A. Huxley:"Až lidé jednou zjistí pravdu, zešílí z ní..." - to není nutné, ale čistit se a zvyšovat vibrace a lásku ano. Začněte s vědomým tvořením své reality, nejlépe HNED!

MMS na všechny chřipky

21. března 2010 v 14:45 | Jim V.Humble |  Co je MMS


MMS - univerzální a vysoce účinný přípravek na jakoukoliv "chřipku"

Denně nás ze všech stran informují sdělovací prostředky o dalších nových případech nakažení prasečí chřipku. Na Ukrajině je přes 500 000 lidí nakaženo chřipkou neznámého původu, počet mrtvých se stále zvyšuje. Stále se mluví a píše jen o očkovacích látkách, které jsou nevyzkoušené a ze světa je již hlášeno mnoho případů nebezpečných vedlejších účinků těchto vakcín.
Přitom je velice jednoduché a účinné řešení - MMS. Tento přípravek ničí okamžitě viry i bakterie, se kterými přijde do styku. Kdo užívá preventivně MMS či MMS2 či tyto přípravky při prvních příznacích nasadí, nemusí se o své zdraví bát.

S MMS se nemusíte bát žádné "chřipky".

Ne, opravdu nejde o využití vážné situace k propagaci MMS. Každý člověk, který MMS má k dispozici a ví, jak s ním pracovat, udolá každou chřipku do 2-3 dní. Stačí jen dodržovat postupy, které doporučuji a nyní již i mnoho znalých lidí a lékařů. MMS je univerzálním prostředkem pro jakoukoliv chřipku. MMS ničí chřipkové viry bez rozdílu jejich mutace. V sekci "Nové aplikace MMS" naleznete účinné postupy pro vnitřní užívání MMS při jakékoliv chřipce a níže si přečtěte návod pro potírání plicních infekcí - prasečí chřipka se přenáší z velké části vdechnutím a následným pomnožením virů v plicích.

Likvidace plicních infekcí:

Čtěte velmi pozorně - je zcela nutné dodržet přesný postup!

  1. aktivujte pouze 2 kapky MMS 10 kapkami aktivátoru (10% roztok kyseliny citronové) v porcelánovém hrnku.
  2. promíchejte a vyčkejte obvyklé tři minuty
  3. po uplynutí tří minut se nad hrnkem velmi pozvolna ale dlouze nadechněte a pomalu vydechněte
  4. opakujte třikrát nádech nad sklenicí a pomalý výdech, pokud se vám udělá špatně, nepokračujte dál a počkejte až se váš stav normalizuje.
  5. poté si zacpěte nos (pokud se tři nádechy nijak u vás negativně neprojevily) a nadechněte se nad hrnkem s otevřenou pusou - opět velmi pomalu a zadržte dech. Poté vydechněte.
  6. Opakujte nádech pusou a zadržení dechu ještě jednou .
Po této aplikaci dojde k okamžitému zničení drtivé většiny všech infekčních ložisek v plicích. V těchto dnech, kdy hrozí infekce ze všech stran, doporučuji provádět minimálně jednou denně - před spaním. Dodržujte však maximální počet kapek MMS - tedy pouze 2.
Jim V.Humble

www.emms.cz
 

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama