A. Huxley:"Až lidé jednou zjistí pravdu, zešílí z ní..." - to není nutné, ale čistit se a zvyšovat vibrace a lásku ano. Začněte s vědomým tvořením své reality, nejlépe HNED!

Důkaz - měření vodní hladiny

23. července 2010 v 15:43 | Jiří Woodman |  Dutá Země

U.G. Morrow - rectilineator

U.G. Morrow - rectilineator
 Od doby Koperníkova heliocentrického pohledu na svět, byly všechny jiné teorie o možném tvaru země smeteny pod stůl. V roce 1896 U.G. Morrow provedl měření vodní hladiny na Michiganském jezeře, kde zjistil konkávní zakřivení zemského povrchu. Protože však všechna podobná měření byla považována za klam optiky, či iluzi světla, byl potřebný fyzický důkaz. O ten ho o rok později požádal Dr. Cyrus Reed Teed. A tak se roku 1897 zrodil Neapolský experiment, kde hlavní roli sehrál "Rectilineátor". Morrow se úkolu zhostil do té míry geniálně, že nebýt zažitých teorií a jejich přísného dodržování, musel by za svůj vynález a s ním i objev dostat Nobelovu cenu. Nestalo se tak, byl zapomenut, proto se vám po 113ti letech pokusím jeho vynález představit tak, aby jste si ho mohli s dnešní technikou samy vyzkoušet.
Sestrojil řadu obdélníků přesně centrovaných vnitřním křížem a kalibrovaných pomocí rtuťových a vodovážných měřidel. Každý jednotlivý obdélník měl rozměry 3,6 x 1,2m. Experiment se prováděl na Floridské pláži poblíž Neapole, čtyři míle dlouhé na sever - jih. Úsek téměř rovný, ideální pro experiment.Výsledky měření U.G. Morrowa najdete zde.

Tento obrázek není v měřítku, pouze zjednodušeně ukazuje výsledek experimentu.


Připravil jw.


 

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama