A. Huxley:"Až lidé jednou zjistí pravdu, zešílí z ní..." - to není nutné, ale čistit se a zvyšovat vibrace a lásku ano. Začněte s vědomým tvořením své reality, nejlépe HNED!

Původní spirituální rodina - trocha historie

21. března 2010 v 13:15 | Diana Cooper |  Vzestup do 5D
Všichni máme svou původní spirituální rodinu. Jenže každý z nás chtěl zažít na planetě Zemi zkušenost, jestli uvidíme to božské v očích každého člověka. Pokaždé jsme si při příchodu na Zem vytvořili karmu, která nám pomohla zažít určitou zkušenost, a pokaždé jsme se inkarnovali s naší skupinou duší. Každý z nás se stal součástí několika skupin duší.

Na Zemi je k dispozici nová energie a vstup do vyšších vibrací. Energie k tomu, abychom mohli najít naši sílu a žít v ní. Už nemusíme následovat učitele a vůdce a můžeme následovat sami sebe. Učíme se odpovědně užívat svou sílu a nemusíme ji nikomu odevzdávat.

Jeden z kroků, jak se spojit se svou opravdovou sílou, je znovu se spojit se svou původní spirituální rodinou. Jsou to lidé, kteří si pamatují, kým opravdu jste. Když je potkáte, poznáte je. Znáte je už velmi dlouho. Můžete je potkat na semináři nebo v obchodě. Je jedno, kde je potkáte, ale okamžitě se spojíte. Tito lidé vám přijdou do života a velmi nám pomůžou si uvědomit, kým opravdy jste. Tito lidé se "dotknou vaší duše světlem z domova".

Každá kultura má svůj vlastní mýtus stvoření. Každý mýtus obsahuje část pravdy. Uvádím zde další příběh stvoření. Stvořitel je čistá láska a světlo, všemohoucí a moudrý(á). Ale čistá láska a světlo se nemůže s ničím poměřovat a nic testovat. Nemůžete procvičovat bezpodmínečnou lásku, pokud jste obklopeni lidmi, kteří vás bezpodmínečně milují. Je to příliš jednoduché. Není tu žádný test a nemůžete růst bez toho, abyste čelili problémům. Bez temnoty se světlo nemůže s ničím měřit. Proto Stvořitel rozšířil(a) své možnosti a zažívání zkušeností.

On/Ona vytvořil(a) 12 vesmírů a vyslal(a) miliardu jisker Jeho/Její vlastní energie, každou se speciálním posláním, aby nabíraly zkušenosti. Tyto původní jiskry se nazývají Monádou. Jsou to velmi průzračné a zářivé světla, překrásné vibrace lásky. Je v plánu, že až je jejich poslání dokončeno, tyto Monády se navrátí zpátky ke Stvořiteli, jako děti, které se vrací domů, aby se s rodinou podělily o nabitou moudrost a zkušenosti, a tak ji obohatily. Nicméně Monády potřebovaly růst, aby mohly vykonat své poslání, tak každá z nich vyslala 12 duší. Těmto duším říkáme naše duše nebo vyšší Já. Tyto duše se rozhodly rozvíjet a nabírat zkušenosti, a tak každá duše vyslala 12 odnoží, odstupujících vibrací, abychom mohli zažívat tu nejhustší hmotu. Vy jste jednou z těchto odnoží duše.

To znamená, že jeden aspekt vaší duše může být na Saturnu, další na Venuši a dva na Plejádách. Část vaší celkové energie může odpočívat ve vaší duši nebo může být v prostoru mezi inkarnacemi, ale všechny tyto odnože jsou spolu v kontaktu na úrovni duše. Některé duše se rozhodly poslat posly do vesmírné zóny svobodné vůle, aby zažily hustou fyzickou hmotu, kde se zapomíná na svůj původ - skutečně strašidelný a nebezpečný závazek s velkou sankcí za neúspěch a nádhernou odměnou za úspěch. To znamenalo poslat odnože neboli aspekty duše na Zem. Spousta jich sem přišlo a dostalo se hlouběji a hlouběji do hmoty. Někteří se tisíckrát znovu inkarnovali, aby se uvolnili od temnoty, do které se hluboce dostali.

V tuto dobu se inkarnuje více osvícených lidí, aby pomohli velkému probuzení. Některé duše a Monády tu posílají několik osobností, a proto v tuto dobu může být na Zemi více odnoží vaší duše nebo Monády. Diana Cooper potkala další lidi z odnože její duše, kteří si vybrali se narodit v tuto dobu, aby pomohli v období velké změny vědomí. Dále spolupracuje s Shaaron Hutton, která je z té samé Monády. Je její spirituální sestřenicí. Máte ve všech galaxiích11 duševních bratrů a sester, ke kterým máte velmi blízký vztah, a 144 bytostí z naší Monády. Dobrou zprávou je, že si můžete pomáhat a podporovat se. Špatnou zprávou je, že jeden nebo více z nich vám může ubírat energii.

Jedna žena byla dlouhou dobu velmi unavena a nevěděla proč. Bylo to kvůli tomu, že jiný aspekt její duše si bral její energii a, což by v jiném případě bylo nepřijatelné, v tomto případě k tomu dala na vyšší úrovni souhlas, a nabídla svou energii, aby pomohla svému duševnímu spřízněnci. Tato žena plně přijala toto vysvětlení a porozuměla, že její energie slouží někde jinde. Běžně není přijatelné, abychom někomu dovolili brát naši energii, protože tento způsob vytváří spoluzávislost.

Pokud máte podezření, že vám někdo bere energii, předtím, než usnete, řekněte jasně této osobě, že je máte rádi a že si jich vážíte, ale vaše energie patří vám, a že jim už nedáváte svolení, aby si ji brali. Jednou jsem toto udělala a cítila jsem se lépe. Poté, co se spojíte s vyšším Já, jste vedeni Monádou a pracujete na vyšší vibraci. Další krok je spojit se s Monádou. Monádě se někdy říká "Já Jsem" nebo "Otec v Nebi".

5D je o lásce, rovnosti a spolupráci. Vaše skupina duší vzestupuje společně, a nemůžete vzestoupit do té doby, než jsou všichni připraveni. Vzestup není o jednotlivcích, kteří se ženou vpřed. Je o rodinách duší (členech vaší Monády) a skupin duší (skupin podobně vibrujících lidí), kteří jdou společně vpřed. Nevíme, kdo patří do naší skupiny duší, proto osoba, kterou nemáme rádi, může být klíčem k našemu posunu vpřed. Přijímejte všechny lidi a pomáhejte bez omezení. Ve spoustě případů jeden ze členů s vyšší vibrací dobrovolně vede celou skupinu lidí nahoru po žebříčku vzestupu. Jméno hry zvané vzestup je spolupráce.

Některé poznatky t knihy od Diany Cooper A new light on Ascension.

 

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama