A. Huxley:"Až lidé jednou zjistí pravdu, zešílí z ní..." - to není nutné, ale čistit se a zvyšovat vibrace a lásku ano. Začněte s vědomým tvořením své reality, nejlépe HNED!

Prasečí (mexická) chřipka

21. března 2010 v 15:03 | Jim Humble |  Co je MMS


MMS A CHŘIPKA

Jim V. Humble

"Poslední dobou šíří média zprávy o NOVĚ VARIANTĚ CHŘIPKY a WHO už vyhlásilo 6. stupeň, což znamená "globální pandemii". Není třeba se děsit, i když se slovem pandemie je historicky spjatá vzpomínka na fatální "španělskou chřipku", která si vyžádala více obětí než první světová válka. Pandemie prostě znamená rozšíření nějaké nakažlivé choroby na velké ploše, třeba více kontinentech, i když se přitom jedná o malý počet dobře léčitelných případů, ve skutečnosti je jich ve srovnání s výskytem běžné chřipky naprosto zanedbatelné množství. Nelze to ovšem brát na lehkou váhu, jelikož nové chřipkové kmeny se mohou rychle rozšířit ze země do země. Před pěti lety způsobil mnohá úmrtí chřipkový kmen SARS, zejména v Číně a v roce 2007 byly sledovány různé varianty ptačí chřipky.
13. dubna 2009 byly rozpoznány případy "prasečí chřipky" v Mexiku a později v USA a Anglii. Pomiňme teď zájmy známých společností usilujících o prodej svých produktů, či využití nahromaděných zásob léčiv po planém poplachu s "ptačí chřipkou". Chřipka je mnohdy opomíjené (a přechozené) onemocnění, které může vážné poškodit lidské zdraví a u slabých a jinak nemocných jedinců i úmrtí.
MMS (zázračný minerální roztok) je mocný dezinfikátor, schopný napadnout a vyhubit vyvíjející se chřipkové viry. Účinkuje zcela bez ohledu na jejich druh nebo varianty (mutace), které se časem mohou vyvinout. Toto přesvědčení je založeno na chemii a chování aktivovaného MMS, pokud jej budete používat podle níže uvedených pokynů.
Na rozdíl od antibiotik nebo očkovacích látek, chlordioxid z aktivovaného MMS hubí veškeré patogeny, a tedy i chřipkové viry, bez ohledu na kmeny nebo vyvíjející se varianty - což je ostatně známo už od roku 1950. Správným způsobem použitý aktivovaný MMS tedy představuje univerzální přípravek na všechny varianty onemocnění, kterému říkáme chřipka.
Některá fakta, která v případě chřipky musíme brát v úvahu:
O nedávno zjištěném kmeni prasečí chřipky se například tvrdí, že jde o nový virus, který je jiný než všechny předchozí. Na rozdíl od ptačí chřipky nebo SARS, napadá prasata, jimž způsobuje zahlcení plic (zavodněním), které někdy (ale ne vždy) má za následek smrt. Tento virus se začal neočekávaně přenášet na lidi, kteří s prasaty pracují, a následně bylo pozorováno, že se dokonce může šířit vzduchem z osoby na osobu. Počínaje 13. dubnem 2009 bylo v Mexiku během následujících čtrnácti dnů hospitalizováno s nálezem prasečí chřipky přes 1000 lidí a oznámeno na 60 úmrtí. Pak se virus rychle dostal i do USA a Anglie. Nyní jsou případy onemocnění podchyceny prakticky po celém světě, což vedlo WHO k vyhlášení šestého stupně ohrožení, čili "pandemie".
Nutno podotknout, že na "běžnou chřipku" jen v USA umírá na 50 000 lidí… Počet úmrtí a lidí v nemocničním ošetření lze denně sledovat na internetu. Center for Disease Control má také stránku se statistikami o hlášených případech této chřipky.
Viz: http://www.cdc.gov/swineflu/investigation.htm
Uvedené skutečnosti nijak nezabránily tomu, že US Úřad pro vnitřní bezpečnost v dubnu deklaroval prasečí chřipku jako "stav nouze". Janet Napolitano ihned uvolnila 25% federální zásoby (zastaralé…) protichřipkové vakcíny (50 miliónů dávek) "k použití federálními orgány pro případ potřeby". No dobře. Pojďme raději dál.
"Prasečí chřipku" nemůžete dostat z vepřového masa či jiných produktů. Šíří se v první řadě vzduchem, kapénkami od nakažených lidí. Červený kříž a další organizace proto rozdávají návštěvníkům nemocnic a lidem pracujícím tam, kde by mohli být vystaveni riziku nákazy, ochranné masky.
MMS je nejen širokospektrální dezinfekční prostředek, ale způsob jimž hubí viry a bakterie je naprosto odlišný od fungování antivirotik a antibiotik. Pokud někoho zajímají baktericidní vlastnosti MMS, můžete si přečíst sekci "Vysvětlení účinnosti MMS".
MMS je použitelný jak k prevenci, tak i jako prostředek k zdolání "prasečí" i jiné chřipky. K tomu je potřebné brát MMS v hodinovém cyklu.
Doporučený postup použití MMS jako účinného prostředku proti chřipce.
1. Smíchejte v hrnku nebo sklenici 1 kapku MMS s 5 kapkami kyseliny citrónové nebo čerstvé citrónové šťávy. Protřeste a vyčkejte tři minuty do ukončení aktivace.
2. Doplňte asi 2 dl vody nebo džusu, který v sobě nemá přidanou kyselinu l-askorbovou - E300 čili vitamín C (vitamín C omezuje účinnost roztoku). Pak celý obsah vypijte tak rychle, jak je to možné.
3. Pokud během první hodiny nepocítíte vůbec žádnou změnu, pokračujte druhou hodinu se 2 kapkami. (Každou kapku MMS samozřejmě vždy aktivujte 5 kapkami kyseliny citrónové nebo citrónové šťávy a čekejte tři minuty) Pokud nemáte pocit nevolnosti ani po dvou kapkách, jděte ve třetí hodině na 3 kapky. Případný projev nevolnosti neznamená nic špatného. Pouze signalizuje, že MMS zabíjí patogeny. Ale nezpůsobte si zbytečně špatně od žaludku tím, že pak budete brát více. Postupně navyšujte na maximálně 6 kapek MMS s 30 kapkami kyseliny. Vážíte-li přes 90 kg, pak by vaše maximum mohlo být až 10 kapek.
Mějte na mysli, že se většina lidí nedostane přes 3 nebo 4 kapky za hodinu, aniž by začali pociťovat rostoucí nevolnost. Při jakémkoliv pocitu zvedání žaludku musíte počet kapek snížit, přinejmenším o jednu. Nevolnost se projeví vždy, když MMS hubí bakterie a viry rychleji než vylučovací systém zvládá odstranit jejich pozůstatky. Snášet tuto nevolnost nepřináší žádné výhody. Vždy hledejte bez potíží snesitelnou hranici.
4. Pokračujte s dávkami MMS každou hodinu po celých 12 hodin (tzn. 12 dávek). Chřipka by v tomto rozmezí měla zmizet; nicméně, rozhodně nepřestávejte brát MMS dokud si nejste úplně jisti zotavením. Kdybyste pociťovali příznaky chřipky ještě další den, určitě pokračujte při stejných hodinových dávkách. Stejný léčebný postup lze použít i u dětí, ale tady buďte zvlášť opatrní abyste předešli zvracení nebo jiným nezdravým pocitům. Použijte menší dávky a zvyšujte jen po 1/2 kapce. Nikdy nepřekračujte 3 kapky za hodinu.
5. Následující týden nebo 14 dní pokračujte se šesti kapkami dvakrát denně.
6. K zajištění prevence proti chřipce a udržování bezvadného stavu imunitního systému by dospělí v chřipkových obdobích měli brát 6 kapek MMS denně. Denní množství pro děti by mělo být dávkováno podle věku či váhy. Užívejte max. 1 kapku na každých 11 kg tělesné váhy a 1 kapku pro nemluvňata."


www.emms.cz
 

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama