. března 2010 v 12:40 | Elisabeth Haich a P. T. Atwarel |  Vzestup do 5D

Lidé si vzpomínají. Na své vize prožívání lásky a pravdy na Zemi. Čím dál víc lidí překonává překážky. Už nemusíme žít v prostředí, kde nekomunikujeme a jednáme na základě nějakého dramatu. Kde nechápeme podstatu věci. Myslíme si, že jinak se chovat nemůžeme. Ale od všeho, co nás bolí, můžeme poodstoupit a podívat se na tuto situaci z nadhledu. Pokud jsme v situaci, kde zažíváme bolest, jsme v určitém dramatu, v nějaké roli, kterou dokola hrajeme. Nemusí to tak být. Můžeme poodstoupit a napojit se na vyšší Já. Všichni víme, jak k nám mluví naše vyšší Já.

Prarodičové dávají svým dětem, tedy současným rodičům, lásku a podporu a ti ji s radostí a pokorou přijímají. Prarodičové žijí svůj život a řeší si své problémy. Vyrovnávají se se svým stářím. Rodičové dávají to samé svým dětem a jejich děti to samé s láskou a pokorou přijímají. Až dospějí, budou tento funkční systém předávat dál. Pokud se děti rozhodnou předčasně vyrůst a neprožít své dětství v radosti a spontánnosti, protože mají tendenci přebírat problémy svých rodičů na sebe, všechno se zamotá a nikomu to neprospěje. Každé dítě potřebuje přijímat od svých rodičů to, co nabízejí. Naučit se to a neměnit je. A děti, třeba až vyrostou, potřebují mít úctu ke svým rodičům. Pokud to tak není, bude v rodině zmatek.

Vědění a vyšší schopnosti držíme všichni v podvědomí. Postupně obnovíme komunikaci s jinými planetami. Hranice a závory postupně zmizí, stejně jako izolace Země ve vesmíru. Zmizí hranice mezi zeměmi a lidstvo se naučí spolupracovat. Na celé Zemi budou veřejné školy, kde se už děti budou učit ovládat vyšší schopnosti cvičením. Vědění se bude rozrůstat do stále větších kruhů. Je třeba otevřít mysl, jež se vzpírá přijmout cokoli o páté rase, pátém světě, páté dimenzi nebo páté čakře. To je třeba si uvědomit, abychom začali alespoň trochu chápat tlaky, jimž jsme v současné době vystaveni.

Rozlišujeme IQ - inteligenci, jejíž sídlo je v mysli, vazby jsou individuální a produktem (výstupem) jsou myšlenky. Dále EQ - emoční inteligenci - jakmile otevřeme srdce, získáme přístup ke své intuici a máme vyrovnanější postoj k emocím. Sídlem je porozumění srdcem, vazby jsou otevírání se ostatním, výstupem jsou emoce a intuice. Dále SQ - spirituální inteligenci - pokud dokážeme integrovat ducha (naše vyšší Já), získáme přístup k univerzální moudrosti, otevřeme se duchovnu (hledání hlubšího smyslu a porozumění). Sídlem je duch, vazby jsou spojení s vyšším Já a vyšším smyslem, výstupem je moudrost. Dále WQ - celostní, holistickou inteligenci - když se nám podaří navázat kontakt s duší (s vnitřním Já), objevíme vrozený cit, vědění a telepatické schopnosti. Sídlem je duše (celostní vnímání), vazby jsou hluboké propojení s ostatními a s tvořivým potenciálem, výstupem jsou vědění a vrozená telepatie. Dále QQ - kvantovou inteligenci - po expanzi za své osobní Já do vědomí jednoty a tvoření (stvoření) Všehomíra přijde vysoce rychlé myšlení, hyperkreativita a pulzující a vzrušující rozmanitost. Sídlem je tvoření (zažívání a rozšiřování vědomí), vazba spojení s Všehomírem, výstup jsou maximální rychlost, obrovský záběr a superkreativita.
Činnost srdce se skládá ze tří hlavních složek. První nám dává odvahu a chuť do života (víru), druhá nás plní touhou po kontaktu s ostatními (láskou a nadějí) a třetí nás udržuje ve spojení se Zdrojem. Existuje jakási vyšší inteligence, která prostupuje každou buňku našeho těla.
Energie klamu. Tento druh energie vzniká ve chvíli, kdy jsme oklamáni určitými lidmi nebo událostmi a uvěříme, že je pravdivé a cenné něco, co takové není. Je to test našich rozlišovacích schopností, jasného uvažování a bystrosti. Klamem může být člověk, kterého potkáme, nebo i zjevení bytosti, která přesně ví, na jakou strunu zahrát, aby rozezněla naše touhy, vášně a slabosti. Tito lidé a bytosti jednají chytře. Dávejte si pozor na háčky negativní energie nebo charakteristický manipulativní nádech toho, co je nabízeno, ať je to jakkoli přikrášleno. Cílem těchto lidí a bytostí je oloupit vás o svobodnou vůli. Šťastným lidem se ale energie klamu vyhýbá, proto není nad pevně zakořeněný, zdravý životní styl, dobré přátele, láskyplné vztahy, zdravý selský rozum, poctivou práci, dobročinnost a službu ostatním.

Kdysi žila na Zemi rasa, která se lišila od lidských ras žijících na Zemi v současné době. Projevovala plně zákon ducha a ne zákon hmoty jako dnešní lidské rasy. Byla vědomá na božské úrovni a projevovala Boha na Zemi, aniž přimísila vlastnosti těla. Celý život byl založen na duchovnosti, lásce a jednotě s ostatními. Příslušníci této rasy znali všechna tajemství přírody a jelikož znali i své vlastní síly, které byly pod nadvládou ducha, měli schopnost ovládat a řídit přírodu svými mocnými silami. Nemuseli si vydělávat na svůj chléb těžkou prací a nechali místo potu pracovat přírodní síly.

Znali všechny přírodní zákony, tajemství hmoty, sílu mysli a také tajemství své vlastní bytosti. Věděli jak se síla mění ve hmotu a jak se z hmoty stává síla. Sestavili nástroje a zařízení, jejichž pomocí mohli nahromadit, dát do pohybu a využívat všechny přírodní a duchovní síly. Žili šťastně a v míru na velké části Země.

Světadíl, který byl zemí a domovem této rasy, byl zničen. Nejprve potomků této božské rasy na Zemi ubývalo. Postupně opouštěli svá těla (ascendovali) a už se nevtělovali. Přesunuli se do jiné dimenze a mohou být s námi v kontaktu. Jiní vystavěli obrovské lodě, na všech stranách uzavřené a izolované proti všem silám. Do nich přinesli některé přístroje a lidi, kteří chtěli, ještě před zničením, opustit tento světadíl.

Poté některé božské bytosti opouštěli vědomí lásky a jednoty a začali se mísit s jinou rasou a tak zdědili magické vědění od duchovní rasy a tělesné dispozice z živočišné rasy. Někteří z nich získali v chrámu zasvěcení a jiní užívali svých znalostí k černé magii. Černí mágové brzy ztratili vládu nad svými přístroji. Chtěli nahromadit v těchto přístrojích nejvyšší božské síly. Avšak tito lidé se stávali víc a víc zaměřeni na sebe, a tak se také měnil proud síly, kterým přístroje nabíjeli, aby je i nadále mohli používat.

A jednoho dne došlo k neštěstí. Někteří mágové vedli neúmyslně sílu, která rozkládá hmotu, to znamená mění ji na jinou formu energie, do svého vlastního těla. Je-li tento proces jednou uveden do chodu, působí hmota, převedená na energii, jako ničivá síla dál a dál, až je vše dematerializováno. Tak byl zničen celý světadíl. Tímto procesem nově vytvořené energie se vyčerpaly a zastavily rozkladné síly.

Celý dematerializovaný světadíl se proměnil v energii radiace, která nejprve stoupala až k horní hranici zemské atmosféry, a pak se odtud vrátila, proměněná na prvotní formu veškeré hmoty. Po dalších procesech přeměny pak celá tato obrovská hmota spadla opět na Zem jako nekonečný déšť vody, bahna a písku. Nad místem mohutné pukliny v těle Země se zavřely vody oceánu. Světadíly druhé polokoule se tímto otřesem rozdělily a vzdalovaly se od sebe čím dál víc, aby se znovu vytvořila rovnováha.

Bytosti z rasy, kteří opustili zničený světadíl před zkázou, znovu přistáli na Zemi a usadili se v různých světadílech, ve kterých začala nová kultura. Vystavěli pro tajné přístroje vhodné stavby, aby je zcela izolovali od zevního světa, aby znemožnili unikání všepronikající energie, která byla v těchto přístrojích nahromaděna. Tyto stavby nazýváme pyramidy a jsou na nejrůznějších místech na Zemi, všude tam, kde se usídlili potomci původní, duchovní rasy. Tam, kde se vylodili, vytvořili velmi pokročilou kulturu.

Vládce v těchto kulturách byl současně veleknězem, který vládl v souladu s nejvyšší božskou silou. Byl strážcem vědění. A protože vědění pochází z jediného zdroje, dával zasvěcení do věd, umění a do velkého zasvěcení v chrámu.

Po nějaké době se tato rasa začala křížit s živočišnou rasou jeskynních lidí, která se vyznačovala mohutnými a silnými těly. Začali se rodit potomci, z nichž někteří byli zaměření více na tělo nebo více na ducha. U tělesně založených lidí působila tvůrčí síla na hmotné úrovni a rodili se se silnými těly. Ovládali tělesnou sílu a byli velmi pudově založení. Někdy se stávali obávanými tyrany. U duchovně založených lidí se projevovala tvůrčí síla ve vyšších mozkových centrech. Ovládali moudrost, vědu a umění.

Některé poznatky přejaty z knihy Zasvěcení od Elisabeth Haich a P. T. Atwarel.


Vyřčené rozhodnutí při vzestupu

21. března 2010 v 12:34 | Diana Cooper |  Vzestup do 5D
Univerzální energie je plně neosobní. 100% vás podporuje. Pokud si vyberete neustále si stěžovat a očekávat málo, univerzální energie vás v tom podpoří a vy si vytvoříte ve svém životě nedostatek. Pokud jste silní, rozumní, nadšení pro věc a očekáváte velké věci, tato energie bude na vaší straně, otevře pro vás nové dveře a poskytne vám příležitosti, které vám umožní vytvoření těchto věcí.

Jak nahoře, tak dole. Pokud dítě od svých rodičů o něco žádá, a myslí si, že to od nich nedostane, může se vztekat nebo plakat, ale nedostane to. Lidé se často chovají jako toto malé dítě. Lidé se často modlí a žádají Boha o něco se skrytým systémem a očekáváním, že On řekne ne. Přání nebo doufání znamená, že je tu možnost, že požadavek může být zamítnut.

Pokud se někdo jasně rozhodne, co chce, vypracuje prvotřídní návrh a prezentuje ho svému objednateli, očekávající plný souhlas a podporu, získá vše, co potřebuje, aby mohl tento plán realizovat. Bůh odpovídá na naši energii tím samým způsobem a tak nám pomáhá si spolutvořit náš život. Vyřčené rozhodnutí je říct Bohu co potřebujeme a očekávat, že to bude božsky realizováno.

Dalším aspektem vyřčeného rozhodnutí je, že zatímco čekáte na její splnění, jednáte, jako by byla modlitba vyplněna. Je to víra. Představte si, že jste si objednali v obchodě nové závěsy. Zatímco čekáte na jejich dodávku, mezitím umyjete okna a uděláte další nezbytné věci pro to, aby až závěsy přivezou, jste je mohli rovnou pověsit. Jednejte jako kdyby měli přivést vaše "závěsy".
Zákon Vyřčeného rozhodnutí je podobný Zákonu modlitby, kdy si něco přejete, ale místo zažádání objednávky a čekání na ni, až přijde, vy jako Mistr velíte. Zavoláte přímo manažerovi a vaše rozhodnutí se začne ihned vyřizovat. Pokud vyřknete rozhodnutí, nařídíte uviverzálním energiím, aby pracovaly místo vás. Například voják jde ke svému důstojníkovi s dobrým plánem a připraví vše pro orazítkování. To je přání. Důstojník dává příkazy, které může stornovat pouze král. To je vyřčené rozhodnutí.

Když jste si vybrali narodit se na Zem, udělali jsme dohodu, že ve svém životě máme právo dělat vyřčené rozhodnutí. Pokud v sobě aktivujete Zákon Vyřčeného rozhodnutí, uvedete do běhu mocné síly. Za vás začnou pracovat Velké Bytosti. "Hory jsou přenášeny." Je to rychlý a účinný způsob, jak získat pomoc od síly světla. Tyto síly jsou velmi silné, proto je třeba být opatrný. Vyřčete pouze rozhodnutí, které jsou míněna pro vaše a ostatních nejvyšší dobro. Poté se váš život začne měnit. Pokud se mají pohnout velké hory, mohou být nejprve z cesty vyklizeny malé hory.
Co kdyby naše vůle byla plně v souladu s boží vůlí?

Můžete nahlas vyřknout, že chcete vyléčit vztah se svou matkou. Nebo že chcete, aby vám byly navráceny všechny jasnozřivé a spirituální schopnosti. Před tímto vyřknutím je dobré udělat cvičení na vyčištění třetího oka - Spojte dlaně a představte si, jak se naplňují zlatým světlem. Poté dejte tyto dlaně před oči a představte si, jak se vaše fyzické oči a třetí oko koupají ve světle. Řekněte si, že všechna negativita z vašeho třetího oka se uvolňuje a rozpouští se ve světle. Představte si, jak čočky vašich očí se vysoušejí a čistí, a vy vidíte jasně.

Až budete připraveni, vesmír vás popostrčí dopředu. Jedna žena se rozhodla, že chce užívat své schopnosti v médiích. Po několika týdnech jí z ničeho nic zavolal zástupce televizní společnosti a požádal ji, jestli by nemohla vystupovat v jednom z jejich pořadů. Z důvodu, že každý vidí pouze část celkového obrazu, je moudré vyřknout rozhodnutí v souladu se Zákonem Velkorysosti. Vaše záměry mohou být čisté, ale pokud žijeme na Zemi, vidíme pouze malou část celku. Zákon Velkorysosti zajistí, že cokoli, se stane, bude pro dobro všech a umožní silám světla zrušit vaše rozhodnutí, pokud je tu něco lepšího. Je to výjimka.

Například pokud jste přímo zavolali manažerovi, řekli mu svůj požadavek a trváte na něm, dostanete, co chcete. Velkorysost zajistí, že pokud manažer si je vědom, že tu je něco pro vás lepšího, co bude v blízké době uvedeno na trh, dostanete to lepší, i když bude mít zpoždění. Zákon Velkorysosti zajistí, že vy a druzí dostanou to nejlepší. Další příklad je, že vy jako důstojník můžete být připraven nařídit vaší jednotce, aby šla do akce, ale král může vědět, že v blízké době je možné podepsat dohodu, a proto by bylo lepší udělat jiný druh akce. Proto je dobré dělat každé rozhodnutí na základě Zákonu Velkorysosti.

Nikam byste se nedostali, pokud byste zavolali manažerovi na horkou linku a naříkali byste, že něco chcete. Vaše vojsko by vás vyrušilo, pokud byste mu dali příkaz, moudrost, o které pochybujete. Vaše slova musí být vyřčena s autoritou a jasností. Je dobré vyřknout rozhodnutí třikrát. Pokud tak uděláte, nechejte ho úplně odejít. Nemusíte ho opakovat. Pokud je to pro dobro všech, splní se to. Vy sledujte znamení. Mezitím si užívejte života a radujte se.

Poznatky - A new light on Ascension od Diany Cooper.


Ochranné systémy nejen při vzestupu

21. března 2010 v 12:21 | Diana Cooper |  Vzestup do 5D
Pokud jste se vydali na spirituální cestu, jste osobou nesoucí lampu kráčící neohraničenou cestou. Dobrou zprávou je, že světlo lampy vám ukazuje cestu a osvětluje cesty ostatních.

Špatná zpráva je, že jste viditelní a zranitelní. Kdokoli s nižším záměrem, kdo nechce, abyste šířili světlo nebo kdo chce kousek vaší energie ví, kde jste. Jsou určitá náboženství nebo vládní seskupení, které investovaly do toho, aby byli lidé drženi ve strachu a zmatenosti. Autoritativní systémy a vůdci sami žijí ve strachu. Ovládají, diktují lidem, co mají dělat a jednají ze strachu, potřeby a nenasytnosti. Sytí se strachem a zmateností těch, které ovládají, a to jim dává pocit síly. Ta poslední věc, kterou chtějí je, aby se lidé cítili uvolněně, měli jasné myšlení a byli nezávislí.

Nový Zlatý věk je počátek úsvitu a zanedlouho se staré systémy zhroutí. Pokud lidé začnou spolupracovat, nebudou mít potřebu soutěžit. Život se stane týmovou prací. Každý pomůže druhému, aby ze sebe vydal to nejlepší, a aby každý z výsledku profitoval. Nicméně do doby, než všichni budou mít ten nejlepší záměr vůči ostatním, potřebujeme se chránit.

Vždycky jsem si myslela, že ta nejlepší ochrana je mít otevřené srdce. Faktem je, že jsme fyzické, emocionální, mentální a spirituální bytosti a jakákoli disharmonie jednoho z těchto těl nás dělá zranitelnými, což zapříčiní zmatenost a stres. Pokud jsme fyzicky, emocionálně, mentálně a spirituálně silní, pak jsme nenapadnutelní. Stres zapříčiňuje cokoli mající těžkou vibraci jako strach, žárlivost, vztek nebo depresi. Pokud jsou na vás zaměřeny skličující, zlomyslné, kritické, hrozící myšlenky a emoce, mohou jako šípy proniknout vašimi slabými nebo zranitelnými hranicemi kolem vás a vezmou vám vaše jasné myšlení a naplní vás zmateností. Poté začnete pochybovat. Nemůžete být mistrem a nemůžete se posunout na spirituální cestě.

Pokud vás někdo napadne špatnou myšlenkou, může vás tak přimět, abyste se cítili úzkostliví nebo nemocní, a nemusíte přesně vědět proč. Představte si, že máte zrcadlo, obrácené vůči nim a tuto myšlenku posíláte zpátky do jejich zdroje. Poté jim můžete poslat lásku. Útoky poté přestanou. Daný člověk může podvědomě vidět svůj stín a tím může být šokován. Můžete poslat světlo. Světlo totiž obsahuje spirituální informaci a vědění, které rozpouští temnotu. Jedna žena byla nemocná. Postavila si takto ve své mysli zrcadlo, které odráželo všechny negativní myšlenky, a tak se začala chránit. Okamžitě se cítila lépe.

Pokud jste neuzemnění, jste zranitelní. Existuje staré přísloví, které říká, že není se čeho bát, pouze sebe. Pokud někdo sedí doma a bojí se, má úzkosti a je ze všeho vyděšen, je nechráněný proti svým negativním myšlenkám a těch druhých. Pokud máte slabou mysl a jste snadno ovládatelní, jste snadným cílem. Ti, kteří mají silnou mysl, jsou klidní, uvolnění a šťastní, jsou nenapadnutelní. Pokud tancujete, děláte si legraci a smějete se, jste zdrojem zoufalství pro kohokoli, kdo vás chce psychicky napadnout.

Pokud je vaše cesta zasvěcena vzestupu, je důležité se očišťovat. Ujistěte se, že jste fyzicky silní a zdraví, jíte zdravé jídlo, často jste na čerstvém vzduchu, dostatečně odpočíváte a relaxujete. Potlačené a popřené emoce blokují vaše čakry. Divoké a nekontrolovatelné pocity vás zanechávají otevřené a vyvedené z rovnováhy. Cílem je nechat emoce proudit, cenit si jich a vyjadřovat je v momentě, kdy je pociťujete, což udržuje vaše emocionální tělo čisté. Vaše mentální tělo odráží vaše myšlenky a systémy přesvědčení, proto mistr sleduje své myšlenky, a pokud je třeba, hledá hlavní nefunkční systém a odstraní ho. Nejlepší ochranou je vyrovnanost, klid. Jste v souladu se svou duší? Cítíte se ve svém životě spokojeni a naplněni? Máte čas relaxovat a radovat se z krásy světa kolem vás? Jste na Zemi rádi? Pokud chcete vzestoupit, musíte být schopni relaxovat a užívat si proud života.

Často temnota napadá lidi, kteří se rozhodli jít za světlem. Pokud by se tak nerozhodli, temné síly by se o ně nezajímaly. Pokud máte kolem sebe negativní osobu, pravidelně invokujte zlatý paprsek Krista a začněte proces očišťování. Tato temnota slouží jejímu vyššímu záměru tím, že ji nutí ochraňovat se a očišťovat.

Ochranné systémy:

Modrý plášť. Tmavě modrá je velmi ochranná barva, barva Archanděla Michaela, ochránce. Představte si, jak přes vaši auru překrýváte tmavomodrý plášť s kapucí na hlavě. Jste plně chráněni.

Zlaté vejce. Požádejte anděly, aby vás svým světlem obalili do zlatého vejce, které ještě obalí tmavě modrým světlem. Pokud pracujete s lidmi a často přebíráte jejich problémy, umístěte ještě kolem fialovou barvu, což vám zajistí ochranu od negativní energie ostatních.

Zlatý paprsek Krista. Je to jeden z nesilnějších a nejvíce ochraňujících paprsků. Musí být třikrát invokován. Řekněte: " Žádám svou Monádu, aby invokovala Zlatý paprsek Krista pro mou plnou ochranu." Řekněte tuto větu třikrát a pak přidejte: "Je to tak."

Sloup světla. Invokujte sloup světla z Já jsem, aby vás ochraňoval po celý den. Požádejte, aby zůstal neporušen, byl božsky nabíjen a aby jím nic neprošlo, co není boží a Kristovým světlem. Dále můžete požádat, aby božské světlo přeměňovalo vše negativní ve vás na pozitivní.

Strážný anděl. Můžete vždy požádat svého anděla, aby vás ochraňoval, čímž také posílíte vazbu mezi jím a sebou.

Zvyšování vibrací. Všechny negace a destrukce se vibračně nachází podstatně níže, než láskyplné konstruktivní a harmonické kvality. Uvědomte si, co se na vás lepí, s čím se často setkáváte - s tím nejspíše rezonujete. Požádejte například své Vyšší Já o zvýšení vibrací tak, abyste se zbavili všeho negativního a všech strachů a ščpatných vlivů a nic takového si k sobě nepřitahovali.


Zdroj - Diana Cooper - A new light on Ascension

Intuice a rozlišování

21. března 2010 v 12:09 | Diana Cooper |  Vzestup do 5D

Je důležité naslouchat intuici po celou dobu. Intuice nepřichází pouze v záblescích vědění, ale také pocitem nadšení a radosti a smyslem pro správné jednání. Mistři spoléhají na svou intuici a nikdy nespoléhají pouze na radu někoho jiného. Vždy instinktivně víme, jakou energii má dotyčná osoba nebo daná situace.

První dojem, který předchází racionálnímu uvažování, je často ten správný. Pokud cítíte, že se něco děje příliš rychle, zastavte se. Pokud vám vnitřní pocit říká, že něco není v pořádku, zkontrolujte to.

Lidé často říkají: "Věděl jsem, že mi lže, ale stejně jsem udělal to, co po mně chtěl." Důvěřujte svému vnitřnímu hlasu nebo pak čelte důsledkům svého jednání.

Diana Cooper před delší dobou potkala instalatéra, který říkal, že je Mistr Reiki, a zadala mu práci, aby jí udělal novou koupelnu pouze na základě toho, že byl Mistr Reiki. Myslela si, že proto musí mít dobrou energii. Brala ohled na to, že byl na podpoře se záměrem nepracovat, že opustil svou ženu a malé dítě bez emocionální a finanční podpory? Ne. Brala ohled na to, že si koupil své mistrovství Reiki velmi levně, protože byl na podpoře? Ne. Zkontrolovala si jeho doporučení jako zedník a instalatér? Ne. Pouze si pomyslela, jak je skvělé mít Mistra Reiki, který jí udělá novou koupelnu.

Musela čelit důsledkům nedostatku soudnosti. Instalatér odstranil starou koupelnu, kterou nechal na záhybu schodiště. Když po nekonečně mnoho telefonátech po šesti týdnech přijel, řekl: "Nedivím se, že tu ta stará koupelna zůstala tak dlouho. Cítím, že je na tomto místě špatná energie." Když si uvědomila, co se děje, řekla, že ta špatná energie je výsledkem frustrace, kterou všichni členové domácnosti cítili, když se museli přikrčit, když procházeli kolem staré koupelny. Kdyby bývala užila soudnosti, následovala by svůj přirozený instinkt a najala by si solidního instalatéra.

Je v pořádku si vybírat, koho si pozvete k sobě domů nebo do života. Umět si vybírat není to samé jako někoho soudit. Chtěl byste, aby vaším přítelem byl zloděj? Můžete respektovat cestu každého člověka a zároveň dělat rozhodnutí, že si nepřejete spojit se s jeho energií. Spousta lidí šířící světlo si myslí, že soudí druhé lidi pokaždé, když někomu řeknou ne. Někteří léčitelé a terapeuti nejsou soudní a neodvrátí se od někoho, kdo k nim přijde pro pomoc, a potom jsou převálcováni těžkou energií těch, kteří hledají někoho, od koho mohou čerpat světlo.

Všechna energie má svou vibraci. Záleží na vašem úsudku, kterou vibrací se chcete obklopit, se kterou pracovat a kterou případně vyléčit. Náboženství a členové některých vlád diktují lidem, jak mají myslet a co mají dělat, což lidi ovládá a omezuje. V Británii předtím, než bylo ženám přiznáno volební právo, se muselo narodit několik žen, které se obětovaly, aby bojovaly za to, v co věřily. Tyto ženy věděly, co bylo pro ně správné, a byly připraveny jednat bez ohledu na důsledky svého jednání. Mistr musí být nezávislý a dělat své rozhodnutí. Nemůžeme ovládnout svůj život do té doby, než můžeme posoudit, co je pro nás dobré nebo špatné.

V tom je nebezpečí jakéhokoli náboženství. Necháme někoho, aby nám říkal, čemu máme věřit, a stane se z nás loutka. Dochází k válkám a mučení ve jménu někoho nebo něčeho. Pokaždé ti, co vedli, pracovali se stinnými stránkami a jejich následovníci neužívali svůj vlastní úsudek. Na druhé straně náboženství je zdrojem dobra a světla. Je mnoho cest na vrchol hory a je hodně hor, které si vybereme vyjít. Za všemi horami je slunce, měsíc, hvězdy, nebe - to je to, za čím jdeme.

Ježíš řekl: "Je pouze jedna cesta." Myslel tím, že je pouze jedna cesta, jak se navrátit ke zdroji, a to přes Kristovo vědomí, což znamená otevřít srdce a žít v bezpodmínečné lásce a přijetí všech lidí. Toto je cesta. Bez této cesty není možné vzestoupit. Pokud neotevřeme své srdce, všechno intelektuální vědění je k ničemu. Abychom se stali Nanebevzestoupenými Mistry, musíme mít osvícenou mysl (jako Buddha) a otevřené srdce (jako Kristus). Láska a moudrost jsou bratrské energie.

Pokud by bylo dětem a dospělým dáno povolení, aby mluvili pravdu a byli učeni následovat intuici a byli by pak za to respektováni, nedošlo by k žádné válce. Hitler by se nikdy nedostal k moci. Lidé, kteří následují vnitřní vedení, jsou spokojení, šťastní a klidní lidé. Jsme bombardováni informacemi a channellingy z různých zdrojů. Někteří lidé čtou všechno a věří všemu, což může být velmi matoucí. Je důležité naslouchat intuici a vybrat si pouze to, co je pro nás relevantní. Temnota živí nepravé a neúplné informace a překrucuje je, což vede k pochybnostem a zmatenosti. Mějte na paměti, že nikdo žijící v hmotném těle nemůže být úplně čistý, proto i s tím nejlepším záměrem na světě všechny channellingy prochází přes systémy přesvědčení dotyčné osoby.

Nebuďte ovlivněni pohledem jiného člověka. Přestaňte si myslet, že druhý člověk ví více než vy nebo musí mít pravdu. Pokud vám daná informace nesedí, nechte ji být. Pokud vám zní, co daný člověk říká, přijměte to. Je to pro vás. Pokud vám to nezní, nechte informaci být. Pokud si na ni vzpomenete po letech a zní vám, pak je to správné. Nikdo nemůže říct, co je správné, protože pokud žijeme v lidském těle, nemáme celý obraz věci. Představte si velkou mísu ovoce. Pokud se na ni podíváte z jednoho úhlu, vidíte banány, jablka a třešně. Z druhé strany vidíte švestky, hrušky a ty samé banány. Z výšky malé třešně na jedné straně nemusí být viděny. Každá osoba, která popisuje, co vidí, má pravdu a nikdo z nich nemá úplnou pravdu.

Lidé šířící světlo byli vycvičeni předtím, než se narodili. Mají v sobě uloženou velkou moudrost a vědění. Otevřete se a objevte, kým skutečně jste. Následujte svou intuici. Některé entity, které s vámi chtějí komunikovat, jsou škodolibé, zaseknuté a nevyvinuté. Mohou se s vámi spojit a dát vám zavádějící nebo špatnou informaci. Pokud jste nevěřili zesnulému strýci, proč byste mu měli věřit proto, že je mrtvý? Může říct, že je andělem světla. Záleží na vašem úsudku, jestli je tato energie pro vaši komunikaci správná. Váš cíl je spojit se s bytostí světla, která je na vyšší úrovni než vaše monáda nebo alespoň vaše vyšší Já. Pokud nejsou, bude lepší naslouchat vašemu vlastnímu vedení.

Na planetě svobodné vůle, kde je světlo, je i temnota. Proto pokud komunikujete s andělem světla, může být kolem vás i anděl temnoty. Každý světlý průvodce má svůj temný protějšek. Záleží na vašem úsudku a schopnosti rozlišovat, co si vyberete. Je třeba se v tom cvičit. Z tohoto důvodu naše planeta byla obdařena spirituálním zákonem - Zákonem Výzvy. Říká, že pokud se zeptáme jakékoli bytosti nebo entity třikrát ve jménu Boha a všeho, co je světlo, pak tyto bytosti musí říct, kým jsou nebo odejít. Vyšší bytosti světla vítají výzvy. Znamená to, že jsme si vědomi volby schopnosti rozlišovat.

Pokud pochybujete o tom, odkud pochází vaše vedení, řekněte: "Ve jménu Boha a všeho, co je světlé, jsi...........?" Počkejte na odpověď. Pokud přijde Ano, zopakujte tuto výzvu dvakrát a pokaždé si počkejte na odpověď. Buďte pozorní, jestli tato bytost řekne: "Jsem" nebo "Nejsem". Je lepší se ptát na Ano/Ne otázky. Pokud jste přijmuli odpověď, je v pořádku se zeptat, jaký je účel a záměr jejich kontaktu. Pokud během komunikace o něčem začnete pochybovat, přestaňte a zeptejte se znova. Poté se uvolněte a užijte si proces komunikace s vyššími energiemi a vždy přijměte pouze to, co vám intuitivně sedí.

Poznatky z knihy A new light on Ascension od Diany Cooper.
Vytvářejte si svoji realitu vědomě!

21. března 2010 v 11:23 | Diana Cooper |  Vzestup do 5D

Je nezbytné ovládnout své emoce a myšlenky a ovládnout hmotu. Tím, že zvýšíte vibrace na frekvenci božství, můžete ovládat vytváření hmoty. Základem manifestace je ovládnutí mysli a emocí. Pokud vycvičíte mysl a emoce a budete je zaměřovat s jasností a záměrem, budete manifestovat se silou a moudrostí.
Jste jako lukostřelec s lukem a šípem. Pouhá jedna zbloudilá myšlenka může zastavit šíp manifestace od toho, aby dorazil do cíle. Pokud se jednoduše necháte svést ze své cesty názory a poznámkami ostatních, zaváháte, a šíp skončí na zemi nebo úplně mine cíl. Mistři si stanoví cíl. Jejich mysl je klidná a jasná, jejich emoce jsou vyrovnané, pouze zamíří a tak nikdo nemůže jejich šíp ovlivnit.
Šíp musí být přímočarý a opravdový - jako čistý a vyšší záměr. Naše klidné emoce, sebevědomí, důvěra a smysl pro správnost jednání zajistí přímočarý let. Lidé mají většinou roztěkanou mysl. Mistři mají mysl zaměřenou na cíl do té doby, než se nevyhnutelně zhmotní.
Říká se tomu fokus - zaostření. Naučte se co nejpřesněji ujasnit a definovat cíl a zafokusujte na něj svoji mysl. Autofokus je technika zaostřování u digitální zrcadlovky - třeba na pohybující se objekt. Objekt se rychle pohybuje, ale je neustále bedlivě sledován senzory a precizně zaostřován, aby byl cíl stále co nejzřetelnější.
Poté, co máte jasný záměr, že vaším největším přáním je vzestup, naplňovat vůli Boží, zanechat kolo znovunarození a sloužit spolu s Mistry na nejvyšší úrovni, pak se váš život stane jednoduchým. Volby zmizí a vy budete plout v proudu vyššího vědomí. Na této úrovni odpadají volby, protože hodnocení vychází ze starých vzpomínek, hodnocení a vzorců, zatím co přímější cesta je, otevřít se jednoduše tomu, co přichází, co je nám předloženo.
Pokud si ve svém životě přejete manifestovat věc, osobu nebo situaci, zaměřte se na vyšší kvality, které vám tato manifestace přinese.
Představte si, že už máte to, po čem toužíte a pociťujte, jak vám to přináší radost.
Zákonem Přitažlivosti si tak přitáhnete cokoliv je pro vás vhodné.
Pokud si přejete léčit, zaměřte se na radost a uspokojení, soucit a krásu, kterou nabízíte.
Potom vám někdo dá léčivý krystal nebo vás naučí channellovat léčení (stát se kanálem léčivých energií). A protože jdete s proudem božského vědomí, víte, že cokoliv si manifestujete, je pro vaše vyšší dobro.
Pokud si přejete manifestovat dovolenou, myslete na relaxaci, osvěžení a klid, který potřebujete, nebo naopak jestli chcete vzrušení, dobrodružství, poznat něco nového nebo změnu. Tento pocit s jasným záměrem přitáhne do vašeho života tu nejlepší dovolenou. Pro manifestaci ve vyšších dimenzích mějte v mysli záměr pro vyšší dobro a přenechte detaily na vesmíru. Jeden z klíčů manifestace je jednat jako byste už měli to, co si přejete manifestovat.Vesmír totiž zrcadlí naše vyzařovaná přání a vibrace v přítomném čase.
Pozor, pokud vyzařujete stav "Hledám lepší bydlení", můžete čekat od vesmíru jen to samé - velmi dlouho vám bude dávat objednaný stav - budete stále hledat lepší bydlení - dokud nepochopíte tento princip a nezměníte přání za afirmaci typu "Přichází mi lepší uspokojivé bydlení, nacházím si k němu cestu a řešení mi již nyní přichází."
Můžete si manifestovat spoustu věcí pouze levou částí mozku tím, a to když budete tvrdě pracovat, vše řídit, razit cestu a velmi se snažit. Tak si můžete vytvořit materiální věci, které nejsou v souladu s kvalitami vyšších dimenzí, jako je láska, důvěra a služba. Zaměřením na materiální věci se většinou maskuje vnitřní prázdnota. Při materializaci tímto způsobem má často člověk strach, aby mu tyto věci nebyly odňaty.
Kvality, které jsou opravdu cenné, s vámi zůstávají, protože pokaždé, když něco takového vytvoříte, zvyšujete své vibrace, a tak přidáte tón do harmonického "koláče vašeho života". Pokud budete později chtít změnu této manifestace, vyšlete daný tón a automaticky si přitáhnete více té samé věci.
Ve 3D manifestace vyžaduje jasnost cíle, zaměřenost mysli, emocí a vůle a také akci, která to vše naplní. Je nezbytné něco udělat. V době Atlantidy, kdy na Zemi byla vyšší vibrace, bylo nezbytné zaměřit mysl, vůli a energii emocí na daný cíl, a věc se zhmotnila. Nic jiného nebylo potřeba. Spousta lidí šířící světlo si na toto vzpomínají a zapomínají udělat akci, aby přenesli svou vizi do reality. Čím výše zvýšíme vibrace, tím méně je potřebná akce. V 5D vůle, mysl a emoce samy a sobě jsou dostatek k manifestaci.
Na druhé straně je cesta důležitější než cíl. Pokud si někdo myslí, že mu bude lépe v budoucnu, až danou věc, člověka, situaci bude mít, velmi se mýlí, a život mu připraví takové situace, aby to pochopil. Pokud lidé neustále čerpají energii ze splněných cílů, zpravidla nejsou uvnitř šťastní, protože si potřebují neustále něco naplňovat. Každodenní bytí je to nejvyšší, co tu člověk může dělat. Žít život na Zemi.

Většina poznatků - A new light on ascension - Diana CooperHojnost je součástí vzestupu

21. března 2010 v 11:09 | Diana Cooper |  Vzestup do 5D
Ve 3D je povědomí chudoby. Lidé pořád myslí, mluví a jednají, jako kdyby žili v chudobě a měli něčeho nedostatek, a tím tyto aspekty podporují. Média se zaměřují na strach a ztrátu, a tak podporují přesvědčení, které je uloženo v kolektivním nevědomí, že jsme oběti, které jsou bezmocně drženy v hrozivém světě, a tím spousta lidí po celém světě vytváří fyzickou realitu chudoby.

Pokud chceme žít v 5D, a poté vzestoupit, je třeba přijmout vědomí hojnosti. Znamená to dýchat, myslet, mluvit a jednat jako milující děti Boží, které vědí, že budou vždy podporovány. Vědomí chudoby pochází ze slibů žít v chudobě přijatých v minulých životech, nebo systémů přesvědčení uložených v podvědomí, že jsme bezcenní, nebo povědomí ve společnosti, že je to nemravné žít v hojnosti. Opak je pravdou. Podstatou zdroje je žít v hojnosti. Hojnost je žít v lásce, štěstí, prosperitě a úspěchu, což přirozeně vede ke zdraví.

Prosperita není mít v bance peníze a hromadit je ze strachu, že vám budou odebrány nebo že jich bude nedostatek - to je být ovládán penězi. Prosperita je mít víc než dost s vědomím, že přijde ještě víc. Vědomí prosperity je víra, že budeme mít víc než dost a myslet, mluvit a jednat na tomto základě. Poté peníze ovládáme.

Láska není být připoután k partnerskému nebo přátelskému vztahu, nebo manipulovat nebo vydírat ostatní, aby s vámi zůstali. Není to dělat lidi na sobě závislé, aby vás neopustili, nebo se jim chtít zalíbit, aby vás měli rádi. Láska je být k sobě pravdivý a užívat si vztah k partnerovi, rodině, dětem a přátelům, dávat jim volnost s vědomím, že tu pořád budou lidé, kteří vás budou mít rádi. Je to chovat se k lidem v bezpodmínečné lásce. Mít sebe rád a cítit se dobře, když jsme sami.

Úspěch není jednat tak, abychom získali uznání a materiální věci. Je to pocit naplnění a vlastní hodnoty, míru, klidu, radosti a spokojenosti.

Štěstí nezávisí na tom, jak se k vám chovají druzí. Štěstí je pocit lehkosti a radosti uvnitř sebe. Hojnost k vám přichází na základě myšlenek a činů. Uvolněte strach, že je něčeho málo. Je tu vše pro všechny. Pokud něco dáváte a myslíte si přitom: "Pořád mu dávám peníze" nebo "Vždy platím já", zadržujete průtok energie. Štědrost je 5D kvalita a znamená dávání od srdce, což umožňuje, aby k vám přišlo ještě víc. Dávali byste více druhým, kdybyste věřili, že ještě více přijde k vám? Pak dávejte od srdce a ono přijde.

Bezpodmínečná láska je 5D kvalita. Znamená brát lidi takové, jací jsou, bez jejich posuzování. Je to uznání toho dobrého, co je v nich. Je to soucítění, empatie a porozumění. Opravdová láska je tak magnetická síla, že pokud ji někdo vyzařuje, přitahuje k sobě lidi. Nechali byste jít nějaké přátele nebo svého partnera, pokud byste věděli, že to místo bude zaplněno lidmi s vysokou vibrací? Jste spokojeni se svou prací, koníčky, domovem? Přinášejí vám radost a naplnění? Je něco ve vašem životě, co byste změnili, kdybyste věděli, že je něco lepšího na obzoru? Strach, který vás připoutává k tomu starému, vás blokuje ve spojení s hojností.

Jako řeka nepřetržitě plyne, tak Zákon toku zajišťuje, že v životě není žádná prázdnota. Pokud něco nebo někoho necháte jít, přijdou na jejich místo nové věci a noví lidé, i když bude třeba chvíli počkat. Samozřejmě, pokud necháte někoho jít a pořád vysíláte podvědomě tu samou zprávu, dostanete ty samé podmínky. Ale pokud jste uvolnili nižší vibrace a teď vysíláte vyšší vibrace, automaticky k vašim dveřím přijde něco nového a lepšího.

Mladá žena, která měla za sebou několik neuspokojivých zaměstnání s autoritativními a obtížnými nadřízenými a několik deprimujících vztahů, se rozhodla na sobě pracovat. Po dvou letech práce na sobě měla práci, kde její nadřízený a kolegové byli příjemní a uvolnění, kde ji respektovali a cenili si ji. Její nový přítel byl laskavý, moudrý a ohleduplný. Nicméně její práce ji pořád neuspokojovala. Řekla mi, že vždy, když zažádala o práci, cítila se sebejistě. Řekla mi: "Vím, že jsem zvládla starý systém, a tím, že jsem si už jednou přitáhla tak milé lidi, můžu to vždy udělat znovu. Vím, že si teď můžu přitáhnout víc naplňující práci." Věděla, že zvýšila svou vibraci a je připravena si přitáhnout více naplňující zaměstnání. To je však ještě stále ona nižší - podřízená úroveň - téma "mít zaměstnání". Raději se zaměřte na pozitivní afirmace "Mám všeho dostatek, jsem zabezpečena po všech stránkách a to mi dovoluje radostně tvořit pro druhé." Smyslem našeho života opravdu není "být někým zaměstnán".

Hojnost je rozhodnout se, co chceme a mít jasno v tom, že si to zasloužíme. Hojnost je dávat se správnými myšlenkami, slovy, emocemi a skutky. Je to také přijímat se správnými myšlenkami, slovy, emocemi a skutky. Na základě Zákona toku nemůžeme dávat bez braní a brát bez dávání, tím bychom blokovali tok hojnosti. Ve 3D to, co dáváme, se vrací tím samým způsobem. Ve 4D to, co dáváme, se vrací třikrát. V 5D to, co dáváme, se vrací desetkrát.

Zákon desetinásobného vrácení. Cokoli, co dáme od srdce, se nám nějakým způsobem desetinásobně vrátí. Můžeme dát někomu jídlo a někdo jiný nám dá knihu. Dáme někomu peníze a někdo nám dá dovolenou. Můžeme někomu pomoci a dostat náležitou péči od někoho jiného. Neočekávejte, že vám osoba, které něco dáváte, to vrátí. Tento princip porušuje Zákon hojnosti. Přijímejte cokoli, co k vám přichází s pocitem vděčnosti a s tím, že si to zasloužíte. Pak budete mít klíč k většímu bohatství, než si teď dovedete představit. Jste mistrem, který pracuje se zákonem desetinásobného vrácení.

Abyste mohli žít v hojnosti, je třeba se přirozeně mít rád a dávat sobě. Pokud dáváme ostatním a sobě ne, je na čase se zeptat, jaký máme k tomu motiv. Většinou si tito lidé kompenzují jejich nedostatek lásky k sobě a své ceny a tímto přirozeně blokují tok. Přijímejte a dávejte v rovnováze. Pokud jste naštvaní, že někoho podporujete, zastavte se a zeptejte se sami sebe: "Zachraňuji tuto osobu?" Jinými slovy "Jste s tímto člověkem na sobě emocionálně závislí?" nebo "Dodržuji dohodu nebo slib z minulého života?"

Například jsem si jistá, že Vincent Van Gogh a jeho bratr se před narozením dohodli, že bratr bude Vincenta finančně podporovat, aby mohl namalovat nádherné obrazy. Tyto obrazy rezonují s vibrací Kristova vědomí, což ukazuje jejich stálá popularita. Podvědomě si můžeme pamatovat, že jsme se před narozením dohodli někomu pomoci v určité části života. Pokud nedodržíme naše sliby a smlouvy, které jsme udělali v tomto nebo minulém životě, nebo mezi našimi vyššími Já, budeme do našich životů přitahovat frustraci, zklamání a nedostatek. Pokud dodržujeme tyto sliby, budeme desetkrát odměněni.

Má kamarádka pomohla jednomu muži, který procházel traumatem. Vzala ho k sobě, živila ho a podporovala ho. Nicméně čas od času byla naštvaná, že o něj pečuje, protože se bála, že nemá dostatek prostředků pro oba. Odmítala za oba platit. Její obchod začal mít potíže. Postupně jsem si všimla, že se její postoj k němu měnil. Řekla mi, že už jí nevadí ho podporovat, protože si uvědomila, jak ji zase on podporuje emocionálně. Poté, co změnila svůj postoj, její obchod začal vzkvétat. Předtím dodržovala dohodu z minulého života automaticky, ale ze špatného místa, a její obchod měl ztrátu. Teď, když dodržovala dohodu a dávala od srdce, aktivovala Zákon desetinásobného vracení.

Sledujte manifestaci Zákona hojnosti ve svém životě. Je klíčem ke spirituálnímu rozvoji. Myslete na osvícené, kteří si vybrali žít v blahobytu a síle. Kuthumi byl Pythagoras a Shah Jahan, Indický císař, který postavil Taj Mahal. Serapis Bay byl Faraonem Akhenaten. El Morya byl Králem Solomonem atd. Poté, co ovládli univerzální zákony, si vybrali narodit se v pozici blahobytu a síly, aby mohli přímo ovlivnit milióny lidí. Pokud budou lightworkers (pracovníci Světla a vzestupu) po celém světě vlastnit peníze a mít vliv, svět se bude rychle transformovat.

Kdykoliv budete cítit nutkání posuzovat nebo hodnotit sebe a ostatní, zastavte tento proces. Spíše naslouchejte. Tento proces posiluje sebeúctu, vnitřní harmonii a uzdravuje narušené vztahy. Nesnažte se druhé do něčeho tlačit, ovládat je nebo je měnit. Zanechte svého sklonu násilím měnit běh věcí a dostane se vám v míru toho, po čem toužíte. Možná, že výsledek předčí vaše očekávání.

V dávné době jsme byli mocnými spolutvořiteli. Byli jsme napojeni na zdroj a spolupracovali s ním. Poté jsme se odpojili a užívali pouze malou část tohoto spojení. Chtěli jsme si vyzkoušet svobodnou vůli. Byli jsme na Zemi ponecháni bez vedení Intergalaktické rady a Mistrů. V současné době je toto spojení přístupné a my musíme identifikovat staré systémy přesvědčení a zvyky, které nám znemožňují uvědomit si hojnost a skutečný potenciál. Dávat a přijímat s velkorysostí. Probudit a aktivovat odpojené vlákna DNA, které nás spojí se skutečnou silou.

Tato vlákna DNA jsou odpovědné za tvorbu na vyšším stupni, s čímž přichází vědomí odpovědnosti za tvorbu. Touto aktivací se silněji spojíme se domovem, vědomím 5D. V současnosti je nám přirozené bránit se hojnosti, protože máme v sobě hluboce položené staré systémy. Prožíváme nespokojenost. V 5D je hojnost přirozená. Pokud vrátíme motivy popoháněné egem a svou vůlí a potlačené emoce zpátky zdroji, můžeme přijmout hojnost ve všech ohledech, protože je nám vlastní. Zdroj nám bude na základě Zákona synchronicity do cesty posílat to, abychom si znovu uvědomili vědomí spolutvoření se zdrojem na vyšší úrovni.

Některé poznatky převzaty z knihy A new light on ascension od Diany Cooper.

Jednoduchostí ke vzestupu

21. března 2010 v 10:52 | Diana Cooper |  Vzestup do 5D
Jednoduchost je klíčem k vzestupu.

Buďte klidní. Buďte sami sebou. Dveře se otevřou.
Sledujte východ slunce, jako připomínku, že příroda v její jednoduchosti nabízí krásu.

Slyšela jsem příběh jedné staré paní, která se pokoušela cítit přítomnost Boha. Zkusila spoustu technik. Jednou mluvila s mladým knězem a řekla mu o jejím přání. Řekl jí: "Nemyslím si, že vám můžu pomoci, ale jděte domů, do svého malého pokoje, kde jsou všechny vaše vzpomínky a poklady. Jen tam seďte při vašem háčkování a dívejte se na všechny vaše vzpomínky a poděkujte za ně."
Šla domů, posadila se do svého houpacího křesla, a jak háčkovala, dívala se po pokoji a vzpomínala na všechny věci. Poděkovala za zážitky a za příjemně strávený čas. Po nějaké době pocítila větší teplo, jako "ve zlatě" a klid a mír. Někoho kolem sebe cítila. Příští den šla za mladým knězem a řekla mu, že po všech hledáních konečně pocítila přítomnost Boha, a to když seděla doma a cítila vděčnost. Jednoduchost vděčnosti nás otevírá Bohu. Tento příběh mi připomíná Alchymistu od Paola Coelho.

Cesta ke spojení s vyšším léčením je vrátit se zpátky k základům.
Jezte jednoduše. Žijte jednoduše. Děkujte za jídlo.
Mějte dobrý pocit ze všeho, co děláte. Buďte nevinní, buďte svou esencí.
Nesnažte se být někým, kým nejste. Buďte sami sebou.
Požádejte a dveře se otevřou.
Někteří lidé chtějí dělat věci komplikovaně, i když jsou jednoduché.
Jednoduché přání je dostačující. Na dveře bez kliky zaklepejte a budou vám otevřeny.
"Pokud je to komplikované, jde to z ega. Duše je jednoduchá."

Jednoduchosti napomáhá nepřipoutanost a bezpodmínečná láska, viz další články v této rubrice.

Poznatky převzaty - A new light on ascension od Diany Cooper.

Vnitřní klid podpoří náš vzestup

21. března 2010 v 10:48 | Diana Cooper |  Vzestup do 5D
Pokud jste v klidu, vyzařujete vibraci, neboli kvalitu, která umožňuje všem kolem vás se cítit v bezpečí. Pokud jste úzkostliví a v napětí, podvědomě vysíláte zprávu, že není něco v pořádku, že je tu něco, čeho se bát, a lidé kolem vás podvědomě na tuto zprávu odpovídají. Naladí se na váš strach a zvýší ho, nebo se od vás odtáhnou, a vy se cítíte osaměle. Napětí vás odděluje od vnitřního zdroje a vaše problémy se zdají nepřekonatelné.

Pokud najdete místo klidu a míru uvnitř sebe, všechno napětí se ve vašem těle uvolní a všechny strachy zmizí. Budete otevřeni světlu a objeví se řešení problémů. Dveře se otevřou a půjdete s proudem. Ve stavu klidu a míru jste jako skála. Nikdo vás nemůže zranit ani rozčílit, protože to nedopustíte. A protože oni to ví, ani se o to nepokusí.

Každá chvíle v životě nabízí příležitost ke spirituálnímu růstu. Nepřetržitě přemýšlíme a každá myšlenka vibraci našeho těla snižuje nebo zvyšuje. Mistr svého života sleduje myšlenky a ví, že vytváří auru kolem svého těla. Pokaždé, když jste úzkostliví, můžete se zastavit a zaměřit se na ztišující myšlenky a představit si pozitivní výsledek daného problému. Můžete si představit klidné místo. Vaše mysl neví, že je to jen představa. Poté vaše mysl uvěří, že je vše v pořádku a uvolní tělo.

Slova vytváří symboly. Každé slovo, které vyslovíte, má tvar. Může to být kostka ledu, budík, zlaté hodinky nebo růže. Jak působí vaše slova? Mrazí, zraňují, děsí ostatní, nebo je posilují, léčí a uklidňují? Začněte sledovat tyto symboly, které vysíláte ostatním, protože oni vám je vracejí jako bumerang a ty zůstávají ve vaší auře, kde přitahují více toho samého, protože druzí lidé na ně podvědomě odpovídají. Klid je hluboká spirituální praktika.

Samozřejmě činy významem převyšují vaše slova a myšlenky. Mistři dělají pouze to, co chtějí, aby ostatní dělali jim, proto rozvíjejí kvality jako péče, laskavost, štědrost, přijetí, odvahu a činy konané pro dobro všech zúčastněných.

Lidé často hovoří o nesmyslech. Pomlouvají. Mluví o válce, pohromách, nenávisti a dalších špatnostech. Bohužel spousta lidí si myslí, že konverzace o jiných záležitostech je nudná. Pokud chcete být mistrem, nenamáčejte se do negativity, je tu jiná pravda. Mluvte o naději, světle a divech vesmíru. Naplňte svou debatu inspirací. Dívejte se na to dobré v lidech. Oceňujte dobré skutky a schopnosti. Poté můžete pocítit, jak se vaše aura stává zářivější a klidnější.

Pokud si přejete najít vnitřní klid, přejte vašim nepřátelům jen to nejlepší. Přijměte je a čistěte jejich chování ve své zodpovědnosti - ve smyslu havajské techniky Hooponopono (viz Léčivé techniky). Všichni jsme v jednotě. Všichni jsme část Boha. Naši nepřátelé k nám přišli jako naši největší učitelé. Pokud je přestaneme vinit a začneme druhým přát to nejlepší, naše světlo bude zářit a náš vnitřní klid se prohloubí.

Abychom byli v klidu a míru, musíme převzít plnou odpovědnost za náš život. Nemůžeme být ve vnitřním klidu, pokud jiným dáváme moc, aby nás mohli rozzlobit, zranit, přivést k zoufalství nebo k žárlivosti. Pokud v našem životě viníme někoho za to, co nám udělal nebo za to, jak se cítíme, jsme oběti. Oběti žijí ve 3D.

Mistr si řekne: "Stalo se. Čím jsem dovolil, aby se to stalo? Jaká je to pro mě lekce?" A něco s tím udělá. Někoho lekce může být milovat a přijmout druhého nebo určitou situaci, dalšího mluvit jasně a pravdivě, jiného bojovat za svá práva. Každý se musí podívat dovnitř, aby porozuměl této zkoušce a poté se s ní vypořádal.

Mistr sleduje situaci v klidu, s nadhledem, pro něj situace pouze je. Umře pes, narodí se dítě, milovaný člověk se poraní, dům shoří, vyhraje cenu, má problém v práci. Člověk ve 3D zuří, má strach nebo je v euforii, jeho nálady se mění podle situace. Člověk v 5D zůstane v klidu, ve svém středu.

Jsme lidé a lidé mají emoce. Mistři pláčí. Mistři se rozzlobí. Ježíš plakal. Ježíš se zlobil na lichváře. Nemůžeme být jiní. Je v pořádku truchlit, cítit zármutek nebo velkou radost. Mistři se ale na druhou stranu rychle vrátí do duševního klidu a rovnováhy. Nevynakládají energii přecházením z jedné vyhraněné emoce do druhé.

Strach je velkým zlodějem klidu. Strach je absencí lásky a světla. Je to sluha, který nám připomíná, abychom zvýšili vibrace našich myšlenek týkající se nějaké záležitosti. Mistři vítají strachy a čelí jim, protože jsou příležitostí pro růst. Pokud vás přepadne strach, naplňte svou mysl pozitivními afirmacemi. Myslete na kvality, které potřebujete a jak tato situace dobře dopadne. Toto myšlení vám pomůže soustředit se na vyšší vibrace a říká vesmíru, že jste připraveni se posunout dále. Pokud se postavíte strachu, poznejte, co nabízí, zvyšte své vibrace a poté už nebudete muset nikdy čelit této nízkovibrační situaci.

Pokud začnete ve svém těle cítit napětí, což znamená, že se začínáte oddělovat od vnitřního zdroje, začněte zhluboka dýchat a poté dech zpomalte, což vás znovu spojí se zdrojem. Dech obsahuje nejen kyslík, ale také božskou životní energii, zvanou prána. Dýcháme tak dech Boha. Proto dýchání cigaretového kouře zabíjí duši a proto žití na znečištěném místě ničí tuto životní energii. Pokud jste sklíčení, jeďte na hezké místo plné čerstvého a čistého vzduchu, a dýchejte energii tohoto místa. Po jakémkoli problému nebo traumatu se mistři dostanou zpátky do středu a duševní rovnováhy po třech nadechnutích. Můžete tuto schopnost praktikovat.

Poznatky převzaty - A new light on ascension od Diany Cooper. Doplněno, Akiniel

Vzestup a vnitřní svoboda

21. března 2010 v 10:38 | Diana Cooper |  Vzestup do 5D
Pokud jsme připoutáni k osobě, věci nebo emoci, jsme uvězněni a chodíme s otěžemi a řetězem kolem nohy. Pokud byste viděli ptáka, který by byl zachycen v trnitém keři, určitě byste mu pomohli ho osvobodit, aby mohl letět. Pokud byste viděli toho samého ptáka a uvědomili si, že nebyl zachycen trny, ale vlastním strachem létat, byli byste překvapeni, ale určitě byste jej osvobodili a pokusili ho přesvědčit, aby letěl.

Jsme nádherné bytosti - uvězněni v okovech opakujících se vzorců, strnulých systémů přesvědčení a emočních systémů.

Je čas se osvobodit od mentálních a emočních otěží, abychom mohli vzestoupit. Oproti výše zmíněnému ptáku nemusíme čekat, až nás někdo osvobodí. Klíč leží uvnitř nás. Spousta z nás je připoutáno k přátelům, partnerům, rodinám, domovům, práci a miliónu dalších věcí. I když je to lidské, drží nás to v nižších vibracích.

Připoutáváme se rádi a ke všemu, protože to chce naše ego, protože nás alarmují různé strachy. A protože celá společnost (matrix) je takto nastavena - programy matrixu každého navádí: "Přece nebudeš sama na ocet." To vše má původ v nedostatku bezpodmínečné lásky k sobě i ke všemu okolí.

Vědomí je svoboda. Čím výše půjdeme, tím širší obraz uvidíme, a tím větší máme porozumění. Pokud se zeptáte roztoče na zádech slona, co je slon, odpoví, že je to šedý a plochý tvor. Blecha, která může poskočit o něco více, řekne, že je slon šedý tvor pokrytý chlupy jako stromy a kožní póry jako krátery, zatímco pták na nebi řekne, že je to jeden tvor ve stádu podobných zvířat. Z rakety je slon tečka na zemi na planetě, která je jedna z miliónů planet ve vesmíru.

Někteří lidé žijí čistě ve 3D. Věří pouze tomu, co vidí, slyší, čeho se mohou dotknout a co dokázat. Můžeme je přirovnat k roztočům na zádech slona. Ten člověk, kterého svět je omezen pouze na materiální a fyzický svět, je veden svými strachy, pochybnostmi a iluzemi. Omezené vidění a důvěra omezuje naši sílu tvorby. Materiální a fyzický svět je znám jako rovina iluze.

Pokud se rozhodneme se posunout na spirituální úroveň, dveře, které jsme předtím neviděli, se otevřou. Čtvrtá rovina je rovina bezpodmínečné lásky. Tady přijímáme, že jsme duše a začínáme si uvědomovat, že tvoříme svou realitu. Každý je odpovědný za vytváření své reality. Naše myšlenky, slova, emoce, síla vůle a činy vedou náš život, a pokud tento stav přijmeme, náš život se změní. Začínáme rozumět celkovému poslání našeho života. Poté můžeme odemknout dveře ve svém vězení a tak se osvobodit.

Naše planeta se posouvá do 5D. V roce 1997 5D čakry sestoupily do každého člověka. Pokud je budeme aktivovat, plně se ztotožníme s duší a plně ovládneme naše životy, staneme se svým pánem. Energie duše sestoupí do té části, která je inkarnovaná, a my můžeme žít v radosti a jasu, plně osvobozeni od starých omezujících emocí a systémů přesvědčení. Rozdíl mezi mistrem a 3D člověkem je, že tento člověk je zmítán jako list ve větru silnější vůlí okolních lidí. Protože většina lidí potřebuje od ostatních lidí přijetí, souhlas, uznání a lásku, jsou proto podmaněni vůlí ostatních lidí.

Pokaždé, když od někoho potřebujeme potvrzení, stáváme se na ostatních závislí, protože jsme někomu venku dali moc nad duší. Pokud hledáme radu a pomoc místo vnímání intuice a rozhodování se, vzdáváme se své síly. Nezávislost nabízí svobodu. Nezávislost znamená poslouchání své intuice a jednání na jejím základě, ať se děje co se děje. Tímto vyjadřujete své přijetí, uznání a lásku. Poté vyzařujeme moudrost, klid a charisma.

Uvolnění negativních emocí přináší svobodu. Většina z nás je připoutána k 3D okovy vzteku, zranění, tužeb, lakoty, pýchy, žárlivosti atd. Podvědomě tak říkáme: "Dávám přednost držení se starých zranění před vzestupem," nebo "Raději se držím pyšné odtažitosti než vzestoupit," nebo "Chci se držet svého strachu z porážky než vzestoupit."

Sarah a Jack byly dva skvělí lidé. Byli atraktivní, úspěšní a měli se rádi, nicméně se stále hádali a bojovali spolu. Jeden večer měl Jack firemní večírek, a i když partneři byli pozvaní, on Sarah nepozval. Sarah byla zdrcená. Na rozumové úrovni Sarah znala Jackovy systémy přesvědčení, protože jeho bývalá partnerka způsobovala scény na těchto večírcích, ale toto odmítnutí zapříčinilo vynoření se nedostatečného pocitu bezpečí jejího vnitřního dítěte a toho, že není dost dobrá. Byla zraněna. Zeptala jsem se jí, jestli Jacka miluje, a ona řekla, že ano, a že chce, aby tento vztah fungoval. Byla překvapená, když jsem řekla, že to není docela pravda. Chtěla se totiž držet svého zranění víc než cokoli. Nakonec souhlasila. Zeptala se, co má dělat, protože se pořád cítila zraněná. Navrhla jsem, aby posílila své vnitřní dítě a dodala mu lásku a péči. Pokud se její vnitřní dítě cítí šťasně a v bezpečí, bude s Jackem mluvit jinak. Udělala to a po 10 minutách s Jackem mluvili jako dospělí. Řekl, že má pravdu, a její vnitřní dítě už tuto situaci nebude muset snášet. Sarah se poté rozzářila a její zranění zmizelo. Když se spojili na úrovni dospělých, Jack si uvědomil, že chtěl vzít Sarah na večírek.

Klíč ke svobodě: Odpusťte sobě a ostatním. Vyšlete záměr, že chcete odpustit. Jednejte tak, že se vše, co děláte, povede. Pokud bude úspěch jediným výsledkem, co jste osvobozeni teď udělat? Buďte klidní. Pokud se soustředíte na váš střed, jste objektivní a nezávislí, nikdo vás nemůže ovlivnit. Jednejte tak, aby vyhráli vy i ostatní. Představujte si sebe, jak jste svobodní, radostní, milovaní a úspěšní. Uvědomujte si své vnitřní dítě a starejte se o něj.

Poznatky - Diana Cooper - A new light on Ascension

Pokud cítíte, že se chcete o tyto informace podělit s nejbližšími a přáteli, pošlete jim odkaz na tyto stránky...
Očista k vzestupu

21. března 2010 v 10:20 | Diana Cooper |  Vzestup do 5D
Abychom byli připraveni k vzestupu, potřebujeme být čistí jak jen to je možné, a to mentálně, emočně a fyzicky. Emoce, které jsme v průběhu života potlačili, se usazují v buňkách našeho těla a v naší auře, a do našeho života přitahují negativní lidi a situace. Emoce nesou svůj vibrační otisk a na principu zákona rezonance tento otisk přitahuje emoce a události, situace a partnery velmi podobné. Pokud chceme nový vztah a ještě jsme připoutáni k tomu starému, je třeba ho uvolnit teď.

Pokud se smějete a uvnitř vás bují vztek, přestaňte se přetvařovat. Nejde o to být pořád milý a usmívat se, ale být opravdový a upřímný. Poté může být kalná voda potlačených negativních emocí vyjít na povrch a být vyčištěna. Pokud jsou vaše emoce zamrzlé nebo rozvířené, vstupte do vašeho klidného středu (středové pole rozpínající se od naší páteře všemi směry, viz také Léčivé techniky) a požádejte, aby vám byl ukázán hlavní systém přesvědčení, který vás uvedl do tohoto stavu. Pod každou emoční nerovnováhou je nějaký systém přesvědčení, ze kterého tyto emoce vycházejí. Poté, co na něj přijdete, jej můžete změnit.
Pokud váš vztek pramení z přesvědčení, že není bezpečné věřit slabým mužům, můžete jej změnit za "Je bezpečné věřit sobě a druhým", nebo máte přesvědčení, že se vám nic nedaří, změňte jej na "Vždy se mi vše podaří". Všichni máme v sobě dospělou část, přes kterou naše emoce volně proudí. Pokud jsou blokovány nebo mimo naši kontrolu, určitá část je stále uvíznuta v dětství a špatně snáší nedostatek něčeho.

Příklad jedné ženy: velmi těžce snášela, když její nadřízený začal být v práci nervózní. Je to velmi schopná žena a věděla, jak svého nadřízeného uklidnit, nicméně velmi těžce snášela vyzařování jeho negativních vibrací. Při zklidnění své mysli si uvědomila, že při jeho nervozitě se podvědomě bála, že bude agresivní, jako kdysi její otec. Automaticky se začala cítit jako bezmocné dítě, které při jeho vzteku dostane výprask nebo bude posláno do svého pokoje nebo bude veřejně poníženo. Tyto staré emoce byly stále uloženy v jejím žaludku a i jako dospělé se jí dělalo nevolno, jako když byla malá. Aby se vyléčila a přiznala svou sílu v okolí takových mužů, musela se naučit, jak se starat a ochraňovat své vnitřní dítě, tedy představit si svou silnou dospělou část, jak se postaví svému otci a říct mu, že nemá právo zacházet s dítětem tímto způsobem. Dále se tento otec omluvil dítěti a vysvětlil mu, že nebyl rozzlobený na něj, ale na vnější události. Dále si představovala, jak otec toto dítě objímá a chová se k němu s láskou. Tuto představu opakovala tak dlouho, než ta uvíznutá část se uvolnila, a ona byla schopná reagovat na svého rozzlobeného nadřízeného dospělým a zralým způsobem. Poté potkala další dva lidi s podobným systémem a znovu na ně reagovala novým přístupem bez toho, aby jí bylo nevolno. Byla ráda, že se naučila jednu ze svých životních lekcí a očistila se od starých nepotřebných emocí.
Emoce jsou v těle vyjadřovány slzami, lymfou, močí a slinami. Proudí tyto tekutiny ve vašem těle volně nebo je něčím blokujete? Fyzické tělo je náš chrám. Zarputilé a nezměnitelné myšlenkové pochody se u nás projevují napjatými svaly v těle. Pokud jste v tenzi, zatančete si nebo si běžte zacvičit, setřeste ze sebe napětí do té doby, než je i vaše mysl uvolněná. Je třeba jíst zdravé jídlo. Čokoláda, cukr, mléčné produkty a maso snižuje přísun světla do těla. Dále je třeba pravidelně cvičit a očišťovat se.
Buňky našeho těla jsou jako žárovky. Ve středu buňky je vlákno, které je naše pravé DNA s dvanácti vlákny. Pokud je tato žárovka připojená na zásobu elektřiny, pak toto vlákno svítí. Buňky našeho těla jsou jako trilión žárovek. Pokud jsme uvolnění, čistí a napojení na zdroj, jsme silným zdrojem světla na Zemi. Pro urychlení očištění můžeme invokovat Fialový plamen, který nám pomůže očistit sebe od negativních emocí. Pokud vás někdo rozzlobil, můžete si sebe a druhou osobu představit obklopené tímto Fialovým plamenem, což pomůže váš vztah očistit. Pokud chcete vyléčit určitou část vašeho těla nebo života, můžete zajít do pyramidy Archanděla Rafaela, a to v meditaci nebo před spaním.
Dalším silným očišťujícím prostředkem je oheň. Všechny limitující a nepotřebné systémy přesvědčení nás vyvádějí z rovnováhy a obklopují nás šedou energií. Všechny tyto přesvědčení si sepište na papír a poté je spalte. Udělejte to se záměrem je opravdu nechat odejít. Uvědomujte si své myšlenky. Léčitelé a terapeuti a další citliví lidé na sebe často nabalují negativní energii z ostatních lidí, proto si mohou představit, jak jsou pod vodopádem, který smývá všechnu negativitu a zároveň je vitalizuje. Také pomáhá každodenní koupel.
Temnota slouží světlu a strach slouží lásce.

Převzato z knihy A new light on ascension od Diany Cooper.


Do vědomí lásky a jednoty

21. března 2010 v 10:09 | Akiniel & Lightworker |  Vzestup do 5D
Lásku a jednotu zažíváme pokaždé, když se dostaneme otevřením srdce do páté dimenze. Všechen život v této dimenzi žije v jednotě, ale stále je tu zkušenost "Já" jako individuální člen skupiny. Není tu iluze oddělení nebo omezení. Je tu vědomí jednoty. Naše těla tu nemusí zažívat bolest ani varovné signály, aby pochopili určitou zkušenost.

Jaká je vibrační úroveň 5D?

Integrovali jsme nižší části. Všechny činnosti v této dimenzi jsou založeny na lásce a pouze pomocí bezpodmínečnosti můžeme zůstat v této dimenzi.

Všechny činnosti a zkušenosti jsou v souladu s láskou. Všechno se okamžitě manifestuje a jsou tu neomezené možnosti. V této dimenzi není nic dobře nebo špatně, narozdíl od pozemské známé duality a příslušného hodnocení. Můžeme tu nahlížet do multidimenzionálního prostoru.

Tuto energii můžeme zažívat každý den, když si budeme uvědomovat, že jsme součástí jedné duše. Každý z nás má jinou "individualitu", příchuť, jinou vůni a skrz ni se spojuje s ostatními. Je důležité si uvědomit tuto svou odlišnost. Vnímejme ostatní přes napojení na jejich duši. V praxi tuto energii zažíváme, když si ceníme přítomné cesty, ne cíle. Když svou cestou, svou přítomností podporujeme lidi kolem. "Když jdeme po trávníku a ten se v naší přítomnosti zelená".

Vědomí lásky a jednoty se nazývá vědomí páté dimenze. K páté dimenzi je cesta vzestupu vibrací. Je to vědomí jednoty s jiskrou Božství v naší jedinečné duši. Je to spojení se s duší, uvědomění, pochopení a cítění, kým opravdu jsme, dokonalou a láskyplnou bytostí. Je tu vědomí jednoty.

Jsme androgynní bytosti, které žijí ve světelném těle. V 5D zkušenosti, tvorba a cestování jsou tvořeny v souladu s božskou vůlí, technikou - vědomím "Já Jsem". Tato těla jsou si vědoma svých nižších složek bez fyzických omezení. Naše světelná těla jednoduše mění formu. 5D je začátek vzestupu. Jsme přirozeně multidimenzionální. Žijeme v jednotě s mužským a ženským vyjádřením své bytosti.

Jsme si vědomi všech předchozích dimenzí a díváme se na ně jako na naše fyzické ruce nebo nohy. Všechno jednání na této úrovni je založeno na lásce, protože jako uschlý list nemůže "přežít" vyšší vibrace ohně, strach nemůže "přežít" vibrace 5D. V této dimenzi není nic dobře nebo špatně. Můžeme tu nahlížet do multidimenzionálního prostoru. Žijeme najednou několik životů a z nich si můžeme vybrat, který chceme zažívat v této realitě. Vše, co potřebujeme udělat, je zharmonizovat ego obsahující kvality přijmutím je do srdce a po nějaké době se takto celé lidstvo přesune dále.

V této páté dimenzi žijeme v bezpodmínečné lásce, bezpodmínečném odpuštění a bezpodmínečném přijetí. Nesoudíme, nemáme pocit viny nebo nepřátelství k sobě nebo ostatním. Je tu práh, u kterého čekáme na náš Božský doplněk, znám jako párový plamen (Twin Flame).
Láska 5D spálí vše z nižšího těla. Vidíme všechny naše nedostatky a manipulace a stejně se naše srdce raduje. Vy vidíte, co je důležité, a je vám jedno, že věci, které chcete, nemáte, protože cítíte lásku 5D. Vidíte, jak chcete věci dělat, a je vám jedno, jak vás hodnotí ostatní, protože víte, že děláte správnou věc, i kdyby si to miliony lidí nemyslelo. Cítíte se dobře na hluboké úrovni. Jste to vy a váš život, i když věci vaší mysli nedávají smysl. To je v pořádku. Ony nemusí dávat smysl ze starého pohledu 3D úrovně.


Ti, kteří již otevírají svá srdce do bezpodmínečné lásky a vědomí jednoty, tomuto článku přesně rozumí. Ostatní k tomu svojí rychlostí a zráním dospějí a již nyní prochází lekcemi, které je směrují k vzestupu. Tento článek je jednou z mnoha lekcí a informací. Nejsme tu necháni opuštěni, to ani náhodou. Každý tu máme své průvodce - lze říci Světelné bytosti. Někdo je nazývá jako strážné anděly, toje v pořádku. Tyto vyšší bytosti mají k nám ve svém poslání nekonečně soucitu a trpělivosti a vedou nás, chrání, pomáhají nám, čekají a těší se, až se ještě více posuneme na svém vývoji, až pochopíme vyšší souvislosti a začneme podle toho myslet a žít - ve stále plnějším vědomí lásky a jednoty na cestě vzestupu.
Procházíme vzestupem planety

21. března 2010 v 10:07 | Akiniel&Diana Cooper |  Vzestup do 5D
Vzestup je termín, o kterém se dnes píše a hovoří více, než kdy dříve. Vzestup je aktuální proces, kterým prochází naše planeta a vše, co se nachází na ní.

Vzestup znamená zvýšení vibrací "na úroveň světla". Protože každá myšlenka, slovo, emoce a činy jsou vibrace, a toto vše také vytváří naši auru. Vzestup znamená čištění našich myšlenek, emocí a výběr láskyplných činů pro nejvyšší dobro. Poté budeme žít v radosti a svobodě, protože zvyšování vibrací očišťuje. Podle zákona rezonance (vrána k vráně sedá) zvyšováním vibrací opouštíme a opouští nás staré věci, záležitosti i vztahy a nefunkční přátelství - vše, co s námi přestává rezonovat. Také vše negativní a destruktivní nás opouští. Naopak si začneme přitahovat více a více to kvalitnější, láskyplnější, hlubší, skutečnější.

Začínáme si uvědomovat, že svým myšlením a postojem srdce si sami vytváříme svoji realitu. S tím přichází postupné uvědomování a přebírání zodpovědnosti do svých rukou - myšlenky se nám zhmotňují, někdy poměrně rychle. Nebývají to ještě "zázraky na počkání", ale někdy je i větší záležitost a přání otázkou pouhých dní nebo hodin. Záleží na čistotě záměru v myšlení a na úrovni srdce. Vesmír nám již tento záměr zrcadlí (přitáhneme si odpovídající řešení). Pak je tedy důležité učit se myslet a přitahovat si pozitivní události a věci. Naučit se konstruktivním záměrům v přítomném čase, využívat pozitivní afirmace ("jsem každý den zdravější, vitálnější a přitahuji si do života hojnost a dostatek všeho dobrého") - a podobné. Pokud někdo stále myslí způsobem "hledám lepší práci", vesmír to odzrcadlí a uskuteční: dotyčný bude stále hledat lepší práci. Místo aby vysílal stav "jsem finančně zabezpečený a přichází mi hojnost všeho co potřebuji"...
Ale vraťme se k vzestupu.

Vzestup rozhodně není něco, čeho bychom se snad měli obávat. Naopak, tato cesta do Světla a Lásky má takový charakter, jako bychom se navraceli domů, do místa, kde to známe a kam se těšíme, protože to je naše útočiště, náš přístav jistoty i porozumění.

Starý svět je stále plnější nejistoty a porozumění už nenacházíme mnohdy ani u nejbližších, ani u partnera. Do jisté míry je to iluze. Každopádně i běžní lidé tuší a cítí, že se "něco děje". Staré hodnoty, které bývaly ctěny nade vše, přestávají mít svoji váhu a přichází novější pohledy, názory a nově se tvoří společenství a komunity přátel, kteří se neznali a kteří v sobě nachází obrovský potenciál i porozumění - na společné cestě vzestupu.


Vědomí lásky a jednoty

21. března 2010 v 9:43 | Akiniel & Lightworker |  Zvyšujte vibrace

Ti, kteří již otevírají svá srdce do bezpodmínečné lásky a vědomí jednoty, tomuto článku přesně rozumí. Ostatní k tomu svojí rychlostí a zráním dospějí a již nyní prochází lekcemi, které je směrují k vzestupu. Tento článek je jednou z mnoha lekcí a informací. Nejsme tu necháni opuštěni, to ani náhodou. Každý tu máme své průvodce - lze říci Světelné bytosti. Někdo je nazývá jako strážné anděly, toje v pořádku. Tyto vyšší bytosti mají k nám ve svém poslání nekonečně soucitu a trpělivosti a vedou nás, chrání, pomáhají nám, čekají a těší se, až se ještě více posuneme na svém vývoji, až pochopíme vyšší souvislosti a začneme podle toho myslet a žít - ve stále plnějším vědomí lásky a jednoty na cestě vzestupu.Vzestup

21. března 2010 v 9:21 | Akiniel&Diana Cooper |  Zvyšujte vibrace
Vzestup je termín, o kterém se dnes píše a hovoří více, než kdy dříve. Vzestup je aktuální proces, kterým prochází naše planeta a vše, co se nachází na ní.

Vzestup znamená zvýšení vibrací "na úroveň světla". Protože každá myšlenka, slovo, emoce a činy jsou vibrace, a toto vše také vytváří naši auru. Vzestup znamená čištění našich myšlenek, emocí a výběr láskyplných činů pro nejvyšší dobro. Poté budeme žít v radosti a svobodě, protože zvyšování vibrací očišťuje. Podle zákona rezonance (vrána k vráně sedá) zvyšováním vibrací opouštíme a opouští nás staré věci, záležitosti i vztahy a nefunkční přátelství - vše, co s námi přestává rezonovat. Také vše negativní a destruktivní nás opouští. Naopak si začneme přitahovat více a více to kvalitnější, láskyplnější, hlubší, skutečnější.

Začínáme si uvědomovat, že svým myšlením a postojem srdce si sami vytváříme svoji realitu. S tím přichází postupné uvědomování a přebírání zodpovědnosti do svých rukou - myšlenky se nám zhmotňují, někdy poměrně rychle. Nebývají to ještě "zázraky na počkání", ale někdy je i větší záležitost a přání otázkou pouhých dní nebo hodin. Záleží na čistotě záměru v myšlení a na úrovni srdce. Vesmír nám již tento záměr zrcadlí (přitáhneme si odpovídající řešení). Pak je tedy důležité učit se myslet a přitahovat si pozitivní události a věci. Naučit se konstruktivním záměrům v přítomném čase, využívat pozitivní afirmace ("jsem každý den zdravější, vitálnější a přitahuji si do života hojnost a dostatek všeho dobrého") - a podobné. Pokud někdo stále myslí způsobem "hledám lepší práci", vesmír to odzrcadlí a uskuteční: dotyčný bude stále hledat lepší práci. Místo aby vysílal stav "jsem finančně zabezpečený a přichází mi hojnost všeho co potřebuji"...
Ale vraťme se k vzestupu.

Vzestup rozhodně není něco, čeho bychom se snad měli obávat. Naopak, tato cesta do Světla a Lásky má takový charakter, jako bychom se navraceli domů, do místa, kde to známe a kam se těšíme, protože to je naše útočiště, náš přístav jistoty i porozumění.

Starý svět je stále plnější nejistoty a porozumění už nenacházíme mnohdy ani u nejbližších, ani u partnera. Do jisté míry je to iluze. Každopádně i běžní lidé tuší a cítí, že se "něco děje". Staré hodnoty, které bývaly ctěny nade vše, přestávají mít svoji váhu a přichází novější pohledy, názory a nově se tvoří společenství a komunity přátel, kteří se neznali a kteří v sobě nachází obrovský potenciál i porozumění - na společné cestě vzestupu.


Uzdravování s TRANCE

13. března 2010 v 13:35 | Akiniel&Lea |  Léčivé techniky

Může být TRANCE léčivý?

To, že hudba i hlas mají léčivé a uzdravující schopnosti, je známo již od nepaměti.

Šamané dlouhá staletí využívají rytmů určitých frekvencí k přeladění mozkové frekvence a rozšíření stavu vnímání.

Hudba i zpěv podle svého charakteru dokáže velmi intenzivně harmonizovat naše čakry, éterické tělo a další roviny, které potřebují pročistit od mnohých disharmonických programů, nánosů a energií.

Emotivní a pozitivní hudba to dokáže o to více, pokud se jí otevřeme a odevzdáme se plně jejímu rytmu a melodii. K tomu vhodný zpěv a obsah ještě přidá na překvapivém účinku.

Na těchto stránkách "objevto.blog.cz" tak můžete s námi objevit i to, že některá současná hudba z hudebního stylu TRANCE je velice léčivá, nádherně otevírá a naplňuje čtvrtou - srdeční čakru a my cítíme, že právě TRANCE patří mezi ty nejlepší léčivé pomůcky a je vhodný k terapiím pro uklidnění, otevření se lásce a Světlu...

Posuďte sami: Např.:

Taková hudba doslova NABÍJÍ LÁSKOU!!! Cítíte to také?Postup Ho´oponopono

11. března 2010 v 23:33 Léčivé techniky


Postup Ho´oponopono je:

"Omlouvám se... Je mi to líto... (tím přijímám zodpovědnost za to, co se stalo nebo děje),
prosím odpusť mi (kdokoli, i já sám sobě :-),
děkuji...
miluji tě"
.

Pak nechat proběhnout (energetický) proces čištění a nechat tam proudit Božskou Lásku...

Proces probíhá takto:

POKÁNÍ ~ ODPUŠTĚNÍ ~ VDĚČNOST ~ LÁSKA

Někdo začíná LÁSKOU jako napojením na zdroj Božské energie.
Když říkáte "Miluji Tě", vypouštíte do světa myšlenkovou energií lásky, sami k sobě, k okolí, ke všem živým bytostem, k celému vesmíru. Láska je jednou z nejsilnějších a nejmocnějších energií, která nás obklopuje. Je-li nepodmíněná, čistá a upřímná je nejsilnějším lékem na všechny bolesti těla i duše.

Vyslovíte-li "odpusť mi", říkáte nahlas, že si uvědomujete možných chyb, křivd a bolestí, jež jste se mohli dopustit. Odpuštění je velmi důležité, odpuštění sobě samému je vyjádření našeho uvědomění toho, že se můžeme dopustit chyby, ale zároveň se nelitujeme, neboť víme, že rosteme a snažíme se býti lepšími lidmi.

"Omlouvám se" je upřímným vyjádřením lítosti. Lítost nemusí být omluvou za slabost, je to omluva za naše jednání, mnohdy chybné, způsobující bolest či utrpení. Omlouvejte se, dokonce se často omlouvejte sami sobě za hříchy, jež jste se na sobě dopustili. Jak říká Hew Len - omlouvám se neříkáte proto, aby to slyšelo božství, ale aby jste to slyšeli vy sami.

"Děkuji Ti" je výraz vděku a pokory za vše, co nás potkalo. Vyjádřením upřímného vděku i za věci, jež vás zranily, ublížily vám, způsobily nepříjemnosti, strach i bolest dokazujete, že si uvědomujete hodnotu všech věcí, které vás oblokupují, nejenom hmotných, ale i zkušeností a situací. Děkujte každý den za vše, co vás potká. Děkujte za to, že jste, že se ráno můžete probudit, že můžete prožít další, že máte příležitost k růstu i ke změnám.

Ukázka z knihy "Svět bez hranic"

11. března 2010 v 23:29 Léčivé techniky
otázka:
"Jak mohu já, vy či kdokoli jiný pomoci člověku, který uvízl v nesnázích či trpí?"


( ano, takto je na to třeba pohlížet, uvízli jsme v nesnázích a trpíme, i když si to někdo nechce přiznat a dál si stojí za svou pravdou, není třeba obhajovat své pravdy...pravdy se mají přijímat, i když s nimi nesouhlasíme, to přeci nemusíme...co je dnes naše pravda, nemusí být naší pravdou zítra, když budeme naslouchat inspiraci...a je správná otázka, jak mohu pomoci já? Ano, naprosto správná, není to o tom, to on či ona si to má pořešit, nelíbí se mi jeho názory jeho chování, jeho postoje...ou...je to i moje, tak se vrhnu na léčení sebe sama a věřím, že tím uzdravím i toho druhého...přestala bych se slovně a v myšlenkách prát a dohadovat a začala bych, což všichni teď děláme na plné koule, protože už víme... čistit, čistit, čistit....)

"Z pohledu Hó oponopono existuje jediná cesta a tou je očišťování sebe sama!
Lidé, kteří se dostanou do mé blízkosti, vč. osoby, která mi píše, se mnou sdílejí program. Dostal se do jejich mysli jako nákaza. Nelze je z čehokoli vinit. Ocitli se v pasti!
Mohu hodit lano, ale většinou ho nepoužijí, anebo se na něm oběsí.
Tak co dělat?


Jediné, co mohu udělat, je očistit sebe! Když se čistím, čistí se i ostatní. Smažeme-li sdílené programy, odstraňujeme je celému lidstvu!!!

Neděláme nic jiného, než že čistíme, čistíme, čistíme!!!

Říkejme "pouze":

Miluji tě.
Omlouvám se.
Prosím, odpust, mi.
Děkuji ti.

Zbytek ponecháváme Božství!!!

Konec konců, vytváříme-li si svou realitu, pak jsme museli vytvořit i tuto situaci!
Když se vyléčíte vy sami, uleví se i osobě, která se na mě či vás obrátila s prosbou o radu ( a já dodávám, pokud tuto záležitost sdílíme s někým jiným, je to i jeho, proto i on by měl čistit...) a u leví se tak ostatním. kteří sdílejí tento program!!!
Hó oponopono - cesta k lásce

11. března 2010 v 23:22 | cestaklasce.webnode.cz |  Léčivé technikyMiluji tě. Omlouvám se. Prosím, odpusť mi. Děkuji ti."

"I love you. I'm sorry. Please forgive me. Thank you."

"Aloha wauia oe. Ua kaumaha au. E kala mai `oe ia`u. Mahalo."

Havajská technika Ho´oponopono přispívá k čištění našeho podvědomí,ve kterém sídlí bloky. Slouží k rozpuštění skrytých programů,které nám brání v dosažení naplnění našeho poslání na tomto světě i v dosažení našich přání,ať už jde o zdraví,vztahy,duchovní vývoj,hojnost nebo cokoliv jiného.

Ho´oponopono je nástroj k umožnění návratu do tzv,nulového stavu,kde neexistuje nic a možné je VŠE.

V tomto stavu nesídlí žádné myšlenky,slova nebo činy,vzpomínky,vzorce,přesvědčení ani cokoli jiného.Prostě NIC.Je to onen stav prázdnoty,o kterém se píše ve všech duchovních knihách a o jehož dosažení všichni hledající různými způsoby usilují. Nulový stav je stavem čisté lásky a nemá žádná omezení.

Každý člověk má k dispozici čočku skrze níž pozoruje svět.Každý z nás pohlíží na svět s myslí nastavenou určitým způsobem.Podaří-li se nám s pomocí stará havajské metody Ho´oponopono opustit všechny naše iluze,vstoupíme do prostoru,který se dá nazvat svět bez hranic.

Jedná se o techniku vedoucí k Nalezení vlastního Já.Je to proces vnitřního opouštění negativních energií s cílem nechat skrze sebe proudit čistou Lásku,čisté myšlenky a slova.

Ho´oponopono je způsob,jak uvolnit energii starých emocionálních bolestí,které v nás vyvolávají nerovnováhu a následně i nemoci.Je to proces POKÁNÍ,ODPOUŠTĚNÍ A TRANSMUTACE,který pro dnešní účely aktualizovala význačná havajská kahuna
Lapa´au Morrnah Nalamaku Simeona.

Klasický přístup k řešení potíží tkví v přesvědčení,že jádro problému leží v klientovi,ne v terapeutovi. Terapeuti si často myslí,že jsou zde pro to,aby pomáhali lidem nebo je zachraňovali.U havajské metody Ho´oponopono je vše jinak - podle ní je skutečným úkolem terapeutů uzdravovat sebe samé z programů,které vidí ve svých klientech! Očistí-li program,který s ním sdílí,uleví se oběma stranám.

A proto,abych byla jako terapeutka schopna úspěšně svému klientovi pomoci,musím uznat svou 100 procentní zodpovědnost za to,co se stalo.Musím si tedy uvědomit,že jádrem problému je moje vlastní chybné uvažování,nikoliv chybné uvažování klienta.Většina terapeutů si vůbec není vědoma toho (nebo to nechce připustit),že se na každé obtížné situaci přímo podílejí.K tomu je totiž potřeba přijmout myšlenku,že na tomto světě jsme všichni propojeni a že to,co spatříme u druhého člověka,je také v nás.

S pomocí Ho´oponopono dokáže terapeut přeměnit své i klientovy chybné mentální vzorce v zdravé myšlení naplněné Láskou.

Zatímco mi začíná klient vyprávět svůj tíživý příběh,začínám pročišťovat své vlastní chybné myšlenkové vzorce,které se zhmotnily do podoby klientova problému. Když je mé chybné uvažování nahrazeno láskyplnými myšlenkami, děje se tak i u klienta a ten zvolna cítí úlevu.
Takže shrnuto- léčení pomocí havajské léčebné techniky Ho´oponopono vyžaduje,aby se terapeutka nejprve spojila s Původním Zrojem nazývaným Bůh a v tomto propojení poprosila,aby ve mně Láska vyléčila všechny chybné myšlenkové vzorce,které se nejpre zhmotňují jako můj vlastí problém a potom jako problém klienta.Tato prosba je v podstatě jakýmsi procesem pokání a odpuštění.Vyžaduje od nás určitý stupeň odevzdání se a obrovskou důvěru v to,že bude vyslyšena.

Jistě Vás zajímá,jak na to.

1.způsobem je motlitba,kterou používala kahuna Morrnah:

BOŽSKÝ STVOŘITELI,OTČE,MATKO,SYNU V JEDNOTĚ…POKUD JSME SE JÁ,CELÁ MÁ RODINA I PŘÍBUZENSTVO A VŠICHNI MÍ PŘEDKOVÉ V MYŠLENKÁCH,SLOVECH,SKUTCÍCH A VE SVÉM JEDNÁNÍ DOPUSTILI VŮČI TOBĚ I TVÉ RODINĚ,NA TVÝCH PŘÍBUZNÝCH ČI PŘEDCÍCH ČEHOKOLIV ZLÉHO OD POČÁTKU STVOŘENÍ AŽ DO DNEŠKA,PROSÍMĚ TĚ O ODPUŠTĚNÍ.DOPŘEJ NÁM OČIŠTĚNÍ,UVOLNĚNÍ A ODSTRANĚNÍ VŠECH NEGATIVNÍCH VZPOMÍNEK,BLOKŮ,ENERGIÍ A VIBRACÍ A PŘEMĚŇ TYTO NECHTĚNÉ ENERGIE V ČISTÉ SVĚTLO.A TAK SE STAŇ. AMEN.

Kahuna Morrnah léčila prostřednictvím této prosby k Božskému Stvořiteli,skrze Božství,které je uvnitř každého člověka…jenž je ve skutečnosti nástrojem Božského Stvořitele.
2.způsob,který používá PhD.Ihaleakala Hew Len, je modernizovanou formou předchozí motlitby a spočívá v použití čtyř vět :

MILUJI TĚ

OMLOUVÁM SE

PROSÍM,ODPUSŤ MI

DĚKUJI TI

Skrze slova Miluji Tě se propojíme s Bohem.Bůh je Láska a vyjádřením lásky se na jeho energii napojíme.Slova "Miluji Tě" rozproudí zablokovanou energii,spojí nás s Božstvím. Jsou lístkem,který nás opravňuje ke vstupu do stavu neuvěřitelného klidu a míru.Když je vyslovujeme směrem ke Stvořiteli,začíná v nás vše očišťovat,abychom mohli zažívat zázrak přítomného okamžiku- svět bez hranic - nulový stav.

Podstata je milovat vše - např.nadbytek tuku,závislost,problematické dítě,partnera …
Láska,na kterou se skrze slova "Miluji Tě" napojíme, přetváří nahromaděnou energii a uvolňuje ji.Vyslovením slov "Miluji Tě " si otevíráme bránu k prožití Božství.

Když máte hlavu zahlcenou programy,které se neustále přehrávají jako gramofonová deska,řekněte jim v duchu nebo potichu :"Miluji Vás,drahé myšlenky. Jsem vděčná za to ,že mám příležitost osvobodit Vás i sebe." Tyto slova opakujte znovu a znovu. Negativní myšlenky a programy se samy nikam neztratí,nevydají se na dovolenou ani neodejdou do důchodu,pokud jim to nenařídíte.

Omlouvám se - těmito slovy uznáváme,že se do našeho systému dostal nějaký virus neboli negativní program.Nemusíme tušit,jak to k nám přišlo.Např.má-li někdo nadváhu,jednoduše přijal program,který ji vytvořil. Tím,že vyslovíme slova "Omlouvám se",sdělujeme Bohu,že ve svém nitru žádáme o odpuštění čehokoli,čím jsme si tento program přitáhli.

Neprosíme Boha,aby nám odpustil,ale aby nám pomohl odpustit sobě samým!
Přijímáme absolutní zodpovědnost za vše,co se v našem životě objevilo.

Prosím,odpusť mi - těmito slovy prosíme o čištění,uvolnění a odstranění všech bloků a negativních energií a o jejich transmutací v čisté světlo. Je to prosba naší vědomé mysli ke Stvořiteli,aby změnil obsah našeho podvědomí v prázdnotu a abychom díky tomu opět objevili své vlastní Já.
Děkuji Ti - těmito slovy vyjadřujme Stvořiteli svou vděčnost a dáváme najevo víru,že se problém vyřeší k nejvyššímu dobru všech zúčastněných.

Práce terapeuta havajské techniky Ho´oponopono spočívá v očišťování sebe sama.Skrze motlitbu nebo slova Miluji Tě,Omlouvám se,Posím odpusť mi,Děkuji Ti prosí nejprve Lásku,aby očistila negativní energii,která se zhmotnila do problému.Energie se uvolní,vznikne prázdný prostor,do kterého může vstoupit Bůh a naplnit jej Světlem. Člověk potom již nejedná na základě bloků a negativních programů vycházejících z mysli,ale nechává se vést inspirací přicházející z Ducha,tedy od Boha.

Technika Ho´oponopono vypadá jednoduše,ale vyžaduje určitou odevzdanost a trpělivost.Není to životní koncept Mac Donalda,kde přijedeme k okénku a okamžitě dostaneme hotové jídlo.Bůh není sluha.

Je třeba čistit,čistit a čistit .

Čisti,vymazávej,vymazávej
a nalezni svou vlastní Šangrilu.

Kde? V sobě!Technika léčení - Ho´ oponopono

11. března 2010 v 23:18 | Sylva |  Léčivé techniky

Jedná se o havajskou léčitelskou metodu, o které se mluví v souvislosti s lidmi jako Ihaleakala Hew Len, Ph.D., Dr. Joe Vitale či Mabel Katz. Stručně řečeno, základem této metody je myšlenka, že přijmout absolutní zodpovědnost za svůj život - tedy za vše, co se v mém životě objeví - znamená uznat, že vše kolem mne je mým vlastním výtvorem. Problémy nejsou nikdy venku, ale uvnitř mě samého.

Samotná metoda Ho´oponopono v sobě zahrnuje několik přístupů a variant, ale základ, pokud jsme jej pochytili dobře, lze vyjádřit v návaznosti na výše uvedenou myšlenku několika jednoduchými body:

1/ Léčení z pohledu a v duchu Ho' oponopono znamená milovat sám sebe.

2/ Chceme-li vyléčit cokoli, co vnímáme ve vnější realitě, musíme to léčit uvnitř sebe.

3/ A to uděláme tak, že uvnitř sebe či v sobě říkáme všemu (čemukoli, co vnímáme jako problém) toto:
 • Miluji Tě.
 • Omlouvám se, je mi to líto.
 • Prosím, odpusť mi.
 • Děkuji Ti.
A dovolíme Božství, ať udělá cokoli - dovolíme to bez jakýchkoli našich očekávání.

Tuto techniku již mnoho z nás na seminářích použilo a vyzkoušelo na různých úrovních duchovní práce a očisty. Jelikož nás tato metoda zaujala a příjemně potěšila, rozhodli jsme se o ní informovat - byť takto stručně - i zde na našich stránkách. Doporučujeme tuto techniku vyzkoušet. Věříme, že budete stejně jako my příjemně překvapeni, s jakou lehkostí a jednoduchostí lze pracovat i na hlubokých vnitřních tématech.

Hodně zdaru, radosti a kreativity při používání Ho´oponopono!


Poznámka: Další informace můžete čerpat například ze stránek:

Ho´oponopono - kniha Svět bez hranic

11. března 2010 v 23:13 Léčivé techniky


svet_bez_hranic11

Autor: Joe Vitale a Dr. Ihaleakala Hew Len

Ukázka z knihy:

Před dvěmi roky jsem se doslechl o havajském terapeutovi, který vyléčil celé oddělení mentálně postižených vězňů - aniž by kterékoliv z nich viděl. Tento psycholog prostudoval jejich záznamy a pak se podíval do sebe, aby zjistil, jak vytvořil nemoc dotyčné osoby. A když se zlepšoval, zlepšoval se i stav pacienta.
Když jsem poprvé tento příběh slyšel, myslel jsem, že jde o legendu. Jak někdo dokáže vyléčit kohokoliv tím, že léčí sám sebe? Jak může i seberealizovaný mistr vyléčit šílené kriminálníky?
Nedávalo to smysl. Bylo to nelogické a příběh jsem zavrhl.
O rok později jsem ho však slyšel znovu. Dozvěděl jsem se, že terapeut používá havajskou léčitelskou metodu nazvanou ho'oponopono. Nikdy jsem o ní neslyšel, ale nemohl jsem to pustit z hlavy. Pokud byl příběh pravdivý, chtěl jsem se dozvědět více.
Vždycky jsem věděl, že "stoprocentní zodpovědnost" znamená, že jsem zodpovědný za to, jak myslím a co dělám. Cokoliv nad to už nemůžu ovlivnit. Myslím si, že většina lidí takto také rozumí pojmu naprostá zodpovědnost. Jsme zodpovědni za to, co děláme, nejsme zodpovědni za to, co dělají druzí. Havajský terapeut, který léčil mentálně postižené lidi, mě naučil nový a pokročilejší náhled na stoprocentní zodpovědnost.
Jmenuje se Dr. Ihaleakala Hew Len. Náš první telefonát trval asi hodinu. Prosil jsem ho, aby mi vyprávěl celý příběh o své terapeutické práci. Hovořil o tom, že tři roky pracoval v havajské státní nemocnici na oddělení trestně stíhaných pacientů. Toto oddělení bylo nebezpečné a fluktuace psychologů zde byla velká. Personál často stonal nebo jednoduše odcházel. Když měl někdo projít po oddělení, otáčel se zády ke stěně se strachem, že na něj pacienti zaútočí. Nebylo to příjemné místo pro práci, život ani návštěvu.
Dr. Len mi řekl, že své pacienty nikdy neviděl. Svolil, že bude mít kancelář a že bude pročítat záznamy pacientů. Když jimi procházel, pracoval na sobě. A když na sobě pracoval, pacienti se začali uzdravovat.
"Po několika měsících dostali dosud spoutaní pacienti svolení a mohli se začít volně pohybovat po prostoru. Některým zase byly sníženy dávky léků a ti, kteří byli původně označeni za nevyléčitelné, byli propuštěni."
Byl jsem z toho u vytržení.
"A to není všechno," pokračoval, "zaměstnanci se začali těšít do práce. Zlepšila se docházka a fluktace zaměstnanců skončila. Nakonec jsme tam měli více personálu než jsme potřebovali, protože pacienti byli propouštěni a všichni zaměstnanci chodili do práce. Dnes je to oddělení zavřeno."
V té chvíli jsem to nevydržel a musel se zeptat: "Co jste se sebou dělal, co způsobovalo, že se tito lidé měnili?"
"Jednoduše jsem léčil tu část sebe, kterou jsem s nimi sdílel," odpověděl.
Tomu jsem nerozuměl.
Dr. Hew Len mi vysvětlil, že přijmout absolutní zodpovědnost za svůj život, tedy za vše, co se v mém životě objeví, znamená uznat, že vše kolem mne je mým vlastním výtvorem.
Tento výrok mě ohromil a bylo mi zatěžko jej přijmout. Nést zodpovědnost za něco, co řeknu nebo udělám, je jedna věc. Nést zodpovědnost za něco, co říkají nebo dělají druzí, je něco úplně jiného. Pravda je taková: Převezmete-li plnou zodpovědnost za svůj život, pak všechno, co vnímáte jakýmkoli ze svých smyslů, nesete za to zodpovědnost, protože je to váš život.
Stručně řečeno: můžete vyléčit všechno, co se vám nelíbí a co prožíváte: terorismus, politiku i hospodářství své země. Lze říci, že tyto věci ve skutečnosti neexistují a jsou to pouze vaše vlastní projekce. Problém není v nich, ale ve vás.
Vím, že to je obtížné to pochopit, natož to přijmout nebo podle toho opravdu žít. Vinit druhé nebo své okolí je mnohem snažší, než přijmout naprostou zodpovědnost. Během rozhovoru s Hew Lenem jsem začal chápat, že léčení z jeho pohledu a v duchu ho'oponopono znamená milovat sám sebe. Chcete-li zlepšit svůj život, musíte jej vyléčit. Chcete-li někoho uzdravit, a může jít klidně o mentálně chorého vězně, musíte nejprve vyléčit sebe.
Zeptal jsem se Dr. Lena, jak to dělal, když léčil sebe. Co přesně prováděl, když se díval na záznamy pacientů.
"Jenom jsem si neustále opakoval ´omlouvám se´ a ´miluji vás´", vysvětlil.
To je vše?
Ano, to je vše.
Zdá se, že milovat sebe samého je nejlepší způsob, jak se zlepšit a jakmile se zlepšíte, zlepšíte i svůj svět. Dovolte mi krátký příklad jak to funguje: jednou mi kdosi poslal email, který mě naštval. Dříve bych se s tím vyrovnal tak, že bych začal pracovat se svými citovými hot buttons nebo bych se snažil argumentovat s člověkem, který mi poslal ten hnusný vzkaz. Tentokrát jsem vyzkoušel metodu Dr. Lena. V duchu jsem si opakoval: "Omlouvám se" a "Miluji tě". Neříkal jsem to nikomu konkrétnímu. Jednoduše jsem vyvolával duch lásky, který měl uvnitř mě vyléčit to, co způsobilo vnější podmínky.
Během hodiny jsem dostal email od stejného člověka. Omlouval se za svůj předešlý vzkaz. Nezapomeňte, že jsem neudělal nic pro to, aby se mi někdo omluvil. Ani jsem mu neodpověděl. Přesto, tím, že jsem opakoval "Miluji tě", jsem jaksi v sobě vyléčil to, co způsobilo jeho chování.
Později jsem se zúčastnil ho'oponopono semináře doktora Lena. Nyní mu je sedmdesát roků, je považován za staršího šamana a je poněkud uzavřený. Chválil moji knihu The Attractor Factor. Řekl mi, že když se zlepším, vibrace mé knihy stoupnou a všichni to budou cítit, až ji budou číst. V krátkosti, jakmile se zlepším, moji čtenáři se zlepší.
"A co knihy, které už jsou venku, které se už prodaly?" zeptal jsem se.
"Žádné venku nejsou," vysvětlil a znovu mě ohromil svou mystickou moudrostí. "Jsou stále v tobě."
Jinými slovy, vně neexistuje.
Tato pokročilá technika si zasluhuje podrobné vysvětlení a k tomu by byla zapotřebí celá kniha. Postačí, když řeknu, že budete-li chtít zlepšit cokoliv ve svém životě, můžete to udělat jenom na jednom místě - v sobě.
"A až to budete dělat, dělejte to s láskou."

Kniha Svět bez hranic autora Joe Vitaleho je úchvatnou knihou o technice Ho´oponopono. Strhujícím způsobem vás uvedene do základů této havajské techniky pro vytváření hojnosti, zdraví a míru nejen v nás. Jde o jednu z nejúchvatnějších knih, která kdy byla vydána a její přečtení doporučujeme každému, komu není lhostejné, jaký život žije, nebo chce dosáhnout zlepšení a pokroků ve všech životních aspektech.Po přečtení knihy zjistíte, že se svět je zcela jiný, než jak jej vidíte. Uvědomíte si, že můžete žít bohatý a láskou naplněný život bez chudoby, starostí, nemoci a neúspěchu. Začněte žít ve Světě bez hranic.Co je Ho´oponopono

11. března 2010 v 23:08 Léčivé techniky


"Ho´oponopono je cenný dar, který pomáhá člověku rozvinout funkční vztah se svou podstatou a nepřetržitě prosit o nápravu chybných myšlenek, slov a skutků. Podstata techniky tkví ve svobodě a bezpodmínečném osvobození od minulosti…"

Morrah Nalamaku Simeona, učitelka a mistr Ho´oponopono
Ho´oponopono je stará havajská technika pro vytváření hojnosti, zdraví a míru. Podstatou je návrat do "nulového stavu", tedy do stavu, v němž neexistují žádné vzpomínky, paradigmata a naše mysl a podstata je naprosto čistá. V tomto stavu jsme schopni dosáhnout témeř čehokoli, čehož si žádáme. Ve stavu, kdy nejsme ovlivněni ničím, co souvisí s naší minulostí, můžeme ovlivňovat přítomnost a vše, co nás bezprostředně obklopuje. Ho´oponopono, podobně jako například buddhismus vysvětluje, že nic neexistuje vně, tedy celý okolní svět je pouze obrazem našeho světa vnitřního a způsobu, jak na na něj reagujeme. Vše, co se odehrává uvnitř nás samotných, v naší podstatě, promítáme do našich životů a vytváříme si tak vzpomínky, které následně utvářejí námi vnímanou realitu. Pokud v našem životě něco nefunguje, je nutné naše vzpomínky vyčistit. Čištění vzpomínek, negativní energie v nás samotných a nalezení našeho vlastního Já dosáhneme pomocí jednoduchého procesu, kdy se pořiblížíme k "nulovému stavu" pomocí jednoduchých manter:

Miluji Tě…

Omlouvám se…

Prosím, odpusť mi…

Děkuji Ti…


Opakováním těchto jednoduchých slov, která téměř všichni běžně používáme, dosáhneme procesu čištění, intoxikace negativní energie v nás, tedy chybných myšlenek, vzorců uvažování a paradigmat. Procesem čištění můžeme dosáhnout čehokoli - zlepšení kvality našeho života, překonávání těžkých a obtížných situací, napravování mezilidských vztahů, dosáhnutí osobních i pracovních úspěchů… Pokud dokážeme proměnit negativní energii v pozitivní, vymazat z paměti chybné vzorce uvažování, stojíme před něčím novým a zcela velkým - životem, který stojí za to žít, životem , kdy bolest a trápení vyměníme za radost a naplnění, životem, který dokážeme naplno řídit a ovlivňovat.

Ho´oponopono dodalo našim životům nový směr, pochopení a nalezení vlastního a skutečného Já… Ho´oponopono je cesta, a budeme rádi, pokud po ní budeme moci kráčet spolu s vámi. Věříme, že není náhoda, čtele-li právě tyto řádky. Zřejmě i vy, stejně jako my, hledáte zůsob, jak dosáhnout vnitřní svobody a nezávislosti. Vydejme se tedy spolu na cestu hledání vlastního Já pomocí Ho´oponopono…

Mír s Tebou, veškerý můj klid a mír…Spojené léčivé síly a tvoření

8. března 2010 v 9:56 | Petr Chobot |  Po roce 2012

SVĚTOVÉ MEDITACE NA ODVRÁCENÍ GLOBÁLNÍHO VÁLEČNÉHO STŘETU


ROZHOVOR A MEDITAČNÍ TECHNIKY
NA PODPORU POZITIVNÍHO SMĚRU VÝVOJE BUDOUCNOSTI


V roce 2009 jsi se vyjádřil k hrozbě světové války, která nám letos hrozí jak dle jasnovidky Vangy, tak i dle vizionáře Nostradama. A prý máš nové informace...
Ano, informace mám. Strávil jsem v poslední době hodně času komunikací s bytostmi z vnější kosmické reality. Pracoval jsem intenzívně v silných časoprostorových portálech v Jižní Americe, kde bylo možné získat otevřený přístup k informacím a energiím, které běžně na Zemi nejsou k dispozici. Doufal jsem, že vize budoucnosti, které mi přicházely z kosmických zdrojů v minulých letech, nekorespondují s hlavní pravděpodobnou linií našeho vývoje. Ale teď mám bohužel informace, které potvrzují, že lidstvo v nejbližších letech skutečně projde náročnou zkouškou své zralosti. Bytosti sledující lidstvo mne v minulých dnech opakovaně ujistily, že den za dnem vzrůstá pravděpodobnost rozsáhlého válečného konfliktu, který - pokud vznikne - zasáhne, a to v nejbližší době tak či onak takřka každého obyvatele Země. Nemohu dále tuto informaci před nikým skrývat. Doba vypuknutí konfliktu je překvapivě blízko. Byl jsem těmito bytostmi po opakovaných kontaktech s nimi požádán o plné zapojení se do akcí, které povedou k redukci pravděpodobností vzniku nové světové války. Z toho důvodu chci upozornit na krizový plán série KOLEKTIVNÍCH SVĚTOVÝCH MEDITACÍ, který vznikl na základě komunikace s bytostmi z vnější kosmické reality v minulých čtrnácti dnech v silové zóně Chulucanas v severním Peru. Jádrem tohoto plánu je okamžité nasazení Spojených léčivých sil v co nejširším možném rozsahu a nasměrování jejich energie na zastavení hrozícího válečného konfliktu na úrovni mysli i hmoty.

Co jsou to Spojené léčivé síly?
Spojené léčivé síly byly vytvořeny jako protipól destruktivních snah a tendencí na planetě Zemi. Nejde o žádnou organizaci, ale o spontánní dálkové spojení řady různých jedinců na úrovni energie mysli. Pokud lidé myslí v tutéž chvíli na tutéž věc, automaticky se propojí do vyššího celku, který získává obrovskou výkonnou moc ve "spirituální" i FYZICKÉ realitě. Spojené léčivé síly mají za sebou již několik úspěšných akcí. (Pákistán 2009, Peru 2009.) SLS jsou počátkem našeho nového přístupu k realitě. Jejich činnost podporuje pochopení toho, že realita je tvárná jako plastelína a jsme to MY, kdo si s ní hrajeme, kdo jí dáváme ve skutečnosti tvar. Nemusíme už dál trpět. Můžeme si kolektivně vytvořit snesitelný svět. Nemusíme vůbec dopustit pokračování lidského trpení na této planetě. Tato změna je součástí naší masové učební lekce, kterou máme jako vtělující se duše na Zemi projít. V těchto přelomových letech (přibližně 2010 až 2018 ) opravdu ZANIKNE náš starý svět a bude vytvořena v podstatě nová realita. Realita se tvoří v naší mysli. Významnými změnami v naší mysli stvoříme logicky chtě nechtě zcela nový svět. Nemusíme si toho hned nutně všimnout. Ale po roce 2018 již budeme skutečně žít v něčem, co sice bude dál fyzické a hmotné, ale od naší dnešní reality se to bude přeci jen v mnohém lišit. Budeme mít daleko lepší přístup ke Zdroji a daleko větší tvůrčí možnosti. Nastartuje se nová životní etapa celého lidstva i Země jako celku. Začne nový cyklus vývoje, který přibližně za 3 000 let vyvrcholí něčím obdivuhodným...

Kdo chce rozpoutat 3. světovou válku a proč?
Chce ji rozpoutat naše vlastní nezkrotná mysl. TA je zdrojem a příčinou všech válek a jiných dějinných událostí a Zemi. Konkrétně lze říct, že v současné době jsou na Zemi velmi aktivní určité skupiny, které považují tuto válku za výhodný finanční podnik. Tyto skupiny udělají skutečně vše, co bude v jejich silách, aby ji také rozpoutaly.

Jak jsi tuto informaci získal?
Tak, jak získávám většinu důležitých informací - mimosmyslovým vnímáním. Mohu jasně vidět mozky těch lidí, kteří jsou v tuto chvíli vtaženi do celého plánu války. Je to několik velice vlivných skupin, některé disponují převratnými technologiemi. Tyto skupiny fungují ve skutečnosti už dlouho, celá desetiletí - a mají na svědomí už celou řadu menších, takzvaně lokálních konfliktů. Žádný z těchto konfliktů ale nebyl lokální - všechny měly charakter dobře naplánovaných "globálních" operací. Válka je skvělý kšeft, když víte, jak na to... A o tom to celé je. Nadcházející velký konflikt má vyřešit finanční krizi způsobenou tištěním peněz bez hodnoty, nesmírnou zahraniční zadluženost USA a další věci. Je to neuvěřitelné ale mnozí ti blázni si skutečně myslí, že pracují pro správnou věc...

Kdo s kým má bojovat?
Největší konflikt bude mezi Evropou a muslimskými státy a mezi USA a Čínou. Vše bude v tomto konfliktu provázané a poměrně složité. Ale jisté je, že pokud se to celé jednou určitými akcemi spustí, nepůjde jen o napětí, dospěje to k použití síly v neuvěřitelném a zprvu neodhadovaném rozsahu. Mám na mysli zbraně hromadného ničení, a to zdaleka nejen biologické a jaderné. Budou použity bohužel také zcela nové zbraně, HAARP, elektromagnetické vlny, plazmová děla atd... Vidím například vozidla, která pomocí nějakých tyčí zcela bezhlučně mění na dálku lidi doslova ve škvarek. Konflikt začne v nějaké podobě tento rok na podzim, asi tak začátkem listopadu. Bude to mít velmi nenápadnou podobu. V současnosti - myslím nejbližší měsíce - je třeba dát veliký pozor na napětí mezi Izraelem a Íránem. Jsou skupiny, které chtějí dodat šílencům v Íránu velmi účinné zbraně, vidím tyto lidi na dálku. Myslím, že se to uskuteční přes Rusy. Írán získá něco, co použije proti Izraeli, myslím že jsou to rakety schopné proletět skrze obranný štít, těžko detekovatelné, je s tím spojená velmi pokročilá technologie... Nad Íránem teď vidím nesmírně koncentrované pole ZLA, je to ohnisko, ze kterého může vyjít silná destruktivní energie. Pokud se nechá Izrael vyprovokovat, bude to mít katastrofální následky. Evropa se v ohrožení ocitne až v roce 2013. Pokud se do té doby ale konflikt nezastaví, tak to pak může být hodně zlé... Víte, tajemství roku 2012 spočívá ve velké kolektivní změně v lidském myšlení. Tváří v tvář smrtelnému nebezpečí se miliony lidí transformují na úrovni své mysli a začnou hromadně tvořit svým myšlením novou realitu. Myšlenkové vlny jsou zatím neznámá forma energie. Tato energie je nesmírně mocná - i když je fyzikálně velice jemná. Je to doslova všepronikající kvantová substance, schopná měnit skutečnost. Až začnou miliony lidí produkovat jiný typ mentálních kmitů, změní se celá Země. Bude tím započata nová kapitola její evoluce. Je podle mě bezpodmínečně nutné začít dělat světové meditace, meditace nebývalého rozsahu, tak značného jako ještě nikdy v dějinách. Tyto meditace budou pozvedat vibrace vědomí klíčových států, celých kontinentů a lidstva jako takového. Budou mít za úkol probudit v lidech masově po celé planetě vnitřní hlas jejich duše - tedy SVĚDOMÍ a SOUCIT.

Co jsou tyto světové meditace?
Řízené světové meditace jsou mírovou evoluční paralelou nadcházejícího světového konfliktu. Změna se MUSÍ uskutečnit, protože lidský druh je k této změně svým předešlým vývojem zcela předurčen. Na změnu jsme čekali tisíce let. Pokud se vědomí lidstva změní díky světovým meditacím, NEBUDE žádná válka třeba. Nedojde k ní. Nacházíme se v důležitém evolučním momentu. Nelze se zastavit, musíme projít do JINÉ fáze svého vývoje. Do této další fáze nyní projdeme buď peklem, nebo se do ní dostaneme jiným, mnohem přijatelnějším způsobem.

Co je třeba pro odvrácení konfliktu dělat?
Meditovat, meditovat a zase meditovat. Vysílat proudy mentální energie z milionů zdrojů - milionů lidských jedinců naráz. TO vše změní. Způsob boje za podobu reality, praktikovaný Spojenými léčivými silami, je na Zemi něčím novým a neexistuje způsob, jak tuto aktivitu zastavit. Máme doopravdy vysokou šanci zvítězit a nedovolit určitým silám změnit Zemi opět ve válečné peklo. Je nutné v co nejkratší době informovat co největší počet obyvatel Země o MOŽNOSTI zapojení se do celého plánu - plánu "Odvrácení". Realita je tvárná. Spojeným léčivým silám se podařilo významně pozměnit realitu v Peru a nedopustit zničení velké části amazonského pralesa a vyhlazení Indiánů v této oblasti Jižní Ameriky. Velkého úspěchu bylo dosaženo během působení na Pákistán, pravděpodobně došlo ke zmaření snah ničivých sil použít v této části světa jaderné zbraně. Lidská mysl má netušené schopnosti! Pokud se zapojíte do činnosti Spojených léčivých sil, přesvědčíte se o tom brzy sami. SLS nejsou a NEPOTŘEBUJÍ být politickou silou a nepotřebují žádnou organizaci v tradičním slova smyslu - a přesto mohou být paradoxně, ale logicky - silou, která v dalším vývoji Země sehraje klíčovou úlohu. SLS není organizace lidí, ale DUŠÍ. Je to volné spojení všech duší, které si nepřejí utrpení, bolest, otravu Země a lidskou bídu. V těchto měsících by měla spousta životadárné energie začít proudit během světových meditací do oblasti Blízkého a Středního Východu, do Číny a do Ruska. To jsou lokality, které mohou sehrát klíčovou roli v rozpoutání konfliktu. Jde o to, aby se lidé NENECHALI VYPROVOKOVAT. Existují skutečně síly, které nasadí všechny své páky, aby lidi zbavily zdravého úsudku a vyprovokovaly je k hrozným činům. Většina lidí vůbec není negativní, člověk je ve své podstatě velmi pozitivní bytost. Obrovské lidské masy jsou ale labilní a psychicky a energeticky oslabenými lidmi lze bohužel za jistých podmínek dobře manipulovat.

Je k tomu, aby lidé začali takto působit, nutná nějaká příprava?
Každý je duše, schopná působit na dálku. Lidé o tom všeobecně neví, je to před nimi záměrně tajeno. Celý systém pozemského "školství" a "vzdělání" je především o tom, aby zablokoval naše skutečné schopnosti a možnosti a naprogramoval nás k utrpení toho či jiného druhu. Ale mnozí lidé už pochopili, že jsou součástí daleko fantastičtějšího světa a daleko rozlehlejší reality, než jim jejich "kultura" záměrně tvrdí. Čím hlubšího dosáhne lidská bytost poznání povahy reality, tím méně ve svém životě trpí. Funguje to takhle automaticky. Nyní je samozřejmě nutné udělat vše pro to, aby lidé pochopili, jaká je pravá povaha reality, té reality, která je obklopuje, tvoří jejich těla a proniká jimi. Lidé dnes potřebují alespoň svědectví o tom, co sami ještě nevidí. Lidé potřebují svědectví jak o mimozemských civilizacích, tak o životě po biologické smrti. Potřebují být seznamováni se skutečně důležitými věcmi. Informace, kterými je dnes lidstvo bombardováno ze sdělovacích prostředků, lidskou mysl jen matou a zdržují. Lidstvo potřebuje zprávy o komplexnosti života a jeho jednotě. Potřebuje být informováno o důležitých, klíčových věcech, ne o nesmyslech. Masmédia jsou hlídaná a jsou v rukou neúprosných cenzorů, kteří jsou posedlí svým krátkodobým prospěchem a kašlou na osud lidstva. Ale lze najít cesty, jak lidi oslovit.

Co by se měli dnes lidé především dozvědět?
To, že jsou duše. Dnešní lidé jsou pohlcení svou lidskou rolí. Naše já je kosmickým hercem spojeným vždy s určitou postavou ve hře. Nejsme jen tím já, co hraje v historickém představení v určitém dobovém kostýmu a pohybuje se na pozadí jistých dobových kulis. Jsme zasazeni do děje - a jsme strženi dějem. Za tímto dějem ale fungují mocné síly, o kterých člověk zatím nic neví. Lidé se začnou na svůj svět, svoji historii i sebe sama dívat hodně odlišně, když jim senzibilové sdělí své zkušenosti s mimozemšťany a životem mimo fyzickou hmotu. Podívejte - jsme kvantoví tvorové, nosící zde buněčný šat. A potřebujeme občas výměnu prádla. Zbavujeme se těl a získáváme těla. Ale naše já jsou stále skoro tímtéž, čím byla před sto nebo sto tisíci lety. Je důležité pochopit naše bytostné jádro. Zevní mentální slupka - dočasná lidská osobnost - se mění stále. Neustále se totiž mění vlivy, které lidskou osobnost vytvářejí. Mění se vlivy blízkého i širšího prostředí, do kterého jsme v konkrétním životě vždy umístěni. V každém životě podléháme vlivu celého souboru energetických polí. Tato pole jsou pány nad lidmi a tvůrci jejich postojů. Ale naše bytostná jádra těmto vlivům nepodléhají. Naše lidské osobnosti modelují i mocné vlivy digitálně kosmické - například "astrologické". Působí na nás také nesmlouvavé genetické hodiny, odměřující čas sekrece všemožných chemikálií měnících činnost našich mozků a těl. Jako lidé jsme během životů velmi, velmi tvární. "Výchova" z nás nadělá tvory, kterými nejsme. Lidé se dnes jen zřídkakdy dokážou ponořit tak hluboko do sebe sama, aby narazili na své skutečné já, na svoji kosmickou identitu, neboli bytostné jádro. Jediné "své" já, které znají, je lidské já. A tedy mysl ztotožňují pouze s LIDSKOU myslí. O hloubce činnosti KOSMICKÉ mysli v sobě samých nemají ani potuchy. Za lidskou mysl je přitom docela snadné se dostat. Pokud se nám to podaří, začneme MYSLET KOSMICKY. Ten, kdo myslí kosmicky, se nepovažuje za "Araba", "muslima", za "Žida", nebo "Číňana"... Kosmicky uvažující bytost NEBOJUJE v ubohé lidské válce, nedá se zfanatizovat, zblbnout... Taková bytost VÍ, že je DUŠÍ, která schytá všechny údery, které - ve jménu čehokoli - rozdá jiným. Vhledem do sebe sama vzniká NOVÁ ETIKA. Jen SEBEPOZNÁNÍ je garancí takzvaného nenásilí a vzájemné úcty, respektu a lásky. SEBEPOZNÁNÍ představuje konec všech válek a všech agresivních opičáckých ideologií. Je to konec omezených náboženství a jiných bolest a násilí způsobujících, třeba nacionalistických doktrín.

Přijmou lidé názor, že jsou duše?
Ano, přijmou. Lidé v sobě uskuteční v příštích letech veliké změny, které je učiní daleko šťastnějšími. Lidé budoucnosti se od současného člověka velmi liší. Naučí se používat a ovládat v daleko větším rozsahu jak svoji nervovou soustavu, tak svá energetická centra. To, co jsme, je dáno tím, jak funguje naše paměť a jak vnímáme. Obojí se v člověku velmi změní. Lidé budou schopni kdykoli znova plasticky a všemi smysly vnímat například vše, co kdy prožili... To, co se stalo před dvaceti - nebo čtyřiceti - nebo také pěti sty lety! - prožijete kdykoli znova. Co je prožito, je totiž zapsáno v hlubinné paměti duše - v energetických centrech a polích. Nikam se to neztratí, "nepomíjí to", jak si lidé někdy chybně představují. Už jen TOHLE zvedne intelekt do úplně jiné hladiny. Díky novému používání nervové sítě a energetických center budou lidé vnímat na dálku, nebudou potřebovat mikroskopy ani teleskopy, budou se napojovat přímo na vesmír a na informační pole. Dnes většina lidí ještě ani neví, že nějaká energetická centra v sobě mají. Základem velkých a nevratných změn na Zemi budou školy naprosto jiného druhu. Lidé skutečně už brzy pochopí, že jsou DUŠEMI v tělech. A to bude ta největší revoluce v dějinách. Nic ze známých dějin se s touto změnou nedá srovnat. S člověkem, který pochopil čím je, se nedá manipulovat, těžko z něj uděláte zpětně nevědomou loutku, která slouží zájmům nějakých parchantů... Už proto musí být co nejvíce lidí seznámeno se skutečností.

Nebudou lidé, až poznají, že jsou duše, chtít opustit Zemi?
Jsme duše, které se na Zemi vtělují, aby získaly jistou neocenitelnou zkušenost právě skrze svůj lidský život. Duše jsou zvídaví tvorové - snaží se zjistit toho o sobě co nejvíc. Dá se to formulovat tak, že vtělování je psychologická sebepoznávací hra kosmického formátu. Kolektivním úkolem v této hře je také dokázat hru prohlédnout a pochopit, kým doopravdy jsme. Vše je součástí velkého plánu. Není to zdaleka jen Země, kde se trénujeme v tělech. Naše životy na planetách mají charakter příběhu. Musíme být vždy tak trochu vtaženi do děje, který na dané planetě právě probíhá. Vtělujeme se po milionech v určitých skupinách a prožíváme společné dějinné příběhy. Ty bývají dynamické, aby byly poutavé. Ale v určité fázi hry máme za úkol rozpomenout se, kdo jsme a přejít - i když zůstáváme částečně hmotní - na vyšší vývojový stupeň. Vede to sice v podstatě k překonání těla, ale i k ocenění těla jako fantastického pracovního nástroje duše. V budoucnu lidé budou schopní vytvářet těla silou vůle jednoduše tak, že rychlým skládáním kvantových částic vymodelují jakoukoli organickou nebo anorganickou hmotnou formu... Ta doba není doopravdy tak vzdálená, uvažujeme-li v kosmickém časovém měřítku. Za 3000 let to bude umět každý... Tím pádem samozřejmě přestane existovat metoda "vtělování". Bude opuštěna jako zastaralá. Pokud budete chtít mít tělo mladé vysoké černošky, vymodelujete si ho z kvant. A pokud vás bude už nudit, rozmetáte ho pouhým povelem vůle a vytvoříte si tělo starého orientálce s dlouhým bílým vousem - například. Dnes nám takové proměny mohou připadat nemožné, ale v budoucnu to bude rutina. Lidé jednoduše víc pochopí čím jsou a budou schopni víc využívat svých schopností. Člověk má před sebou PŘESE VŠECHNO nádhernou budoucnost. Věřím dnes - když se nalaďuji na tuto vzdálenou budoucnost - v člověka víc, než kdy dříve. Člověk je duše. A duše je pouze modifikovaná Absolutní Mysl. Takže je zde vždy každopádně možnost, že si tato Mysl, byť dočasně pohlcená svým zvláštním obalem, dokáže zpětně vzpomenout a soustředit se na sebe sama. Když se do duše trochu víc šťouchne, vzbudí se skoro vždy... Z toho důvodu je třeba dnes lidstvo informovat o klíčových skutečnostech. Věřím, že lidstvo už vyzrálo natolik, že tato fakta neodmítne jako fantasmagorie. Samozřejmě se najdou na Zemi velmi vlivné skupiny, které budou sdělování takových informací považovat za něco, co ohrožuje jejich "výsostné" právo vládnout lidskému rodu a diktovat mu svá pravidla... Ale jsou to už JEN skupiny. Není to ani celek, ani většina. A to je důležité zjištění. Lidstvo chce změnu a dobře ví, že ji potřebuje. Tuto planetu JE možné zbavit utrpení. Bude to stát ještě hodně úsilí, ale půjde to. Žádná instance není vyšší, než naše duše. Naše vědomí řídí události na Zemi. Je to Absolutní Mysl, která tisíce let v obalech mučených lidských zvířat jako ve zlém snu chodila po planetě Zemi. Teď se tato Mysl probouzí - to je přece očividné. Nemyslím si, že se to na téhle planetě dá už zastavit. Čím víc budou lidé vědět, tím méně budou trpět, a tím méně bude možné je zneužívat. To je jednoduchá základní pravda.

Někteří budou asi pochybovat, zda se dá se vůbec předurčená budoucnost změnit - je to tak?
Lidé mají někdy o věštbách mylnou představu - domnívají se, že jsou to prostě konstatace o podobě budoucí reality. Ve skutečnosti jsou věštby pouze určité pravděpodobnosti, které mohou být realizovány, nebo nemusí. Věštkyni Vangu jsem znal osobně. Byla to podivuhodná bytost a v jistém směru mě i dost ovlivnila... I když neexistuje osud, naše životy jsou kosmem určitým způsobem dirigovány a já jsem kosmu vděčný za to, že zprostředkoval setkání s touto bytostí. V dětství jsem v jižním Bulharsku prožil silné stavy, především v Rupite, kde žila Vanga, a v oblasti tzv. Melnických pyramid, v kaňonech, odkud celý život čerpala energii ke své činnosti. Vanga se mnou komunikovala v plastických obrazech a ukázala mi důležité události a momenty mé budoucnosti i budoucnosti světové. Vanga nebyla lidská bytost. Byl to tvor z civilizace, která se během naší komunikace označila názvem Wam - Phim, tvor z jedné z polohmotných planet paralelního kosmu, který použil lidskou masku a žil v silové zóně v jižním Bulharsku - u pohoří Pirin. S lidmi musela mluvit slovy, ale mně předávala přímo obrazy. Byla fyzicky slepá, ale viděla velmi dobře - i skrze hmotné předměty. Celý život tajila skutečnost. Lidé by se jí báli, kdyby zjistili, čím doopravdy je... Ona nebyla na Zemi doma, do jisté míry jí byla Země lhostejná, alespoň takový jsem z ní měl pocit. Měla zde úkol, zvyšovala vibrace a nasměrovávala vývoj. Události, které předvídala, do jisté míry sama tvořila. Když ji navštívil Hitler, zasadila mu do biopole "světelného brouka" - ukázala mi to... Sdělila mu budoucnost, která ho samozřejmě k smrti vyděsila. Museli ho od ní skoro vynést, třásl se a byl bledý jak stěna. Hitler byl senzibil a ona mu mohla budoucnost nejen popsat, ale i v obrazech ukázat... Odnesl si od ní ve skutečnosti KÓD, který pomohl TUTO BUDOUCNOST zrealizovat! Vanga v podstatě ovládala celé Bulharsko - přes Todora Živkova, generálního tajemníka bulharské komunistické strany, do jehož vědomí pronikla. Dcera Todora Živkova se stala její žačkou, rozvinula u ní schopnost opouštět tělo a komunikovat se svou civilizací, s tvory Wam - Phim... Vím, že měla za úkol rozšířit své působení globálně a prosadit v OSN kontakt s mimozemšťnany, ale tajné služby ji stačily zabít. V tom Vanga neuspěla - přes všechny své nepozemské schopnosti. Chci tím říct, že Vanga neviděla budoucnost - viděla věci, které četla v energetických polích jedinců a světa! Byla to "nadbytost", ale mýlila se a dělala chyby. Budoucnost vidí vždy nejlépe ti, kdo ji také zároveň TVOŘÍ. Na Zemi působí celá řada mimozemských skupin. Všichni se snaží prosadit SVOU verzi budoucnosti, SVOU verzi Země... Mně Wam - Phimové jistě pomohli, ukázali mi řadu energetických vortexů (ohnisek, kvantových vírů) v Rupite, v kaňonech v jižním Pirinu a jinde... Celá ta oblast je prošpikovaná "červími děrami", jak tomu říkáme - a je tam enormně vysoká aktivita UFO. V některých místech se mi tam hodně zapnula stará plazí centra v mozku a podpořilo to mou schopnost přijímat data ne skrze kanály běžného vnímání. Někdy, když jsem byl v transu, lezli ke mně hadi a šplhaly na mě veliké zářivě zelené ještěrky... Když jsem byl dítě, naučil se můj otec "nelogicky" plynně bulharsky a odvezl mě přímo tam - k Vanze a do hor. Lidskou mysl lze na dálku velmi účinně ovlivňovat, na tom není nic zvláštního... Ty bytosti - myslím včetně Vangy - si prostě přály, abych tam byl. Pokud Vanga sdělila lidstvu svoji verzi budoucnosti, pak věřím, že mým úkolem je udělat vše pro to, aby se tato vize nemohla zrealizovat. Každý z nás zapadá do kosmické hry jako kousek mozaiky. Spolupracuji s jinými kosmickými skupinami a pracovními kolektivy z vyšších dimenzí - jsme stále obklopeni spoustou forem života. A bytosti, které mají podle mě ZNAČNÝ přehled a z našeho hlediska fantastické schopnosti, mě ujišťují, že "ničivá verze" není nezbytná a že se jí lze vyhnout. Proto s námi chtějí vytvořit energetické mosty a maximálně podpořit naše kolektivní meditace, které mají situaci zvrátit.

Kdy začnou Světové meditace za "Odvrácení"?
Budou se uskutečňovat vždy 3 dny před každým úplňkem od 21h středoevropského času a budou trvat vždy půl hodiny. V té době budou napojeny také bytosti z vnějšího kosmu a širší vícedimenzní reality. Mohou být použity i jiné "speciální" dny, které budou včas uvedeny na stránkách. Technika působení bude jednoduchá a maximálně účinná. Všechny technické návody jsou přijaty skrze kontakty s "bytostmi světla". (Techniky jsou popsány níže - viz Technika působení.) Budeme se snažit poskytnout Vám i audio nahrávku meditace PCH na "Odvrácení", nahranou v transovém stavu přímo během spojení s "bytostmi světla". "Bytost světla" je čistě technický termín, symbolické souhrnné označení pro veškeré tvory z vnějšího kosmu a vyšších prostorových dimenzí, kteří se nacházejí ve stavu vyššího vědomí, než je lidské, a mají potřebu pomáhat Zemi a lidským bytostem zvládnout jejich evoluční úkoly. Někdy říkáme těmto láskyplným a velmi inteligentním bytostem "duchové", "andělé" nebo "mimozemšťané".)

SPOJENÉ LÉČIVÉ SÍLY - akce "Odvrácení"

Technika působení:
Pokud se chystáte připojit se k nám a podpořit naši meditační akci, kdy bude využita síla mysli, máte tyto 3 možnosti, které můžete libovolně využít či vystřídat, přičemž připojit se můžete KDYKOLIV.

1. možnost - v danou dobu jednoduše myslete na to, aby Země prošla nejbližšími roky bez úhony a bez válek. Není nutné zaměřovat na to mysl celou půl hodinu nepřetržitě, stačí BĚHEM TÉTO DOBY se kdykoli na tuto představu či myšlenku v duchu naladit. Přitom můžete dokonce vykonávat jakoukoli jinou činnost, nebude-li Vám bránit ve vnitřním naladění se na danou myšlenku.

2. možnost - použijte řízenou meditaci PCH namluvenou v transu během spojení s "bytostmi světla". Doporučujeme ležet při tom na měkkém podkladu, mít zakryté oči, na sobě pohodlný oděv, nebo mít přikryté nahé tělo a být v teple a absolutním klidu. 8 hodin před meditací nejezte prosím maso, nepijte alkohol v libovolném množství, 2 hodiny před meditací nepijte kofeinové a theinové nápoje. Během této řízené meditace dojde pravděpodobně k Vašemu přímému spojení s "bytostmi světla". "Vedlejšími účinky" této meditace může být biologické a energetické ozdravení a posílení Vašeho organismu, rozvoj mimosmyslového vnímání a schopnosti léčit a mírná prostorová dezorientace (nanejvýš 5 min) po ukončení meditace. Pozor - 2 hod po této meditaci nejezte maso a nepijte alkohol, hrozí rychlé vyčištění "horem či spodem".

3. možnost - použijte k působení některou z technik, uvedených níže.

TECHNIKY:
(Zde budou postupně dány k dispozici techniky, přijaté PCH během transových kontaktů s "bytostmi Světla".)

ZLATOBÍLÉ SVĚTLO

Soustřeď se na svůj dech a klidně dýchej.
Úplně se uvolni, představuj si, že tělo je těžké, jako pytel naplněný teplým pískem...
Představuj si, že oční víčka jsou těžká jako těžké kovové poklopy...
Představuj si, že během následujících několika výdechů Tvé tělo opustí veškeré napětí...
Představuj si, že během dalších několika výdechů opustí veškeré napětí i Tvoji mysl...
Vdechuj energii hlubokého klidu a uvolnění z vesmíru... představuj si, jak Tebou tato blahodárná energie prostupuje, jak proniká Tvými orgány, mozkem, tváří, prsty...
Snaž se uvědomit si nad sebou zdroj teplého zlatobílého světla. Vnímej ho zároveň jako zdroj lásky a klidu. Nadechuj z tohoto zdroje, snaž si představit, že teplá energie z tohoto zdroje začíná téct během nádechů do Tvých plic...
Naplň spolu s dalšími dechy plíce tímto životadárným, teplým světlem... a dýchej světlo pomalu, klidně dál, až se Tvá hruď naplní nezemskou lehkostí a celá se rozsvítí...
Během výdechů teď nech teplé světlo proudit z hrudi do celé své bytosti, až ho nějak pocítíš i v konečcích prstů, ve špičce nosu, v temeni a na ploše chodidel... Teď cítíš neobyčejnou lehkost, skoro jako ve stavu bez tíže... Vychutnej ten stav odpoutanosti a svobody a soustřeď se na svoji mysl.
Teď se uvědom, KÝM doopravdy jsi. Mohou Ti pomoci věty, v duchu formulované během nádechu a výdechu: "Jsem božská...(nádech) "...mocná duše." (výdech) - nebo: "Jsem mocná" (nádech) "...bytost světla" (výdech).
Uvědomuj si své napojení na univerzální božský Zdroj veškeré síly a života. Mohou Ti pomoci v duchu formulované věty: "Jsem ve spojení..." (nádech) "...s nejvyšším Zdrojem" (výdech) - nebo: "Božský Zdroj" (nádech) "...mě podporuje..."(výdech).
Uvědomuj si, že jsi nesmrtelná, mocná duše, která tvoří realitu a svět. Uvědomuj si, že Zdroj Tě vybavil všemi svými schopnostmi, včetně schopnosti tvořit a také působit na libovolnou vzdálenost na cokoli... Můžeš měnit silou své mysli hmotu, působit na jiné tvory, na jakýkoli objekt... Přitom Ti mohou pomoci v duchu formulované věty: "Mám schopnost..." (nádech) "...proměnit cokoli..." (výdech) - nebo: "Proměňuji..." (nádech) "...realitu..." (výdech).
Soustřeď se na vizi teplého zlatobílého světla, které během výdechů vysíláš ze sebe do celé planety Země. Světlo naplňuje celou Zemi, proniká jí, zaplavuje ji... Během nádechů můžeš v duchu vyslovovat: "Láska, klid, blaho..." a během výdechů: "...zaplavuje Zemi..." Přitom mysli intenzivně na to, jak božská energie klidu, blaha a lásky zcela naplňuje Zemi, proniká každým lidským mozkem v každé vesnici i městě v Africe, Asii, obou Amerikách, Evropě... představuj si a vnímej, jak tato energie prostupuje každým předmětem a každou nádrží s vodou a každou hrstí hlíny na Zemi... Sleduj, jak tato blahodárná energie vstupuje do každé potravy na Zemi...
Pozorně, v klidu, s úsměvem na tváři naplněné světlem nyní vnímej, jak tato energie zcela prostě čistí celou Zemi a zbavuje ji veškerých temných sil, které se v tuto chvíli snaží rozpoutat válečný konflikt - to zbytečné běsnění strojů a lidí, které vede k otravě planety a k nezměrnému masovému utrpení a vymírání lidí, zvířat a rostlin...
Poděkuj Zdroji a vesmíru za jejich nesmírnou pomoc a poděkuj jim za to, že Země bude ušetřena utrpení a otravy a bude v dalších letech krásná, silná a plná života, který se rozvíjí správným směrem...
(Pokud se světlo, s nímž budeš pracovat zbarví do jiné než zlatobílé barvy, neměň ho násilně "zpět", posuny barevného spektra mohou být vyhovující a mohou někdy dokonce podporovat zdárný průběh meditace. Důvěřuj při práci SOBĚ, kosmu a ZDROJI.)