A. Huxley:"Až lidé jednou zjistí pravdu, zešílí z ní..." - to není nutné, ale čistit se a zvyšovat vibrace a lásku ano. Začněte s vědomým tvořením své reality, nejlépe HNED!

Vědomí lásky a jednoty

21. března 2010 v 9:43 | Akiniel & Lightworker |  Zvyšujte vibrace

Ti, kteří již otevírají svá srdce do bezpodmínečné lásky a vědomí jednoty, tomuto článku přesně rozumí. Ostatní k tomu svojí rychlostí a zráním dospějí a již nyní prochází lekcemi, které je směrují k vzestupu. Tento článek je jednou z mnoha lekcí a informací. Nejsme tu necháni opuštěni, to ani náhodou. Každý tu máme své průvodce - lze říci Světelné bytosti. Někdo je nazývá jako strážné anděly, toje v pořádku. Tyto vyšší bytosti mají k nám ve svém poslání nekonečně soucitu a trpělivosti a vedou nás, chrání, pomáhají nám, čekají a těší se, až se ještě více posuneme na svém vývoji, až pochopíme vyšší souvislosti a začneme podle toho myslet a žít - ve stále plnějším vědomí lásky a jednoty na cestě vzestupu. 

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama