A. Huxley:"Až lidé jednou zjistí pravdu, zešílí z ní..." - to není nutné, ale čistit se a zvyšovat vibrace a lásku ano. Začněte s vědomým tvořením své reality, nejlépe HNED!

Kdo co vidí v astrále

11. července 2010 v 19:26 | Sdělení Petru Chobotovi |  Objevte REALITU

Vesmír je HRA. Opakujeme to znova a znova, abychom ve vás roznítili božský zájem o vaši Podstatu. Nejdůležitější je pro vás pochopit to, jak je vaše vnímání a prožívání spojeno s vaším vědomím.

Například vaše duše jsou schopné po opuštění těla v astrální oblasti vnímat jenom to, co samy sobě vnímat dovolí. Každá bytost je napojená na nějakou archetypální strukturu, kterou v sobě preferuje. Není výjimkou, že v astrálním světě si mnohé dříve lidské bytosti vytvářejí v podstatě duplikáty své hrubohmotné zkušenosti. Všechno závisí na symbolice, kterou daná bytost používá.

Každý mimo tělo vidí jenom tolik, kolik mu dovoluje stav jeho vědomí. V astrálu se můžete cítit velmi podobně jako ve fyzickém světě, pokud lpíte na představě hmoty. Všichni zde obývají stejné energetické pole. Ale rozdělují si toto pole do různých sektorů - do různých vibračních hladin - a to jen na základě toho, jak sami vibrují. Každý zde zachycuje jen ty vibrace, jejichž kmitočet sám produkuje.

Proto - i když je to jen mentální projekce - zde také mohou skupiny bytostí vnímat TOTÉŽ. Časem si uvědomujeme, že i fyzický svět je v podstatě podobně tvořená myšlenková konstrukce. Pokud chceme popisovat okolní vesmír, musíme vždy pochopit, že jeho podoba vychází ze stanoviště, z něhož je pozorován.

Pozorovacím stanovištěm je vždy naše vědomí. Do jaké míry poznáme sebe, do takové míry je pravdivý náš popis světa. Prostor lze plně poznat jen poznáním toho, kdo ho vnímá.

 

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama