A. Huxley:"Až lidé jednou zjistí pravdu, zešílí z ní..." - to není nutné, ale čistit se a zvyšovat vibrace a lásku ano. Začněte s vědomým tvořením své reality, nejlépe HNED!

Hlubší kontakt na úrovni duše

21. března 2010 v 13:06 | Lightworker.cz |  Vzestup do 5D
V současné době je otevřena možnost komunikovat s druhými lidmi na úrovni duše, což dříve nešlo. Jeden člověk může kontaktovat očním kontaktem duši druhého člověka tím, že se mu podívá hluboce do jeho očí a prohlédne clony osobních vlastností, které nám často překážejí v tom vidět, co nás s druhými spojuje a ne to, co nás odděluje.
S některými lidmi je to jednodušší, jde to samo, jen vydržte a neodvracejte se od delšího pohledu. Můžete si takto vytvořit vztahy bez toho, abyste si s tím člověkem povídali.

Pohledem do očí člověka, se kterým máte tento hlubší kontakt, poznáte jeho pravou podstatu. Každý ji má a takto ji můžete i zažít. Postupně se budete víc uvolňovat a přes něj si budete uvědomovat svou krásu a světlo, které uvidíte v jeho očích. Najděte si lidi, se kterými můžete být v kontaktu tímto způsobem.
Naučí nás to porozumět druhému člověku, důvěřovat si a zažívat bezpodmínečnou lásku každý den. Můžete s druhým člověkem splynout a paradoxně si připadáte volnější, nezávislejší, protože mezi vámi nejsou žádné zábrany, žádné hodnocení nebo strach z toho, co si o vás myslí ten druhý. Vše, co je třeba udělat, je nechat svítit svou krásu a vidět ji v očích toho druhého.

Jednoduchá cvičení, která vám pomohou uvědomit si lásku a spojení s ostatními

Když vyjdete na ulici a jste s druhými v kontaktu, dívejte se jim do očí. Co v nich vidíte? Ze začátku v nich můžete vidět smutek, ale dívejte se dál. Co tam vidíte?
Vyberte si jednoho člověka. Sedněte si naproti sobě a dívejte se navzájem do levého oka, tam nejlépe uvidíte do partnerovy (své) duše. Nechejte na sebe působit tuto energii.
Když jste s někým v kontaktu, představte si, jak se vaše srdce spojuje světelným paprskem se srdcem toho druhého. O co vám jde? Vnímejte.
Když jste ve skupině, nalaďte se na vědomí, že každý ze skupiny tu má své místo, a že každý přesně ví, kdy a co má říct. Dáváte druhým prostor? Berete si ten svůj? Vnímejte.
 

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama