A. Huxley:"Až lidé jednou zjistí pravdu, zešílí z ní..." - to není nutné, ale čistit se a zvyšovat vibrace a lásku ano. Začněte s vědomým tvořením své reality, nejlépe HNED!

Očista k vzestupu

21. března 2010 v 10:20 | Diana Cooper |  Vzestup do 5D
Abychom byli připraveni k vzestupu, potřebujeme být čistí jak jen to je možné, a to mentálně, emočně a fyzicky. Emoce, které jsme v průběhu života potlačili, se usazují v buňkách našeho těla a v naší auře, a do našeho života přitahují negativní lidi a situace. Emoce nesou svůj vibrační otisk a na principu zákona rezonance tento otisk přitahuje emoce a události, situace a partnery velmi podobné. Pokud chceme nový vztah a ještě jsme připoutáni k tomu starému, je třeba ho uvolnit teď.

Pokud se smějete a uvnitř vás bují vztek, přestaňte se přetvařovat. Nejde o to být pořád milý a usmívat se, ale být opravdový a upřímný. Poté může být kalná voda potlačených negativních emocí vyjít na povrch a být vyčištěna. Pokud jsou vaše emoce zamrzlé nebo rozvířené, vstupte do vašeho klidného středu (středové pole rozpínající se od naší páteře všemi směry, viz také Léčivé techniky) a požádejte, aby vám byl ukázán hlavní systém přesvědčení, který vás uvedl do tohoto stavu. Pod každou emoční nerovnováhou je nějaký systém přesvědčení, ze kterého tyto emoce vycházejí. Poté, co na něj přijdete, jej můžete změnit.
Pokud váš vztek pramení z přesvědčení, že není bezpečné věřit slabým mužům, můžete jej změnit za "Je bezpečné věřit sobě a druhým", nebo máte přesvědčení, že se vám nic nedaří, změňte jej na "Vždy se mi vše podaří". Všichni máme v sobě dospělou část, přes kterou naše emoce volně proudí. Pokud jsou blokovány nebo mimo naši kontrolu, určitá část je stále uvíznuta v dětství a špatně snáší nedostatek něčeho.

Příklad jedné ženy: velmi těžce snášela, když její nadřízený začal být v práci nervózní. Je to velmi schopná žena a věděla, jak svého nadřízeného uklidnit, nicméně velmi těžce snášela vyzařování jeho negativních vibrací. Při zklidnění své mysli si uvědomila, že při jeho nervozitě se podvědomě bála, že bude agresivní, jako kdysi její otec. Automaticky se začala cítit jako bezmocné dítě, které při jeho vzteku dostane výprask nebo bude posláno do svého pokoje nebo bude veřejně poníženo. Tyto staré emoce byly stále uloženy v jejím žaludku a i jako dospělé se jí dělalo nevolno, jako když byla malá. Aby se vyléčila a přiznala svou sílu v okolí takových mužů, musela se naučit, jak se starat a ochraňovat své vnitřní dítě, tedy představit si svou silnou dospělou část, jak se postaví svému otci a říct mu, že nemá právo zacházet s dítětem tímto způsobem. Dále se tento otec omluvil dítěti a vysvětlil mu, že nebyl rozzlobený na něj, ale na vnější události. Dále si představovala, jak otec toto dítě objímá a chová se k němu s láskou. Tuto představu opakovala tak dlouho, než ta uvíznutá část se uvolnila, a ona byla schopná reagovat na svého rozzlobeného nadřízeného dospělým a zralým způsobem. Poté potkala další dva lidi s podobným systémem a znovu na ně reagovala novým přístupem bez toho, aby jí bylo nevolno. Byla ráda, že se naučila jednu ze svých životních lekcí a očistila se od starých nepotřebných emocí.
Emoce jsou v těle vyjadřovány slzami, lymfou, močí a slinami. Proudí tyto tekutiny ve vašem těle volně nebo je něčím blokujete? Fyzické tělo je náš chrám. Zarputilé a nezměnitelné myšlenkové pochody se u nás projevují napjatými svaly v těle. Pokud jste v tenzi, zatančete si nebo si běžte zacvičit, setřeste ze sebe napětí do té doby, než je i vaše mysl uvolněná. Je třeba jíst zdravé jídlo. Čokoláda, cukr, mléčné produkty a maso snižuje přísun světla do těla. Dále je třeba pravidelně cvičit a očišťovat se.
Buňky našeho těla jsou jako žárovky. Ve středu buňky je vlákno, které je naše pravé DNA s dvanácti vlákny. Pokud je tato žárovka připojená na zásobu elektřiny, pak toto vlákno svítí. Buňky našeho těla jsou jako trilión žárovek. Pokud jsme uvolnění, čistí a napojení na zdroj, jsme silným zdrojem světla na Zemi. Pro urychlení očištění můžeme invokovat Fialový plamen, který nám pomůže očistit sebe od negativních emocí. Pokud vás někdo rozzlobil, můžete si sebe a druhou osobu představit obklopené tímto Fialovým plamenem, což pomůže váš vztah očistit. Pokud chcete vyléčit určitou část vašeho těla nebo života, můžete zajít do pyramidy Archanděla Rafaela, a to v meditaci nebo před spaním.
Dalším silným očišťujícím prostředkem je oheň. Všechny limitující a nepotřebné systémy přesvědčení nás vyvádějí z rovnováhy a obklopují nás šedou energií. Všechny tyto přesvědčení si sepište na papír a poté je spalte. Udělejte to se záměrem je opravdu nechat odejít. Uvědomujte si své myšlenky. Léčitelé a terapeuti a další citliví lidé na sebe často nabalují negativní energii z ostatních lidí, proto si mohou představit, jak jsou pod vodopádem, který smývá všechnu negativitu a zároveň je vitalizuje. Také pomáhá každodenní koupel.
Temnota slouží světlu a strach slouží lásce.

Převzato z knihy A new light on ascension od Diany Cooper.


 

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama