A. Huxley:"Až lidé jednou zjistí pravdu, zešílí z ní..." - to není nutné, ale čistit se a zvyšovat vibrace a lásku ano. Začněte s vědomým tvořením své reality, nejlépe HNED!

Vyřčené rozhodnutí při vzestupu

21. března 2010 v 12:34 | Diana Cooper |  Vzestup do 5D
Univerzální energie je plně neosobní. 100% vás podporuje. Pokud si vyberete neustále si stěžovat a očekávat málo, univerzální energie vás v tom podpoří a vy si vytvoříte ve svém životě nedostatek. Pokud jste silní, rozumní, nadšení pro věc a očekáváte velké věci, tato energie bude na vaší straně, otevře pro vás nové dveře a poskytne vám příležitosti, které vám umožní vytvoření těchto věcí.

Jak nahoře, tak dole. Pokud dítě od svých rodičů o něco žádá, a myslí si, že to od nich nedostane, může se vztekat nebo plakat, ale nedostane to. Lidé se často chovají jako toto malé dítě. Lidé se často modlí a žádají Boha o něco se skrytým systémem a očekáváním, že On řekne ne. Přání nebo doufání znamená, že je tu možnost, že požadavek může být zamítnut.

Pokud se někdo jasně rozhodne, co chce, vypracuje prvotřídní návrh a prezentuje ho svému objednateli, očekávající plný souhlas a podporu, získá vše, co potřebuje, aby mohl tento plán realizovat. Bůh odpovídá na naši energii tím samým způsobem a tak nám pomáhá si spolutvořit náš život. Vyřčené rozhodnutí je říct Bohu co potřebujeme a očekávat, že to bude božsky realizováno.

Dalším aspektem vyřčeného rozhodnutí je, že zatímco čekáte na její splnění, jednáte, jako by byla modlitba vyplněna. Je to víra. Představte si, že jste si objednali v obchodě nové závěsy. Zatímco čekáte na jejich dodávku, mezitím umyjete okna a uděláte další nezbytné věci pro to, aby až závěsy přivezou, jste je mohli rovnou pověsit. Jednejte jako kdyby měli přivést vaše "závěsy".
Zákon Vyřčeného rozhodnutí je podobný Zákonu modlitby, kdy si něco přejete, ale místo zažádání objednávky a čekání na ni, až přijde, vy jako Mistr velíte. Zavoláte přímo manažerovi a vaše rozhodnutí se začne ihned vyřizovat. Pokud vyřknete rozhodnutí, nařídíte uviverzálním energiím, aby pracovaly místo vás. Například voják jde ke svému důstojníkovi s dobrým plánem a připraví vše pro orazítkování. To je přání. Důstojník dává příkazy, které může stornovat pouze král. To je vyřčené rozhodnutí.

Když jste si vybrali narodit se na Zem, udělali jsme dohodu, že ve svém životě máme právo dělat vyřčené rozhodnutí. Pokud v sobě aktivujete Zákon Vyřčeného rozhodnutí, uvedete do běhu mocné síly. Za vás začnou pracovat Velké Bytosti. "Hory jsou přenášeny." Je to rychlý a účinný způsob, jak získat pomoc od síly světla. Tyto síly jsou velmi silné, proto je třeba být opatrný. Vyřčete pouze rozhodnutí, které jsou míněna pro vaše a ostatních nejvyšší dobro. Poté se váš život začne měnit. Pokud se mají pohnout velké hory, mohou být nejprve z cesty vyklizeny malé hory.
Co kdyby naše vůle byla plně v souladu s boží vůlí?

Můžete nahlas vyřknout, že chcete vyléčit vztah se svou matkou. Nebo že chcete, aby vám byly navráceny všechny jasnozřivé a spirituální schopnosti. Před tímto vyřknutím je dobré udělat cvičení na vyčištění třetího oka - Spojte dlaně a představte si, jak se naplňují zlatým světlem. Poté dejte tyto dlaně před oči a představte si, jak se vaše fyzické oči a třetí oko koupají ve světle. Řekněte si, že všechna negativita z vašeho třetího oka se uvolňuje a rozpouští se ve světle. Představte si, jak čočky vašich očí se vysoušejí a čistí, a vy vidíte jasně.

Až budete připraveni, vesmír vás popostrčí dopředu. Jedna žena se rozhodla, že chce užívat své schopnosti v médiích. Po několika týdnech jí z ničeho nic zavolal zástupce televizní společnosti a požádal ji, jestli by nemohla vystupovat v jednom z jejich pořadů. Z důvodu, že každý vidí pouze část celkového obrazu, je moudré vyřknout rozhodnutí v souladu se Zákonem Velkorysosti. Vaše záměry mohou být čisté, ale pokud žijeme na Zemi, vidíme pouze malou část celku. Zákon Velkorysosti zajistí, že cokoli, se stane, bude pro dobro všech a umožní silám světla zrušit vaše rozhodnutí, pokud je tu něco lepšího. Je to výjimka.

Například pokud jste přímo zavolali manažerovi, řekli mu svůj požadavek a trváte na něm, dostanete, co chcete. Velkorysost zajistí, že pokud manažer si je vědom, že tu je něco pro vás lepšího, co bude v blízké době uvedeno na trh, dostanete to lepší, i když bude mít zpoždění. Zákon Velkorysosti zajistí, že vy a druzí dostanou to nejlepší. Další příklad je, že vy jako důstojník můžete být připraven nařídit vaší jednotce, aby šla do akce, ale král může vědět, že v blízké době je možné podepsat dohodu, a proto by bylo lepší udělat jiný druh akce. Proto je dobré dělat každé rozhodnutí na základě Zákonu Velkorysosti.

Nikam byste se nedostali, pokud byste zavolali manažerovi na horkou linku a naříkali byste, že něco chcete. Vaše vojsko by vás vyrušilo, pokud byste mu dali příkaz, moudrost, o které pochybujete. Vaše slova musí být vyřčena s autoritou a jasností. Je dobré vyřknout rozhodnutí třikrát. Pokud tak uděláte, nechejte ho úplně odejít. Nemusíte ho opakovat. Pokud je to pro dobro všech, splní se to. Vy sledujte znamení. Mezitím si užívejte života a radujte se.

Poznatky - A new light on Ascension od Diany Cooper.


 

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama