A. Huxley:"Až lidé jednou zjistí pravdu, zešílí z ní..." - to není nutné, ale čistit se a zvyšovat vibrace a lásku ano. Začněte s vědomým tvořením své reality, nejlépe HNED!

Dutá Země - NEJVĚTŠÍ TAJEMSTVÍ LIDSTVA

23. července 2010 v 16:42 | Jiří Woodman |  Dutá ZeměJe jedno, co vás učili v geologii o zemi jako takové a o její vnitřní struktuře.
Nikdo z nich nebyl dole podívat se, co je uvnitř. Během 17 století se vědci vážně zabývali problémem skutečného určení tvaru země a pochopení globálních změn v magnetickém polárním úhlu. A jak už to bývá, všemožné spekulace vznikly daleko dřív, než kdokoli pochopil podstatu věci.

Myšlenka duté země je stará jako samo lidstvo a zasvěcení se předává z pokolení na pokolení. Vidoucí si jej mohli přečíst ve starobylé architektuře a pro zbytek lidstva je tu systém školství, který je katem přirozené lidské intuici. A tak v tom pokračujeme dál a svým dětem se nevědomky mstíme za to, co bylo způsobeno nám. Všechny objevitele buď umlčíme, nebo degradujeme či zesměšníme, aby nemohli otřást základy naší vědy.

Paradoxem je to, že když dáte dítěti prázdný papír s namalovaným kruhem, řeknete mu tohle je naše planeta, kde bydlíme? Namaluje vám pravdu.
Pravdu, za kterou mě za chvíli odsoudíte, ( nikoli umlčíte :-)

- Řekli nám, že zemské jádro je žhavé cca. 5000 - 5800ºC. Přemýšleli jste někdy nad tím, že stojíme na bombě, studený povrch, který je notabene ze dvou třetin zaplaven vodstvem a v hloubce 6370 km se rozpíná žhavé magma. =  BUM  !!!!!  A nebo ?????

- Řekli nám, že se země otáčí okolo slunce - 360º za 365,25 dní (siderický "hvězdný"rok) a okolo své osy - 360º za 23h 56s a 4,1s ( siderický den). Tyto čísla jsme vzali v potaz, ale napadlo vás, že když je úhlová rychlost rotace 15º za min, tak obvodová rychlost na rovníku je 1674km/h, čímž o 474 km/h překonává rychlost zvuku. Jak to že nám z toho nepíská v uších, nemotá se hlava, jak to že nám neuletí čepice?????

- Co by ale mělo urazit inteligenci (nikoli vzdělanost), každého z nás je, že při tom všem otáčení se, navíc !!!!! levotočivého !!!!! které v celém konstruktivním vesmíru NEEXISTUJE (vše se točí doprava), máme při čtyřech ročních obdobích jen jedno hvězdné nebe?????


Pokud na předchozí otázky máte odpovědi, nečtěte dál a šetřete si svůj vzdělaný čas, pro účely vám předurčené.

          Vy, kteří se nespokojíte s Velkým vozem, Cassiopeou, Váhami a tím vším co večer vidíte nad hlavou na jaře, v létě, na podzim a v zimě, pro Vás mám vysvětlení. 

Sedněte si na zadek, chyťte se něčeho pevného a dejte si panáka.

Žijeme uvnitř duté země !!!!!

Skutečnost je  taková: 

- vnitřní průměr země - 12754 km
- venkovní průměr země - 15666 km
- tloušťka skořepiny - 800 mil - 1456 km
- slunce (rezonátor) Ø 350 km - rotuje kolem černé hvězdy
- měsíc  Ø 450 km - rotuje okolo černé hvězdy
- black star (černá hvězda) Ø 1000 km - je statická

Na povrchu planety je poměr pevniny vůči souši vyvážen, tudíž třetina vodstva (sladkovodního) ku dvěma třetinám pevniny.

Sopečná činnost uvnitř skořepiny o tloušťce 1456 km je samoozdravným procesem země coby živého organismu. Otvory na pólech mají Ø2250km. 


Uspořádání planet uvnitř duté země.             Dráha slunce uvnitř duté země.


Černá hvězda je modelem hvězdné oblohy, má porézní povrch v podobě výběžků a kráterů, které z vnitřního povrchu země působí dojmem menších a větších světélkujících hvězd.

Uvnitř rotuje jádro, čímž černá hvězda vytváří:
- Magnetické pole země
- Shumanovu frekvenci
- Spin - náboj - nabíjí jednotlivé atomy - působí přitažlivost (gravitaci)
- Je energetický zdroj, jak uvnitř tak na povrchu země.

Drobné úlomky černé hvězdy, pokud neshoří v atmosféře, dopadají na zemi jako meteority. Náboj černé hvězdy (přitažlivost zemská) lze vyrušit, či utlumit buď elektromagneticky, nebo uzpůsobením tvaru - lamelové, plástvové segmenty, či pohybem po hyperbolické spirále (ptáci, kytovci, plazi atp.)

Slunceje resonátor energie, pokud bereme zemi jako živý organismus, berme jej jako srdce toho organismu. Je živeno konstruktivní energií planety, kterou přetransformovává do žlutého světla, které jediné používá pravotočivou vlnovou frekvenci. Je to konstruktivní světlo tvořivé síly a šíří se po parabole.
Stejně jako země je též duté.

Měsícje největším útvarem mezi zemí a černou hvězdou. obíhá nejdále od středu černé hvězdy a nejblíže zemskému povrchu, stejně jako slunce a je též dutý.

Ostatní planety jsou malé objekty rotující po svých drahách, bez možnosti vybočení a jsou všechny duté. Nutno ještě dodat, že vesmír uvnitř naší země je koloidní, neexistuje tedy možnost jakékoli srážky vesmírných těles, jak nás krmí média.

Planeta země má tedy charakter buňky, je to živý organismus a vše, co tu bylo doposud řečeno, by se dalo shrnout do tří bodů:

- Země není plná koule, ale dutá koule s nám známým průměrem 12 754km, na jejíž vnitřní straně žijeme.

- Světelný paprsek se nešíří po přímce, ale je zakřivený podobně, jako siločáry elektromagnetického pole.

- Rychlost světla není konstantní 300.000km/s, ale liší se v závislosti na zakřivení prostoru.


Proč se jeví pohled na zemi lidskému zraku jako konvexní?


Na obrázku vidíte modelovou situaci, kdy vlevo slunce osvětluje kouli a vpravo osvětluje dutinu.

Na fotografii by to vypadalo stejně, jak vlevo, tak vpravo. Proč? to dole vidíte sami.


Na levém obrázku je polokoule, kterou drží pán na pravo v levé ruce.
Toto je nejjednodušší důkaz optické iluze v níž žijeme a proto když vidíme fotografie ze satelitu, nejde nikdy s jistotou říct jestli jde o konvexní, či konkávní snímek. Přesto se jedna z těchto verzí vyučuje a ta druhá se umlčuje.

pro Vás
Připravil Jirka Woodman
 


Komentáře

1 Rajka | E-mail | 3. srpna 2010 v 20:31 | Reagovat

Tato teza sa snazila presadit za Hitlera. Lenze odvtedy su aj ine dokazy, ze je to blud. Npr. sondy vyslane na Mars alebo Jupiter. Vobec niesu male, ako pises.

2 Flavius | 23. srpna 2010 v 12:46 | Reagovat

Flavius | 22. srpna 2010 14:06

Zdravím, to, že se světlo nešíří přímočaře, by docela hezky vysvětlovalo, proč se nám Země jeví kulatá.
Chtěl bych se ale zeptat, jak ve Vámi popisovaném modelu vypadá gravitace? Na jednu stranu planety rotují okolo černé hvězdy, tedy gravitace je přitažlivá síla. Na druhou stranu podle školního vzorečku G = m*M*kappa/r^2 vychází, že přitažlivá síla se v dutém tělese anuluje - takže ve skutečnosti tento vzorec musí vypadat jinak. Můžete to prosím ozřejmit?  Díky

Zdravím, podle některých teorií se jedná o odpudivou sílu od černé hvězdy, která vše tlačí k Zemi. Mě osobně se to moc nezdá, nevím, možná se spíše zeptejte na webu www.prvopodstata.cz odkud jsem tyto články převzal....... :)

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama