A. Huxley:"Až lidé jednou zjistí pravdu, zešílí z ní..." - to není nutné, ale čistit se a zvyšovat vibrace a lásku ano. Začněte s vědomým tvořením své reality, nejlépe HNED!

Důkaz - hluboké vrty vykazují odklon od sebe

23. července 2010 v 16:00 | Jiří Woodman |  Dutá Země

Fred W. McNair

Fred W. McNair
(1862 - 1924). Narodil se ve Fenimore, Wisconsin , získal titul BS z univerzity of Wiconsin v roce 1891, poté dělal postgraduální práci na University of Chicago 1892 - 1893. McNair byl instruktor matematiky na University of Wisconsin 1889 - 1891, poté se stal asistentem profesora matematiky na Michiganské zemědělské škole. Během let 1901 - 1903 vedl ambiciózní projekt na dole Tamarack pro účely stanovení změny hustoty zemské kůry gravitačních zrychleních v různých hloubkách důlních štol.Měření byla provedena ve spolupráci s USA geodetické přesné zaměření pomocí přesných olovnic a chronometrů. Jednalo se o historicky nejpřesnější zaměření odchylek v gravitačním poli uvnitř zemské kůry, které mělo upřesnit vzdálenost k zemskému jádru. Jelikož se u všech pokusů naměřených na dole Tamarack dole olovnice rozcházely, bylo zřejmé, že centrum gravitace není dole, ale nahoře.

Vrtáky takto reagují proto, protože nejsou přitahovány k domělému středu Země, ale ke skořepině Země, v níž se nacházíme?!!připravil jw. 

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama