A. Huxley:"Až lidé jednou zjistí pravdu, zešílí z ní..." - to není nutné, ale čistit se a zvyšovat vibrace a lásku ano. Začněte s vědomým tvořením své reality, nejlépe HNED!

UFO díra v Guatemale

12. června 2010 v 0:15 | Orgonet |  Pravda o UFO

UFO díra v Guatemale vyrobena mimozemšťany 
žijícími pod městem v podzemní základně
http://scottcwaring.blogspot.com/2010/06/guatemala-sink-hole-made-by-aliens.html
Scott C. Waring - ufolog
3. 6. 2010
Z celého světa známe zprávy, že pod zemí jsou základny obývané tvory, kteří vytvořili tyto základny již před stovkami, možná tisíci let. Mnohé z těchto základen jsou 2 - 4 míle hluboké. Existují na celém světě, údajně též pod laboratoří Los Alamos v Novém Mexiku.
Guatemalská díra, "výlevka", je od víkendu internetovou senzací. 
Vlevo je ta letošní, a vedle je stejná díra, která vznikla ve stejném městě v roce 2007, pouhé 3 míle odtud..


Když jsem prohlížel důkladně fotografie, všiml jsem si, jako mnozí další, že tato díra vypadá jako vyvrtaná. Fotky z blízkosti ukazují, že tuto půdu neerodovala voda, protože kdyby to byla voda, tvar celé té díry by byl nepravidelný a podobný jeskyni. Ale tato vypadá, jako kdyby ji vyvrtaly US Air Forces pro svou základnu.
Na fotografii je novinová zpráva, jak se v USA vyrábí podzemní základny. Když to mohou dělat lidé, proč by to nemohli dělat i mimozemšťané?

Další foto ukazuje vojenský vrtací tým v podobném tunelu a vrtací stroj, který používá USAF k výrobě podzemních základen.

"Výlevka" je dokonale válcovitá v celé své hloubce. Zprávy říkají, že je hluboká 100 - 200 stop, čili 30 - 60 m, ale je třeba ji ještě prozkoumat. Zprávy trvají na tom, vznikla tak, že podzemní říční systém vytvořil dlouhý tunel, který erodoval půdu nad sebou a tím se vytvořila díla, která "vcucla" třípatrovou textilní továrnu.

Domnívám se, že ta podzemní řeka je ve skutečnosti starodávný systém tunelů, který byl vytvořen cizinci ještě předtím, než vzniklo město Guatemala. Tento systém tunelů umožňuje lodím na základně čas od času vklouznout dovnitř nebo ven, i když to se spíše odehrává obvykle v hornaté oblasti, spíše než uprostřed města.

Samozřejmě existují různé druhy mimozemšťanů. Někteří vypadají jako lidé, někteří jako z fantasy nebo sci-fi filmu. Ne všem záleží na lidských zájmech, jako například těm, kteří vytvořili obrovskou díru, která vcucla třípatrovou budovu. Zdá se buď něco vletělo do této díry nebo z ní ven, velmi rychle, což způsobilo efekt sesuvu a vtáhlo dovnitř budovu.

V tento okamžik nikdo ještě nemá prozkoumánu tuto díru, ani nikdo neprozkoumal podzemní systém tunelů pod městem. Měli by to udělat, protože stejná díra se vytvořila ve stejném městě v roce 2007, pouze 3 míle od této, která vznikla před několika dny. Není snad nikomu ani trochu podezřelé, že mohou vzniknout tak široké a tak dokonale tvarované tunely?

Mimozemšťané jsou skuteční. Area S4 (součást Area 51) učí své nové členy, že USAF zná 56 druhů mimozemšťanů, takže když americká vláda věří v mimozemšťany, proč byste neměli věřit vy?


 

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama