A. Huxley:"Až lidé jednou zjistí pravdu, zešílí z ní..." - to není nutné, ale čistit se a zvyšovat vibrace a lásku ano. Začněte s vědomým tvořením své reality, nejlépe HNED!

CO MY JEN VÍME?!! (What Bleep the Know...)

15. dubna 2010 v 15:48 | prvopodstata.webnode.cz |  FILMY
Film velice poutavým způsobem zavádí až za iluzi naší reality, jakou jsme si zvykli běžně vnímat a vyhodnocovat.
Je zde poukázáno na to, že ta realita, o které si myslíme, že nás obklopuje, se z hlediska kvantové fyziky vytváří až v našem mozku!!!
Z toho vyplývají velmi zásadní souvislosti, například to, že náš mozek vidí nebo vnímá jen to, co vnímat chce!
Následně z toho vyplývají další překvapivé souvislosti, ale především skutečnost, že "realitu" si vytváříme my sami! Způsobem vnímání, i myšlení.
Řada kvantových fyziků a jiných vědců zde popisuje zjištěné skutečnosti, pod nimiž se stará klasická fyzika nejen že otřásá v základech, ale spíše bortí jako domeček z karet.
Původní domněnky a teorie o fungování našeho světa totiž dávno nestačí a nezvádají plně postihnout nové skutečnosti, které objevili kvantoví fyzikové a další vědci...
Časoprostor, jak jej známe, je totiž jenom naše kolektivní iluze!

Co my jen víme


Radikální řez skrz všechny konvence. Vyžaduje naprostou odpoutanost od zažitých stereotypů. Je to dokument. Je to příběh. Film, který diváka uvede do kvantové neurčitosti, kde se realita mění každou další myšlenkou. Dokument s hranými pasážemi a spoustou počítačových efektů, ve kterém vystupuje několik předních světových fyziků, neurologů, molekulárních biologů, mystiků a duchovních vůdců, popisuje realitu na základě nejnovějších objevů fyziky. 


 

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama