A. Huxley:"Až lidé jednou zjistí pravdu, zešílí z ní..." - to není nutné, ale čistit se a zvyšovat vibrace a lásku ano. Začněte s vědomým tvořením své reality, nejlépe HNED!

Otvory na pólech a Ray Palmer

23. července 2010 v 16:23 | Jiří Woodman |  Dutá Země

Ray Palmer

Ray Palmer(1910 - 1977). v roce 1947 začal vydávat zprávy (Adamsky) pozorování ufo. V té době dělal beletrie časopisy vědy.
Poté se odebral na svou farmu ve Wisconsinu a začal chrlit časopisy jako UFO a Mystic. Odmítal názor, že talíře přilétají z vesmíru. Byl přesvědčen, že přilétaly z nitra země přes polární otvor na severu. Byl přesvědčen, že jižní polární region neměl otvor. V roce 1970 Palmer boduje fotografiemi severního pólu, zatím co jižní polokoule žádné otvory nevykazuje.Ray Palmer byl ze všech výše zmíněných nejsnáze zpochybněn, nastartoval tak éru "kachen" o talířích, o dírách na pólech a když na něj zatlačili usmál se a řekl " snad tomu nevěříte". Takže mu všechno prošlo. Oficielně podporoval myšlenku buněčné kosmogonie.


připravil jw.


 

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama