A. Huxley:"Až lidé jednou zjistí pravdu, zešílí z ní..." - to není nutné, ale čistit se a zvyšovat vibrace a lásku ano. Začněte s vědomým tvořením své reality, nejlépe HNED!

Důkazy - v architektuře

23. července 2010 v 15:56 | Jiří Woodman |  Dutá Země

Architektura


Vědění o duté zemi bylo známo daleko dříve, než vyletěl první satelit, či kosmonaut do vesmíru.

Byly to vzkazy od předchozích civilizací ukryté v architektonických zprávách, které bohužel ne všichni dokázali přečíst.
Takže si je předávali pouze zasvěcení v starobylé architektuře z pokolení na pokolení.

Typický chrám, kde je zevnitř patrná skutečnost. že žijeme uvnitř koule je Pantheon.
Není pouze ve Vatikánu, tyto stavby jsou rozesety po celém světě.
Z venkovní strany má osm pilířů ve třech řadách (24), které podpírají pyramidu a kopule v jejíž vnitřní straně je otvor.
Poslední obrázek pořízený zevnitř Pantheonu lehce připomíná fenomén polární záře, tak, jak ho známe z polárních oblastí, kde na nás zřejmě prosvítá jedno ze sluncí v exterieru planety země. Není to ale pouze Pantheon upozorňující na realitu naší existence.

Před chrámem krále Šalamouna stály dva pilíře, tento fenomén se v architektuře objevuje po staletí, dokonce světové obchodní centrum (dvojčata NY) představovali dva pilíře chrámu krále Šalamouna. Tyto pilíře nesly dva globy, na jedné straně globus planety země a na straně druhé globus hvězdného nebe. Tedy vesmír jako kouli a zemi jako kouli. Což mimo jiné symbolizuje výběr, jenž je lidstvu dán.
ve fontáně je znázorněna černá hvězda s pásem zvěrokruhu.
připravil jw.
 

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama