A. Huxley:"Až lidé jednou zjistí pravdu, zešílí z ní..." - to není nutné, ale čistit se a zvyšovat vibrace a lásku ano. Začněte s vědomým tvořením své reality, nejlépe HNED!

Miracle Mineral Solution - zázračný minerální roztok

21. března 2010 v 14:47 | Jim V. Humble |  Co je MMS

MMS (Miracle Mineral Solution - zázračný minerální roztok)

kompletVeřejnosti tento preparát představil geniální člověk a velký humanista, pan Jim V. Humble ve své knize o MMS.

Klikněte na "Nové aplikace MMS". Jsou zde uvedeny nejnovější poznatky z výzkumů MMS.


Pan Jim V. Humble popisuje MMS následovně:
"Tento preparát je bez přehánění skvělý a nesmírně účinný na téměř všechna onemocnění. Nejedná se o žádnou "bioinformační" či jinou pochybnou věc, kterou musíte užívat dlouhou dobu a poté možná, někdy a snad dojde k ústupu Vašich potíží, jak slibuje většina výrobců.
MMS nic neléčí, nejde o lék. MMS ale dokáže stimulovat obrovským způsobem imunitní systém, který poté udolá mnoho nemocí během několika hodin.
MMS na rychlé infekce (chřipka, záněty atd..) účinkuje téměř okamžitě. Ústup dlouhodobých onemocnění je také velmi rychlý a k prvním zlepšením dochází již po několika dnech užívání MMS.
Pan Humble píše, že neexistuje na světě nemoc, na kterou by MMS nebyl účinný. Od počátku svého objevu udělal pan Humble obrovský kus práce a MMS bylo podáno stovkám tisíc lidí, mnohým z nich také intravenózně. "Pokud budete dodržovat doporučení zveřejněná v mé knize, nemusíte se obávat, že by Vám mohlo MMS jakkoliv ublížit."
MMS je nejsilnější a téměř univerzální zbraní proti všem chorobám.
Bakterie a viry (příčina 90% všech onemocnění..) si na MMS nemohou vyvinout odolnost. Účinná látka MMS je používána přes sedmdesát let ve zdravotnictví ke sterilizaci podlah, operačních stolů, atd. Tato látka se také používá v neaktivní formě k desinfekci pitné vody. MMS (lépe řečeno Chlordioxid, který vzniká smísením MMS a aktivačního roztoku) při styku s povrchem bakterie, viru či s buňkou, která je "nakažena" (nitrobuněčné infekce) okamžitě doplní svou elektronovou vazbu právě z povrchu bakterie, viru či nakažené buňky. Tím naruší významným způsobem povrch a pronikne dovnitř choroboplodného mikroorganismu, čímž dojde k jeho rychlé destrukci. Chlordioxid nereaguje se zdravými buňkami, tyto nechává zcela bez povšimnutí a bez jakékoliv reakce.
Jak píše MUDr. Hesselink na konci mé knihy o MMS:
Je dokázáno, že chlordioxid je už při pozoruhodně nízkých koncentracích in vitro smrtící pro všechny známé infekční organismy. Týká se to parazitů, plísní, bakterií i virů. Výše uvedené poznatky a zkušenosti naznačují, že tuto sloučeninu lze v účinných koncentracích přijímat orálně. Zdá se, že jsme na cestě k odhalení nejůčinnějšího širokospektrálního antibiotika a antivirotika všech dob. Pan Jim Humble si zaslouží mimořádné poděkování za ochotu sdílet tento svůj objev s celým světem.
MMS bakterie a viry v těle prostě zničí (viz. Vysvětlení účinnosti MMS) a tím uvolní imunitnímu systému spoustu energie na obnovení správné funkce téměř všech orgánů a tím obnovení správné funkce celého těla. Přesto však v žádném případě (pokud je dodržen můj postup ) MMS neničí a nijak nepoškozuje zdravé tkáně a buňky."
.....................................................................................................................................................................................
Pan Humble všechny případné nové výrobce MMS v zemích, kde není tento přípravek znám varuje:
"Očekávejte, že se po nějaké době rozproudí horlivé diskuse "odborníků" o tom, jak je MMS nezodpovědné používat, že je to "neověřené" a že je to riskantní a podobné věci, které jsou ve světě již běžné. Všem těmto diskutujícím lidem dejte tyto informace:
MMS použilo nebo používá do letošního roku (psáno v roce 2007) přes 450 000 lidí. Ne tedy nějaká statistika ale konkrétní lidé, kteří se k tomuto preparátu uchýlili ze dvou, zcela odlišných důvodů.
První důvod: MMS je velmi levný
Druhý důvod: MMS je fenomenálně účinný na všechny nemoci
  1. Na vedlejší nežádoucí účinky léků zemře ročně mnoho miliónů lidí - na používání MMS nezemřel do dnešních dnů NIKDO.
  2. Pokud budete striktně dodržovat moje návody a doporučení, které najdete v mé knize, nástup účinků MMS bude i pro Vás velice příjemným překvapením a v žádném případě nehrozí jakákoliv zdravotní újma.
  3. Účinky MMS jsou laboratorně prokázány, MMS aplikuje čím dál tím více lékařů, kterým jde o zdraví všech svých pacientů.
  4. MMS bylo jako první aplikováno v Africe při léčbě Malárie (MMS likviduje tuto nemoc běžně během 4 -8 (!) hodin). Nebyl zaznamenán jediný případ, kdy by MMS (připravené dle mého doporučení) neúčinkovalo.
  5. MMS zabírá VŽDY a na JAKÉKOLIV onemocnění."
...................................................................................................................................................................

Vybral jsme pro Vás několik úryvků z první knihy Jima Humbla. Cena přípravku MMS je velice vstřícná a tak Vám nic nebrání, tento zázračný preparát vyzkoušet a zjistit, že Jim Humble je génius, který mění zásadním způsobem pohled na zdraví a nemoci lidí.

Zázračný minerální doplněk pro 21. století, Jim V. Humble, 1. vydání v českém jazyce

O čem je tato kniha
knihaDoufám, že si nemyslíte, že se zde dočtete pouze cosi o dalším velmi zajímavém doplňku, který může pomoci některým lidem po několikaměsíčním užívání. Tak to není. Tento zázračný minerální doplněk zabírá už během několika málo hodin.
Z celosvětového pohledu je stále zabijákem lidstva číslo 1 dnes malárie, nemoc, kterou použitím tohoto doplňku ve většině případů obvykle udoláte během několika hodin. Prokázaly to odborné testy ve východoafrickém Malawi. Při hubení původce malárie v těle nedošlo k ani jedinému selhání. Zázračný minerální doplněk (MMS) užilo více než 75 000 obětí malárie, a všichni tito lidé nyní opět žijí produktivním životem.
Po aplikaci "zázračného minerálního doplňku" jsou pacienti s AIDS často zbaveni nemoci během tří dnů a i další, méně závažné choroby a špatné zdravotní stavy prostě zmizí. Pokud by pacienty v nejbližší nemocnici ošetřili tímto opravdu zázračným doplňkem, více než 50% z nich by bylo opět doma během jednoho týdne.
Kliniky a nemocnice více než 70 let používají aktivní složku tohoto doplňku k sterilizaci nemocničních podlah, stolů, zařízení a dalších věcí. Dnes můžeme stejného zabijáka patogenů spolupracujícího s imunitním systémem, použít k bezpečné likvidaci choroboplodných zárodků v lidském těle.
Nakolik to může být udivující, při správném použití může imunitní systém využít tohoto zabijáka k útoku pouze na ty bakterie a viry, které tělu škodí a přitom v těle nijak neovlivní přátelské bakterie a ani žádnou zdravou buňku. V této knize se podle svých nejlepších schopností snažím držet faktů a přesně sdělit, co se kolem zázračného minerálního doplňku událo.
Tato kniha vypráví příběh o objevu a dalším vývoji nejúžasnějšího posílení imunitního systému, které kdy bylo nalezeno.
Tím se stává nejvýznamnějším řešením všech doposud známých nemocí a onemocnění lidstva, i když nejde o lék. Věřím, že pokud budete sledovat mé snahy o rozšíření těchto poznatků, o jejich veřejnou přístupnost, pomůže vám tento příběh pochopit realitu a přesvědčí vás, abyste to sami zkusili. Pro tento účel zde poskytují veškeré informace o tom, jak si tento doplněk připravit doma v kuchyni a jaké přísady si za tímto účelem opatřit. Je docela možné, že pak zachráníte něčí život, nebo dokonce i svůj.
Protože zázračný minerální doplněk působí jako super nabíječka imunitního systému, není zamýšlen k léčbě nějaké konkrétní nemoci, ale spíš na posílení imunitního systému do té míry, že pak udolá mnoho nemocí často do 24 hodin.
Tuto knihu jsem napsal proto, že to, co chci sdělit, je příliš důležité, než aby nad tím získala kontrolu nějaká osoba či skupiny. Jde o informace, které by měl mít volně k dispozici celý svět. Po pěti letech, během nichž jsem s rostoucím rozladěním sledoval tým lidí, který mohl udělat obrovský kus práce, ale neudělal prakticky nic, jsem nakonec dospěl k rozhodnutí, že tyto poznatky musím rozšířit mezi co nejvíc lidí, protože jinak by tu vždy byl někdo, k němuž by se nedostaly informace, které by mu možná mohly zachránit život. Stalo se pravidlem, že obrovský počet důležitých zdravotnických informací, které by mohly zachránit mnohé životy, je před veřejností utajen. Mým záměrem je zabránit tomu, aby se tak stalo i v případě MMS.
Pan Humble ve své knize dál popisuje jak k tomuto prostředku přišel, jaké náhody zde hrály roli v jeho prvním cíleném použití ale také první, laboratorně ověřené potvrzení úžasné účinnosti tohoto přípravku:
Do Guyany jsem se vrátil o několik měsíců později, když si mne najala jiná společnost, abych jim zefektivnil těžbu zlata. Stále jsem se zabýval stabilizovaným kyslíkem. Jedné noci jsem si nedal pozor a poštípaly mne stovky komárů. Skutečně jsem to neplánoval, ale když už komáři začali, prostě jsem je nechal. O několik dní později se skutečně projevila malárie. Prvním příznakem je, že vám to prostě hůř tráví. Nic výrazného, jen pocit malé nevolnosti, která se asi po 15 minutách vrací. Až do dalšího dne opravdovou nevolnost necítíte. Když jsem onemocněl rozhodl jsem se, že bych měl okusit vlastní medicínu. Takže jsem se rozhodl počkat se začátkem jakékoli léčby, dokud nedostanu krevní testy z nemocnice v Georgetownu. Málem to byla fatální chyba. Autobus jezdící pralesem do Georgetownu nedorazil, a věděl jsem, že lidé, kteří s léčbou příliš otálejí většinou umírají. Na autobus jsem marně čekal ještě pár dní, ale nedorazil a já začal být vážně nemocný. Přesto jsem se však chtěl pomocí krevních testů ujistit, že mám opravdu malárii. Už brzy jsem měl odjet domů a v USA bych na provádění takových testů neměl šanci.
Že na sobě provádím testy, jsem neřekl nikomu. Ale když moji zaměstnavatelé viděli jak vážně jsem nemocen, cítili zodpovědnost dostat mne do města. Takže když jsem nabídl, že uhradím část nákladů za letadlo, okamžitě souhlasili. Měli tam rádio a poblíž přistávací plochu. Letadlo přiletělo hned druhý den (čtvrtého dne mé nemoci). Na přistávací plochu jsem dojel na kole. Tehdy jsem byl již velmi nemocný. Když jsem dorazil do Georgetown, strčili mě do taxíku a vzali rovnou do nemocnice.
V nemocnici jsem čekal několik hodin na krevní test. Evidentně jsem měl příznaky malárie. Doktor mi pak řekl, že můj test je pozitivní. Byl jsem ambulantní pacient, takže mi dal jen malou lahvičku s prášky na malárii, a to bylo vše. Samozřejmě, že jsem je nebral; namísto toho jsem vypil velkou dávku vlastní medicíny. Po několika hodinách jsem se cítil lépe. Patřil jsem tedy k těm, u nichž to účinkovalo. Abych to završil, vrátil jsem se do nemocnice a nechal si udělat další krevní testy, které se nyní ukázaly jako negativní. Byl jsem na sebe pyšný! Byl jsem prvním pacient, u nějž byl proveden krevní test před a po léčbě stabilizovaným kyslíkem. Teď už jsem věřil, že jsem objevil zcela novou metodu léčby nemocí.
Dále Jim Humble podrobně popisuje, co se dál s jeho objevem dělo. Dlouhé roky dalších výzkumů a pokusů dovedly tohoto skvělého člověka k přípravku, který si může pořídit OPRAVDU KAŽDÝ a který je maximálně účinný pro téměř všechna onemocnění, včetně těch nejtěžších. Pan Humble radí každému "laikovi" aby nedal na prohlášení a "varování" lidí a společností, kteří s MMS nepřišli nikdy do styku a vidí v něm jen velké nebezpečí pro svůj byznys, kterým léčení lidí bezpochyby je.
Základní příprava MMS je následovná: na každou 1 kapku MMS připadne 5 kapek aktivátoru (10% roztok kyseliny citronové), promíchá se a nechá se 3 min. aktivovat. Po této době dolijete pitnou vodu a jednoduše vypijete. Dávky MMS se samozřejmě zvyšují, přesně podle pokynů v knize.

Další výňatky z knihy:

Jistě si brzy povšimnete, že v knize se mnohokrát opakuje několik podstatných věcí. Je tomu tak proto, že si mnozí často přečtou jen konkrétní, dílčí návod, a pak to, co právě zjistili, chtějí ihned použít, aniž by četli až do konce. Doufám, že jsem zde to nejdůležitější zopakoval dosti často, aby vše bylo opravdu úplně jasné. Přesto prosím, abyste tuto knihu dočetli před prvním použitím MMS opravdu až do konce.
Ať už berete dvě kapky nebo libovolnou jinou dávku, musíte pro každou kapku MMS vždy použít 5 kapek citrónové šťávy nebo zředěné kyseliny citrónové, v nouzi i vinný ocet. V této kapitole se dozvíte více o použití kyseliny citrónové namísto citronu nebo octa, který jsem používal zpočátku. Jakou dávku může člověk použít záleží na okolnostech; čím zdravší člověk, s tím větší dávkou může začít. Někdo velmi churavý začne s dvěmi nebo dokonce s jednou kapkou MMS a hned v další dávce přidá další kapku, když mu po první dávce nebylo nevolno. Vyčkejte vždy pár hodin a zvyšte dávku o jednu kapku. Jestliže se projeví náznaky nevolnosti, na chvíli přerušte. Velmi nemocní lidé by přes den měli brát nějaké přiměřené dávky co čtyři hodiny, v některých případech i každou hodinu, ale dávky musí být velmi malé. Nemocný se pak téměř vždy začne cítit během 24 hodin mnohem lépe. Když imunitní systém použije MMS k uvolnění jedů člověk může pocítit slabou nevolnost. Ale nevzdávejte to. Přechodně snižte počet kapek na každou dávku na množství, při němž vám není nevolno. Postupně zvyšujte počet kapek v každé dávce tak dlouho, dokud nedosáhnete hranice, za níž už vám začíná být nevolno. Postupujte tímto způsobem až do dosažení 15 kapek bez projevů nevolnosti. Pak berte dvě dávky po 15 kapkách s odstupem dvou hodin. V průběhu dne to pak zopakujte ještě jednou. Stejně postupujte každý následující den tak dlouho, dokud nebudete zdraví. Za normálních okolností se tělo uzdraví už v průběhu postupného zvyšování dávky k 15 kapkám, ale pokud se tak nestane, držte se popsaného postupu.
Dávky nad 15 kapek: Jak už jsem říkal, pokud je snesitelná dávka 15 kapek, je dávka 45 kapek možná třikrát lepší. Za normálních okolností to nikdy nedělejte. V krajních případech byste možná mohli zkusit několik dávek po 25 kapkách s odstupem dvou hodin. Pravdou je, že už mám zprávy od lidí, kteří se poté, když se jim nepodařilo dosáhnout požadovaných výsledků, uchýlili k dvěma dávkám po 25 správně aktivovaných kapkách s odstupem 2 hodin. I v tomto případě z opatrnosti použili roztok namíchaný z kapek a 1,5 čajové lžičky citrónové šťávy nebo 10% kyseliny Citrónové.. Pak jako obvykle vyčkali tři minuty nebo o něco málo déle. Ale opravdu nikdy, nikdy s 25 kapkami nezačínejte! Více než 15 kapek použijte opravdu jen v krajních případech. Dvě takové dávky v rozmezí dvou hodin, to je opravdu hodně. Buďte opatrní.
Přes to všechno bych měl říct, že nám bylo ohlášeno několik případů vyléčení rakoviny prostaty při dávkách až 60 kapek. Nejméně jedna osoba brala 100 kapek denně více než týden.
Výjimka: V případě parazitů by člověk měl začít s velkou dávkou, například 15 kapek. Velká dávka MMS často pomůže i tehdy, pokud někdo požil nějaký jed nebo si přivodil otravu potravinami.
Po této africké zkušenosti MUDr.Hesselink jinému příteli trpícímu extrémní formou lymské artritidy navrhl, aby si namíchal MMS a použil ho tak, jako jeho kolega v Africe. Bylo to 12 kapek MMS a 60 kapek zředěné kyseliny Citrónové.. Udělal to, aby pak nemalému úžasu příští ráno zjistil, že příznaky artritidy zmizely, avšak ohlásil, že se znovu objevily po asi 6 týdnech, takže od té doby potřebuje každých pár týdnů opakovanou dávku.

Lymská nemoc:

Když je řeč o velice nesnadno léčitelných onemocněních, které ničí různé tělesné orgány a jsou neobyčejně oslabující, patří lymská nemoc (borrelióza) k nejhorším. V případě tohoto onemocnění imunitní systém MMS rozhodně potřebuje. Dosud nejlepších výsledků bylo dosaženo s MMS aktivovaným roztokem kyseliny citrónové, jak je popsáno v této kapitole. Prozatím nejlepší postup spočíval v šokování systému první dávkou 9 nebo 10 kapek, následované druhou dávkou s 12 kapkami. To zažene lymskou nemoc do remise až na 6 týdnů, ale pak je nutné použít další kapky. Každému je ale jistě jasné, že dočasné vymizení projevů nemoci není to, oč nemocnému jde, chce se přece úplně vyléčit. Zdá se to být možné, pokud člověk s MMS pokračuje. Mám zprávy od některých lidí, kterým udělalo opravdu velice dobře braní menších dávek 3, 4 až 5 krát denně.
Jestliže se váš stav nezlepšuje, je to ve většině případů tím, že pravděpodobně neberete dostatečné množství. Avšak než překonáte lymskou nemoc,může to trvat až rok. Zatím pro to nemáme v ruce laboratorně ověřené důkazy, nicméně, podle informací, které dostávám, všichni lidé s lymskou nemocí, kteří berou MMS zaznamenali výrazné zlepšení stavu.

Hepatitida A, B a C a všechny její další varianty

Pacienti by potřebovali 15 kapek dvakrát denně, ale jejich organizmus toto množství obyčejně netoleruje. Jejich imunitní systém bezprostředně po požití 15 kapek zaútočí na onemocnění příliš prudce. Začínejte s dvěma kapkami a jestli se vám neudělá nevolno, zkuste v příští dávce později v tentýž den tři. Kdyby vám po nich bylo nevolno, zkuste ještě ten samý den další dávku, ale o kapku nižší. Pokračuje s třeba jedinou kapkou tak dlouho, až ji nemocný může vzít aniž by mu bylo špatně. A potom dávku můžete navýšit na dvě. Většina lidí může začít se dvěma kapkami. Pak postupně navyšujte počet kapek tak dlouho až nemocný bude moci bez potíží vzít 15 kapek dvakrát denně. Buďte opatrní a vyhněte se vyvolání stavu nevolnosti, protože to často způsobí, že se lidé začnou braní MMS bát a nebudou ochotni začít znovu. Pamatujte, že MMS je pouze zdravotní nápoj obsahující minerální doplněk představující dávky munice pro imunitní systém. Člověk si na to musí zvyknout.

Herpes

Člověku, který ví, že herpes je snadno vyléčitelný když má imunitní systém správnou munici, se z televizních reklam může dělat zle. Při dávkách 15 kapek dvakrát denně je každý herpes často pryč už za týden. Musíte přirozeně začít na dvou kapkách a denně přidávat, až dokud nedosáhnete 15 a pak dávky 15 kapek užívat dvakrát denně asi týden. To znamená, že herpes byste měli zdolat během zhruba dvou týdnů. Ve velmi špatných případech to ovšem může trvat až dva měsíce, ale nakonec ho porazíte.

Rakovina, včetně leukémie

Teorie je stejná. Chlordioxid poskytne imunitnímu systému téměř perfektní munici k útoku na rakovinové buňky. Věříme, že se tato domněnka potvrdila, protože nám hodně lidí, kteří trpěli rakovinou sdělilo, že rakovina zmizela nebo podstatně ustoupila poté, co brali MMS. V této oblasti ovšem dosud neproběhl dostatečný výzkum. Přesto to je mnohem lepší, než standardní léčebné postupy. Lidé často říkají, a i sami jsme si povšimli, že rakovina pokožky obvykle vyschne a sloupne se během jednoho týdne poté, když nemocný bere 15 kapek MMS dvakrát denně.

Aktualizace pro 3. vydání

V případě, že máte co do činění s rakovinou a stav se nelepší, převažuje názor, že nepoužíváte dostatečné množství MMS. Začněte jako vždy s 2 kapkami ráno a přikročte ke 3 kapkám odpoledne. Pak 4 kapky příští ráno a poté je začněte brát každé 4, a pak každé 2 hodiny. Postupně zvyšujte dávkování i frekvenci dávek. Pokaždé, když zpozorujete, že se vám dělá nevolno, snižte počet kapek v jednotlivých dávkách. Pak pomalu opět navyšujte. Měli byste dosáhnout 10 kapek každé 2 hodiny, počínaje probuzením, až do večera. Nezapomeňte, že je musíte vždy aktivovat roztokem kyseliny citrónové a samozřejmě počkat 3 minuty před přidáním džusu nebo vody k vypití. Dnes už preferuji kyselinu citrónovou, vždy 5 kapek na 1 kapku MMS. Tajemství spočívá ve větším množství kapek a udržování hladiny MMS až do doby, než rakovina uhyne. Je potřebné nalézt vlastní cestu a zkoušet, co je pro vás nejlepší.
Pokud je to nezbytné, neváhejte jít až na alespoň 30 kapek MMS dvakrát, nebo 15 či více kapek čtyřikrát denně. Vezměte si méně jestliže pocítíte nevolnost, ale pak opět pokračujte v navyšování.
Když jsem psal tyto řádky, můj soused právě zvítězil nad malým melanomem na paži. Jak už jsem se zmínil, bral větší dávky po 25 kapkách. (Běžně tak vysoké dávky nedoporučuji, ale u něj to pomohlo). V každém případě měl lékařsky potvrzeno, že skutečně šlo o melanom. Po pouhém týdnu braní MMS okolí melanomu vybledlo, pak se začal zmenšovat až nakonec po asi dvou týdnech úplně zmizel a místo přestalo být bolestivé.
Na malý karcinomatózní bolák na hřbetu ruky, který se tam držel už více než rok, jsem dal jednu kapku MMS aktivovaného citrónovou šťávou a po třech minutách čekání do něj přidal 2 kapky DMSO. Po aplikaci jsem okamžitě pocítil jakoby mi na ruku přiložili žhavé železo. Bolelo to ale asi jen 3 minuty. Pak se objevila velká hnědá skvrna, mnohem větší než původní malý bolák. Dal jsem si na to vazelínu a obvázal. Po dvou dnech hnědá skvrna odpadla a zůstala po ní velká prohlubeň. Dal jsem si na to další vazelínu, opět převázal a po čtyřech dnech se to úplně zhojilo a nezanechalo ani jizvičku. (Poznámka: Z tohoto vydání jsem vyňal upozornění ohledně použití DMSO, protože se jeho použití nejeví nijak problematické.) Řekl bych, že v tomto případě DMSO vneslo MMS hluboko do boláku a zahubilo ho během tří minut. Když bolest ustala, už nežil. Tím samozřejmě nikoho nenabádám, aby to také vyzkoušel. Poznámka: Na konci této kapitoly jsou tři předpisy, jeden pro rakovinu, jeden standardní postup, a jeden je pro chřipku, nachlazení, zápal plic a další běžná onemocnění.

Astma

MMS často zastaví astmatický záchvat během 10 nebo méně minut, ale nefunguje to vždy. Proti astmatu nejlépe účinkuje v delší časové periodě. Jestli může nebo nedokáže zastavit astmatický záchvat okamžitě nebo za jak dlouho astma vyléčí, to závisí na stavu nemocného. MMS pomáhá vždy, ale pokud je člověk "neopravitelný", nezvládne to ani MMS. Astma se nicméně často vyléčí po dlouhodobém užívání.
Telefonovala mi jedna paní a tázala se, jestli jí MMS pomůže od astma. Řekl jsem jí, že myslím, že ano. Pak tedy začala brát MMS, ale její astma se zhoršilo. Volala mi znovu a já jí řekl: "Občas se stav může zhoršit předtím, než se začne zlepšovat, ale nepolevujte." Věřte nebo ne, ta paní pokračovala s MMS jeden a půl měsíce i za trvale zhoršeného stavu, ale nepolevila ve víře ve zlepšení. Prostě to odmítala vzdát. A pak se jí začalo dařit lépe. Stav se neustále zlepšoval a astmatické stavy nakonec úplně vymizely. Trvalo jí to celkem 2 měsíce… nevím, co k tomu dodat, ale bylo to funkční.
Z těchto úryvků z knihy pana Jima V. Humbla sami můžete usoudit, zda MMS používat či ne. Z našich vlastních zkušeností můžeme uvést, že MMS je opravdu neuvěřitelně účinný.

www.emms.cz

 

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama