A. Huxley:"Až lidé jednou zjistí pravdu, zešílí z ní..." - to není nutné, ale čistit se a zvyšovat vibrace a lásku ano. Začněte s vědomým tvořením své reality, nejlépe HNED!

Důkaz - povrch Země zakřiven směrem vzhůru

23. července 2010 v 16:04 | Jiří Woodman |  Dutá Země

Ulysses Grant Morrow

Ulysses Grant Morrow
(1864 - 1950). Narodil se Kentucky. Vystudoval školu v Corning, Iowa zaměřenou na podnikání a těsnopis. Vydal knihu "Phonography" o svém vlastním způsobu fonetického těsnopisu. V roce 1895 editoval vlastní noviny "Flaming Sword" .Morrow byl dobrý spisovatel a básník, mimo to získal pověst skvělého vynálezce a geodeta. V roce 1897 Cyrus Teed potřebuje experimentální důkaz pro svůj model duté země. Morrow vynalezl rectilineátor, což je dvanáct metrů dlouhý zkalibrovaný přístroj z mahagonu a mosazi, který slouží k přesnému zaměření zakřivení zemského povrchu.
Po pečlivém zaměření dokázali, že je povrch země zakřiven směrem vzhůru. V témže roce Morrow píše větší část knihy buněčná kosmogonie. V roce 1905 po sérii zesměšnění odchází z Koreshan Unity Foundation, nadále pokračuje v podpoře myšlenky duté země ze skupinami v Německu a Argentině. Edice buněčné kosmogonie po roce 1905 ruší všechny zmínky o jeho osobě, i když nadále používá jeho dílo. Po zbytek života pracuje jako sazeč v novinách v New Orleans až do své smrti 1950.
připravil jw.


 

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama