A. Huxley:"Až lidé jednou zjistí pravdu, zešílí z ní..." - to není nutné, ale čistit se a zvyšovat vibrace a lásku ano. Začněte s vědomým tvořením své reality, nejlépe HNED!

Ochranné systémy nejen při vzestupu

21. března 2010 v 12:21 | Diana Cooper |  Vzestup do 5D
Pokud jste se vydali na spirituální cestu, jste osobou nesoucí lampu kráčící neohraničenou cestou. Dobrou zprávou je, že světlo lampy vám ukazuje cestu a osvětluje cesty ostatních.

Špatná zpráva je, že jste viditelní a zranitelní. Kdokoli s nižším záměrem, kdo nechce, abyste šířili světlo nebo kdo chce kousek vaší energie ví, kde jste. Jsou určitá náboženství nebo vládní seskupení, které investovaly do toho, aby byli lidé drženi ve strachu a zmatenosti. Autoritativní systémy a vůdci sami žijí ve strachu. Ovládají, diktují lidem, co mají dělat a jednají ze strachu, potřeby a nenasytnosti. Sytí se strachem a zmateností těch, které ovládají, a to jim dává pocit síly. Ta poslední věc, kterou chtějí je, aby se lidé cítili uvolněně, měli jasné myšlení a byli nezávislí.

Nový Zlatý věk je počátek úsvitu a zanedlouho se staré systémy zhroutí. Pokud lidé začnou spolupracovat, nebudou mít potřebu soutěžit. Život se stane týmovou prací. Každý pomůže druhému, aby ze sebe vydal to nejlepší, a aby každý z výsledku profitoval. Nicméně do doby, než všichni budou mít ten nejlepší záměr vůči ostatním, potřebujeme se chránit.

Vždycky jsem si myslela, že ta nejlepší ochrana je mít otevřené srdce. Faktem je, že jsme fyzické, emocionální, mentální a spirituální bytosti a jakákoli disharmonie jednoho z těchto těl nás dělá zranitelnými, což zapříčiní zmatenost a stres. Pokud jsme fyzicky, emocionálně, mentálně a spirituálně silní, pak jsme nenapadnutelní. Stres zapříčiňuje cokoli mající těžkou vibraci jako strach, žárlivost, vztek nebo depresi. Pokud jsou na vás zaměřeny skličující, zlomyslné, kritické, hrozící myšlenky a emoce, mohou jako šípy proniknout vašimi slabými nebo zranitelnými hranicemi kolem vás a vezmou vám vaše jasné myšlení a naplní vás zmateností. Poté začnete pochybovat. Nemůžete být mistrem a nemůžete se posunout na spirituální cestě.

Pokud vás někdo napadne špatnou myšlenkou, může vás tak přimět, abyste se cítili úzkostliví nebo nemocní, a nemusíte přesně vědět proč. Představte si, že máte zrcadlo, obrácené vůči nim a tuto myšlenku posíláte zpátky do jejich zdroje. Poté jim můžete poslat lásku. Útoky poté přestanou. Daný člověk může podvědomě vidět svůj stín a tím může být šokován. Můžete poslat světlo. Světlo totiž obsahuje spirituální informaci a vědění, které rozpouští temnotu. Jedna žena byla nemocná. Postavila si takto ve své mysli zrcadlo, které odráželo všechny negativní myšlenky, a tak se začala chránit. Okamžitě se cítila lépe.

Pokud jste neuzemnění, jste zranitelní. Existuje staré přísloví, které říká, že není se čeho bát, pouze sebe. Pokud někdo sedí doma a bojí se, má úzkosti a je ze všeho vyděšen, je nechráněný proti svým negativním myšlenkám a těch druhých. Pokud máte slabou mysl a jste snadno ovládatelní, jste snadným cílem. Ti, kteří mají silnou mysl, jsou klidní, uvolnění a šťastní, jsou nenapadnutelní. Pokud tancujete, děláte si legraci a smějete se, jste zdrojem zoufalství pro kohokoli, kdo vás chce psychicky napadnout.

Pokud je vaše cesta zasvěcena vzestupu, je důležité se očišťovat. Ujistěte se, že jste fyzicky silní a zdraví, jíte zdravé jídlo, často jste na čerstvém vzduchu, dostatečně odpočíváte a relaxujete. Potlačené a popřené emoce blokují vaše čakry. Divoké a nekontrolovatelné pocity vás zanechávají otevřené a vyvedené z rovnováhy. Cílem je nechat emoce proudit, cenit si jich a vyjadřovat je v momentě, kdy je pociťujete, což udržuje vaše emocionální tělo čisté. Vaše mentální tělo odráží vaše myšlenky a systémy přesvědčení, proto mistr sleduje své myšlenky, a pokud je třeba, hledá hlavní nefunkční systém a odstraní ho. Nejlepší ochranou je vyrovnanost, klid. Jste v souladu se svou duší? Cítíte se ve svém životě spokojeni a naplněni? Máte čas relaxovat a radovat se z krásy světa kolem vás? Jste na Zemi rádi? Pokud chcete vzestoupit, musíte být schopni relaxovat a užívat si proud života.

Často temnota napadá lidi, kteří se rozhodli jít za světlem. Pokud by se tak nerozhodli, temné síly by se o ně nezajímaly. Pokud máte kolem sebe negativní osobu, pravidelně invokujte zlatý paprsek Krista a začněte proces očišťování. Tato temnota slouží jejímu vyššímu záměru tím, že ji nutí ochraňovat se a očišťovat.

Ochranné systémy:

Modrý plášť. Tmavě modrá je velmi ochranná barva, barva Archanděla Michaela, ochránce. Představte si, jak přes vaši auru překrýváte tmavomodrý plášť s kapucí na hlavě. Jste plně chráněni.

Zlaté vejce. Požádejte anděly, aby vás svým světlem obalili do zlatého vejce, které ještě obalí tmavě modrým světlem. Pokud pracujete s lidmi a často přebíráte jejich problémy, umístěte ještě kolem fialovou barvu, což vám zajistí ochranu od negativní energie ostatních.

Zlatý paprsek Krista. Je to jeden z nesilnějších a nejvíce ochraňujících paprsků. Musí být třikrát invokován. Řekněte: " Žádám svou Monádu, aby invokovala Zlatý paprsek Krista pro mou plnou ochranu." Řekněte tuto větu třikrát a pak přidejte: "Je to tak."

Sloup světla. Invokujte sloup světla z Já jsem, aby vás ochraňoval po celý den. Požádejte, aby zůstal neporušen, byl božsky nabíjen a aby jím nic neprošlo, co není boží a Kristovým světlem. Dále můžete požádat, aby božské světlo přeměňovalo vše negativní ve vás na pozitivní.

Strážný anděl. Můžete vždy požádat svého anděla, aby vás ochraňoval, čímž také posílíte vazbu mezi jím a sebou.

Zvyšování vibrací. Všechny negace a destrukce se vibračně nachází podstatně níže, než láskyplné konstruktivní a harmonické kvality. Uvědomte si, co se na vás lepí, s čím se často setkáváte - s tím nejspíše rezonujete. Požádejte například své Vyšší Já o zvýšení vibrací tak, abyste se zbavili všeho negativního a všech strachů a ščpatných vlivů a nic takového si k sobě nepřitahovali.


Zdroj - Diana Cooper - A new light on Ascension

 

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama