A. Huxley:"Až lidé jednou zjistí pravdu, zešílí z ní..." - to není nutné, ale čistit se a zvyšovat vibrace a lásku ano. Začněte s vědomým tvořením své reality, nejlépe HNED!

Co je doopravdy duše?

8. července 2010 v 14:32 | Sdělení Petru Chobotovi |  Objevte REALITU

Co je to Duše?

Duše je Bytostné Jádro. Je tekutá a průhledná - a přitom je milionkrát pevnější, než jakékoliv tělo, které kdy pokusně oblékla… Duše je doopravdy ocelově pevná, myslící Základní Nicota. DUŠE jste vy! Je vaším úkolem na to konečně přijít.
Jako Duše VÍTE, že čas a prostor - a jakákoliv forma - jsou jen dočasné, v podstatě i trochu směšné kosmické rekvizity. Ano, vesmíry, planety, těla - to vše jsou pouhé rekvizity Vědomí neboli Ducha... Duch se bez nich obejde - to ONY se naopak naprosto neobejdou bez něj! Doporučujeme vám: překonejte takzvaného člověka. Vše, co vytváří dohromady současného "člověka" - rození, jezení, pudy, smrt - jsou pouhé kódy, které smažete stejně, jako byste mokrou houbou smazali slova, napsaná křídou na tabuli vašeho podvědomí. Teprve PAK budete svobodní a začnete se opravdu učit.
Teprve PAK, ve STAVU DUŠE začnou opravdové lekce svobody, lekce umění jak existovat blaženým a rozlehlým způsobem.
Pochopte konečně: nejste žádní muži nebo ženy. Nejste starci a děti. Nejste černoši a bílí. Nejste Američani a Číňani. JSTE DUŠE! Dokud si o sobě budete myslet COKOLIV jiného, budete velmi strádat. Jste Duše - NADhmotné, NADrasové i NADpohlavní. A jako duše máte moc všechny zdánlivě mocné programy, které vám ukazují, že jste něco jiného, zcela rozebrat a ovládnout.
Dnes už si nemůžete dovolit jen nejasně tušit, že někde snad máte nějakou duši. Je vaší evoluční povinností vědět, že duše - jste VY. Jste Duše, používající dočasně tělo. Nejste žádné "lidstvo", nejste "příslušníci národů". Jste POUZE smečka Duší, pádící vesele napříč vesmíry.

Slovo duše nám připomíná duchovno, které vy ale zavrhujete. Jak tomu máme rozumět?

Ano - DUŠE je jen slovo. Jste kvantové organismy vyššího řádu, chcete-li. Jste Bytostná Jádra. Jste Entity z vyššího kosmu. Označte si svoji nesmrtelnou podstatu jakkoliv - ale hlavně si ji začněte uvědomovat!

Proč jsme vůbec na Zemi?

Země byla vašemu Nesmrtelnému kvantovému Vědomí nabídnuta jako jedno z konkrétních výcvikových středisek.

Je pro nás opravdu tak klíčové pochopit, že jsme duše?

ANO, bezesporu. Pochopit, že JSTE DUŠE - a NE lidé - má pro vás především dnes naprosto klíčový význam. Kdybyste se k sobě navzájem chovali jako Duše v lidském těle, nacházeli byste se v RÁJI.

Inkarnujeme se i do zvířat?

Ne, tato představa neodpovídá skutečnosti. Vaše lidská těla jsou navržena tak, aby odpovídala potřebám vašich Duší. A očekává se, že se v těchto humanoidních tělech budete jako Duše chovat. Pokud to tak bude, nemáte se už čeho bát. Nebudete víc trpět. Je pro vás naopak zjevně zhoubné, když jsou skrze vaši lidskou formu, opatřenou vyspělým mozkem a rukama, realizovány jen zvířecí programy. Vede to rychle k likvidaci biosféry celé vám svěřené planety a pak k likvidaci vás samých. Obsah musí odpovídat formě. Pozor! Vy nejste inkarnovaná zvířata. Opakujeme - VY jste DUŠE.

Ale buddhismus tvrdí, že se do zvířat inkarnujeme.

Ve skutečnosti to netvrdí, aspoň ve své čisté formě. Ale pokud by to tvrdil, bude to tvrzení nesprávné. Jste Bytostná Jádra a vaše lidská těla jsou speciální skafandry šité přesně, tak říkajíc na míru - pro vás. Na zvířecí formy je pro vás velmi těžké se napojit způsobem, kterému říkáte inkarnace. Existují výjimky, jako vždy. Ale ty jsou vzácné. Inkarnace jsou řízený, inteligentní a složitý proces. Ve zvířecích formách jsou rozvíjeny odlišné druhy vědomí. V humanoidních tělech se rozvíjejí individuality zvláštního druhu, což jste VY - BYTOSTNÁ JÁDRA.


Všichni jsme Život sám. Jsme Život, hrající sám se sebou zvláštní, fantastické hry. Život je Jediná Síla, jediné energetické pole. Život se dokáže úžasně strukturalizovat. Život se tváří, že je různými jsoucny, že je jednotlivými vesmíry, bytostmi. Když ale upřeně a neochvějně zaměřujeme pozornost na samo Jádro své Duše, musíme poznat, že Život je jen Jeden.
Je zde základní pole vědomí - a to v sobě vytváří všechna jsoucna. Dokonce i sama "Duše" je iluzí - je vskutku povedeným trikem Jediné Kouzelnice - Mysli.
Jádro duše je Podstata. Ale udržet pozornost jen v tomto jádře vyžaduje neuvěřitelně silný záměr TO DĚLAT. Není-li v naší mysli tento záměr ještě dost silný, nemůžeme zákonitě prožívat Pravdu o své nejhlubší identitě trvale.
Čeká vás mentální převrat v chápání povahy světa. Předešlý svět se dnes ve vašem vědomí rozpadá. Můžete tomu říkat zánik paradigmatu, nebo "apokalypsa". Ona to JE ta apokalypsa, na kterou jste tak dlouho a doslova netrpělivě čekali! Apokalypsa neznamená nic jiného, než prozření, odhalení. A to kupodivu i v samotném překladu tohoto slova! Je úžasné, kam až sahá to prastaré spiknutí Mysli proti ní samé, že?

 

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama