A. Huxley:"Až lidé jednou zjistí pravdu, zešílí z ní..." - to není nutné, ale čistit se a zvyšovat vibrace a lásku ano. Začněte s vědomým tvořením své reality, nejlépe HNED!

Vnitřní klid podpoří náš vzestup

21. března 2010 v 10:48 | Diana Cooper |  Vzestup do 5D
Pokud jste v klidu, vyzařujete vibraci, neboli kvalitu, která umožňuje všem kolem vás se cítit v bezpečí. Pokud jste úzkostliví a v napětí, podvědomě vysíláte zprávu, že není něco v pořádku, že je tu něco, čeho se bát, a lidé kolem vás podvědomě na tuto zprávu odpovídají. Naladí se na váš strach a zvýší ho, nebo se od vás odtáhnou, a vy se cítíte osaměle. Napětí vás odděluje od vnitřního zdroje a vaše problémy se zdají nepřekonatelné.

Pokud najdete místo klidu a míru uvnitř sebe, všechno napětí se ve vašem těle uvolní a všechny strachy zmizí. Budete otevřeni světlu a objeví se řešení problémů. Dveře se otevřou a půjdete s proudem. Ve stavu klidu a míru jste jako skála. Nikdo vás nemůže zranit ani rozčílit, protože to nedopustíte. A protože oni to ví, ani se o to nepokusí.

Každá chvíle v životě nabízí příležitost ke spirituálnímu růstu. Nepřetržitě přemýšlíme a každá myšlenka vibraci našeho těla snižuje nebo zvyšuje. Mistr svého života sleduje myšlenky a ví, že vytváří auru kolem svého těla. Pokaždé, když jste úzkostliví, můžete se zastavit a zaměřit se na ztišující myšlenky a představit si pozitivní výsledek daného problému. Můžete si představit klidné místo. Vaše mysl neví, že je to jen představa. Poté vaše mysl uvěří, že je vše v pořádku a uvolní tělo.

Slova vytváří symboly. Každé slovo, které vyslovíte, má tvar. Může to být kostka ledu, budík, zlaté hodinky nebo růže. Jak působí vaše slova? Mrazí, zraňují, děsí ostatní, nebo je posilují, léčí a uklidňují? Začněte sledovat tyto symboly, které vysíláte ostatním, protože oni vám je vracejí jako bumerang a ty zůstávají ve vaší auře, kde přitahují více toho samého, protože druzí lidé na ně podvědomě odpovídají. Klid je hluboká spirituální praktika.

Samozřejmě činy významem převyšují vaše slova a myšlenky. Mistři dělají pouze to, co chtějí, aby ostatní dělali jim, proto rozvíjejí kvality jako péče, laskavost, štědrost, přijetí, odvahu a činy konané pro dobro všech zúčastněných.

Lidé často hovoří o nesmyslech. Pomlouvají. Mluví o válce, pohromách, nenávisti a dalších špatnostech. Bohužel spousta lidí si myslí, že konverzace o jiných záležitostech je nudná. Pokud chcete být mistrem, nenamáčejte se do negativity, je tu jiná pravda. Mluvte o naději, světle a divech vesmíru. Naplňte svou debatu inspirací. Dívejte se na to dobré v lidech. Oceňujte dobré skutky a schopnosti. Poté můžete pocítit, jak se vaše aura stává zářivější a klidnější.

Pokud si přejete najít vnitřní klid, přejte vašim nepřátelům jen to nejlepší. Přijměte je a čistěte jejich chování ve své zodpovědnosti - ve smyslu havajské techniky Hooponopono (viz Léčivé techniky). Všichni jsme v jednotě. Všichni jsme část Boha. Naši nepřátelé k nám přišli jako naši největší učitelé. Pokud je přestaneme vinit a začneme druhým přát to nejlepší, naše světlo bude zářit a náš vnitřní klid se prohloubí.

Abychom byli v klidu a míru, musíme převzít plnou odpovědnost za náš život. Nemůžeme být ve vnitřním klidu, pokud jiným dáváme moc, aby nás mohli rozzlobit, zranit, přivést k zoufalství nebo k žárlivosti. Pokud v našem životě viníme někoho za to, co nám udělal nebo za to, jak se cítíme, jsme oběti. Oběti žijí ve 3D.

Mistr si řekne: "Stalo se. Čím jsem dovolil, aby se to stalo? Jaká je to pro mě lekce?" A něco s tím udělá. Někoho lekce může být milovat a přijmout druhého nebo určitou situaci, dalšího mluvit jasně a pravdivě, jiného bojovat za svá práva. Každý se musí podívat dovnitř, aby porozuměl této zkoušce a poté se s ní vypořádal.

Mistr sleduje situaci v klidu, s nadhledem, pro něj situace pouze je. Umře pes, narodí se dítě, milovaný člověk se poraní, dům shoří, vyhraje cenu, má problém v práci. Člověk ve 3D zuří, má strach nebo je v euforii, jeho nálady se mění podle situace. Člověk v 5D zůstane v klidu, ve svém středu.

Jsme lidé a lidé mají emoce. Mistři pláčí. Mistři se rozzlobí. Ježíš plakal. Ježíš se zlobil na lichváře. Nemůžeme být jiní. Je v pořádku truchlit, cítit zármutek nebo velkou radost. Mistři se ale na druhou stranu rychle vrátí do duševního klidu a rovnováhy. Nevynakládají energii přecházením z jedné vyhraněné emoce do druhé.

Strach je velkým zlodějem klidu. Strach je absencí lásky a světla. Je to sluha, který nám připomíná, abychom zvýšili vibrace našich myšlenek týkající se nějaké záležitosti. Mistři vítají strachy a čelí jim, protože jsou příležitostí pro růst. Pokud vás přepadne strach, naplňte svou mysl pozitivními afirmacemi. Myslete na kvality, které potřebujete a jak tato situace dobře dopadne. Toto myšlení vám pomůže soustředit se na vyšší vibrace a říká vesmíru, že jste připraveni se posunout dále. Pokud se postavíte strachu, poznejte, co nabízí, zvyšte své vibrace a poté už nebudete muset nikdy čelit této nízkovibrační situaci.

Pokud začnete ve svém těle cítit napětí, což znamená, že se začínáte oddělovat od vnitřního zdroje, začněte zhluboka dýchat a poté dech zpomalte, což vás znovu spojí se zdrojem. Dech obsahuje nejen kyslík, ale také božskou životní energii, zvanou prána. Dýcháme tak dech Boha. Proto dýchání cigaretového kouře zabíjí duši a proto žití na znečištěném místě ničí tuto životní energii. Pokud jste sklíčení, jeďte na hezké místo plné čerstvého a čistého vzduchu, a dýchejte energii tohoto místa. Po jakémkoli problému nebo traumatu se mistři dostanou zpátky do středu a duševní rovnováhy po třech nadechnutích. Můžete tuto schopnost praktikovat.

Poznatky převzaty - A new light on ascension od Diany Cooper. Doplněno, Akiniel

 

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama