A. Huxley:"Až lidé jednou zjistí pravdu, zešílí z ní..." - to není nutné, ale čistit se a zvyšovat vibrace a lásku ano. Začněte s vědomým tvořením své reality, nejlépe HNED!

Důkaz - Eiffelova věž

23. července 2010 v 16:16 | Jiří Woodman |  Dutá Země

Alexandre Gustave Eiffel

Alexandre Gustave EiffelNarozen 15.12.1832 byl francouzský konstruktér a architekt. Nejvíce ho proslavila eiffelova věž a konstrukce sochy svobody. Podílel se též na projektování Panamského průplavu.

Byl však obviněn z podvodu a na dva roky musel do vězení. I když byl později očištěn, připravilo ho to o kariéru architekta a konstruktéra. 1912 založil v Auteil první laboratoř pro aerodynamiku. Umírá v Paříži 27.12.1923 ve věku 91 let.

O čem se ale nepíše, je fakt, který jej odsunul na listinu nepohodlných a to skutečnost, že se jeho výpočty vzdáleností spolu se zakřivením země neshodovaly.

Udělal tedy pokus, kdy na stejnojmennou věž umístil ráhna a dolů spustil dvě olovnice.

Na bezvětří,
čekal se svým týmem několik měsíců a výsledek byl ohromující, dole se olovnice rozcházely.

Toto zjištění ho stálo dva roky života a zesměšnění za to, že chtěl svoje zjištění zveřejnit.


Olovnice takto reagují proto, protože nejsou přitahovány k domělému středu Země, ale ke skořepině Země, v níž se nacházíme?!!
připravil jw.

 

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama