A. Huxley:"Až lidé jednou zjistí pravdu, zešílí z ní..." - to není nutné, ale čistit se a zvyšovat vibrace a lásku ano. Začněte s vědomým tvořením své reality, nejlépe HNED!

Ukázka z knihy "Svět bez hranic"

11. března 2010 v 23:29 |  Léčivé techniky
otázka:
"Jak mohu já, vy či kdokoli jiný pomoci člověku, který uvízl v nesnázích či trpí?"


( ano, takto je na to třeba pohlížet, uvízli jsme v nesnázích a trpíme, i když si to někdo nechce přiznat a dál si stojí za svou pravdou, není třeba obhajovat své pravdy...pravdy se mají přijímat, i když s nimi nesouhlasíme, to přeci nemusíme...co je dnes naše pravda, nemusí být naší pravdou zítra, když budeme naslouchat inspiraci...a je správná otázka, jak mohu pomoci já? Ano, naprosto správná, není to o tom, to on či ona si to má pořešit, nelíbí se mi jeho názory jeho chování, jeho postoje...ou...je to i moje, tak se vrhnu na léčení sebe sama a věřím, že tím uzdravím i toho druhého...přestala bych se slovně a v myšlenkách prát a dohadovat a začala bych, což všichni teď děláme na plné koule, protože už víme... čistit, čistit, čistit....)

"Z pohledu Hó oponopono existuje jediná cesta a tou je očišťování sebe sama!
Lidé, kteří se dostanou do mé blízkosti, vč. osoby, která mi píše, se mnou sdílejí program. Dostal se do jejich mysli jako nákaza. Nelze je z čehokoli vinit. Ocitli se v pasti!
Mohu hodit lano, ale většinou ho nepoužijí, anebo se na něm oběsí.
Tak co dělat?


Jediné, co mohu udělat, je očistit sebe! Když se čistím, čistí se i ostatní. Smažeme-li sdílené programy, odstraňujeme je celému lidstvu!!!

Neděláme nic jiného, než že čistíme, čistíme, čistíme!!!

Říkejme "pouze":

Miluji tě.
Omlouvám se.
Prosím, odpust, mi.
Děkuji ti.

Zbytek ponecháváme Božství!!!

Konec konců, vytváříme-li si svou realitu, pak jsme museli vytvořit i tuto situaci!
Když se vyléčíte vy sami, uleví se i osobě, která se na mě či vás obrátila s prosbou o radu ( a já dodávám, pokud tuto záležitost sdílíme s někým jiným, je to i jeho, proto i on by měl čistit...) a u leví se tak ostatním. kteří sdílejí tento program!!!
 

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama