A. Huxley:"Až lidé jednou zjistí pravdu, zešílí z ní..." - to není nutné, ale čistit se a zvyšovat vibrace a lásku ano. Začněte s vědomým tvořením své reality, nejlépe HNED!

Zásady pro používání MMS

21. března 2010 v 15:02 | Jim Humble |  Co je MMS


Jim Humble ve své knize uvádí následující:

Každou kapku MMS musíte smíchat s pěti kapkami aktivátoru (10% rztoku kyseliny citronové) např. - 1 kapka MMS + 5 kapek aktivátoru, 5 kapek MMS + 25 kapek aktivátoru, 15 kapek MMS+75 kapek aktivátoru.

Nakapejte MMS do suché sklenice, přidejte odpovídající počet kapek aktivátoru. Promíchejte obě složky kroužením sklenicí. Odměřte tři minuty. Dolijte pitnou vodu nebo čerstvě vylisovanou jablečnou nebo ananasovou šťávu a do jedné hodiny vypijte. Pokud použijete kupovanou šťávu, použijte nejlépe BIO jablečný mošt bez přidaného vitamínu C (E300).
Je možné použít také želatinové kapsle.

Vždy zvyšujte svou dávku po jedné kapce MMS, a to i když jste již na více než deseti kapkách MMS (pokud toto pravidlo nedodržíte, bude vám velmi špatně nebo dostanete průjem).
Pokud s MMS začínáte, použijte vždy jen 1 nebo 2 kapky MMS a 5 (10) kapek aktivátoru.
Začněte s braním MMS vždy na noc.

Zvyšujte počet kapek MMS vždy na noc.

Nikdy si neberte svou dávku na lačný žaludek, nejlépe je brát MMS hodinu po jídle.
Ve své nové knize popisuji zdokonalený postup pro braní MMS. Je mnohem účinnější brát menší dávky (1-5 kapek) MMS několikrát denně - nejlépe jedenkrát za hodinu po dobu 8 hodin za sebou.

Při tomto postupu bude vaše tělo ve skvělé kondici a vyhnete se téměř všem infekčním a jiným nemocem.
Pokud berete MMS k udolání nějaké vážné nemoci, čtěte mou knihu s návody na jednotlivá onemocnění. S MMS máte opravdu velkou možnost na rychlé odstranění nemocí, které jste si "střádali" léta. Neexistuje v současné době nemoc, na kterou by MMS nebyl účinný.

Nové aplikace MMS

Postupem času se objevují nové aplikace, které zvyšují účinnost MMS v lidském těle. Několik takovýchto aplikací zde uvádím a doufám, že pomohou i dalším lidem zvítězit nad jejich neduhy a život ohrožujícími stavy.
Jim V. Humble

--------------------------------------------------------------------------------------
Jim V. Humble: Jak odstranit pachuť aktivovaného MMS.

" Pro mnoho lidí je chuť aktivovaného MMS překážkou pro jeho používání. Zde je nový postup, jak tomuto problému zamezit.

Tento postup je možné aplikovat už od jedné kapky MMS a 5 kapek aktivátoru. Uvádím zde ale nejběžnější dávku (5 kapek MMS + 25 kapek aktivátoru), kterou by jst měli brát dle posledních výzkumů několikrát denně.

Připravte si následující:

3 lékové tobolky (např. s granulovaným vitamínem C s postupným uvolňováním ) - obsah tobolky vysypejte, nebudete jej potřebovat. Potřebujete prázdné tobolky.
Injekční stříkačku 2 ml.

MMS a aktivátor
Příprava: Do suché sklenice nakapejte 5 kapek MMS a přidejte 25 kapek aktivátoru (10% kyselina citronová)
Promíchejte a počkejte obvyklé tři minuty.
Natáhněte injekční stříkačkou celý obsah aktivovaného MMS, postupně naplňte všechny tři tobolky a uzavřete je druhou částí tobolky.
Polkněte ihned postupně všechny tři tobolky a zapijet minimálně 0,3-0,4 litry vody.
2 hod. před a po požití tobolek nesmíte jíst potraviny a pít nápoje se syntetickým vitamínem C !!! Ten účinky aktivovaného MMS ruší.
Tento postup zaručuje dobrou snášenlivost a naprosto bezproblémové užívání MMS. "

Jim V. Humble 

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama