A. Huxley:"Až lidé jednou zjistí pravdu, zešílí z ní..." - to není nutné, ale čistit se a zvyšovat vibrace a lásku ano. Začněte s vědomým tvořením své reality, nejlépe HNED!

Proč je kolem D1 převysílačováno?

15. dubna 2010 v 22:27 | Orgonet |  ElektrosmogDnes mě napadlo podívat se na internet, který to vysílač v blízkosti Jihlavy si mě vlastně v pondělí přitáhl a řekl si o dárek. Vypadal totiž fungl nově. Na vedlejším kopci stojí další, a další dva na kopcích nedalekých. (Na focení nebyla nálada, fotek podobného harampádí mám už spousty. Ony věže je možno shlédnout na google mapách v blízkosti Větrného Jeníkova.) Proč taková koncentrace právě tady? A hle, na internetu se našlo pár zajímavých článků na toto téma.

Ten navštívený vysílač je zřejmě právě ten, odkud zahájilo o tomoto víkendu vysílání tzv. "Rádio Dálnice", jak píší mainstreamové weby, např. http://zpravy.idnes.cz/radio-dalnice-uz-vysila-konkurenci-se-nelibime-tvrdi-jeho-sef-ptn-/domaci.asp?c=A100406_141930_domaci_nos


Ale mnohem zajímavější informace přináší digizone, např. článek  http://www.digizone.cz/clanky/zpusobi-pripravovane-radio-dalnice-kolaps/ , odhalující problematické pozadí zdánlivě bohulibého a lidumilného projektu. Zmíněný článek velice doporučuji k přečtení. Jeho stručný obsah je v této citaci:
"Příští měsíc by mělo v Česku zahájit vysílání specializované dálniční rádio. Společnost Route Radio podnikatele Radima Pařízka (stojí také za projektem digitální TV Pohoda pro děti) již obdržela neuvěřitelných 31 nových kmitočtů v rozhlasovém pásmu FM a další se připravují. Nad projektem Rádia Dálnice se ale vznáší spousta otazníků. Licenční podmínky rádia jsou velmi obecné, vysílat lze podle nich takřka cokoliv. Problémy lze ale čekat zejména v souvislosti s rušením stávajících rozhlasových stanic." 

Proč mě zaujalo rádio dálnice? Pro giftery přetiskuji (nahoře) inspirující obrázek z digizone. (Na obrázku: Mapa pokrytí Rádia Dálnice na dálnicích D1 a D2. Na mapách je vyznačeno pokrytí následovně: červená a tmavě oranžová - velmi silný signál, oranžová - silný signál, garantovaný příjem na běžné přijímače a autorádia, žlutá - středně silný a slabší signál, příjem na kvalitnější přijímače a autorádia. (Zdroj: digizone ; mapu můžete kliknutím zvětšit)

Neuvěřitelná hustota. K čemu asi potřebují řidiči na dálnici tolik vysílačů a tolik různých kmitočtů? Dle článku bude potřeba rádio stále přelaďovat - prý každých 5 kilometrů! K čemu to? I kdyby takové rádio skutečně mělo za cíl podávat dopravní informace, co může říct řidičům jiného, než říká již existující a naprosto zbytečné dopravní vysílání, že mají jezdit opatrně a v místě nehody dávat pozor? Co je to za kulišárnu? (P. S. Primitivní, uřvané a vlezlé komerční stanice jako Impuls a jemu podobné stejně nedokážu poslouchat.)


Naštěstí my paranoikové a konspirační teoretikové si můžeme dovolit všelijak spekulovat, tak, jak to ostatní nenapadne. My víme své o tom, jakou funkci mají údajné "vysílače". Rozhlasové a televizní vysílání je pouze jednou z jejich funkcí, a možná tou nejméně důležitou. Daleko důležitější je, že jsou součástí systému elektromagnetických zbraní. Tyto zbraně zasahují do počasí, do komunikace, do kontroly mysli a podobně, tak jak to tady pořád omílám. Takže já to vidím tak, že státněvojenskoprůmyslový komplex si prostřednictvím podnikatele Pařízka zajistil neomezenou kontrolu a provoz "vysílačů" v okolí dálnice.

(Obrázek: Koncepce pokrytí dálnic vysílači. Zdroj: digizone.)
Osobně si myslím, že hustota a intenzita kmitočtů v okolí Jihlavy naznačuje, že se jedná o důležitý strategický bod pro vojenské komunikace. (To se týká celé dálnice, je to důležitá osa.) To odpovídá také mému pozorování, že nad Jihlavou v intervalech několika minut stále prolétají velmi nízko velké (nesprejující) letouny, které zřejmě slouží k zaměřování a kalibrování systému komunikací a manipulací počasí.

Jezdíte-li po D1, jistě mi dáte za pravdu, že je tam velmi nepříjemná energie, která určitě nepříznivě ovlivňuje řidiče a počet nehod. Taky jsou tam často zvláštně nepříznivé povětrostní podmínky. Každopádně vím, kam budu směrovat své gifterské aktivity, pokud se dostanu do této oblasti. Doporučuju k pozoronosti všem gifterům.

Související článek: http://www.mediadnes.cz/2009/10/novy-dalnicni-tunel-radio-dalnice-letos-na-vysocine/
 

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama