A. Huxley:"Až lidé jednou zjistí pravdu, zešílí z ní..." - to není nutné, ale čistit se a zvyšovat vibrace a lásku ano. Začněte s vědomým tvořením své reality, nejlépe HNED!

Jaký je váš cíl?

21. března 2010 v 12:57 | Diana Cooper |  Vzestup do 5D
Každý z nás má nějakou mimořádnou schopnost. Je to jeho dar. Díky této schopnosti je ve spojení se svým životním cílem. Díky této schopnosti je spojen se zdrojem, který mu poskytuje velné množství energie. Díky proudu této energie člověk zažívá příjemné pocity. Je to ta činnost, kterou by člověk dělal i zadarmo. Je to ta činnost, kdy se čas zastaví.

Životní cíl. Je to něco, co jste se rozhodli dělat na Zemi. Díky této činnosti jste ve spojení s proudem energie, která jde z vaší duše. Nevnímáte čas ani prostor, jste naprosto pohlceni touto činností. Tato činnost, sama o sobě, vám přináší naplnění. I příprava na ní, i malé uvědomění, které s tímto cílem souvisí, vás potěší, udělá radost.

Je to něco, co vás naplňuje a kam vás vede srdce. Kde jej přirozeně otevíráte. Kde dostáváte inspiraci. Kde jste v klidu a své síle. Kde jednáte v souladu se sebou.

Každý máme nějaký speciální schopnosti. Určité vědění, vhled, nebo talent pro nějakou činnost. Máme ho od narození a záleží na okolnostech, kdy se k tomuto daru dostaneme. Pokud ho užíváme, jsme ve své síle. Jsme spojení s proudem energie, která proudí z naší duše na Zem. Ostatní tuto činnost potřebují. Díky tomuto daru se v této činnosti zdokonalujeme. Rozvíjíme. Spojujeme se s ostatními, kteří mají podobný dar.
Není důležité dávat si jasné cíle. Ty vycházejí z mysli a při jejich splnění jsme často jen krátkodobě uspokojeni. Pak zase potřebujeme další cíl a stáváme se uštvanými lidmi. Je důležité se napojit na duši. Na tu jemnou energii, která nás dělá trvale spokojenými.
Pokud se napojíme na duši a budeme ji vnímat, sama nás povede. Esenci duše můžeme vnímat v místě uprostřed hrudi. Cítíte ji? Co vám chce říct? Co ve vás vyvolává? Může vás vést k vnímání určité potřeby. Může nás postavit čelem k záležitosti, kterou jsme dlouho nebrali na zřetel. Kde jsme řešení odkládali na později. Po čem doopravdy toužíme. Jaký je váš cíl?
Cíl může souviset s dalšími oblastmi života, jako jsou vztahy s partnerem, rodiči, dětmi. Penězi. Uznáním. Láskou. Převzetím odpovědnosti. Hranicemi v životě, jestli víme, kde končí naše království a kde začíná království toho druhého. Se zráním. Někdy místo toho, abychom byli spokojení se svým životem, jednáme tak, abychom získali výše zmíněné věci, což způsobuje, že musíme odpojit některé části naší duše, a tedy svou sílu a začínáme být závislí.
Většina z nás jsme se dostali díky poměrům v naší společnosti, rodinách nebo náboženství, do karmických začarovaných kruhů. Je k dispozici velké množství kurzů a technik, které nám pomáhají uvolnit nefunkční systémy. Máme velkou podporu. K tomu nám pomáhá kontakt s duší, který nám dává sílu a podporu uvolnit tyto systémy. Nevstupovat do dramat, kde se přeme, kdo má pravdu nebo kde hledáme ocenění nebo lásku někoho jiného, místo abychom si ji dali sami.
Jaký je váš životní cíl?
Kam vás dnes vede duše?
Které rozhodnutí vás blíže přivede k životnímu cíli?
Na druhé straně není důležitý cíl, ale cesta k cíli. Jít tímto směrem. Postupně budeme ve svém myšlení a jednání zanechávat všeho, co není v souladu s naší vnitřní pravdou a integritou, a každý z nás přinese na Zem kousek nebe.

Náš vyšší smysl, jinými slovy naše životní cesta, je to, co vám dává radost a naplnění. Pokud máte chuť do života a jste plni nápadů, jste na své cestě. Pokud děláte to, co vás naplňuje a nepřijmete nic menšího, naplňujete svůj plán.

Jsou tu ale i další vodítka pro vaše životní poslání. Méně vyvinutí jedinci mají hodně cest, které si mohou vybrat. Jinak řečeno, je tu více školek než příležitostí k doktorátu. Vyvinutí jedinci si své poslání vyberou a připraví velmi pečlivě, a také si počkají na správný čas a na správnou příležitost. Znamená to, že předtím, než se narodíte, si vyberete čas a místo narození a dále rodiče, kteří vám nabídnou ty nejlepší příležitosti pro vaši lekci.

Na spirituální úrovni víme, že přicházející duše telepaticky sdělí jméno své matce nebo otci, kterým chce být nazýváno. Každé písmeno daného jména má vibraci, a proto dané jméno má vlastní vibraci. Žijeme ve vesmíru vibrací, kde podobné přitahuje podobné, a proto zkušenosti a lekce jsou námi přitahovány pokaždé, když je naše jméno vyřčeno. Spousta lidí, kteří měli v dětství přezdívky, si až v dospělosti přitahují plnou vibraci jejich lekce. Pokud vás lidé v dětství oslovovali zkrácenou formou a pouze když vám chtěli ukázat nespokojenost a nesouhlas, oslovovali vás pravým jménem, mohli jste si to vysvětlit i tak, že vaše poslání je obtížné nebo dokonce nebezpečné.

Pokud se vám vaše jméno nelíbí, nemusí to znamenat, že vaši rodiče tyto zprávy neposlouchali. Spíše to znamená, že se vám nelíbí lekce, kterou jste si vybrali. Pokud se vám vaše jméno nelíbí, je důležité porozumět, proč je tomu tak. Pokud se vám jméno líbí, může to znamenat, že jste spokojení s tím, kým jste a se svým osudem. Obě dcery Diany Cooper se ve stejnou dobu rozhodly změnit křesné jméno. Její průvodce jí řekl, že starší dcera, která si své prostřední jméno změnila na "Úsvit", si tím přitahuje více jasnozřivých a spirituálních aspektů své cesty. Její mladší dcera si změnila jméno z Lorraine na Lauren, což jí přinese do života více jemnosti. Lidem, kteří změní své jméno, se změní jejich cesta. Pokud se žena vdá a změní si jméno, do jejího života vstoupí nová vibrace.

Děti jsou blíže energii své duše. Představy, které jsme měli v dětství, jsou často vodítkem k našemu poslání. Dítě, které chce být zdravotní sestrou, může vyjadřovat touhu sloužit nebo léčit. Ten, kdo chce být horolezcem, může vyjadřovat touhu být badatelem nebo může ukazovat touhu být průkopníkem nebo spirituálním učitelem. Malý chlapec, který chce řídit lokomotivu, může ukazovat touhu být něčemu ve vedení.

Naši rodiče jsou ti, kteří nás vysílají na misi na Zemi. Jsou veliteli, kteří nás posílají na naši cestu, i když nás opustí nebo jakkoliv zneužijí. Jsou naší volbou. Přišli jsme na Zem jako bytosti světla, abychom se poučili z cesty svých rodičů, překonali jejich stinné stránky a přijmuli jejich světlé stránky. Je to důležitá část vašeho životního úkolu.

Pokud je váš rodič slabý a nemůže vás podporovat, vaším úkolem je překonat svou slabost a posilovat sebe do té doby, než se stanete nezávislým. Velmi kritický rodič ukazuje na lekci cenit si sebe a ostatních. Rodič, který váš do věcí tlačí, vás učí najít v sobě rovnováhu. Tvrdohlavý a paličatý rodič vám umožňuje se naučit toleranci a rozvinout vytrvalost. Rodič, který vás zneužívá, vás učí bezpodmínečně milovat. Zneužití v dětství může být základem rozvinutí léčivých schopností a výzvu pro člověka, aby se rozhodl, jestli chce ve svém životě využívat sílu, ovládat ostatní a využívat je pro své cíle.

Některé odvážné duše prošli zneužíváním a nevšímavostí ze strany rodičů jako testem zasvěcení, což jim dá nezbytnou zkušenost pro to, aby pomohli takto postiženým lidem dostat se do světla. Pokud váš rodič nebyl často doma nebo se o vás nezajímal, navedl vás na cestu, abyste se naučili vést sami a nespoléhali se na vedení ostatních. Světlé stránky rodičů tu byly od toho, abyste je do sebe vstřebali a pozvedli je.

Štědří rodiče vám pomáhají mít otevřené srdce, odvážní rodiče vám pomohou být silní. Pokud jste si vybrali srdečné, milující a podporující rodiče, máte v sobě dobrý základ, abyste tvořili silné vazby, které vám budou oporou na životní cestě. Vaši rodiče vás velmi dobře vybavili pro vaše poslání. Co musíte překonat? Které kvality duše rozvíjíte?

Ty největší strachy, které máte, jsou jako draci na vaší cestě. Zabraňují vám, abyste se posouvali vpřed, a blokují vám myslet jasně. I když se jim vyhnete a vyberete si jinou cestu, i tak jim budete muset jednou čelit. Vzpomeňte si, že strach slouží lásce. Nalaďte se na své vedení a přemožte tyto draky. Všechny zkušenosti, kterými jste doposud prošli, jsou přípravou na cestu vpřed.
I když je dobré vědět, že jste sem přišli s posláním být zdravotní sestrou, léčitelem, vedoucím podniku nebo s misí upozorňovat na neutěšenou situaci delfínů, není nezbytné vědět, jaké je vaše životní poslání. Můžete začít tak, že každý den v meditaci požádáte o ukázání dalšího kroku a dveře se budou otevírat do té doby, než vaši cestu budete vidět jasně.

Některé poznatky od Diany Cooper - A new light on Ascension

 

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama