A. Huxley:"Až lidé jednou zjistí pravdu, zešílí z ní..." - to není nutné, ale čistit se a zvyšovat vibrace a lásku ano. Začněte s vědomým tvořením své reality, nejlépe HNED!

666 - Čárkový kód pro děti

23. července 2010 v 15:14 | Jiří Woodman |  Přichází NWO ?

666 - Čárkový kód pro děti

21.06.2010 18:18
Jiří Woodman
Po uvedení článku o OpenCard, červené kartičce - osobním policajtovi, jenž vám má ulehčit cestu a má vám pomáhat a chránit vás na každém kroku - chci upozornit na další nehoráznost, o které budou zítra jednat radní v Brně. Tentokrát se nejedná, o naši pohodlnost o které svobodně rozhodujeme sami, ale cílem jsou naše děti, které za sebe rozhodnout nemůžou. Arogance elit přichází s dalším krokem směrem k novému světovému řádu, kdy se nám bude snažit vysvětlit, jak je pro nás výhodné, proměnit našeho potomka v číslo.

...a nutí všechny, malé i veliké, bohaté i chudé, svobodné i otroky, aby měli na pravé ruce nebo na čele cejch, aby nemohl kupovat ani prodávat, kdo není označen jménem té šelmy nebo číslicí jejího jména. To je třeba pochopit: kdo má rozum, ať sečte číslice té šelmy. To číslo označuje člověka, a je to číslo šest set šedesát šest.   Zjevení 13:17,18

Kód pro lidstvo v morfogenetických polích vesmíru je 555, číslo 5 je číslo člověka - lidské bytosti.

Lidská bytost je vybavena tělem, duší a svobodnou volbou rozhodnutí, to z ní dělá nejdokonalejší bytost ve vesmíru.

Pakliže se dobrovolně vzdá duše a svobodné volby rozhodnutí, stává se hmotou. Hmota je šestkrát komprimovaná energie a v morfogenetických polích vesmíru má kód 666.

Přišel čas, kdy se nám naši zákonodárci budou snažit vysvětlit, jak je pro nás výhodné udělat z našeho dítěte číslo, věc. Když se nad tím zamyslíte, pro koho to má být jednoduché? Pro vás? Kdepak, vy vaše dítě milujete, říkáte mu jménem, které jste sami vybrali a za číslo by jste jej nevyměnili. Pro školky? Zapsání nemůže zatížit její zaměstnance natolik, aby to byl takový problém. Jediný, pro koho to má být jednoduché je centrální počítač lidstva s něžným jménem Bestie. U sedmi miliard lidí na zemi je jednodušší vést v databázi sedm miliard čísel, místo aby u každého uvádět číslo o.p. , rodné číslo, číslo pojistky atd. Existuje pouze jedna instituce, která nepotřebuje vaše doklady, čísla pojistek a podobné zbytečnosti, kde dostanete jen své číslo a tou je vězení. Tentokrát ale nerozhodujete sami za sebe a jenom budoucnost ukáže správnost vašeho konání. Rozhodnutí je na vás.


Připravil jw. 

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama