A. Huxley:"Až lidé jednou zjistí pravdu, zešílí z ní..." - to není nutné, ale čistit se a zvyšovat vibrace a lásku ano. Začněte s vědomým tvořením své reality, nejlépe HNED!

Mimozemské únosy a mistři

8. července 2010 v 14:46 | Sdělení Petru Chobotovi |  Objevte REALITU

Co jsou mimozemské únosy? Hrají nějakou roli v transformaci lidstva?

Malí sochaři přicházejí, jistě. Úhrnná masa pozemského vědomí si sama objednává své opraváře, své hvězdné lékaře.
Důležité je, abyste se i vědomě spojovali s jinými druhy inteligentního života. Je nás mnoho, ale jsme Jedním.

V čem nám může pomoci napojování se na mimozemské formy života?

Především vám to může pomoci překonat rutinu. Víte, máte silnou tendenci se navzájem napodobovat. Jste jeden druhému doslova šablonou. Šablonou myšlení, chování a víry v to či ono. Vlastně si předáváte navzájem silné hypnotické kódy, které udržují pohromadě současnou podobu vaší reality. Pokud můžete sdílet hypnotické kódy, které nás silně omezují, můžeme stejně tak dobře sdílet i Záměr Svobody.

Je to jako byste nám měli předat něco ze sebe?

Ano, je to vlastně vám známá metoda "Přenosu stavu mysli". Tato starobylá - a vždy vysoce moderní - metoda funguje samozřejmě i napříč vesmírem. Když se "žák" napojí na zdroj, kterým je někdo, kdo se dlouhodobě nachází v rozšířeném stavu vědomí, pak se sám dříve  nebo později ocitne v podobném  nebo shodném mentálním stavu.
Kosmické napodobování funguje zcela univerzálně. Někteří lidé byli napojeni na své "mistry" a díky tomu se jejich vědomí rychleji zdokonalilo a jejich energie zrychlila své vibrace. Jsou zde ale celé civilizace "mistrů".

Jak tomu máme rozumět? O jaké mistry jde?

V okolí Země jsou skupiny "odborníků na Vědomí" takového kalibru, že jim na Zemi lze alespoň dnes opravdu těžko najít nějaké důstojné protějšky. V jakékoliv epoše, v jakékoliv době a nebo kultuře bylo na Zemi spíše velmi málo bdících. Pokud na Zemi žily za celou dobu její existence stovky takových bytostí, pak mimo Zemi jich nyní jsou - biliony. A je velmi výhodné být napojen na takovéto "mistry", disponující rozvinutými schopnostmi vnímání a chápání reality. Je pro vás užitečné mít kontakt s někým, kdo je schopen vidět bytí v takové jeho podobě, která se alespoň blíží jeho Podstatě.
Spojení mezi "mistrem" a jeho "žákem" je jako kabel, kterým se dere směrem k žákovi mohutná energie. Tato energie má "mistrovy" charakteristické rysy. Správně naladěný "žák" se tak sám stává po jisté době "mistrem".
Jsou li na tohoto "žáka" nějak napojeni další "žáci", stávají se i oni "mistry". Neodvratně dojde k mentální a energetické řetězové reakci. 

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama