close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více
A. Huxley:"Až lidé jednou zjistí pravdu, zešílí z ní..." - to není nutné, ale čistit se a zvyšovat vibrace a lásku ano. Začněte s vědomým tvořením své reality, nejlépe HNED!

Duben 2010

Kolik potřebujeme vitamínu D?

15. dubna 2010 v 22:33 | Orgonet |  Zdravě jíst a žít


Dnes má dr. Mercola na svém webu aktualizovaný článek o vitamínu D. Dočteme se i, kolik toho vitamínu vlastně přibližně potřebujeme, k čemuž se dosud nikdo nechtěl moc vyjadřovat. 
Díky čtenářům za odkazy na dostupné vitamínové doplňky, líbí se mi zejména  http://www.swanson.cz/vitamin-d3-250pcs-2000iu (vysoký obsah D3 - 2000 IU - tolik bychom asi tak v zimě mohli potřebovat. Naše výrobky mají nejvíc 400 IU, což je prý málo.)

Chřipku dostanete, protože máte nedostatek vitamínu D!

Dr. Mercola, 25. 3. 2010

Nová studie potvrdila, že vitamín D hraje důležitou roli v aktivaci imunitního systému proti infekčním nemocem jako např. chřipka.
Nedostatek vitamínu D již byl dán do souvislosti s širokým spektrem nemocí, které zahrnuje srdeční choroby, rakovinu, cukrovku, depresi, autoimunitní choroby a mnohé další.
Nová studie objevila, že aktivace T-buněk, aby bojovaly s infekcí, potřebuje jednoznačně pomoc vitamínu D. Když T-buňka rozpozná cizí vetřelce jako baktérie nebo viry, vyšle aktivační signály  genu - receptoru vitamínu D. Gen VDR (receptor vitamínu D) pak zahájí produkci proteinu DVR, který navazuje vitamín D na T-buňky. Pak DVR spojený s vitamínem D produkuje PLC-gamma1 protein, který umožní T-buňce zahájit boj proti infekci.
Dr. John Cannell také oznámil, že vitamín D pomáhá produkovat antibakteriální peptidy, která napomáhají chránit proti chřipce. Proto v zimě, kdy je málo slunečního svitu, mají lidé větší sklon k nedostatku vitamínu D a nakazí se snadněji chřipkovými viry.

Tyto informace jsou vzrušující, i kdyby jen proto, že léčení nedostatku vitamínu D je nejen levné, ale v některých případech vás nestojí vůbec nic!
A optimalizace úrovně vitamínu D může mít významně pozitivní vliv na vaše celkové zdraví a pomůže vám chránit se před širokým množstvím nemocí, která jsou daleko závažnější než chřipka.
Vitamín D funguje vlastně tak, že zvyšuje tělesnou produkci 2 - 300 různých antimikrobiální peptidů, které jsou daleko efektivnější než jakákoli syntetická antibiotiky nebo antivirotika. A dělá to za zlomek ceny a naprosto bez toxicity.

Jak vás vitamín D chrání před chřipkou a dalšími infekcemi

Poslední studie, publikovaná tento měsíc v časopise Nature Imunology  , podporuje předchozí teorii dr. Cannella, že chřipka může být prostým symptomem nedostatku vitamínu D, a vysvětluje mechanismus ochranného působení vitamínu D.

"Když je T-buňka vystavena cizímu patogenu, prodlouží svůj signalizační nástroj či "anténu" známou jako receptor vitamínu D, s nímž vyhledává vitamín D.
To znamená, že T-buňka musí mít vitamín D, jinak se aktivace buňky zastaví. Pokud T-buňky nenajdou dostatek vitamínu D v krvi, ani se nezačnou mobilizovat."

Takže se nemůžeme divit, že očkování proti chřipce nefunguje
Očkování proti chřipce nezmůže naprosto nic, pokud je problémem v pozadí nedostatek vitamínu D, který brání vašemu imunitnímu systému, aby správně fungoval. Očkování v podstatě dále ničí váš imunitní systém, a jeho vedlejší účinky mohou být potenciálně smrtelné.
Často jsem zde psal o významu udržování silného imunitního systému, který chrání před malými i závažnými nemocemi, a pochopení role, kterou hraje vitamín D v tom, že umožňuje aktivaci vašeho imunitního systému, může radikálně změnit vaše zdraví.
Další studie publikovaná tento měsíc zjistila, že školní děti, které dostávaly doplněk vitamínu D, měly daleko méně případů chřipky i astmatu.
Studie byla provedena na náhodně vybrané skupině, s dvojím zaslepením (ani experimenátoři ani subjekty neznaly složení testu), s placebo-testem. Byly srovnány dvě skupiny dětí, od prosince 2008 do března 2009.¨
Jedna skupina 167 dětí dostávala denně 1 200 IU vitamínu D3. Druhá stejně početná skupina dostávala placebo. Pouze 18 dětí ze skupiny dostávající vitamín D dostalo chřipku, ve druhé kontrolní skupině to bylo 31 dětí.
Bylo rovněž zjištěno, že, u dětí s předchozí diagnózou astmatu dostaly astmatický záchvat 2 děti dostávající vitamín D3, a 12 dětí ve skupině dostávající placebo.
To jsou významné rozdíly. A nejlepší je, že je tak snadné optimalizovat přísun vitamínu D do své rodiny, abychom dosáhli podobných výsledků!

Zdroje vitamínu D

Ideální a nejlepší způsob, jak získat vitamín D, je vystavovat svou pokožku slunci. Vitamín D je ve vaší kůži generován po vystavení UV-B paprskům slunečního světla, funguje jako pro-hormon a je rychle konvertován na 25-hydroxyvitamin D, neboli vitamín D3.
Bohužel velká většina lidí v USA nemůže v období od září do poloviny dubna pravděpodobně získat dost UV-B záření ze slunce, aby si vyrobila optimální úroveň vitamínu D.
Pamatujme rovněž, že slunečné a horké počasí není nutně spolehlivým indikátorem množství UV-B záření. Pokud žijete v zeměpisné šířce nad 30° severně nebo pod 30° jižně, bude pro vás pravděpodobně prospěšné brát od září do dubna vitamínový doplněk s vitamínem D3.
V těchto případech můžete použít též bezpečné solárium, nebo orálně podávat vitamín D3 (cholecalciferol)  .

Co musíte vědět o dávkování

Je také důležité uvědomit si, že i když doporučované denní dávky (RDA) pro některé věkové skupiny byly nedávno zvýšeny, stále ještě jsou pro většinu žalostně neadekvátní.
Například koncem roku 2008 Americká pediatrická akademie zdvojnásobila doporučenou dávku vitamínu D pro malé i větší děti a adolescenty, ze 200 na 400 jednotek denně. Ale nedávný výzkum  ukázal, že děti potřebují desetkrát více než toto množství, aby se optimalizovaly prospěšné účinky, které může tento vitamín poskytnout.
Na základě nejnovějšího výzkumu se mnozí výzkumníci nyní shodují, že člověk potřebuje 35 mezinárodních jednotek (IU) vitamínu D na libru tělesné váhy (libra - asi půl kila). Toto doporučení platí i pro děti, starší osoby a těhotné ženy.
Avšak pamatujme, že potřeba vitamínu D je vysoce individuální, protože stav vitamínu D v těle závisí na mnoha faktorech, jako je barva vaší pleti, místo, kde žijete, a jak často se pravidelně vystavujete slunci.  Takže i když vám toto doporučení může dát trochu lepší odhad toho, co skutečně potřebujete, je opravdu nemožné dát plošné doporučení, které by pokrylo potřeby všech.
Jediným způsobem, jak určit svou optimální dávku, je nechat si udělat krevní test.  Ideálně byste si měli udržovat hladinu vitamínu D na 50-65 ng/ml po celý rok.
V USA doporučuji využít Lab Corp. Pokud si necháte udělat test od Questu, musíte výsledek dělit 1,3, abyste dostali přesný údaj. Podrobnější údaje o testování vitamínu D najdete v dřívějším článku. (Pozn. Org.: Pro Česko se podívejte třeba sem.)

Vitamín D jako schůdná léčba depresí, cukrovky a dalších nemocí?

Shledávám povzbudivým, že výzkumníci nyní začali hlouběji pátrat po vlivu vitamínu D na depresi, a rovněž na kontrolu krevního cukru.
Překvapujícím spojením mezi depresí a hladinou vitamínu D je spojení mezi depresí a zánětem.
Jak jste se právě výše dočetli, vitamín D je nezbytný pro správnou funkci vašeho imunitního systému, aby mohl bojovat se záněty, a jiný výzkum objevil, že lidé s depresí mají vyšší tendenci k zánětům mozku.  Totéž platí pro lidi s Alzheimerovou chorobou.
Další nemoci způsobené malými chronickými záněty jsou např. rakovina, arthritida a chronická únava, a mnoho dalších. A opět se zjistilo, že vitamín D hraje důležitou roli v těchto i dalších nemocech.

Podívejte se na seznam běžných chronických onemocnění, které vědci spojují s nedostatkem vitamínu D:

Rakovina, hypertenze, srdeční onemocnění, autismus, obezita, revmatoidní arthritida, diabetes 1 a 2, roztroušená skleróza, Crohnova nemoc, nachlazení a chřipka, zánět močového měchýře, tuberkulóza, otrava krve, příznaky stárnutí, demence, ekzém, psoriáza, nespavost, ztráta sluchu, svalové bolesti, zubní kaz, paradentóza, osteoporéza, makulární degenerace, pre-eklampsie, riziko císařského řezu, záchvaty, neplodnost, asthma, cystická fibróza, migrény, deprese, Alzheimerova nemoc, schizofrenie.

(Pozn. Orgonet: Odkazy na studie o jednotlivých chorobách můžete najít z původního anglického zdroje).
A to není ještě vše. 18 kontrolních testů z roku 2008 ukazuje, že dostatek vitamínu D významně redukuje úmrtnost ze všech příčin!
Je jasné, že široká škála zdravotních problémů a potenciálně smrtelných nemocí je přímo či nepřímo způsobena chronickými záněty ve vašem těle, což  znamená, že s optimalizací přísunu vitamínu D byste neměli příliš váhat.

Důležité osobní zkušenosti

V minulých letech jsem udělal takový osobní pokus. Nebral jsem žádný orální vitamín D, když jsem odjížděl z tmavých a chladných chicagských zim do slunečného a teplého počasí. Vždy před odjezdem měl jsem hladiny vitamínu D kolem 60 - 65 ng/ml.
Když jsem se po tři měsíce dostatečně a bezpečně vystavoval denně slunci, každý rok, když jsem se vrátil domů, měl jsem hladinu vitamínu D vždy kolem 75 ng/ml. Když se to stalo poprvé, zarazilo mě to a myslel jsem, že je to příliš mnoho. Ale po čtyřech letech za sebou, když jsem měl tyto úrovně, začínám se domnívat, že je to možná zdravější normál.
Podle své osobní zkušenosti se domnívám, že je pravděpodobné, že optimální úroveň by měla být kolem 75 ng/ml. Částečně je to založeno na studiích záchranářů, která jsou v létě většinu dne na slunci a jejich úroveň stoupá až na 100 ng/ml.
Většinou se vystavuji slunci bez košile, v šortkách. Je důležité pochopit, že těchto vysokých úrovní nedosáhnete, pokud nevystavíte slunci značnou část těla.
Vystavením pouhého obličeje a předloktí slunci těchto úrovní nedosáhnete. Není to dostatečně velká plocha, aby sebrala dostatek UVB.
Ale buďte opatrní a chraňte si obličej. Neměli byste ho používat jako sběrač UVB, protože je tam pokožka příliš tenká a křehká, a náchylná k stárnutí následkem světla.
Já osobně nosím kšiltovku, abych měl tvář ve stínu, ale můžete také použít bezpečný ochranný krém, zejména kolem očí.

Zlepšete svoje zdraví a staňte se součástí celosvětové kampaně za veřejné zdraví

Zde se můžete zúčastnit výzkumného projektu D-action na zlepšení zdraví, který pořádá veřejná organizace vědců z University Caslifornia, zvaná GrassrootsHealth.
Organizace má zájem zejména o získání údajů od těhotných a kojících žen a malých dětí.

Další články na toto téma:


Přehled uměle vytvářených mraků

15. dubna 2010 v 22:29 | Orgonet |  Chemtrails a Haarp

Malé čtverečky - statické:
Haarpovou oblačnost složenou z chomáčků ve tvaru přibližných nebo zřetelných čtverců vidíme nad hlavou často. Stojí na místě, nehybně. V  menší vrstvě slouží jako sluneční clona, která při dalším nafukování může vytvořit souvislou univerzálně použitelnou oblačnost (třeba hustou clonu, nebo bouřkový mrak, nebo cokoli potřebují.)
Velké čtverce - dynamické:
Oblačné fronty rovněž rády dynamicky vytvářejí tvary čtverců, plných i prázdných, o rozměrech tisíců kilometrů, viz rohy v Evropě dnes na sv. Obamu:

Rovnoběžné řady - streets - dynamické:
(Někdo prý ten pojem nezná, tak ať si vyhledá "cloud streets", je toho plný internet. To je tak podivný útvar, že si ho všimnou i lidé, co nemají tušení o manipulacích počasí.)
Jsou to řady mraků - souvislé nebo rozdělené na čtverce, které pochodují jako husy za sebou, jako oblačná pěchota, rychlostí vzdušného proudění. 
Tady jsou jedny extrémní nad Beringovým mořem:

Loni ještě byly streets kuriozitou, letos jsou už běžné všude, i u nás. Třeba včera byly takové menší (podotýkám, že vznikly z ničeho nic, náhle, během několika minut - jakmile zapnuli příslušné vlnění ...)

Ještě jednou streets nad Amsterodamem, pohled z letadla:
A nad Ochotským mořem:

Oficiální meteorologové samozřejmě mají jakási svá vysvětlení pro tento jev, ale je zbytečné to číst ...

Rovnoběžné řady: vlny statické (wave clouds) v mikroměřítku:
To jsou vlny, které vidíme často stát nad hlavou. Říkáme jim haarpové vlnění. Meteorologové je vydávají za "orografické vlnění".

Rovnoběžné řady: vlny statické v makroměřítku:
To je vlnění ze země nepozorovatelné, na satelitních snímcích vytváří "traktorový vzor". Stojí nehybně, i když přes něj jde silné proudění. Často kopíruje území států - asi rozbíjí souvislou oblačnost, z níž by mohly přijít srážky. Je rovněž vydáváno za "orografické".Zde nad Skotskem traktorový vzor, nad Anglií streets.
Včera bylo vidět nad Německem, jak původně nehybné traktorové vlny se daly do pohybu a přeměnily se na pochodující streets.Proč je kolem D1 převysílačováno?

15. dubna 2010 v 22:27 | Orgonet |  ElektrosmogDnes mě napadlo podívat se na internet, který to vysílač v blízkosti Jihlavy si mě vlastně v pondělí přitáhl a řekl si o dárek. Vypadal totiž fungl nově. Na vedlejším kopci stojí další, a další dva na kopcích nedalekých. (Na focení nebyla nálada, fotek podobného harampádí mám už spousty. Ony věže je možno shlédnout na google mapách v blízkosti Větrného Jeníkova.) Proč taková koncentrace právě tady? A hle, na internetu se našlo pár zajímavých článků na toto téma.

Ten navštívený vysílač je zřejmě právě ten, odkud zahájilo o tomoto víkendu vysílání tzv. "Rádio Dálnice", jak píší mainstreamové weby, např. http://zpravy.idnes.cz/radio-dalnice-uz-vysila-konkurenci-se-nelibime-tvrdi-jeho-sef-ptn-/domaci.asp?c=A100406_141930_domaci_nos


Ale mnohem zajímavější informace přináší digizone, např. článek  http://www.digizone.cz/clanky/zpusobi-pripravovane-radio-dalnice-kolaps/ , odhalující problematické pozadí zdánlivě bohulibého a lidumilného projektu. Zmíněný článek velice doporučuji k přečtení. Jeho stručný obsah je v této citaci:
"Příští měsíc by mělo v Česku zahájit vysílání specializované dálniční rádio. Společnost Route Radio podnikatele Radima Pařízka (stojí také za projektem digitální TV Pohoda pro děti) již obdržela neuvěřitelných 31 nových kmitočtů v rozhlasovém pásmu FM a další se připravují. Nad projektem Rádia Dálnice se ale vznáší spousta otazníků. Licenční podmínky rádia jsou velmi obecné, vysílat lze podle nich takřka cokoliv. Problémy lze ale čekat zejména v souvislosti s rušením stávajících rozhlasových stanic." 

Proč mě zaujalo rádio dálnice? Pro giftery přetiskuji (nahoře) inspirující obrázek z digizone. (Na obrázku: Mapa pokrytí Rádia Dálnice na dálnicích D1 a D2. Na mapách je vyznačeno pokrytí následovně: červená a tmavě oranžová - velmi silný signál, oranžová - silný signál, garantovaný příjem na běžné přijímače a autorádia, žlutá - středně silný a slabší signál, příjem na kvalitnější přijímače a autorádia. (Zdroj: digizone ; mapu můžete kliknutím zvětšit)

Neuvěřitelná hustota. K čemu asi potřebují řidiči na dálnici tolik vysílačů a tolik různých kmitočtů? Dle článku bude potřeba rádio stále přelaďovat - prý každých 5 kilometrů! K čemu to? I kdyby takové rádio skutečně mělo za cíl podávat dopravní informace, co může říct řidičům jiného, než říká již existující a naprosto zbytečné dopravní vysílání, že mají jezdit opatrně a v místě nehody dávat pozor? Co je to za kulišárnu? (P. S. Primitivní, uřvané a vlezlé komerční stanice jako Impuls a jemu podobné stejně nedokážu poslouchat.)


Naštěstí my paranoikové a konspirační teoretikové si můžeme dovolit všelijak spekulovat, tak, jak to ostatní nenapadne. My víme své o tom, jakou funkci mají údajné "vysílače". Rozhlasové a televizní vysílání je pouze jednou z jejich funkcí, a možná tou nejméně důležitou. Daleko důležitější je, že jsou součástí systému elektromagnetických zbraní. Tyto zbraně zasahují do počasí, do komunikace, do kontroly mysli a podobně, tak jak to tady pořád omílám. Takže já to vidím tak, že státněvojenskoprůmyslový komplex si prostřednictvím podnikatele Pařízka zajistil neomezenou kontrolu a provoz "vysílačů" v okolí dálnice.

(Obrázek: Koncepce pokrytí dálnic vysílači. Zdroj: digizone.)
Osobně si myslím, že hustota a intenzita kmitočtů v okolí Jihlavy naznačuje, že se jedná o důležitý strategický bod pro vojenské komunikace. (To se týká celé dálnice, je to důležitá osa.) To odpovídá také mému pozorování, že nad Jihlavou v intervalech několika minut stále prolétají velmi nízko velké (nesprejující) letouny, které zřejmě slouží k zaměřování a kalibrování systému komunikací a manipulací počasí.

Jezdíte-li po D1, jistě mi dáte za pravdu, že je tam velmi nepříjemná energie, která určitě nepříznivě ovlivňuje řidiče a počet nehod. Taky jsou tam často zvláštně nepříznivé povětrostní podmínky. Každopádně vím, kam budu směrovat své gifterské aktivity, pokud se dostanu do této oblasti. Doporučuju k pozoronosti všem gifterům.

Související článek: http://www.mediadnes.cz/2009/10/novy-dalnicni-tunel-radio-dalnice-letos-na-vysocine/
Nemocenský průmysl...

15. dubna 2010 v 22:22 | Orgonet |  Zdravě jíst a žít


Překlad článku Mika Adamse z Natural Health. Všude, kde se píše o Američanech, si můžeme dosadit Čechy. 
A to si myslím, a mám i zkušenost, že český národ je na tom z hlediska zdraví a povědomí o zdravé výživě nesrovnatelně hůř než Američané.
Tak si kupte aspoň ten vitamín D, když nám pořád zastiňují slunce. (Doporučuji Biomin (slabší) nebo Swanson (high potency), já už ho mám a dělá mi to moc dobře.) Mimochodem, moji kolegové, kteří se vůbec nezajímají o konspirační záležitosti, dneska diskutovali na téma, že strašně málo svítí slunce. Za zimu - vlastně za půl roku - bylo prý jen 6 slunečních dní!!!  Na chemtrails nechtěli slyšet, ale vitamín D si prý půjdou koupit.
Amerika nemá nedostatek lékařů, ale nadbytek chorob
Mike Adams, 14. 4. 2010
Přel. Orgonet

Nyní, když se po celé Americe stala zákonem zdravotní reforma spočívající na monopolizované farmaceutické medicíně, mainstreamová média informují o náhlém nedostatku lékařů. Téměř milión lékařů, kteří už ošetřují chorobami prolezlou populaci, už jak se zdá nestačí, a lékařské fakulty šturmují, aby vyprodukovaly více lékařů, kteří by mohli léčit ještě více chorob. Zdá se, že protože jsou všichni nemocní, nebude doktorů nikdy dost...

Jsme svědky další expanze již rozsáhlého nemocenského průmyslu, který již teď polyká 20% americké ekonomiky. V příštích několika letech toto procento vzroste na 25 a finanční výtoková roura, zvaná "mainstreamová medicína", možná spolkne i třetinu celé národní ekonomiky.

To staví USA do katastrofální finanční situace. Pokud třetina ekonomické produktivity bude vydána na choroby a nemoci, a další třetina (přibližně) na války a imperialismus, kde potom vezmeme peníze na stavbu silnic, škol, platy státních zaměstnanců a řízení vlády?

Odpověď je, samozřejmě, že se prostě natiskne více peněz a bude se dále utrácet - jistá cesta k hyperinflaci.
Ale to je jiný příběh. Dnes se budeme zabývat tím, jak vyřešit nedostatek lékařů. A odpově'd je zcela prostá: využijeme sílu výživy, abychom předcházeli a léčili nemoci.

Správná výživa znamená konec nedostatku lékařů

Již víme, že vitamín D sám o sobě může předejít 4 z 5 případů rakoviny.  Pomáhá také předcházet srdečním nemocem, diabetu, depresi, sezónní chřipce a ledvinovým onemocněním. Rozdávejte celé populaci zdarma vitamínové doplňky s vitamínem D a vyřešíte problém nedostatku lékařů za jediný rok, protože veřejnost se stane zdravější a omezí návštěvy u lékařů.

Je to prosté, levné řešení, kterého by se každý inteligentní národ bez rozmýšlení chopil: do zdraví se investuje jenom pár haléřů a ušetří se mnoho dolarů na snížení nákladů léčení. Pravidelná dodávka vitamínu D nemá žádné negativní vedlejší účinky. Není třeba předpisů, injekcí ani návštěv u lékaře. Co se komu na tom nelíbí?

Ani trochu se to nelíbí to zdravotnickému průmyslu. Výrobci léků, nemocnice, smluvní lékaři, lékařské školy, lékařské časopisy a nyní i mainstreamová média, všichni vydělávají obrovské zisky na fungujícím zdravotnickém průmyslu léčícím choroby a nemoci. Vitamín D by zničil jejich výdělečnou činnost, posílal by lidi domů zdravé a v pořádku, namísto aby šli nemocní do nemocnice.

Jak vidíte, Amerika nemá nedostatek lékařů - má nadbytek nemocí. A je nemorální, aby současný systém péče o nemocné dále takto pokračoval.

Amerika se musí rozhodnout: nemoci nebo zdraví?

V této situaci má národ na výběr ze dvou věcí:

1. Investovat do většího množství lékařů a rozšířit byznys s nemocemi tak, aby celý národ byl vtažen do cyklu farmaceutické závislosti, nutriční nevědomosti a urychlení nemocí.

2. Investovat do výživy a zmenšit zdravotnický průmysl tím, že ukážeme lidem, jak mají zůstat zdraví, v dobré formě a bez nemocí. Jinými slovy, snížit péči o nemocné tím, že umožníme zdraví.

K jakému výběru se kloní Amerika? To je jasné. Spolu s nedávno uzákoněnou zdravotnickou reformou země investovala těžce do první možnosti: více nemocí, více léčiv, více nemocnic a více lékařů.

Nemocenský průmysl se bouřlivě rozvíjí!

Poprvé jsem o tom psal v povídce zvané Město Allopatů ,která je otištěna už několik let na webu dr. Mercoly. V té povídce jsem psal o společnosti, která věřila, že žije v ekonomické hojnosti, protože utrácela stále více a více peněz za opravy aut po nehodách a hospitalizace obětí automobilových nehod. Město zrušilo všechny značky stop a semafory, aby byla jistota, že bude docházet k nehodám, a tak bude zajištěna práce pro autoopravny, nemocnice a lékaře.

Podobný scénář jsem popsal v comicsu Byznys vzkvétá!

V tomto comicsu vystupuje starosta města, který oznamuje: Byznys vzkvétá!, a zatím v pozadí jsou vidět samé chemické společnosti, restaurace fast food, nemocnice, centra pro rakovinu a pohřební ústavy. Jistě, byznys vzkvétá, a to pro všechny společnosti, které vytvářejí nemoci a léčí nemoci, ale lepší se kvalita života této společnosti? Ani zdaleka.

Skutečně zajímavé na tom je, že o pouhé čtyři roky později se tento comics "Byznys vzkvétá" stal v Americe realitou! Město Allopatů je nyní Amerika. Tento stát se rozhodl rozvíjet průmysl nemocí, a to vytvořilo umělý "nedostatek lékařů".

Tento nedostatek lékařů je vyvolán zcela uměle. Amerika má už milión lékařů. Vlastně už máme příliš mnoho lékařů. Byli bychom na tom lépe, kdybychom měli méně lékařů v kombinaci se zákonem o svobodě ochrany zdraví, který by umožnil naturopatickým lékařům, aby praktikovali svou medicínu, spolu s lékaři tradiční čínské medicíny, chiropraktiky a dalšími holistickými praktiky.

A pokud bychom mohli odstranit cenzuru FDA na potravinové doplňky a superpotraviny, pak bychom mohli skutečně začít učit lidi, jak předcházet nemocem s pomocí doplňků, rostlinných přípravků a výživovou terapií. A náhle bychom zjistili, že máme příliš mnoho lékařů - a příliš mnoho center pro rakovinu, nemocnic a klinik.

To by mělo být cílem každého inteligentního národa: chránit a zlepšovat zdraví svého lidu. Ale američtí vůdcové (pokud je tak můžeme nazvat) zvolili pro lid jinou cestu: celoživotní výživová ignorance, lékařské zotročení, očkování, mamografy, chemoterapie, psychiatrické léky a nekonečný sortiment dalších nebezpečných léků.

Proč se divíte?

Proč americká vláda potřebuje, abyste zemřeli dříve

Když si to spočítáte, zjistíte, že federální vláda si nemůže dovolit, aby lidé žili příliš dlouho. Když lidé žijí příliš dlouho po dosažení důchodového věku, stále přijímají příspěvky sociálního pojištění. Ale sociální pojištění je v krachu. Nemá žádné skutečné peníze a operuje pouze v systému IOU amerického ministerstva financí.
Sociální pojištění znamená jedno z nejrozsáhlejších vydání americké vlády - a peníze, které vláda prostě nemá a musí si je proto vypůjčit nebo natisknout.

Z finančního hlediska vidí americká vláda důchodce čistě jako finanční břemeno: neplatí daně, produkují velmi málo práce, a každý měsíc, který jsou naživu, čerpají peníze. Zní to krutě, ale je to pravda: americká vláda si nemůže dovolit, aby důchodci zůstali příliš dlouho naživu.

Čím rychleji zemřete, tím více peněz vláda ušetří. Dosti šílené, že.

A teď si představte finanční zatížení státní pokladny, kdyby se náhle 70 miliónů starších Američanů dozvědělo pravdu o vitamínu D a léčení stravou. Představte si, že by lidé žili jen o 10 let déle než nyní. Výdaje státní pokladny by byly stovky miliard dolarů každý rok! Ale federální vláda je nemá. I tak už utrácí majlant za nemoci, války a dluhy, takže neušetří ani pěťák.

Viz comics: Nová Amerika: Bankrot, nemoci a konec možností.

Pomozte splatit národní dluh - umírejte dříve!

A to nás přivedlo k reformě zákona o zdravotní péči, která obsahuje zajištění "komise smrti" či příspěvek na "asistovanou sebevraždu placenou daňovým poplatníkem", podle toho, na koho se obrátíte. Horlivě se diskutuje, zda podle současné reformy zákona takové zajištění existuje, samozřejmě, ale ono funguje teoreticky tímto způsobem: byrokraté rozhodnou, kdo má žít a kdo zemřít podle toho, jak mnoho peněz si stát může dovolit na ně vynaložit.

Každý rok vláda otevírá otázku věkových podmínek pro získání sociálního pojištění http://www.ssa.gov/retire2/agereduction.htm . Současně stále zvyšuje toxicitu mainstreamové medicíny tím, že do více lidí cpe více chemikálií a radiace. Výsledek je nevyhnutelný: stále méně lidí bude žít dost dlouho, aby vůbec získalo důchod.

Myslíte, že je to náhoda?

Američtí vůdcové, jak vidíte, se nesnaží nutně zredukovat samu populaci. Ale nechtějí, abyste žili ani den po odchodu do důchodu, protože tehdy přestáváte platit daně a začínáte pobírat peníze od státu. To si stát nemůže dovolit, takže "dokonalý systém" (v jejich očích) je ten, který způsobí smrt někdy mezi věkem 55 a 70 let. Nechtějí, aby vás medicína zabila ve dvaceti nebo ve třiceti, protože v tom věku tvrdě pracujete a platíte daně. Co skutečně chtějí, je systém medicíny, který vytváří ve vás po padesátce kumulaci toxicity a ta vás do 65 let zabije.

Není to snad přesně to, co dělají mamogramy, vakcíny a léčiva? CT scany také působí, a tato kombinovaná toxicita ze všech léčebných postupů napadne obvykle po padesátce vaše játra a ledviny. Ve věku 67 let, když máte začít pobírat plný důchod, je většina lidí zcela napumpovaná medicínou nebo mrtvá.

Rakovina se nevytvoří přes noc, jak víte. Trvá to mnoho let (obvykle desítky), než nádor vyroste do velikosti, která může být odhalena mamogramem. Mezitím lékaři a zdravotnický personál bombardují vaše prsa každý rok radiací, což prakticky zaručuje, že v 60 letech budete mít rakovinu prsu, pokud předtím nezemřete na něco jiného.

Říkám tím, že státem zajištěná zdravotní péče vás zabije? Ne tak docela. Ale docela určitě se ani nesnaží vás udržet při životě.

Mainstreamová medicína je skutečným zabijákem

Víte, co je v Americe zabijákem č. 1? Není to rakovina. Ani srdeční choroby. Ani teroristické útoky. Zabijákem č. 1 je v Americe mainstreamová medicína, která zabíjí ročně mezi 250 000 a 750 000 lidí, podle toho, které statistice věříte.

Tato úmrtí jsou zvána iatrogenická, což znamená "úmrtí způsobená lékaři". Dalo by se tomu říkat iatrogenocida, vzhledem k tomu, jak málo se mainstreamový zdravotnický systém snaží o ochranu lidského života.

Takže, když se vrátíme k názvu tohoto článku ... pokud sami lékaři zabijí ročně v Americe kolem půl miliónu lidí, a pokud nyní máme "nedostatek" lékařů, znamená to, že statisíce lékařů budou praktikovat stejný systém medicíny spočívající v lécích a chirugii, který zabíjí lidi už teď, a tak si můžete představit, co se stane v Americe s počtem iatrogenických úmrtí.

Uhodli jste: vyletí nahoru jako raketa. Můžeme očekávat, že v příštím desetiletí mainstreamová medicína zabije ročně přes milión lidí.

A proč zemře zbytečně milión Američanů kvůli monopolnímu medicínskému systému provozovanému zbankrotovanou vládou? Možná proto, že je snadnější a výnosnější jenom se dívat, jak Američané umírají dříve, než dosáhnou na důchodové dávky, než je naučit, jak mají zůstat naživu a zdraví.
Hra je zmanipulována, lidičky. A ještě více zmanipulována, pokud jste černoši, mimochodem. Deficit vitamínu D, kterým trpí černí Američané, dnes prakticky zaručuje, že většina Afroameričanů středního věku nikdy nebude pobírat důchod. Takže v podstatě máme plnou zemi těžce pracujících černých Američanů, platících daně do sociálního systému, který disproporčně vyplácí dávky bílým lidem.

Ověřte si to. Průměrná očekávaná délka života pro černého amerického muže je asi 67 let.

A důchod pobíráte, pokud jste ještě naživu, až po dosažení - hádejte kolika? 67 let. http://www.ssa.gov/retire2/agereduction.htm
Průměrná očekávaná délka života bílého Američana je 74 let.
To znamená, že bílí muži pobírají sociální dávky o 7 let déle než černí. Takže pracující černí muži vlastně dotují bílé muže v důchodu. A současně se systém zdravotní péče snaží zabít nás, než dosáhneme důchodového věku, protože to ušetří peníze zbankrotované vládě, která se klaní japonské a čínské vládě, aby jim dále půjčovaly peníze.

Kolik Američanů ještě zemře, aby se vyrovnal státní dluh? Nevím, ale můžete se vsadit, že nějaký ouřada ve Washingtonu už to spočítal, a odpověď nebude znamenat podporu pro vaše osobní zdraví.
Zdroje pro tento článek:
http://online.wsj.com/article/SB10001424052702304506904575180331528424238.html?mod=WSJ_hpp_MIDDLENexttoWhatsNewsSecond
http://www.usatoday.com/news/washington/2010-04-12-deficit_N.htm


Chemtrails nebo chaff? Další střípek poznání.

15. dubna 2010 v 22:14 | Orgonet |  Chemtrails a Haarp


Další střípek do mozaiky poznání: vojenská letadla vypouštějí za účelem oklamání detekčních systémů tzv. chaff (česky plevy), který vytváří na radarových snímcích falešné odrazy srážek.

Radarové snímky mají zobrazovat srážky, dešťové či sněhové. Někdy se tam ale zobrazí útvary, z nichž nic nepadá. Většinou si toho nikdo nevšimne. Ale Colin Andrews, který zkoumá zvláštní vzory zobrazované v poslední době na radarových snímcích Austrálie, byl upozorněn na televizní vysílání o počasí americké televize KTVL  dne 1. 4. 2010, v němž se dozvěděl o jejich původu. A nebyl to apríl.


Toho dne televizní meteorolog a bývalý příslušník US Navy Ken Lollis prozradil veřejně původ "oblačných útvarů", které jsou radarem zaznamenány jako srážky, ale neprší z nich.

Ve své týdenní předpovědi konstatoval: velmi hlubokou tlakovou níži na severozápadě, od níž směrem na východ se pohybuje oblast extrémně chladného počasí, a na východním pobřeží lze očekávat rekordní záplavy. Pak obrátil pozornost k zvláštním pruhům "oblačnosti" a řekl:

"Máme tady trochu neobvyklou situaci. Tato první část radarového cyklu ukazuje dosti typickou oblohu, ale pak zde vidíte tyto pruhy, pohybující se směrem do vnitrozemí. Není to déšť ani sníh. Věřte nebo ne, ale jsou to vojenská letadla letící do vnitrozemí a vypouštějící chaff (česky plevy). To jsou malé kousky hliníku. Někdy je to i z plastiku, i pokovované papírové výrobky, a užívá se to jako prostředek proti radaru. Zřejmě trénují, ale samozřejmě vám to nepotvrdí. Ale já jsem byl po mnoho let v námořnictvu a tak vám teď říkám, co to je."

Mají tyto vojenské aktivity souvislost s HAARPem na Aljašce a s extrémním počasím v USA?


Co se říká o chaffu na internetu?Z webu LakeErieWX:
"Některá letadla, např. B-2, aby se vyhnula detekci radarem a systémy založenými na infračerveném záření, používají zvláštní tvary, kompozitní materiály a speciální povrchy (to je náš orgonit, pozn. Org.).
Tradičnější letadla se musí spoléhat na obranná opatření. Mezi základní patří chaff, vláknitá substance složená ze skleněných vláken a aluminia, sbalená do malých svazečků. Pilot vystřelí patrony s těmito vlákny vystřelovacím systémem letadla, venku se otevřou a každá uvolní do atmosféry asi 5 miliónů malých vláken, dlouhých 1 - 2 cm, což vytvoří vysoce reflexívní maskovací "oblak". Rozptýlení těchto plev má zmást systém navádění raket tím, že vytvoří atraktivnější cíl než samo letadlo. Pokud spolupracuje mnoho letadel, je možno chránit rozsáhlou oblast.

Rychlé rozptýlení by bylo kontraproduktivní, takže materiál je vytvořen tak, aby se uvolňoval do atmosféry pomalu. Padá rychlostí asi 10 m za minutu, takže chaff rozptýlený ve výšce 10 000 stop dopadne na zem asi za 10 hodin. Vlákna jsou také vysoce odolná proti rozlomení během sestupu, což prodlužuje jejich schopnost působení.

Tento materiál se velmi dobře odráží na Dopplerových meteorologických radarech. Vytvářejí se tak falešné odrazy srážek."

Falešné srážky na radaru nad Holandskem:


TAJEMSTVÍ (The Secret)

15. dubna 2010 v 16:08 FILMY
Film TAJEMSTVÍ v podstatě navazuje na film CO MY JEN VÍME, opět zde řada vědců názorně poukazuje na to, že naši realitu si vytváříme my sami.

Tento film však především hovoří o tom největším tajemství:
JAK si svoji realitu vytvářet takovou, jakou bychom si ji přáli.

Je zde pečlivě poukázáno na způsoby, jak si přitahovat co, co bychom si přáli a ne to, co si nepřejeme.
Je to otázka našeho myšlení a tedy vyzařování našeho srdce, v přítomném čase.
To, co vyzařujeme, to si přitahujeme. - To si ve své realitě tvoříme.

Je třeba se proto naučit konstruktivně myslet.
Ne v běžných negacích a vzorcích a mantrách typu "Lepší už to nebude...", ale naopak,
ve smyslu pozitivních afirmací typu "Jsem každý den zdravější, mladší, spokojenější, můj život
je stále více naplňující a uspokojující po všech stránkách a všeho mám plný dostatek..."
Ale nedrmolit to a nepřemýšlet u toho, co mě kde bolí, co budu vařit, co musím zítra vyřídit.
Je třeba to procítit, ten stav, vnímat jej a přijmout jej do své současnosti.
Budoucnost neexistuje! Jenom přítomnost, kterou si právě tvoříme.

Například lidé říkají: "Hledám práci." A tak vysílají tento stav mysli, tyto vibrace, a vesmír jim zrcadlí právě to hledání práce a oni stále hledají a hledají.... Maximálně se stane to, že najdou - hodně práce. Nikoli finanční stabilitu a hojnost, ale jen - hodně práce. Protože "práce" byla ústředním tématem na které stále myslí... Chápete??

Začíná to již tím, co se třeba rozhodneme podporovat. Pokud někdo podporuje "boj proti drogám", "pochod proti hladovění", "stávku kvůli zvýšení daní", podporuje právě to vyslovené téma, ty vibrace, nehledě na slovíčko "proti". Správné by bylo: "Pochod za mír, za zdraví, za dostatek a úžasný svět plný radosti..."

Toto Tajemství funguje. Někdy velice rychle.
Záleží jen na našem správném způsobu myšlení a přitažlivosti toho, na co myslíme.
Také na správném zacílení. A na procítění srdcem...

Někdo touží po vlastním domě. Je však ve skutečnosti plný nejistot. Chce jej, a zároveň se třeba bojí závazků a váhá. Dům, o kterém uvažuje a namlouvá si, že po něm touží, není plně ještě v jeho srdci natolik, aby mohla tato přitažlivost fungovat.

Pro "vesmír" není NIC neuskutečnitelné.

Záleží jenom na nás, co opravdu vědomě chceme, svojí myslí i srdcem...

CO MY JEN VÍME?!! (What Bleep the Know...)

15. dubna 2010 v 15:48 | prvopodstata.webnode.cz |  FILMY
Film velice poutavým způsobem zavádí až za iluzi naší reality, jakou jsme si zvykli běžně vnímat a vyhodnocovat.
Je zde poukázáno na to, že ta realita, o které si myslíme, že nás obklopuje, se z hlediska kvantové fyziky vytváří až v našem mozku!!!
Z toho vyplývají velmi zásadní souvislosti, například to, že náš mozek vidí nebo vnímá jen to, co vnímat chce!
Následně z toho vyplývají další překvapivé souvislosti, ale především skutečnost, že "realitu" si vytváříme my sami! Způsobem vnímání, i myšlení.
Řada kvantových fyziků a jiných vědců zde popisuje zjištěné skutečnosti, pod nimiž se stará klasická fyzika nejen že otřásá v základech, ale spíše bortí jako domeček z karet.
Původní domněnky a teorie o fungování našeho světa totiž dávno nestačí a nezvádají plně postihnout nové skutečnosti, které objevili kvantoví fyzikové a další vědci...
Časoprostor, jak jej známe, je totiž jenom naše kolektivní iluze!

Co my jen víme


Radikální řez skrz všechny konvence. Vyžaduje naprostou odpoutanost od zažitých stereotypů. Je to dokument. Je to příběh. Film, který diváka uvede do kvantové neurčitosti, kde se realita mění každou další myšlenkou. Dokument s hranými pasážemi a spoustou počítačových efektů, ve kterém vystupuje několik předních světových fyziků, neurologů, molekulárních biologů, mystiků a duchovních vůdců, popisuje realitu na základě nejnovějších objevů fyziky.