A. Huxley:"Až lidé jednou zjistí pravdu, zešílí z ní..." - to není nutné, ale čistit se a zvyšovat vibrace a lásku ano. Začněte s vědomým tvořením své reality, nejlépe HNED!

Vytvářejte si svoji realitu vědomě!

21. března 2010 v 11:23 | Diana Cooper |  Vzestup do 5D

Je nezbytné ovládnout své emoce a myšlenky a ovládnout hmotu. Tím, že zvýšíte vibrace na frekvenci božství, můžete ovládat vytváření hmoty. Základem manifestace je ovládnutí mysli a emocí. Pokud vycvičíte mysl a emoce a budete je zaměřovat s jasností a záměrem, budete manifestovat se silou a moudrostí.
Jste jako lukostřelec s lukem a šípem. Pouhá jedna zbloudilá myšlenka může zastavit šíp manifestace od toho, aby dorazil do cíle. Pokud se jednoduše necháte svést ze své cesty názory a poznámkami ostatních, zaváháte, a šíp skončí na zemi nebo úplně mine cíl. Mistři si stanoví cíl. Jejich mysl je klidná a jasná, jejich emoce jsou vyrovnané, pouze zamíří a tak nikdo nemůže jejich šíp ovlivnit.
Šíp musí být přímočarý a opravdový - jako čistý a vyšší záměr. Naše klidné emoce, sebevědomí, důvěra a smysl pro správnost jednání zajistí přímočarý let. Lidé mají většinou roztěkanou mysl. Mistři mají mysl zaměřenou na cíl do té doby, než se nevyhnutelně zhmotní.
Říká se tomu fokus - zaostření. Naučte se co nejpřesněji ujasnit a definovat cíl a zafokusujte na něj svoji mysl. Autofokus je technika zaostřování u digitální zrcadlovky - třeba na pohybující se objekt. Objekt se rychle pohybuje, ale je neustále bedlivě sledován senzory a precizně zaostřován, aby byl cíl stále co nejzřetelnější.
Poté, co máte jasný záměr, že vaším největším přáním je vzestup, naplňovat vůli Boží, zanechat kolo znovunarození a sloužit spolu s Mistry na nejvyšší úrovni, pak se váš život stane jednoduchým. Volby zmizí a vy budete plout v proudu vyššího vědomí. Na této úrovni odpadají volby, protože hodnocení vychází ze starých vzpomínek, hodnocení a vzorců, zatím co přímější cesta je, otevřít se jednoduše tomu, co přichází, co je nám předloženo.
Pokud si ve svém životě přejete manifestovat věc, osobu nebo situaci, zaměřte se na vyšší kvality, které vám tato manifestace přinese.
Představte si, že už máte to, po čem toužíte a pociťujte, jak vám to přináší radost.
Zákonem Přitažlivosti si tak přitáhnete cokoliv je pro vás vhodné.
Pokud si přejete léčit, zaměřte se na radost a uspokojení, soucit a krásu, kterou nabízíte.
Potom vám někdo dá léčivý krystal nebo vás naučí channellovat léčení (stát se kanálem léčivých energií). A protože jdete s proudem božského vědomí, víte, že cokoliv si manifestujete, je pro vaše vyšší dobro.
Pokud si přejete manifestovat dovolenou, myslete na relaxaci, osvěžení a klid, který potřebujete, nebo naopak jestli chcete vzrušení, dobrodružství, poznat něco nového nebo změnu. Tento pocit s jasným záměrem přitáhne do vašeho života tu nejlepší dovolenou. Pro manifestaci ve vyšších dimenzích mějte v mysli záměr pro vyšší dobro a přenechte detaily na vesmíru. Jeden z klíčů manifestace je jednat jako byste už měli to, co si přejete manifestovat.Vesmír totiž zrcadlí naše vyzařovaná přání a vibrace v přítomném čase.
Pozor, pokud vyzařujete stav "Hledám lepší bydlení", můžete čekat od vesmíru jen to samé - velmi dlouho vám bude dávat objednaný stav - budete stále hledat lepší bydlení - dokud nepochopíte tento princip a nezměníte přání za afirmaci typu "Přichází mi lepší uspokojivé bydlení, nacházím si k němu cestu a řešení mi již nyní přichází."
Můžete si manifestovat spoustu věcí pouze levou částí mozku tím, a to když budete tvrdě pracovat, vše řídit, razit cestu a velmi se snažit. Tak si můžete vytvořit materiální věci, které nejsou v souladu s kvalitami vyšších dimenzí, jako je láska, důvěra a služba. Zaměřením na materiální věci se většinou maskuje vnitřní prázdnota. Při materializaci tímto způsobem má často člověk strach, aby mu tyto věci nebyly odňaty.
Kvality, které jsou opravdu cenné, s vámi zůstávají, protože pokaždé, když něco takového vytvoříte, zvyšujete své vibrace, a tak přidáte tón do harmonického "koláče vašeho života". Pokud budete později chtít změnu této manifestace, vyšlete daný tón a automaticky si přitáhnete více té samé věci.
Ve 3D manifestace vyžaduje jasnost cíle, zaměřenost mysli, emocí a vůle a také akci, která to vše naplní. Je nezbytné něco udělat. V době Atlantidy, kdy na Zemi byla vyšší vibrace, bylo nezbytné zaměřit mysl, vůli a energii emocí na daný cíl, a věc se zhmotnila. Nic jiného nebylo potřeba. Spousta lidí šířící světlo si na toto vzpomínají a zapomínají udělat akci, aby přenesli svou vizi do reality. Čím výše zvýšíme vibrace, tím méně je potřebná akce. V 5D vůle, mysl a emoce samy a sobě jsou dostatek k manifestaci.
Na druhé straně je cesta důležitější než cíl. Pokud si někdo myslí, že mu bude lépe v budoucnu, až danou věc, člověka, situaci bude mít, velmi se mýlí, a život mu připraví takové situace, aby to pochopil. Pokud lidé neustále čerpají energii ze splněných cílů, zpravidla nejsou uvnitř šťastní, protože si potřebují neustále něco naplňovat. Každodenní bytí je to nejvyšší, co tu člověk může dělat. Žít život na Zemi.

Většina poznatků - A new light on ascension - Diana Cooper 

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama