A. Huxley:"Až lidé jednou zjistí pravdu, zešílí z ní..." - to není nutné, ale čistit se a zvyšovat vibrace a lásku ano. Začněte s vědomým tvořením své reality, nejlépe HNED!

Do vědomí lásky a jednoty

21. března 2010 v 10:09 | Akiniel & Lightworker |  Vzestup do 5D
Lásku a jednotu zažíváme pokaždé, když se dostaneme otevřením srdce do páté dimenze. Všechen život v této dimenzi žije v jednotě, ale stále je tu zkušenost "Já" jako individuální člen skupiny. Není tu iluze oddělení nebo omezení. Je tu vědomí jednoty. Naše těla tu nemusí zažívat bolest ani varovné signály, aby pochopili určitou zkušenost.

Jaká je vibrační úroveň 5D?

Integrovali jsme nižší části. Všechny činnosti v této dimenzi jsou založeny na lásce a pouze pomocí bezpodmínečnosti můžeme zůstat v této dimenzi.

Všechny činnosti a zkušenosti jsou v souladu s láskou. Všechno se okamžitě manifestuje a jsou tu neomezené možnosti. V této dimenzi není nic dobře nebo špatně, narozdíl od pozemské známé duality a příslušného hodnocení. Můžeme tu nahlížet do multidimenzionálního prostoru.

Tuto energii můžeme zažívat každý den, když si budeme uvědomovat, že jsme součástí jedné duše. Každý z nás má jinou "individualitu", příchuť, jinou vůni a skrz ni se spojuje s ostatními. Je důležité si uvědomit tuto svou odlišnost. Vnímejme ostatní přes napojení na jejich duši. V praxi tuto energii zažíváme, když si ceníme přítomné cesty, ne cíle. Když svou cestou, svou přítomností podporujeme lidi kolem. "Když jdeme po trávníku a ten se v naší přítomnosti zelená".

Vědomí lásky a jednoty se nazývá vědomí páté dimenze. K páté dimenzi je cesta vzestupu vibrací. Je to vědomí jednoty s jiskrou Božství v naší jedinečné duši. Je to spojení se s duší, uvědomění, pochopení a cítění, kým opravdu jsme, dokonalou a láskyplnou bytostí. Je tu vědomí jednoty.

Jsme androgynní bytosti, které žijí ve světelném těle. V 5D zkušenosti, tvorba a cestování jsou tvořeny v souladu s božskou vůlí, technikou - vědomím "Já Jsem". Tato těla jsou si vědoma svých nižších složek bez fyzických omezení. Naše světelná těla jednoduše mění formu. 5D je začátek vzestupu. Jsme přirozeně multidimenzionální. Žijeme v jednotě s mužským a ženským vyjádřením své bytosti.

Jsme si vědomi všech předchozích dimenzí a díváme se na ně jako na naše fyzické ruce nebo nohy. Všechno jednání na této úrovni je založeno na lásce, protože jako uschlý list nemůže "přežít" vyšší vibrace ohně, strach nemůže "přežít" vibrace 5D. V této dimenzi není nic dobře nebo špatně. Můžeme tu nahlížet do multidimenzionálního prostoru. Žijeme najednou několik životů a z nich si můžeme vybrat, který chceme zažívat v této realitě. Vše, co potřebujeme udělat, je zharmonizovat ego obsahující kvality přijmutím je do srdce a po nějaké době se takto celé lidstvo přesune dále.

V této páté dimenzi žijeme v bezpodmínečné lásce, bezpodmínečném odpuštění a bezpodmínečném přijetí. Nesoudíme, nemáme pocit viny nebo nepřátelství k sobě nebo ostatním. Je tu práh, u kterého čekáme na náš Božský doplněk, znám jako párový plamen (Twin Flame).
Láska 5D spálí vše z nižšího těla. Vidíme všechny naše nedostatky a manipulace a stejně se naše srdce raduje. Vy vidíte, co je důležité, a je vám jedno, že věci, které chcete, nemáte, protože cítíte lásku 5D. Vidíte, jak chcete věci dělat, a je vám jedno, jak vás hodnotí ostatní, protože víte, že děláte správnou věc, i kdyby si to miliony lidí nemyslelo. Cítíte se dobře na hluboké úrovni. Jste to vy a váš život, i když věci vaší mysli nedávají smysl. To je v pořádku. Ony nemusí dávat smysl ze starého pohledu 3D úrovně.


Ti, kteří již otevírají svá srdce do bezpodmínečné lásky a vědomí jednoty, tomuto článku přesně rozumí. Ostatní k tomu svojí rychlostí a zráním dospějí a již nyní prochází lekcemi, které je směrují k vzestupu. Tento článek je jednou z mnoha lekcí a informací. Nejsme tu necháni opuštěni, to ani náhodou. Každý tu máme své průvodce - lze říci Světelné bytosti. Někdo je nazývá jako strážné anděly, toje v pořádku. Tyto vyšší bytosti mají k nám ve svém poslání nekonečně soucitu a trpělivosti a vedou nás, chrání, pomáhají nám, čekají a těší se, až se ještě více posuneme na svém vývoji, až pochopíme vyšší souvislosti a začneme podle toho myslet a žít - ve stále plnějším vědomí lásky a jednoty na cestě vzestupu.
 

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama